Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by roderick
Igen az X-et is csinálják, csak azt nem akarom eszembe juttattni, mert kb. 2-3 percenként mindig leállítja a letöltést és újra kell indítani... ami kicsit idegöl?, hogy ilyen aktív munkával még mindig nem jött le a 0. rész.

A Berserknek eddig megvan a 20. része és akkor vadászok a további kés?bbiekre.
Berserket hagyjad, azt majd megszerzem/feltöltöm én...;)
Viszont amit leszedhetnél az a chobits, trigun, x tv, stb...:)
Thx for all...

CHRONOS

roderick

No, elkezdtem felrölteni az X TV els? 3 részét és hamarosan a 4-edik is lejön, uh. azt is hozzácsapom a listához.

Ja és az FLCL 6. részét is feltölteném mert ami a szerveren van az hibás, az utsó öt percnél lehal és azért egy film utolsó öt perce tartogathat néhány fontos jelenetet... :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

zsozso

QuoteOriginally posted by roderick
No, elkezdtem felrölteni az X TV els? 3 részét és hamarosan a 4-edik is lejön, uh. azt is hozzácsapom a listához.

Ja és az FLCL 6. részét is feltölteném mert ami a szerveren van az hibás, az utsó öt percnél lehal és azért egy film utolsó öt perce tartogathat néhány fontos jelenetet... :)

Ezért kell mplayert hasznalni :)
Death is the only redemption

roderick

QuoteOriginally posted by zsozso
Ezért kell mplayert hasznalni :)

Nemtom én próbáltam mindennel amivel csak lehetett, de semmi sem vitte, ami meg nekem van meg azt probléma nélkül megy és ráadásul ua. a fájl, csak ezt KaZaAról szedtem le.

Ha nem muszály én nem csinálom, csak azért sok szívózást lehetne megspórolni más embereknek.:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

TurboK

QuoteOriginally posted by TurboK
A Night Warriorshoz itt egy link.
http://209.142.250.242/~suprnova/torrents/375/[AW]Night_Warriors.complete.torrent

Elvileg DVD rip, és a 4 rész együtt 1380 mega, ami a szerveren van az csak épp egy giga, szal elvileg jobb a minõség. Még nem csekkoltam meg jómagam, de azért itt a link.

640x480 OGM ripek, Japán és Angol dubbal + angol subbal. He kell a szerverre, valaki legyen szives töltse le erről a linkről mrt én per pill. nemtok feltölteni.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

edrebel

Nincs valakinek ilyenje, hogy War Of Genesis? Láttam egy képet, és hát... hogyismondjam... Csöppet megfogott a dolog. Magyarul, dobtam tõle egy hátast.
ed

emperor

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Hali all !
Hihihi, hogy eddig nem is tudtam erről a fórumról :))
Nah, GundamGundam :hehe:
Nemrég láttam hogy kezdenek felkúszni a normális minőségű részek :)
Ez rettentő jó rettentő jóó ^__^ !
No persze mi nevezhető normálisnak, a Slayerst is 50k/sec es realmediában láttam 5 évvel ezelőtt ^-^
Mindent bele, Zel power, és remélem azért néha lesz türelmed felrakni 1 1 részt :)
Egyelőre örülök hogy néhány felfér 1xre a törpewinyómra, de csak lesz majd nagyobb :D

Noh és most megyek átállítom az avatáromat mert olvastam hogy 1 hozzászólás után lehet ^^""

Sajnos el is kell vennem a jó kedvedet... Mostantól a Gundam Wing részeket már csak eléggé össze vissza fogom tölteni, mert 1, eddig jöttek le sorozatban, ezután már csak ez meg az szinten..
2 az eMuleról úgy néz ki, hogy most már nem akarnak jönni lefelé...
3, aki kodólta és fõldobta az emulera csak a 36-k részig csinálta asszem, és van 49. :(
De lesz ez még így se...:)
Loyalty Never Dies


    Zelgadis

    nembaj, Emperor, te megtettél minden tõled telhetõt.

    Majd csak lesz valahogy, jövõ év végére még talán az is lehet hogy nekem meglesz a DVD de ez még nagyon függ pár dologtól :)

    A 26 os rész viszont ha megvan rakd már fel légyszives, mert az asf "elromlott" (ami most van fenn az egy 18 megás hibás file)
    Oszt ha nincs meg, abba se halunk bele, hozzászoktam már az évek során, hogy mindenre várni kell :whoah:

    TurboK

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Berserket hagyjad, azt majd megszerzem/feltöltöm én...;)
    Viszont amit leszedhetnél az a chobits, trigun, x tv, stb...:)
    Thx for all...

    CHRONOS

    A suprnova.orgra most került fel 1-25ig az összes Berserk. Lehet beszerezni.

    Ez a két torrent van fenn:
    Berserk[Gerg,en-sub,496x368-DivX5]13-25    2106 Mb
    Berserk[Gerg,en-sub,496x368-DivX5]1-12    2191 Mb

    Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

    http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

    Chronos

    QuoteOriginally posted by TurboK
    A suprnova.orgra most került fel 1-25ig az összes Berserk. Lehet beszerezni.

    Ez a két torrent van fenn:
    Berserk[Gerg,en-sub,496x368-DivX5]13-25    2106 Mb
    Berserk[Gerg,en-sub,496x368-DivX5]1-12    2191 Mb
    Az Greg...:D
    Bocs, de Greg kódolásait jól ismerem, és nem kérek belõle...:)
    Ha nektek jó, akkor valaki szedje le, és rakja fel, mert nem én leszek az...:rolleyes:

    CHRONOS

    Zodd

    Megvan a Lupin III The First Contact nem túl jó minőség de jobbat nem láttam..
    De az nagyon jó anime
    Kérdezem valakit érdekel???
    Feltöltöm ha igen...:zen:
    :bsd:

    Dschneider

    #1061
    Feltettem a Fruits Basket elsö 6 részét...
    Kicsit vegyes ami a minöséget és a sub csapatokat illeti, de örültem hogy egyáltalán ezt megszereztem... Aki akarja cserélje ki jobbra/egységesebbre.

    Ja, ha valaki nagyon vágyik a maradék Gundam Wing-ekre, fel tudom tenni végig jó minöségben.
    (Csak idö kérdése ugye...)

    Zelgadis

    QuoteJa, ha valaki nagyon vágyik a maradék Gundam Wing-ekre [/B]

    hát nemá csak én legyek az egyetlen ^^"""

    Shock12

    Persze, hogy folytatom, és vállalom a feltöltését kedvenc RahXephonunknak. Le is húzom majd IRCrõl, csak legyen már ez a rohadt Soundtrack letöltve (1 k-nként jön le a 730 mega... miközbe töltök fel a teljes sávszéllel... így aztán levelet nem lehet olvasni... hát még letölteni)... ;)

    (hopp... 400. post... :D )

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Shock12
    (hopp... 400. post... :D )
    Grat... ;)

    CHRONOS

    emperor

    QuoteOriginally posted by Zelgadis
    nembaj, Emperor, te megtettél minden tõled telhetõt.

    Majd csak lesz valahogy, jövõ év végére még talán az is lehet hogy nekem meglesz a DVD de ez még nagyon függ pár dologtól :)

    A 26 os rész viszont ha megvan rakd már fel légyszives, mert az asf "elromlott" (ami most van fenn az egy 18 megás hibás file)
    Oszt ha nincs meg, abba se halunk bele, hozzászoktam már az évek során, hogy mindenre várni kell :whoah:

    Ma este akkor fölküldöm. :)
    Loyalty Never Dies


      Shock12


      emperor

      QuoteOriginally posted by Dschneider

      Ja, ha valaki nagyon vágyik a maradék Gundam Wing-ekre, fel tudom tenni végig jó minöségben.
      (Csak idö kérdése ugye...)

      Javasolnám, hogy ez ügyben dolgozzunk össze:) Te melyik verziót szeded? Honnan?
      Mert ha pl te találtál egy teljes jóminõségü változatot, akkor szerintem inkább egy fajta kódolásban legyen fent az egész, mint össze vissza... Akkor esetleg segítek is leszedni.:)
      Loyalty Never Dies


        Dschneider

        QuoteOriginally posted by emperor
        Javasolnám, hogy ez ügyben dolgozzunk össze:) Te melyik verziót szeded? Honnan?
        Mert ha pl te találtál egy teljes jóminõségü változatot, akkor szerintem inkább egy fajta kódolásban legyen fent az egész, mint össze vissza... Akkor esetleg segítek is leszedni.:)

        Kösz, már leszedtem a teljes sorozatot, itt csücsül DVD-n... :D
        DC++ volt a 'forrás', de egységes rippeket sikerült szereznem, (kivéve a 23. rész, ami valamiért mindenkinél csak angol dub verzióban volt meg a Cartoon Network-röl), legalábbis a feliratozás/minöség egységes, gondolom jobb minöségü TV v. DVD volt a forrás.

        Zodd

        Én azé fölküldöm a lupint majd eldöntitek kell e...:) ;)
        :bsd:

        thebluesnote

        QuoteOriginally posted by Zodd
        Én azé fölküldöm a lupint majd eldöntitek kell e...:) ;)

        *felocsúdik* Ja, igen, töltsed, az tök jó. :)

        emperor

        QuoteOriginally posted by Dschneider
        Kösz, már leszedtem a teljes sorozatot, itt csücsül DVD-n... :D
        DC++ volt a 'forrás', de egységes rippeket sikerült szereznem, (kivéve a 23. rész, ami valamiért mindenkinél csak angol dub verzióban volt meg a Cartoon Network-röl), legalábbis a feliratozás/minöség egységes, gondolom jobb minöségü TV v. DVD volt a forrás.

        A 23. pont megvan. :)
        Akkor javaslom, hogy tölts fel néhány részt (mondjuk az elsõt) hogy megnézhessük melyik, mért, és hogy jobb. Mit szólsz?:)
        Loyalty Never Dies


          Dschneider

          QuoteOriginally posted by emperor
          A 23. pont megvan. :)
          Akkor javaslom, hogy tölts fel néhány részt (mondjuk az elsõt) hogy megnézhessük melyik, mért, és hogy jobb. Mit szólsz?:)

          OK, én is erre az ötletre jutottam.

          emperor

          QuoteOriginally posted by Dschneider
          OK, én is erre az ötletre jutottam.

          Király:) Megbeszéltük :tezsvir:
          Loyalty Never Dies


            Zelgadis

            Whoa ^^" A végén még lesz Gundam Wing :DD
            De a 26 os résszel senki se foglalkozik T_T
            Kihagyni meg csak nem fogom :)
            Javaslom hogy töltsétek fel mindketten éppen a 26os részt, és azt hasonlítsátok össze :hopp:

            Na, milyen 5let? :D :D

            emperor

            QuoteOriginally posted by Zelgadis
            Whoa ^^" A végén még lesz Gundam Wing :DD
            De a 26 os résszel senki se foglalkozik T_T
            Kihagyni meg csak nem fogom :)
            Javaslom hogy töltsétek fel mindketten éppen a 26os részt, és azt hasonlítsátok össze :hopp:

            Na, milyen 5let? :D :D

            Megmondtam még tegnap este, hogy feltöltöm!!!
            Már fönt van, ha Zsozso átrakja, letöltheted.
            Loyalty Never Dies


              roderick

              Feltöltöttem az X-TV els? 5 részét Anime-Mx-es változatban.
              All human relationships are built upon interests.
              But relations built on interests have their own aesthetics.

              Zelgadis

              QuoteOriginally posted by emperor
              Megmondtam még tegnap este, hogy feltöltöm!!!
              Már fönt van, ha Zsozso átrakja, letöltheted.

              Jólvan na , gomen nasai
              Csak nem láttam fenn ma reggel, és gondoltam közbejött valami vagy 'emtom ^^""
              Azt nem tudtam, hogy ami fel lett tölve azt még át kell rakni egy másik helyre ahonnan meg letölteni lehet ^^

              Dschneider

              Feltettem a Gundam Wing 01-et mintának, össze lehet hasonlítani a másik verzióval.

              emperor

              QuoteOriginally posted by Dschneider
              Feltettem a Gundam Wing 01-et mintának, össze lehet hasonlítani a másik verzióval.

              Sajna most jelenleg nem tudok letölteni, de legkésöbb este lehúzom!:)
              Loyalty Never Dies