Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Nakahara

Hikari!

Ha az Aoianime-os Hikari vagy, légyszi tegyél már be egy képet magadnak, de olyat ami tényleg illik rád.

Hikari

Igen, az vagyok. Sajnos nem tudom hogy lehet saját képet berakni, úgyhogy éppen ezt akartam megkérdezni valakitõl.
A választott képem stílszerûen a Kanon-ból lenne, nem tudom illik-e rám vagy sem, szerintem kawaii. Segítsen vki hogyan kell feltölteni. :confused:
ez lenne a kép:

Nakahara

Rámész a nevedre, edit options,az alsó részen van az avatar,belemész, use costum avatar, és feltöltöd a képet.
Egyébként tényleg hasonlít?

Nakahara

Most fejeztem be a Haibane Renmei-t: iszonyat király.

Hikari

Köszi!
Közben én is rájöttem nagynehezen... Csak eleinte ilyen lámer vagyok mindenben. :rolleyes:
Annyiban hasonlít, hogy õ is lány :D  Na jó, nekem is kb ilyen hajam van, bár kicsit világosabb. Meg kék szemem. Hát ennyiben hasonlít. A te képed hasonlít rád? Kit ábrázol egyébként?

Hikari

(nem arra gondoltam, hogy piros a szemed színe! );)

Nakahara

Abszolút nem hasonlít, ugyanis nem vagyok mutáns  és nincsenek 1 méteres nyuszifüleim mint Nakahara Komugi-nak a SoulTaker-bõl.Egyébként abban hasonlítunk, hogy én is ugyanolyan aranyos vagyok.(Az alkatunk hasonlít, de nekem rövid hajam van.)

Hikari

1 méteres nyuszifülek :) :) :)
Nem tudtam, gomen. Hát tényleg fura lenne :)

Nakahara

Mekkora ötlet az Avatar galéria az oldalon!!!!!!!!

gyroscope

ha ma az avatarokrol van szo, akkor hogy tudom (tudom?) a fooldalon a "my account" alatt beallitani magamnak azt az avatart, akit a forumon hasznalok?
az avatar galeria alatt arra gondolsz, ami a forumos avatar kepenek megvalasztasakor hasznalhato?
gyro
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Nakahara

Hát nemtudom.Nem hiszem hogy lehet sajátot berakni oda.
Az Avatargaléria nem az Usteam-re vonatkozik hanem erre az olalra:http://aoianime.animehq.hu/

zsozso

QuoteOriginally posted by Nakahara
Hát nemtudom.Nem hiszem hogy lehet sajátot berakni oda.
Az Avatargaléria nem az Usteam-re vonatkozik hanem erre az olalra:http://aoianime.animehq.hu/

Oda én pakoltam át 1-2t szóljatok mit rakjak be oda ;>
Mellesleg van ilyen itt is
http://usteam.uw.hu/forum/misc.php?action=showavatars

Ha vki kedvet érez arra, hogy összegyüjtsõn igényes avatarokból 1 válogatást azt nagyon szivesen kirakom.
Death is the only redemption

Rhyagelle

Mivel senkit se szeretnék  félrevezetni tartozom 1 vallomással. Én az avatárommal ellentéteben 1 nullásgéppel megilyesztett fekete hajú, rosszarcú és ráadásul szemüveges fickó vagyok. :hopp: Csak azért mondom hogy minden téves következtetést megelõzzek. :)  Mivel látom hogy néhányotok hasonság alapján választott avatárt. :p :p :p


McDouglas nak
Kösz a tippet tényleg hasznos 1 program. :p
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

zsozso

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Mivel senkit se szeretnék  félrevezetni tartozom 1 vallomással. Én az avatárommal ellentéteben 1 nullásgéppel megilyesztett fekete hajú, rosszarcú és ráadásul szemüveges fickó vagyok. :hopp: Csak azért mondom hogy minden téves következtetést megelõzzek. :)  Mivel látom hogy néhányotok hasonság alapján választott avatárt. :p :p :p

Hidd el misem vagyunk igazán szép szőke hercegek ;)
(Szemüveg itt is beficcen mint a csati nagyrészének ;>)
Death is the only redemption

Cloud-kun

Akkor is Enishi a legjobb, na meg Kenshin is. :hopp: :D

McDouglas

gihi, en szinte 100%-ig hasonlitok az avataromra ^______^
Kukorica Rox ^^

zsozso

QuoteOriginally posted by McDouglas
gihi, en szinte 100%-ig hasonlitok az avataromra ^______^

Azon 1 csajvan nem ? :lol:
Death is the only redemption

McDouglas

QuoteOriginally posted by zsozso
Azon 1 csajvan nem ? :lol:
De, es? :PPP
Kukorica Rox ^^

Rhyagelle

May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Rhyagelle

Az EVA Death&Rebirth  nek csak a fele van fenn. Jó lenne a másik fele is, ha lehet. :p
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

zsozso

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Az EVA Death&Rebirth  nek csak a fele van fenn. Jó lenne a másik fele is, ha lehet. :p

Te mirõl beszélsz ?
A D&R az ennyi. Van még az end of eva is, de azt még nemsikerült megszerezni dvdripben.
Death is the only redemption

Rhyagelle

Van 1 összevágott klippem és abban elég szervesen kapcsolódó jelenetek vannak. Asuka harcol a fehér EVA k ellen stb. Meg van 1 haverom aki letöltötte régebben ezt kazan Eva OVA néven (letörölte a szerencsétlen majdnem megnyúztam érte) :p És azt mondta hogy az 2 részes az elsõ ez, a másodikban meg némi akció + a filozófia. Vagy az már az EVA ending? Biztosat nem tudok. Nekem is szét kell néznem a Kazán :D A klipp amirõl beszélek az fenvan neked is Anime2/AMV/Neon_Genesis_Evangelion_-_Farmer_Boys_-_End_Of_All_Days.avi néven. Kiváncsi vagyok mibõl vannak a jelenetek a végén? :confused:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Nakahara

Az az End of Evangelion movie!
Még nincs fent az Usteam-en.

Rhyagelle

Akkor le kell vadásznom valhonnan. :o   Köszönöm az infót Nakahara. ;)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Venom

Hehh, megnéztem sorozatot meg az End of Eva-t, a Death&Rebirth kimaradt, de ... (és most jön a lényeg)
Az eredeti sorozat magában bõven elég mindenféle kiegészítés nélkül!!!

Venom :rolleyes:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Rhyagelle

Azért engem érdekelne hogy az Instrumentality hogyan játszódott le a fizikai valóságban. :) A sorozaton én már túlvagyok 4x, de ha van folytatás akkor mindent meg akarok nézni. :p
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by Venom
Hehh, megnéztem sorozatot meg az End of Eva-t, a Death&Rebirth kimaradt, de ... (és most jön a lényeg)
Az eredeti sorozat magában bõven elég mindenféle kiegészítés nélkül!!!

Venom :rolleyes:

Annak idején amikor Japánban leadták a sorozatot, nagyon sokan nem igazán értették, hogy mi is lett a vége. Nem is csoda, hiszen kicsit furcsán fejezték be. Emiatt döntöttek úgy a készítők, hogy újból elkészítik az EVA befejezését. Így született meg a Death&Rebirth és az End of Evangelion. Szerintem kifejezetten jót tett a sorozatnak ez a két alkotás.

Venom

Mint mondottam volt, ez csak nálam van így. ;)

Speciel csak az End of Eva-t láttam, és az totálisan összezavart. Nagyon szépen néz ki, meg minden, hangulatos, de nekem úgy tûnt, hogy totál megváltoztatták a végét, és köze nem volt a sorozat utolsó két részének filozofálásához.

Most, aki még nem látta End of Eva-t, ne olvasson tovább.

Szerintem az EoE vége totálisan különbözik a sorozat végétõl, ugyanis a sorozat végén Shinji megbékél önmagával, míg az EoE végén azonban még mindig totális idegroncs, amikor megpróbálja megfojtani Asukat. Most akkor a kettõnek hogy lehet ugyan az?

Szerintem nem kóser a dolog, de amint mondottam volt anno, ez csak az én véleményem. Mindenki azt lát ebben a sorozatban és kiegészítõkben amit látni akar. Najó, nem teljesen, de többnyire. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

McDouglas

En ugy tudom, hogy anyagi gondok miatt lett a sorozat ket uccso resze ien gagyi, es utolag keszitettek el az eredeti tervek szerint az end of evat, mint befejezest... Bar ezt a Red Cross Book jobban tudja, olvassatok el magatok: AHQ/Misc/RCB.doc
Kukorica Rox ^^

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by McDouglas
En ugy tudom, hogy anyagi gondok miatt lett a sorozat ket uccso resze ien gagyi, es utolag keszitettek el az eredeti tervek szerint az end of evat, mint befejezest... Bar ezt a Red Cross Book jobban tudja, olvassatok el magatok: AHQ/Misc/RCB.doc


Én is így tudom.  
A 25-dik és 26-dik részek helyett készítették el az eredetileg tervezett befejezést. :)