Main Menu

Lepedo"

Started by VASH, 2003-12-22, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Ekuseru

én őt szeretném rávasalni a lepedőre :D :D
日本 - 中國 - 한국

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
ööö... Lo tudjuk, hogy a nõügyileg nem teljesen mennek fényesek a dolgok házad táján :( , de izé... szóval... tudod, a méhecskék, meg a pillangók... :D
Hehehe....;)
Ezen jót röhögtem! :jee:

CHRONOS

.Attila

QuoteOriginally posted by McDouglas
Ja hogy te ilyent meg nem lattal? :PPPP

Ha te ilyet láttál, akkor küldd orvoshoz azt, akinek ilyen, mert ez nem normális. Bár a csajok biztosan buknának rá, már nem csak a gumi színes, hanem...

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Ha te ilyet láttál, akkor küldd orvoshoz azt, akinek ilyen, mert ez nem normális. Bár a csajok biztosan buknának rá, már nem csak a gumi színes, hanem...

Mesterséges szinezékkel bármit el lehet érni, hiszen tudjuk, hogy Japánhonban az sem lehetetlen, hogy rózsallatút tojjon az ember az illemhelyen, hála pár tablettának. Szóval akár ***zforeszkálhatna is a sötétben az a pici nedű is :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

McDouglas

Komolyra forditva a szot, nemtom miert hiszitek, hogy ez rozsaszin. Lehet, hogy annak tunik, de ez imho csak a kornyezettol, es a fenyhatasoktol latszik annak. Ha jobban megnezitek (mar akit erdekel :P) akkor a jobb szelso csepp mar kevesbe rozsaszion, es legtobb esetben homogen a zsine, szal sztem csak ****ul lett fenykepezve, vagy nagyon atut a hatso kep rozsaszin szine. ;)
Kukorica Rox ^^

Shock12

QuoteOriginally posted by McDouglas
Komolyra forditva a szot, nemtom miert hiszitek, hogy ez rozsaszin.
...vagy nagyon atut a hatso kep rozsaszin szine. ;)
Egyetértek, szerintem is áttetszõ mivolta miatt tûnik rózsaszínesnek az a ... na az...

Zelgadis

lol :)

rózsaszín :D méghogy rózsaszín :D A templomokban is sokszínű a napfény! ja, várjál hogy az csak az üveg miatt van amin átszűrődik? ...

Baldy

Na jó, komolyan véve a témát akár azt is lehet mondani, hogy a fény úgy tört meg rajta, hogy az a rész pont rózsaszínnek látszik :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Na most már hagyjuk ezt a schleim témát, mert különben mindenkinek odaverek (mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja... :D)

Sky

Ez a topic nagyon beteg...
Mess with the best,
Die like the rest...

Zelgadis


Baldy

Gyere öcsi, ezt lejátszuk :)
KAMEHAMEHA!!! :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Sőt!

Na...be...ha...me...HAAAAAAAA:hehe: :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Mikor ezt elolvastam... Naja kissé lemaradtam az utóbbi időben, de ettől félrenyeltem a piát, majdnem megfulladtam... LOL! :P

Nekem erről a lepedős dologról eszembejutott v.mi ^^""""" (Ehh bocsi, szerintem tudja v.ki ezt mire értettem, nem akartam semmi rosszat mondani) Na mind1, kiváncsi lennék mit szólnának itthon, ha egy ilyet meglátnának. Jobb bele se gondolni! :D

Öööö, meglátás: ez a topik tényleg elég, szal finoman fogalmazva "érdekes" lett... ^^"
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Zelgadis

Csak a színvonalunkat tükrözi :hopp:

Milyen értelmes okos ügyes jómunkás emberek vagyunk is mink :teccik:

Kono

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Csak a színvonalunkat tükrözi :hopp:

Milyen értelmes okos ügyes jómunkás emberek vagyunk is mink :teccik:

Csak a vízbül nem a zoxigént veszitek ki, hanem a "enyhén agyonhasznált"  lepedőket! Igaz? :hopp:
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

Kiteszünk magunkért rendesen :)
Hiszen mi is Szalacsi honfitársai vagyunk! :D
És ha már egyszer azok vagyunk, akkor miért titkoljuk? Legyünk rá büszkék! :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by Ekuseru
én őt szeretném rávasalni a lepedőre :D :D


amugy ki ő?:D
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Sky

Nem mindegy?:D
Mess with the best,
Die like the rest...

Baldy

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
amugy ki ő?:D

Téged komolyan foglalkoztatna egy ilyen kérdés, ha már egyszer alattad lenne? :)
Nálam akkor ez már sokadrendű kérdés lenne :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Téged komolyan foglalkoztatna egy ilyen kérdés, ha már egyszer alattad lenne? :)
Nálam akkor ez már sokadrendű kérdés lenne :D

Nemszámít hogy kivel piszkítod be a lepedőt? Hát ez is egy meglátás végülis... :D
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
Nemszámít hogy kivel piszkítod be a lepedőt? Hát ez is egy meglátás végülis... :D

Azért nálam szempont, hogy ne kelljen zacskót huzni a fejére ahhoz, hogy közel merjek hozzá menni :)
Hát még ráfeküdni! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Baldy
Azért nálam szempont, hogy ne kelljen zacskót huzni a fejére ahhoz, hogy közel merjek hozzá menni :)
Hát még ráfeküdni! :D

A fejére ?!?!?

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Azért nálam szempont, hogy ne kelljen zacskót huzni a fejére ahhoz, hogy közel merjek hozzá menni :)
Hát még ráfeküdni! :D


Úristen....te még úgyis? Ehhh....hát ide aztán járnak érdekes fazonok! :eek:

:angyali:
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
Úristen....te még úgyis? Ehhh....hát ide aztán járnak érdekes fazonok! :eek:

:angyali:

Edit: hö?
Amugy 3D-s csajokat is nyomnak a lepedőre? :)
Ugy kicsit izgisebb lenne a téma :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Semmi semmi, hagyjuk ^^" Egyébként ha 3d lenne, az lehet érdekelne :p
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Saori

...Férfiak..ehh....:rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by Baldy
Téged komolyan foglalkoztatna egy ilyen kérdés, ha már egyszer alattad lenne? :)
Nálam akkor ez már sokadrendű kérdés lenne :D

egy kis fázis késés:)

csak kíváncsi voltam...

amugy meg ha alattam lenne az már ugye más kérdés:D
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Shock12

A lepedõ lényegtelen (azért ne legyen cikis), ha az ágyát meg tudja osztani valakivel ugye a tulajdonos... ;) (Akkormár úgysem a lepedõ mintázatával foglalkozik az ember... maximum a reggeli kisimítgatással :) !)

Baldy

QuoteOriginally posted by Shock12
A lepedõ lényegtelen (azért ne legyen cikis), ha az ágyát meg tudja osztani valakivel ugye a tulajdonos... ;) (Akkormár úgysem a lepedõ mintázatával foglalkozik az ember... maximum a reggeli kisimítgatással :) !)

Ha ilyen csajok lennének a lepedőmre nyomva, minden reggel, délben, este kisimogatnám :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.