Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Laura

Sziasztok.

A napokban töltöttem le a Lost Universe-t, és nem boldogulok a 22-26-os részekkel. Az ogm fileok-kal már megküzdötten, a media player lejátsza õket, de vagy én vagyok nagyon láma vagy tényleg nincs felirat ezekhez?
Plz, segítsen valaki. Köszi!

Rhyagelle

Quotequote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by Rigon
 Tisztelt USTEAM kik az internet laktok  

SOS!

Tudom most én vagyok a hülye, de hogy lehet megnézni a ".omg" kiterjesztésû fájlokat?!

Segítsetek!! Tudom, hogy tudjátok a választ!
--------------------------------------------------------------------------------



Nos, ahhoz hogy meg tudd nézni az ogm fájlokat elõször is menj el erre a weboldalra: http://zhentarim.caeli.cjb.net:1301/downloads.php
Innen töltsd le a DivX5 Bundle codec-et, az Ogm core playback filters-t és a Vobsub 2.18 subtitle playback filter-t. Telepítsd fel õket! Ezután már letudod játszani az ogm fájlok többségét.

Az Ogm fájlok lejátszását igazándiból csak Windows Media Player 6.4-re tesztelték. Én ezen néztem és semmi bajom nem volt vele. Lejátszás közben ha kattintasz a képen jobb egérgombbal, akkor majd láthatod az új menüpontokat amik az ogm fájlok lejátszásakor jelennek meg. Többek között itt tudsz az ogm fájlban lévõ hangok és feliratok között váltogatni. :-)


Ezt egy az egyben Gauss_chan tol idézem
:D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Rhyagelle

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Shierr: A fájl amit le akarsz játszani egy ogm fájl.
A felirat bele van építve.
Mediaplayer 6.4-el játszd le a filmet.
Miután elindítottad kattints a filmen a jobb gombbal és ott a nyelv menüpont alatt állítsd be, hogy az angol feliratot mutassa.
Alapból nincsen beállítva semmi.
Hát ennyi. :-)
Ha mégse menne írjál nyugodtan, akár e-mailt is.

Gauss_chan

Ezt is :)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Ezt egy az egyben Gauss_chan tol idézem
:D

:hopp: :hopp: :hopp:
Laura:
Ha mégse jönne össze, írj mail-t nyugodtan, de szinte biztos hogy nem lesz probléma. :D

Corpse

Hi!

Anno 10 évvel ezelõtt a magyar mozikban adták az akkor "A szél harcosai" magyar cimet viselõ mangat/animet (lassan meg kene tudnom mi a kulombseg) Ez érdekelne engem de nagyon. Azt mondtak, hogy az a Nausicaa the valley of wind(?) En megneztem mind a két általam ismert ftp-n de az ott talált fileok méretei nem hasonlitanak egy közel másfél órás filmre. Inkább egy sorozat részeire. Merre lelhetem fel eme remeket?

A másik... Anno még amikor volt sky meg super itten nálunk azon ment egy anime... Valami motoros egyénekrõl szolt akiknek a motorja csak ugy mellesleg rakétákkal meg sugárfegyverekkel teletömött PBA volt. Tuggyátok na, a motor rátekeredett az ipsére és robotszerû lett tölé és mindenkit szétlõtt... Az mi lehetett? A motor "kis" kockává is össze tudta magát hajtogatni...
:confused:

Corp

Nakahara

A szél harcosai fent van az Animevilágon.

"Tuggyátok na, a motor rátekeredett az ipsére és robotszerû lett tölé és mindenkit szétlõtt... Az mi lehetett?"---------Kurvajó!

Laura

Köszönöm a gyors válaszokat, mail ment Gauss_chan-nak:-)

Gauss_chan

Laura: Várom a levelet.
Bár ahogy a freemailt ismerem, lehet hogy csak holnap kapom meg. :D

Laura

Köszönöm mégegyszer, müxik rendesen:-)

Venom

Corpse, ijen cuccosok majdnem minden sci-fi-ben vannak. De akkkor a BubbleGum Crisis az egyik, ami eséjes, a másik az AD Police.

Remélem valamejik az. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Nakahara

Zsozso!

Hát úgy esett, hogy nekem is át kellett esnem a tûzkeresztségen /már ami a fájlcserélgetõ szemét spyware programok használatát illeti/.
Csak szólnék (a szerveren található filmek jobb minõségre cserélése érdekében), hogy az Animereactoron(szerintem) olyan érdekességek leledzenek mint a Jin-roh Dupla DVDrip,CowBMovie szintén dupla, End of Eva olyan minõségben mint a szerveren lévõ Death and Rebirth,Metropolis.

Viszont valamit nem találtam meg:Princess Nine ost,Soul Taker ost, Utena Movie
Segítség!!!!!!!

Nakahara

Kérdés Zsozsohoz!

Miért ne lehetne feltenni az Ai no Kusabit a szerverre, hisz felerészt, vagy méginkább 99.9999...%-ban úgyis közkivánatra mûködik, és történetesen engem is érdekel.

zsozso

QuoteOriginally posted by Nakahara
Zsozso!

Hát úgy esett, hogy nekem is át kellett esnem a tûzkeresztségen /már ami a fájlcserélgetõ szemét spyware programok használatát illeti/.
Csak szólnék (a szerveren található filmek jobb minõségre cserélése érdekében), hogy az Animereactoron(szerintem) olyan érdekességek leledzenek mint a Jin-roh Dupla DVDrip,CowBMovie szintén dupla, End of Eva olyan minõségben mint a szerveren lévõ Death and Rebirth,Metropolis.

Viszont valamit nem találtam meg:Princess Nine ost,Soul Taker ost, Utena Movie
Segítség!!!!!!!

Nincs külföldi sávszélem (bár sztem ezt észrevettétek...) szal nemtok se lopsztert se egyéb filcsereberélő szarokat használni gyk ha vki leszedi és odaadja akkor jólvan ;>
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by Nakahara
Kérdés Zsozsohoz!

Miért ne lehetne feltenni az Ai no Kusabit a szerverre, hisz felerészt, vagy méginkább 99.9999...%-ban úgyis közkivánatra mûködik, és történetesen engem is érdekel.

1. Nincs meg
2. Yaoi(gyk buzis...)
3. Nemlesz nálam fent mert csak ;>
Death is the only redemption

Rhyagelle

QuoteOriginally posted by zsozso
1. Nincs meg
2. Yaoi(gyk buzis...)
3. Nemlesz nálam fent mert csak ;>

Legalább õszinte :D :D :D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Nakahara


Nakahara

Bár azt nem értem hogy mit jelent az, hogy nincs külföldi sávszélem, mert ha vnek nyete van akkor külföldi is van.
Szentül meg voltam gyõzõdve, hogy a szerver mellett van egy másik géped is amin 30 fájlcsereberélõ szemét megy egyszerre, hogy a nyet legeldugotab zügaiból is elõ tudd keríteni az áhított anyagot, és a szerverre tanni.

MadDog

Wolf's Rain maradék részei mikor kerülnek fel? :rolleyes:
honlapjukon 5 résznek a leirása van hálistennek japánul ugyhogy szart se értek belõle :hehe:
angol változat honlapbol persze nincs..
nforcen vannak kiirva anime megjelenések, de ott még a elsõ 3 rész sincs kiirva, dcn is még csak ezt a 3 részt találtam..szal még nem jelent meg lehet, de ha megjelenik fel tudnád dobni?
ja és egész jó ez az új design :whoah:

Venom

Hoi!

Egyik ismerõsöm nagyon ajnározta az "X" nevezetû sorozatot, de a szerveren csak a filmet találtam fenn. Esetleg fel lehetne pakolni?

:merci:

És ami még fontos! Inu Yasha, méééég! :morci:

Arigato


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Corpse

#49
QuoteOriginally posted by Venom
Corpse, ijen cuccosok majdnem minden sci-fi-ben vannak. De akkkor a BubbleGum Crisis az egyik, ami eséjes, a másik az AD Police.

Remélem valamejik az. :)


Hat nem...:(

Az AD policeban a motort közlekedésre használják, legalabbis abban a pár részben amit leszedtem. A bubblegum crisis-ben pedig a motor önálloan robot. Amirol én beszéltem, emlékeim szerint inkább városon kívül zajlik, a motol önállóan ha jól emléxem nem képes akciózni. A motoroson van lábszárvédó, alkarvédõ és testpáncél, amihez a motor hozzá tud kapcsolódni, és úgy lesz belõle (emberrel együtt) robot. A bukósisakja a motorosnak többé kevésbé közelít a hagyományoshoz, és a fehér illetve a kék szín dominált. Emlékeimben a legjellegzetesebb fegyver a vállában levõ jópár minirakéta. A mozor nem használt állapotban egy kb 80X80 as kockává vált.
Ja és nála jóval nagyobb emberszabású robotokkal harcolt mindig... (bar ez nem biztos.)

De ha megvezek sem tudok több részletet...

Egyéb ötlet?

Corpse

ps: koszi...:merci:

Corpse

Valaki hallott már az Angel Cop-ról?
Vagy az már lefutott?

Corpse

zsozso

QuoteOriginally posted by Nakahara
Bár azt nem értem hogy mit jelent az, hogy nincs külföldi sávszélem, mert ha vnek nyete van akkor külföldi is van.
Szentül meg voltam gyõzõdve, hogy a szerver mellett van egy másik géped is amin 30 fájlcsereberélõ szemét megy egyszerre, hogy a nyet legeldugotab zügaiból is elõ tudd keríteni az áhított anyagot, és a szerverre tanni.

Úgyhogy a szolgáltató akinél vagyok nemad külföldi sávszélt 1általán mivel qrva drága (64 kbit 100k+)
Itthon chellom van aminek 15gigás korlátja van szóval nehogyazthidd hogy éjjelnappal leechelem a netről a mannát ...
Nameg gyűlölöm a filecserélgetős szarokat ;>
Death is the only redemption

Nakahara

"Nameg gyûlölöm a filecserélgetõs szarokat ;>"

Énis, de (szívfájdalom) nincsenek Anime-os haverjaim, és nem vagyok milliomos.

zsozso

QuoteOriginally posted by Nakahara
"Nameg gyûlölöm a filecserélgetõs szarokat ;>"

Énis, de (szívfájdalom) nincsenek Anime-os haverjaim, és nem vagyok milliomos.

Namert én milliomos vagyok baze...
Tudod mekkora áldozat a zsebpénzemből azaz összeg ami a hostingra megy el ?????
Ráadásul ha párhavonta küld vki vmennyi támogatást annak már örülök mint majom a farkának ...
Ezt imádom mindenki azthiszi, hogy olyan kurva 1xű helyzetem van ...
Death is the only redemption

Nakahara

Nem értem a kirohanásodat.Állítottam én egy szóval is, hogy az vagy?Meg azt, hogy kurvaegyszerû helyzeted van?Azt B***d le aki kritizál, ne engem.Azt még mindíg megteheted hogy teis kapupénzt szedsz, mint az AHQ.160akárhány tagból marad 50, de legalább fizetnek.Ha pedig tényleg karitatív jelleggel mûködik a szerver, akkor felesleges sírni.Az pedig, hogy ez a dolog mekkora áldozat neked, azt csak te tudhatod.

Venom

Hoi!

Kezdésnek, szerintem ne bonyolódjatok ilyen vitába, elég cinkes lenne. ^_^

Ami miatt írok, hogy a HardwireD oldalon fenn vagy egy készülõ koreai anime tízere. Látványvilágában nagyon jó, remélem nem lesz olyan jellegû lebõgés belõle, mint a Final Fantasy filmbõl...

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Rhyagelle

Zsozso a Magical Twilight fennvan? Mert én átnyálaztam a hentai szekciókat vagy 2x de nem találom. Remélem csak én vagyok vak és máris megmondod hogy "Itt és itt van hogyhogy nem vetted észre??" :hopp:
Ha pedig nincs fenn akkor szeretném kérni ha lehet :p
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

zsozso

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Zsozso a Magical Twilight fennvan? Mert én átnyálaztam a hentai szekciókat vagy 2x de nem találom. Remélem csak én vagyok vak és máris megmondod hogy "Itt és itt van hogyhogy nem vetted észre??" :hopp:
Ha pedig nincs fenn akkor szeretném kérni ha lehet :p
Vagyfentvan vagynincs
Ha nincs akkor majd lesz
ha van akkor nemlesz ;)
Death is the only redemption

McDouglas

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Zsozso a Magical Twilight fennvan? Mert én átnyálaztam a hentai szekciókat vagy 2x de nem találom. Remélem csak én vagyok vak és máris megmondod hogy "Itt és itt van hogyhogy nem vetted észre??" :hopp:
Ha pedig nincs fenn akkor szeretném kérni ha lehet :p
Ajanlom figyelmetekbe az Upload Checker-t. Tanulsaga szerint nincs fennt ;)
Kukorica Rox ^^

Hikari

Sziasztok!

Ha megvan nektek a Kanon címû anime, szeretném kérni, hogy letölthetõ lehessen. Természetesen csak ha megoldható. Vagy akár ha tudtok ajánlani egy helyet ahonnan megszerezhetõ, azt is megköszönném.