Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by emperor
I've uploaded some Gudam Wing episodes! If Zsozso get them to the FTP, you can download it!:)
Way to go!;)

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by emperor
Na, lesz valami az NGE2003-l? Mert
1, el van b*szva a kódolás,
2, nincs fent végig,
3, már vagy 2 hónapja senki nem mond semmit
4, én meg k*rvára unom ezt....
Mert nem tudom, ki hogy van vele, de akkor inkább a rawok legyenek fönt, de végig, mint ez a félbe hagyott vmi...
Zsozso, ha indítok egy szavazást, és ott véletlenûl úgy döntünk, hogy a rawok legyenek inkább, akkor megtörténhet hogy a dicsõséges Black-féle változatok helyett felkerûljenek a rawok?
Most láttam, hogy ki fixálta az Initial D Stage 1-t... le se merem tölteni.... :)

Na kicsit visszavenni ember...
1, 1 filter lett elallitva, és kb 5x 2sec re akad be a video ettől még nem el.... van hanem van benne hiba. (mellesleg ha megszülnél se tudnál jobbat csinalni mint black...)
2, Majd fentlesz
3, Talan mert megvolt mondva, hogy majd kilesz javitva.
4, Én meg az ilyen hozzászólást unom, de .....ra, vegyél vissza légyszives.
És mellesleg, hogy jössz ahoz, hogy fikazz vmit amikor te meg semmit se mutattal fel ilyen teren???
Death is the only redemption

emperor

QuoteOriginally posted by zsozso
Na kicsit visszavenni ember...
1, 1 filter lett elallitva, és kb 5x 2sec re akad be a video ettől még nem el.... van hanem van benne hiba. (mellesleg ha megszülnél se tudnál jobbat csinalni mint black...)
2, Majd fentlesz
3, Talan mert megvolt mondva, hogy majd kilesz javitva.
4, Én meg az ilyen hozzászólást unom, de .....ra, vegyél vissza légyszives.
És mellesleg, hogy jössz ahoz, hogy fikazz vmit amikor te meg semmit se mutattal fel ilyen teren???

Örülök, hogy valaki végre vette a fáradtságot és vissza írt valamit...
1, 5X2 SECRE???? Te melyik változatot nézed ember? Mert tuti, hogy nem azt, amit mi... Én örülnék a legjobban, ha csak annyi hiba lenne, de barátom ez el van b....va!
Vagy lennél szíves elmondani milyen codec packokkal nézed? mert lehet, hogy blacknak is jol megy vele, csak õ még arra sem volt képes, hogy azt elmondja, mikor kérdeztem...
2, "Majd" Világbéke is lesz, "majd" a Fõld is elpusztul, majd stb. Ha ez amolyan Black-féle "majd", akkor kb az NGE 10 éves szülinapjára lesz kész...
3, Majd ki lesz javítva?:) Kiváncsi leszek rá! Ahogy kedves Black barátodat megismertem, az se a közeljövõben lesz...
4, Én meg azt unom, hogy senki nem képes válaszolni, és ilyen stílusban kell megnyilvánulnom, hogy valaki vegye a fáradtságot és visszaírjon, és nem csak ezzel a témával kapcsolatban...

És hogy jövök hozzá, hogy fikázzam?
Biztos, hogy a kódolásban nem csinálok jobbat - mert egyáltalán nem értek hozzá - de viszont ha csinálok valamit, abból nem lesz FÉLMUNKA! És ha elb*szok valamit, és ezt közlik velem, akkor nem felfujom a pofám és eltünök mint szürke szamár a ködben, hanem kijavítom...
Meg, szerintem attól, hogy õ "ért" a kódoláshoz, még nem jobb ember bármelyikünknél... És lehet, hogy ilyen téren nem mutattam fel semmit (mert mint mondtam a kódoláshoz nem értek), de ezek után nem igazán vagyok kiváncsi a többi A2000A filmre, ha azokat is ilyen mentalitással csinálták... És úgy jövök hozzá, hogy megszóljam, hogy szerintem amit csinált, eléggé tapló dolog... Elhiszem, hogy a haverod meg minden (lehet, hogy mire ezt olvasod, már nyakamban a ban) de nekem akkor is ez a véleményem. A másik, hogy annyi gerinc sincs benne, hogy egyszer 5 percre visszanézzen erre a fórumra, míg pl engem elküld valahova... :ejj:
Loyalty Never Dies


    Ekuseru

    TEMPER TEMPER...
    csak nyugalom :D
    emperor: nem értem mi a problémád... ha igazán nagy NGE fan vagy (mint én) akkor már rég letölthetted volna a RAW-okat az eMule-rõl ;)

    más...
    elkezdtem feltölteni a Kareshi kanojo no jijou 11-et OGM-ben hogy lecseréljem a ratyi minõségû avi-t

    más...2
    most látom, hogy a Battle royale film még mindig az upload könyvtáramban van! egyébként történt vele valami?
    日本 - 中國 - 한국

    Shock12

    Mindettõl függetlenül (bocs, hogy beleszólok)... nem feltétlen biztos, hogy tényleg megoldás, ha így nyilvánulsz meg... és én gyanítom, hogy tényleg ban lesz, csak azért, mert te nem tudtad magad türtõztetni.

    Ja, egy megjegyzés... ha tényleg a háttérben ment az "elküldeleka..." dolog, akkor te sem vagy feltétlenül jobb ember, ha ilyen hangnemû megnyilvánulást eresztettél el, ráadásul nyilvánosan...

    De Ekuserunak teljez mértékben igaza van... ha rajongó vagy, beszerzed magadnak, és max feldobsz ide egy postot, hogy kell-e esetleg.

    zsozso

    QuoteOriginally posted by emperor
    Örülök, hogy valaki végre vette a fáradtságot és vissza írt valamit...
    1, 5X2 SECRE???? Te melyik változatot nézed ember? Mert tuti, hogy nem azt, amit mi... Én örülnék a legjobban, ha csak annyi hiba lenne, de barátom ez el van b....va!
    Vagy lennél szíves elmondani milyen codec packokkal nézed? mert lehet, hogy blacknak is jol megy vele, csak õ még arra sem volt képes, hogy azt elmondja, mikor kérdeztem...
    2, "Majd" Világbéke is lesz, "majd" a Fõld is elpusztul, majd stb. Ha ez amolyan Black-féle "majd", akkor kb az NGE 10 éves szülinapjára lesz kész...
    3, Majd ki lesz javítva?:) Kiváncsi leszek rá! Ahogy kedves Black barátodat megismertem, az se a közeljövõben lesz...
    4, Én meg azt unom, hogy senki nem képes válaszolni, és ilyen stílusban kell megnyilvánulnom, hogy valaki vegye a fáradtságot és visszaírjon, és nem csak ezzel a témával kapcsolatban...

    És hogy jövök hozzá, hogy fikázzam?
    Biztos, hogy a kódolásban nem csinálok jobbat - mert egyáltalán nem értek hozzá - de viszont ha csinálok valamit, abból nem lesz FÉLMUNKA! És ha elb*szok valamit, és ezt közlik velem, akkor nem felfujom a pofám és eltünök mint szürke szamár a ködben, hanem kijavítom...
    Meg, szerintem attól, hogy õ "ért" a kódoláshoz, még nem jobb ember bármelyikünknél... És lehet, hogy ilyen téren nem mutattam fel semmit (mert mint mondtam a kódoláshoz nem értek), de ezek után nem igazán vagyok kiváncsi a többi A2000A filmre, ha azokat is ilyen mentalitással csinálták... És úgy jövök hozzá, hogy megszóljam, hogy szerintem amit csinált, eléggé tapló dolog... Elhiszem, hogy a haverod meg minden (lehet, hogy mire ezt olvasod, már nyakamban a ban) de nekem akkor is ez a véleményem. A másik, hogy annyi gerinc sincs benne, hogy egyszer 5 percre visszanézzen erre a fórumra, míg pl engem elküld valahova... :ejj:

    Na légyszives most vedd vissza a hangsúlyt, mert nem a se*edből rántottál elő 1ikünket sem.
    Black ha ráérne akkor valószínűleg már megcsinálta volna.
    Beszéltem vele mondta, hogy nemlesz félbehagyva csak mással volt eddig elfoglalva...
    És mellesleg hogy jössz ahoz hogy vmi olyasmit minősíts amihez az égvilágon semmit sem értesz?
    Vagy nagyon sürgősen visszaveszel ebből a modorból vagy ellenlépéseket teszek. (Ezen a fórumon senki sem fogja a másikat sértegetni.)
    Death is the only redemption

    tblack

    QuoteOriginally posted by emperor
    Örülök, hogy valaki végre vette a fáradtságot és vissza írt valamit...
    1, 5X2 SECRE???? Te melyik változatot nézed ember? Mert tuti, hogy nem azt, amit mi... Én örülnék a legjobban, ha csak annyi hiba lenne, de barátom ez el van b....va!
    Vagy lennél szíves elmondani milyen codec packokkal nézed? mert lehet, hogy blacknak is jol megy vele, csak õ még arra sem volt képes, hogy azt elmondja, mikor kérdeztem...
    2, "Majd" Világbéke is lesz, "majd" a Fõld is elpusztul, majd stb. Ha ez amolyan Black-féle "majd", akkor kb az NGE 10 éves szülinapjára lesz kész...
    3, Majd ki lesz javítva?:) Kiváncsi leszek rá! Ahogy kedves Black barátodat megismertem, az se a közeljövõben lesz...
    4, Én meg azt unom, hogy senki nem képes válaszolni, és ilyen stílusban kell megnyilvánulnom, hogy valaki vegye a fáradtságot és visszaírjon, és nem csak ezzel a témával kapcsolatban...

    És hogy jövök hozzá, hogy fikázzam?
    Biztos, hogy a kódolásban nem csinálok jobbat - mert egyáltalán nem értek hozzá - de viszont ha csinálok valamit, abból nem lesz FÉLMUNKA! És ha elb*szok valamit, és ezt közlik velem, akkor nem felfujom a pofám és eltünök mint szürke szamár a ködben, hanem kijavítom...
    Meg, szerintem attól, hogy õ "ért" a kódoláshoz, még nem jobb ember bármelyikünknél... És lehet, hogy ilyen téren nem mutattam fel semmit (mert mint mondtam a kódoláshoz nem értek), de ezek után nem igazán vagyok kiváncsi a többi A2000A filmre, ha azokat is ilyen mentalitással csinálták... És úgy jövök hozzá, hogy megszóljam, hogy szerintem amit csinált, eléggé tapló dolog... Elhiszem, hogy a haverod meg minden (lehet, hogy mire ezt olvasod, már nyakamban a ban) de nekem akkor is ez a véleményem. A másik, hogy annyi gerinc sincs benne, hogy egyszer 5 percre visszanézzen erre a fórumra, míg pl engem elküld valahova... :ejj:

    Nahszal kezdetnek annyit csak, hogy az NGE remastered verziót valaki valahonnan letölthesse az nem jog hanem kiváltság... innentől kezdve ha valami nem úgy jön ki, ahogy te szeretnéd akkor úgy jártál. A hőbörgésed még akkor sem lenne elfogadható ha tényleg nem figyelne rád senki. De mivel zsozso figyelt ezért most válaszolok. Mint mondtam ki lesz javítva... csak mivel most Évkezdet van ki sem látszom a munkából... ha éveket tudtál várni most már pár hét ide vagy oda. Aról meg, hogy nem tolom ide a képem csak annyit, hogy A2000A fórumot sem olvasom meg híreket sem mert nincs időm most. Az pedig, hogy ezek után az A2000A cuccokat sem fogod leszedni/megnézni úgy földhözcsap, hogy nem találok szavakat... majd kiteszek az oldalra egy felhívást, hogy kell még 1000 ember aki ellensújozza a hatást...

    emperor

    Na, akkor szép sorjában:
    Ekuseru: 1, nekem léccives ne oszd az észt a fanságról, mert Te néha olyan hülyeségeket mondtál az NGE-rõl, hogy néhányunknak a haja égnek állt...
    2, már rég töltöm le õket. Csak az eMule nem a gyorsaságáról híres.
    Shock12:
    Nekem úgy tünik, hogy megoldás volt, mert végre idefigyeltek. Ha szépen szóltam, mindenki sz*rt rá nagyívben. Ha bannolnak, akkor bannolnak... A mai nap után kétlem, hogy szívesen látnak itt a továbbiakban, szal... De legalább végre elmondták, hogy mi lesz az NGE-vel... És a háttérben nem ment semmi anyázás, mert annak nincs értelme. Én nem szeretek másokat b*szogatni, de így végre vették a fáradtságot...  
    És nagyon osztjátok itt az észt, hogy aki rajongó így meg úgy.
    A rajongásnak is megvannak az észerû határai... És nem mindenkinek van meg a lehetõsége/ideje/vagy egyéb tényezõje hogy máshonnan szerezze meg...

    Black: Nos, ha ezzel a kiváltsággal a Te általad kódolt cuccokra gondolsz... Nem mondok semmit.  De pl ha hetekkel ezelött szólsz, hogy nem érsz rá és azért nem írsz/nem halad a cucc, akkor talán elkerülhettük volna mindezt. És mint láthatód, én többszõr felhoztam a témát "normális hangnemben", de ez kellett ahhoz, hogy végre rendesen válaszoljatok. Amugy az ellensúlyozza nem J-vel van...

    Na, most hogy egy életre beloptam magamat mindenkinek a szívébe, asszem nem leszek itt túl gyakori látógató... ha egyáltalán majd még be tudok írni...  
    Sorry Zsozso, nem akartalak megsérteni, mondjuk nem is neked szántam, szóval nem tudom mért vetted magadra...

    De azért a Gundam Wing-t + az igért OST-ket folytatom, ha tudom...
    Loyalty Never Dies


      zsozso

      QuoteOriginally posted by emperor
      Na, akkor szép sorjában:
      Ekuseru: 1, nekem léccives ne oszd az észt a fanságról, mert Te néha olyan hülyeségeket mondtál az NGE-rõl, hogy néhányunknak a haja égnek állt...
      2, már rég töltöm le õket. Csak az eMule nem a gyorsaságáról híres.
      Shock12:
      Nekem úgy tünik, hogy megoldás volt, mert végre idefigyeltek. Ha szépen szóltam, mindenki sz*rt rá nagyívben. Ha bannolnak, akkor bannolnak... A mai nap után kétlem, hogy szívesen látnak itt a továbbiakban, szal... De legalább végre elmondták, hogy mi lesz az NGE-vel... És a háttérben nem ment semmi anyázás, mert annak nincs értelme. Én nem szeretek másokat b*szogatni, de így végre vették a fáradtságot...  
      És nagyon osztjátok itt az észt, hogy aki rajongó így meg úgy.
      A rajongásnak is megvannak az észerû határai... És nem mindenkinek van meg a lehetõsége/ideje/vagy egyéb tényezõje hogy máshonnan szerezze meg...

      Black: Nos, ha ezzel a kiváltsággal a Te általad kódolt cuccokra gondolsz... Nem mondok semmit.  De pl ha hetekkel ezelött szólsz, hogy nem érsz rá és azért nem írsz/nem halad a cucc, akkor talán elkerülhettük volna mindezt. És mint láthatód, én többszõr felhoztam a témát "normális hangnemben", de ez kellett ahhoz, hogy végre rendesen válaszoljatok. Amugy az ellensúlyozza nem J-vel van...

      Na, most hogy egy életre beloptam magamat mindenkinek a szívébe, asszem nem leszek itt túl gyakori látógató... ha egyáltalán majd még be tudok írni...  
      Sorry Zsozso, nem akartalak megsérteni, mondjuk nem is neked szántam, szóval nem tudom mért vetted magadra...

      De azért a Gundam Wing-t + az igért OST-ket folytatom, ha tudom...

      Szépen meglett már akkor mondva, hogy _majd_ kilesz javítva.
      Ha ezt nem érted meg 1 hozzászólásból akkor sajnálom.
      Death is the only redemption

      emperor

      #999
      QuoteOriginally posted by zsozso
      Szépen meglett már akkor mondva, hogy _majd_ kilesz javítva.
      Ha ezt nem érted meg 1 hozzászólásból akkor sajnálom.

      Nos igen, de a "majd" kissé tág idõintervallum... ami néha kb egyenlőt jelent a soha-val...

      De már mind1...
      Loyalty Never Dies


        zsozso

        QuoteOriginally posted by emperor
        Nos igen, de a "majd" kissé tág idõintervallum... ami néha kb egyenlőt jelent a soha-val...

        De már mind1...
        Ha annyira kétségbeesetten kell akkor mértnem csinálod meg?
        Death is the only redemption

        emperor

        QuoteOriginally posted by zsozso
        Ha annyira kétségbeesetten kell akkor mértnem csinálod meg?

        Mert reménykedtem, higy a dicsõséges:hail: black sensei:hail:
        megcsinálja, mert õ ért hozzá. Hisz mekkora kiváltság lenne az. Bearanyozná életem hátralevõ részét.
        Loyalty Never Dies


          zsozso

          QuoteOriginally posted by emperor
          Mert reménykedtem, higy a dicsõséges:hail: black sensei:hail:
          megcsinálja, mert õ ért hozzá. Hisz mekkora kiváltság lenne az. Bearanyozná életem hátralevõ részét.
          Nagyon nemértem mire jó ez a feszültségkeltés...
          Mondta, hogy meglesz, ha lesz ideje megcsinalja.
          Ha nemtetszik akkor csinald meg magadnak.
          Ne felejtsd el, hogy a serverről tölteni nem jog hanem kivaltsag...
          Ha nemtetszik nem kötelező...
          Death is the only redemption

          emperor

          QuoteOriginally posted by zsozso
          Nagyon nemértem mire jó ez a feszültségkeltés...
          Mondta, hogy meglesz, ha lesz ideje megcsinalja.
          Ha nemtetszik akkor csinald meg magadnak.
          Ne felejtsd el, hogy a serverről tölteni nem jog hanem kivaltsag...
          Ha nemtetszik nem kötelező...

          Már ne haragudj, de én mikor mondtam, hogy "De már mind1", én lezártam a dolgot, Te folytattad!  
          Akkor ha  itt befejezzük, úgy jó?
          Loyalty Never Dies


            Ekuseru

            emperor:

            köszön a kedves szavaidat;)
            én nem anyáztalak téged és ha igy állsz hozzá akkor annyit hozzáfûznék hogy ha hülyeségeit is irtam én legalább elismertem. Ezzel szemben te nem értem mire fel ugrálsz itt amikor te úgyis letöltöd magadnak...:confused:
            ezt azért elismerhetnéd, hogy most nincs igazad
            ha olyan valaki nyavajogna akinek lassú a nete és csak az ftp-rõl tudná megszerezni akkor megérteném...
            no részemrõl is ennyi
            (egy valami tény, most ettõl nem nõtt a népszerûségi indexed)
            日本 - 中國 - 한국

            VASH

            QuoteOriginally posted by Shock12
            Akkor csak úgy eszmefuttatás gyanánt. Tegyük fel, hogy (tfh), van egy jó hifid, vagy legalább egy 5.1es hangrendszered... és mondjuk az a RIP ac3as hangsávokat tartalmaz... milyen hatása lehet a metrós, és a wcs jelenetnek ?! Hümm... :o

            GENIUS 5.1 DELUXE HOME THEATER 3600W   P.M.P.O

            ÉS igen, nagyon durván szólna ha az lenne meg:(
            de az élmény így se marad el:D
            You can't stop me
            I love the world with all its lies
            You can't stop me
            I'm close enough to kiss the sky
            keep it to myself
            keep it to myself

            VASH

            QuoteOriginally posted by Chronos
            Felmentek a Hellsing DVDRip változatok 7 - 9 -ig...;)

            CHRONOS

            Összesen hány része van ennek a csodának mert most láttam a D filmet és eléggé vérre szomjazom:D
            You can't stop me
            I love the world with all its lies
            You can't stop me
            I'm close enough to kiss the sky
            keep it to myself
            keep it to myself

            emperor

            QuoteOriginally posted by VASH
            Összesen hány része van ennek a csodának mert most láttam a D filmet és eléggé vérre szomjazom:D

            13.
            ;)
            Loyalty Never Dies


              emperor

              QuoteOriginally posted by Ekuseru
              emperor:

              köszön a kedves szavaidat;)
              én nem anyáztalak téged és ha igy állsz hozzá akkor annyit hozzáfûznék hogy ha hülyeségeit is irtam én legalább elismertem. Ezzel szemben te nem értem mire fel ugrálsz itt amikor te úgyis letöltöd magadnak...:confused:
              ezt azért elismerhetnéd, hogy most nincs igazad
              ha olyan valaki nyavajogna akinek lassú a nete és csak az ftp-rõl tudná megszerezni akkor megérteném...
              no részemrõl is ennyi
              (egy valami tény, most ettõl nem nõtt a népszerûségi indexed)

              Nos, én azért anyázok, mert tudod az ADSL-t nem csak én használom itthon, 3 gép osztozik rajta, és nyár közepe ota (mikor megjelentek odafönt a P2P-n) töltöm a rawokat az eMuleval, és eddig 1! jött csak le. Ha egy héten 8 órát tudok tölteni az eMuleval összeteszem a két kezem. Szóval valamiért nem jönnek a kellő tempóban, így azt hiszem nyavalyoghatok...
              És nem teszek a népszerüségi indexemre, szerinted? Én attól nem vagyok szegényebb, hogy Te nem kedvelsz. Az a Te magánügyed és engem nem érdekel....
              Loyalty Never Dies


                VASH

                QuoteOriginally posted by emperor
                Nos, én azért anyázok, mert tudod az ADSL-t nem csak én használom itthon, 3 gép osztozik rajta, és nyár közepe ota (mikor megjelentek odafönt a P2P-n) töltöm a rawokat az eMuleval, és eddig 1! jött csak le. Ha egy héten 8 órát tudok tölteni az eMuleval összeteszem a két kezem. Szóval valamiért nem jönnek a kellő tempóban, így azt hiszem nyavalyoghatok...
                És nem teszek a népszerüségi indexemre, szerinted? Én attól nem vagyok szegényebb, hogy Te nem kedvelsz. Az a Te magánügyed és engem nem érdekel....

                Srácok csak nyugodtan ha így folytatjátok akkor kell nyitni egy NWO szobát:D

                Másik meg: húzd ki hátul a kábelt és mond azt hogy biztos elromlott ezzel nyersz minimum egy napot:D
                You can't stop me
                I love the world with all its lies
                You can't stop me
                I'm close enough to kiss the sky
                keep it to myself
                keep it to myself

                emperor

                QuoteOriginally posted by VASH
                Srácok csak nyugodtan ha így folytatjátok akkor kell nyitni egy NWO szobát:D

                Másik meg: húzd ki hátul a kábelt és mond azt hogy biztos elromlott ezzel nyersz minimum egy napot:D

                Sajna router van... És mindenki ért hozzá, nem lehet õket átverni :(
                Loyalty Never Dies


                  zsozso

                  QuoteOriginally posted by emperor
                  Nos, én azért anyázok, mert tudod az ADSL-t nem csak én használom itthon, 3 gép osztozik rajta, és nyár közepe ota (mikor megjelentek odafönt a P2P-n) töltöm a rawokat az eMuleval, és eddig 1! jött csak le. Ha egy héten 8 órát tudok tölteni az eMuleval összeteszem a két kezem. Szóval valamiért nem jönnek a kellő tempóban, így azt hiszem nyavalyoghatok...
                  És nem teszek a népszerüségi indexemre, szerinted? Én attól nem vagyok szegényebb, hogy Te nem kedvelsz. Az a Te magánügyed és engem nem érdekel....

                  Ha így áll a helyzet akkor talán megköszönöd, hogy egyáltalán letölthetsz és nem hözöngsz össze vissza mintha kutya kötelessége lenne az embernek, hogy neked kiváló minõségû animet adjon ...
                  Szallj kicsit magadba és gondolkodj el azon amit mondtam...
                  És mellesleg akkor van 1 téma lezárva amikor én mondom.
                  Death is the only redemption

                  emperor

                  QuoteOriginally posted by zsozso
                  Ha így áll a helyzet akkor talán megköszönöd, hogy egyáltalán letölthetsz és nem hözöngsz össze vissza mintha kutya kötelessége lenne az embernek, hogy neked kiváló minõségû animet adjon ...
                  Szallj kicsit magadba és gondolkodj el azon amit mondtam...
                  És mellesleg akkor van 1 téma lezárva amikor én mondom.

                  Csak elfelejted, hogy én nem veled vesztem össze. Black mondta, hogy meg fogja csinálni, ezért höbörögtem. Mivel eléggé úgy tünt, hogy nem nagyon érdekli a dolog... Bár mint ahogy kiderült ez nem igaz. Nem kutya kötelessége, de... Szerintem hagyjuk a témát, mert még jobban össze veszünk, mondjuk kétlem, hogy ez neked probléma, max letiltasz a fórumról...
                  Erre az utolsó mondatodra meg azt tudom mondani, hogy akkor nyissunk egy külön topicot, ahol folytathatjuk, és nem ezt a topicot írjuk tele a hülyeségeinkkel... Bocs, csak az én hülyeségeimmel, amit ti írtatok/írtok az "biztos" nem az...
                  Loyalty Never Dies


                    zsozso

                    Szerintem meg legyen mondjuk a tema lezárva.
                    Ha Blacknek lesz ideje akkor megcsinalja, ha nem akkor biztos fog szólni és akkor majd atteszem a rawokat.
                    Death is the only redemption

                    thebluesnote

                    Ha már az NGE elôkerült... A Black által kódolt stuffokkal mi volt a baj és melyik epizódokban jön elô? Ugyanis én szemrevételezés nélkül felírtam ôket cd-re, aztán mentek a fiókba...

                    McDouglas

                    Megejegyzenem, hogy NEM ERTEM emperor felhaborodasanak okat. Valoszinunek tartom, hogy az NGE-t mar joregen latta, tehat semmi ujat nem fog kapni, ha leszedi a 2003-as verziot. Most hogy holnap megkapod kiirod, es beteszed a fiokba, vagy 2 honap mulva kiirod es beteszed a fiokba, nem ***** mindegy?

                    Amugy megertem, ha Blacket nem igen izgatta, hogy atkodolja-e  azonnal vagy sem, engem se nagyon hajtot, hogy feltegyem, mert minek sietni? mar lattuk NGE-t, elfutni meg nem fog.
                    Kukorica Rox ^^

                    Chronos

                    #1016
                    Felment a Berserk DVDRip 1 - 3 - ig...;)
                    Ezek a legjobb DVDRipek amiket eddig láttam a Berserkbõl...:D
                    Amint Zsozso átrakja, letölthetõ...:p
                    Ja, és érdemes megnézni a 13. részt ami most az FTP-n van, és majd késõbb az én verziómat...;)

                    CHRONOS

                    thebluesnote

                    Khm... Most mindenki ignore-üzemmódban van, vagy emperoron kívül senki nem nézte meg az NGE2003 eddig bekódolt részeit?

                    Chronos

                    QuoteOriginally posted by thebluesnote
                    Khm... Most mindenki ignore-üzemmódban van, vagy emperoron kívül senki nem nézte meg az NGE2003 eddig bekódolt részeit?
                    Talán el kéne olvasni az NGE 2003 nevû thread hozzászólásait...;)

                    CHRONOS

                    Venom

                    QuoteOriginally posted by Chronos
                    Felment a Berserk DVDRip 1 - 3 - ig...;)
                    Ezek a legjobb DVDRipek amiket eddig láttam a Berserkbõl...:D
                    Amint Zsozso átrakja, letölthetõ...:p
                    Ja, és érdemes megnézni a 13. részt ami most az FTP-n van, és majd késõbb az én verziómat...;)

                    CHRONOS

                    Ne azokat töltsd fel ember! Az avikat cseréld le, ne a jó minőségű anyagot! Én biztos nem szedem le 0.5 pixel eltérés miatt. SZVSZ csak az idődet és sávszélességedet pazarlod.

                    Venom


                    The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne