Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Dschneider

#1140
QuoteOriginally posted by emperor
Dschneider kolléga csinálja ezt, de azért köszi. Neki azaz ogm verzó van fönt, ami jobb az avinál! Jagyjuk, hagy rakja fõl azt:D

Asszem némi képzavar alakult ki... OGM-ben Chronos teszi fel a Gundamokat... (Számomra kezd kicsit kaotikus lenni a helyzet, kb. 10 percembe telt kideriteni hogy kinek milyen és mennyi Gundamja van akkor végülis...:D )

Ja, ha lesz rá igény tudok viszont jó minöségü Gundam 0086-ot feltenni (Streetfox verziót, ha ez mond valakinek valamit), amint nekem is lejött.

Chronos

Ranma 1/2 9 - 12 - ig felment, és 11-ig már át is lett kapva...:D
Lehet tölteni...;)

CHRONOS

Venom

Chronos, a Hellsing Special DVDRip mit tud?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronos

QuoteOriginally posted by Venom
Chronos, a Hellsing Special DVDRip mit tud?
USDVDn lévõ teaser...;)
Gyakorlatilag egy bemutatója a Hellsingnek, de vannak benne olyan jelenetek is, amiket az animébe nem raktak bele...:)

CHRONOS

Ekuseru

van egy kérdés ami esetleg más fejében is megfordult :rolleyes:
vajon a felújitott NGE DVD extráit vajon miért nem szedte le az aki lerippelte a sorozatot???
pedig én kiváncsi lennék rá :D
日本 - 中國 - 한국

Shock12

Felkerült a RahXephon 6. része is, ha Zsozso kirakja, lehet tölteni (Megjegyzem, hogy az 5. is még a könyvtáramban van... egy hete...)...

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Felkerült a RahXephon 6. része is, ha Zsozso kirakja, lehet tölteni (Megjegyzem, hogy az 5. is még a könyvtáramban van... egy hete...)...

Megjegyzem eleg elfoglalt vagyok és nemcsak 1 hete -_-
Death is the only redemption

Shock12

#1147
Ok, nem szóltam, csak gyanítom, engem itt hülyének néznek...
// megjegyzem, hogy nem jegyeztem volna meg, ha a múlt héten semmi nem került volna ki az elfoglaltságod miatt (ami akkor igen egyszreûen kikövetkeztethetõ lett volna)... ;)

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Ok, nem szóltam, csak gyanítom, engem itt hülyének néznek...
// megjegyzem, hogy nem jegyeztem volna meg, ha a múlt héten semmi nem került volna ki az elfoglaltságod miatt (ami akkor igen egyszreûen kikövetkeztethetõ lett volna)... ;)

Megneztem a giganal nagyobb konyvtarakat az uploadban es azok tartalmat raktam at kb 1 perc...
Death is the only redemption

Shock12

QuoteMegneztem a giganal nagyobb konyvtarakat az uploadban es azok tartalmat raktam at kb 1 perc...

Ok, így már értem.

Phoeneix

Kuszik felfele Gundam Seed, eddig az 1-6 mar fenn van, de megy a tobbi is, ahogy birom savval es szabadidovel. ;)
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

emperor

GUNDAM

Nos, mint ahogy valaki megfogalmazta, eléggé kaotikus a helyzet. Ahogy kivettem a Gundam Wing ogmt Chronos tölti fel (a jó minõségbõl és a dual audioból már tudnom kellett volna :) ) és én arra szavazok, hogy Írtsuk le azokat, maiket eddig felraktunk, és bizzuk Chronos elvtársra a dolgot, akkor tuti mindenki jol jár.
A többi Gundammal kapcsolatban én meg azt mondom, akinek van jó minõségü Gundamja, az jöhet...
Mi a véleményetek?
Loyalty Never Dies


    Phoeneix

    QuoteOriginally posted by emperor
    GUNDAM

    Nos, mint ahogy valaki megfogalmazta, eléggé kaotikus a helyzet. Ahogy kivettem a Gundam Wing ogmt Chronos tölti fel (a jó minõségbõl és a dual audioból már tudnom kellett volna :) ) és én arra szavazok, hogy Írtsuk le azokat, maiket eddig felraktunk, és bizzuk Chronos elvtársra a dolgot, akkor tuti mindenki jol jár.
    A többi Gundammal kapcsolatban én meg azt mondom, akinek van jó minõségü Gundamja, az jöhet...
    Mi a véleményetek?
    Csak annyi a velemeny, hogy chronos emlitette, hogy neki csak az elso 3 van meg.
    Es a tobbi meg szepen lassan jon, ahogy rippelik... (vagyis qrwa lassan)
    "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
    (Anonymus)

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Phoeneix
    Csak annyi a velemeny, hogy chronos emlitette, hogy neki csak az elso 3 van meg.
    Es a tobbi meg szepen lassan jon, ahogy rippelik... (vagyis qrwa lassan)
    Hát ha az az 1-2 hét az "qrva" lassú, akkor töltsétek fel ti...:p

    CHRONOS

    Phoeneix

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Hát ha az az 1-2 hét az "qrva" lassú, akkor töltsétek fel ti...:p

    CHRONOS
    1-2 het alatt megvan mid????:rolleyes:
    Mert az mar akkor nem qrwa lassu:hopp:
    "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
    (Anonymus)

    emperor

    Javaslom, hogy ha Chronos felajánlja, hogy õ megszerez valamit, csak kezdj el ész nélkül bológatni, mert rosszul nem fogsz járni az holt ziher...
    Loyalty Never Dies


      Chronos

      QuoteOriginally posted by Phoeneix
      1-2 het alatt megvan mid????:rolleyes:
      Mert az mar akkor nem qrwa lassu:hopp:
      Nem mind, de kb. 20-ig meglesz...(reméljük)

      CHRONOS

      Phoeneix

      "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
      (Anonymus)

      Shock12

      #1158
      QuoteOriginally posted by emperor
      Javaslom, hogy ha Chronos felajánlja, hogy õ megszerez valamit, csak kezdj el ész nélkül bológatni, mert rosszul nem fogsz járni az holt ziher...

      Úgy, úgy...:zen:

      [Dream anime, ugye ?! //azoknak 25ig van rippelve...ahogy elnézem... "csak" sávszél, és sorhossz függő a beszerzési sebesség... :D ]

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Shock12
      Úgy, úgy...:zen:

      [Dream anime, ugye ?! //azoknak 25ig van rippelve...ahogy elnézem... "csak" sávszél, és sorhossz függő a beszerzési sebesség... :D ]
      Pontosan...;)
      De most kezdték el újrakódolni a részeket, ezért van ott a v2 szócska a fájlnévben...:)
      Eredmény: élesebb, jobb képminõség

      CHRONOS

      Shock12

      QuoteOriginally posted by Chronos
      Pontosan...;)
      De most kezdték el újrakódolni a részeket, ezért van ott a v2 szócska a fájlnévben...:)
      Eredmény: élesebb, jobb képminõség
      CHRONOS
      Igen, azt észrevettem én is. :cool: Egyre jobban úgy érzem, hogy lassanként érdemes lesz Gundamot nézni :p !

      Phoeneix

      QuoteOriginally posted by Shock12
      Igen, azt észrevettem én is. :cool: Egyre jobban úgy érzem, hogy lassanként érdemes lesz Gundamot nézni :p !
      Jaja, itt a pont.:cool:
      Chroos te ircen honnan szedsz???
      "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
      (Anonymus)

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Phoeneix
      Jaja, itt a pont.:cool:
      Chronos te ircen honnan szedsz???
      Olvasd el Shock postjában a megjegyzést... :)
      (+ rengeteg helyen, de most nem kezdem el sorolni)

      CHRONOS

      emperor

      Néha rémálmaimban elképzelem mi lenne velünk Chronos nélkül... Nem szép, amit látok, higgyétek el...:D
      Loyalty Never Dies


        Chronos

        QuoteOriginally posted by emperor
        Néha rémálmaimban elképzelem mi lenne velünk Chronos nélkül... Nem szép, amit látok, higgyétek el...:D
        :)

        CHRONOS

        Phoeneix

        QuoteOriginally posted by emperor
        Néha rémálmaimban elképzelem mi lenne velünk Chronos nélkül... Nem szép, amit látok, higgyétek el...:D
        :lol:
        Chronos-sama
        :hail:
        "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
        (Anonymus)

        Shock12

        QuoteOriginally posted by Phoeneix
        Chroos te ircen honnan szedsz???

        A http://www.baka-updates.com - on minden csapat IRC-roomja fel van sorolva. Innen már csak ki kell válogatni, hogy mi kell. (Van sorozatonkénti szûrés...) Persze vannak ratyi csapatok, akik elég sok mindent hoznak ki, de azt legalább rosszul (mint a jóval fentebb említett animeXtreme-akik mindenféle logót beleheggesztenek, meg hibás streammel adják ki... )... Érdemes a csatikat elõször felmérni (mennyien vannak rajta, mennyi saját xdcc bot-juk van, mennyire telítettek a sorok...).

        // Persze a Dream-anime, és az anime-mx mindíg jó választás :D

        Chronos

        QuoteOriginally posted by Shock12
        // Persze a Dream-anime, és az anime-mx mindíg jó választás :D
        Ahogy mondod...:jee:

        CHRONOS

        Chronos

        Feltöltöttem a Yu Yu Hakusho 47 és 48. részét + Gundam Wing 2. részét...:D

        CHRONOS

        Shock12

        :cool: . Pont most töltöm az elsõt le, úgyhogy jó lesz a folytonosság :D !