Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Zodd

QuoteOriginally posted by thebluesnote
*____________* :D
Ez most igen vagy nem???
Ha igen akkor a gyenge minűségű is???:confused:
:bsd:

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Zodd
Ez most igen vagy nem???
Ha igen akkor a gyenge minűségű is???:confused:

Hehe... ford.:csillogó szemek, vigyor... ford. no.2: IGEEEEN!!! :D

Ken-Shi_Kun

Final Fantasy Unlimiteded valaki valahonnan bármien minõségben képes beszerezni, vagy esetleg megvan valakinek? Ha van írj ide: ken-shi_kun@freemail.hu vagy akármi más....
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Phoeneix

Figyelem Tarsadalmi Celu Hirdetes

Gundam Seed 29-ig fenn van, csinalok neki sfv-ket 5onkent, es azokat feltolom, utana megy tovabb.

Tarsadalmi Celu Hirdetest Hallotak
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

phr0zen

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Final Fantasy Unlimiteded valaki valahonnan bármien minõségben képes beszerezni, vagy esetleg megvan valakinek? Ha van írj ide: ken-shi_kun@freemail.hu vagy akármi más....

FF Unlimited megvan,de nem korlátlan az ADSL-em.Majd jövő hónapban drágább csomagra fizetek elő és akkor valsze g kérek ey user/pass-t és feltöltöm.

Phoeneix

QuoteOriginally posted by phr0zen
FF Unlimited megvan,de nem korlátlan az ADSL-em.Majd jövő hónapban drágább csomagra fizetek elő és akkor valsze g kérek ey user/pass-t és feltöltöm.
Kezd el feltolni, most nekem is csak 3k/s-al megy fel, de 1x ugyis feler
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

phr0zen

QuoteOriginally posted by Phoeneix
Kezd el feltolni, most nekem is csak 3k/s-al megy fel, de 1x ugyis feler

1.Ilyen sebesség mellet egyenlõre nincs sok értelme mert 200mb/ep és jelenleg 26 epizódot szerztem be(ami még korántsem az összes)
2.Már így is többszörösen átléptem a töltési keretemet,nem akarok 1GB/1000FT áron feltölteni,szal majd november elején kezdem csak el felrakni,ha ez rendben van veletek.

Chronos

QuoteOriginally posted by Phoeneix
Kezd el feltolni, most nekem is csak 3k/s-al megy fel, de 1x ugyis feler
Te most viccelsz, ugye?;) (56k-s modem tölt fel így)

CHRONOS

Ken-Shi_Kun

Részemrõl Ok. Indíthatok esetleg FTP szervert is (mind a 16k-s sebességgel) amire lehet tölteni, de talán ha Zsozso sant megbeszéljük akkor lehet neki még esetleg hely valamelyik vinyón...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Chronos
Te most viccelsz, ugye?;) (56k-s modem tölt fel így)

CHRONOS
Nem ez nem vicc, csak osztott a net, es ha ocsem is tolt le akkor ennyi a speedje.
De ha 1edul vagyok fenn, a szerver terheltsegetol fuggoen 15-20k kozott mozog.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Részemrõl Ok. Indíthatok esetleg FTP szervert is (mind a 16k-s sebességgel) amire lehet tölteni, de talán ha Zsozso sant megbeszéljük akkor lehet neki még esetleg hely valamelyik vinyón...
Nem a hellyel van baj Ken-Shi, hanem azzal hogy a sracnak olyan elofizetese van, ami korlatozza a feltoltes, es ha tullepi akkor rafizetes van...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Shock12

Jujj... azért ez a korlátozás elég morbid. Nekem is lassú, de legalább nincsen korlátozva... vagyis "van", csak nem figyelik, hála a Magasságosnak ! :)

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Shock12
Jujj... azért ez a korlátozás elég morbid. Nekem is lassú, de legalább nincsen korlátozva... vagyis "van", csak nem figyelik, hála a Magasságosnak ! :)
:)
Nekem mikor az elofizetest inteztuk, nem keves dumamba kerult, hogy ne a korlatos csomagot vegyuk (1.5Gb/ho), ami kb 1 fel napi netezesem ha csinalok vmit, ha nem akkor birja 1.5 napig is :D
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Chronos

QuoteOriginally posted by Phoeneix
Nem ez nem vicc, csak osztott a net, es ha ocsem is tolt le akkor ennyi a speedje.
De ha 1edul vagyok fenn, a szerver terheltsegetol fuggoen 15-20k kozott mozog.
Akkor jó...:)
Már kezdtem megijedni...:hehe:

CHRONOS

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Jujj... azért ez a korlátozás elég morbid. Nekem is lassú, de legalább nincsen korlátozva... vagyis "van", csak nem figyelik, hála a Magasságosnak ! :)

Hinye de illegál itt vki!Csak aztán nehogy bejelentse ezt egy törvénytisztelõ polgár,mert jaj neked!:D

Shock12

phr0zen... nem fog menni, szimplán azért, mert a technikai igazgatótól tudom :D , hogy nem figyelik...

Errõl jut eszembe: Nincsen meg valakinek netán-tán a Rizerumine ?! (Ha nincs, utánanézek, hátha valahol megtalálom... ) // És még sokan mások is érdekelnének, dehát ki nincs ezzel így ?! ... (Elõadás hallgatás mellett/helyett AMV-t néztunk egy kollegával, és közben meg írtam a listát :D )

Ja... szegények, milyen lassan töltetek fel... :ejj:

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
phr0zen... nem fog menni, szimplán azért, mert a technikai igazgatótól tudom :D , hogy nem figyelik...

Errõl jut eszembe: Nincsen meg valakinek netán-tán a Rizerumine ?! (Ha nincs, utánanézek, hátha valahol megtalálom... ) // És még sokan mások is érdekelnének, dehát ki nincs ezzel így ?! ... (Elõadás hallgatás mellett/helyett AMV-t néztunk egy kollegával, és közben meg írtam a listát :D )

Ja... szegények, milyen lassan töltetek fel... :ejj:

Mázlista... Én most valszeg nem fogom megúszni 12 rongy alatt,pedig a havidíj az csak 6 ropi.De mint már mondottam,jövő hónapra már korlátlanul fogok nyomulni,természetesen én SZIGORÚAN csak a törvény keretein belül(azaz 12 rongy lesz az alapdíjam,de legalább ráfoghatom h. én nem vagyok olyan alvilági alkat mint a Shock12.Ha már mással nem tom vigasztalni magam.)

VASH

3 dolog érdekelne hogy mikor kerül föl teljesen:

1.FLCL
2.BERSERKER
3.YUYU HASUKO
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zodd

QuoteOriginally posted by VASH
3 dolog érdekelne hogy mikor kerül föl teljesen:

1.FLCL
2.BERSERKER
3.YUYU HASUKO
A 2 és 3 az anime--mx által készítve így gondolom mikor ők lerippelik és fölteszik teljesen... :hopp: Az FLCL ről meg nem tudom.:confused:
:bsd:

VASH

QuoteOriginally posted by Zodd
A 2 és 3 az anime--mx által készítve így gondolom mikor ők lerippelik és fölteszik teljesen... :hopp: Az FLCL ről meg nem tudom.:confused:
û

okés de az mikor lesz?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Az FLCL ről meg nem tudom.:confused:
Szerintem ezt bízzuk a Dream-Anime-re ([D-A]):
"Sorry about not having any releases lately. We're working on getting FLCL encoded soon." <-- ez van a fõoldalra írva (//www.dream-anime.net)

Szal szerintem várjunk az FLCL-el, hiszen megéri várni...:D

CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
okés de az mikor lesz?
Vash ez olyan láma kérdés, amire képtelenség válaszolni...:)
De ha ez megnyugtat téged, akkor elmondom, hogy mi sem tudjuk...:D

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Vash ez olyan láma kérdés, amire képtelenség válaszolni...:)
De ha ez megnyugtat téged, akkor elmondom, hogy mi sem tudjuk...:D

CHRONOS

MEGNYUGODTAM, DE TÉNYLEG:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

VASH... az a kérdés gondolom viccnek szánódott... :rolleyes: .. de tényleg mi sem tudjuk... (ha maguk a rippelõk sem tudják, akkor mi honnan ?!)

Ejjny-ejjnye ! :)

Shock12

QuoteOriginally posted by phr0zen
Mázlista... Én most valszeg nem fogom megúszni 12 rongy alatt,pedig a havidíj az csak 6 ropi.De mint már mondottam,jövő hónapra már korlátlanul fogok nyomulni,természetesen én SZIGORÚAN csak a törvény keretein belül(azaz 12 rongy lesz az alapdíjam,de legalább ráfoghatom h. én nem vagyok olyan alvilági alkat mint a Shock12.Ha már mással nem tom vigasztalni magam.)

Na jólvan ! :mad:

 Ja az én elérésemrõl annyit, hogy kicsengetek 12900-et (én két éve használó vagyok így nekem jóval olcsóbb, mint az "utolsó fecskéknek"), ezért kapok 448/64-et, és az a havi korlát 30 giga...

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Na jólvan ! :mad:

 Ja az én elérésemrõl annyit, hogy kicsengetek 12900-et (én két éve használó vagyok így nekem jóval olcsóbb, mint az "utolsó fecskéknek"), ezért kapok 448/64-et, és az a havi korlát 30 giga...

Jól van már,bocs!Nehogy már erre megsértődj!Egy rohadt poén volt,de veled nem lehet ilyesmit...:rolleyes:

Shock12

Hehe... bevetted mi ?!

Valamit a témához: IRC-en megtaláltam 12ig a Rizelmine-t, a maradék 12 részre is rákeresek... ha le tudom húzni valahonnan, akkor feltöltöm az egészet (amennyiben van rá "kereslet"), ha nem találom meg, akkor is dobok ide egy postot.

phr0zen

#1227
QuoteOriginally posted by Shock12
Hehe... bevetted mi ?!

Imádom ezt a fórumot,minden 3. hozzászólás valami bázikus módon értelmet sugalló braindump.:D

Be,mert azt hittem kultúrember vagy.A rosseb egye(n) meg.;)
(Ryoko is az ennél komolyabb gondolkodásmódú pasikat kedveli.):D

Shock12

#1228
QuoteOriginally posted by phr0zen
Imádom ezt a fórumot,minden 3. hozzászólás valami bázikus módon értelmet sugalló braindump.:D
Ilyen is kell néha ;)

QuoteBe,mert azt hittem kultúrember vagy.A rosseb egye(n) meg.;)
Hehe... persze... :o

Quote
(Ryoko is az ennél komolyabb gondolkodásmódú pasikat kedveli.):D
De legalább alvilági alkat vagyok... :D

Na ez má nagyon offtopic... :p

Ránéztem, hát nem úgy néz ki, hogy megtalálom... mindegy, állítólag licenszelt úgyhogy csak valaki meg fogja csinálni a RIPeket (hogy szakadna le az arcuk azoknak a licenszelõs ökörpörkölteknek... :ejj: )...
Végülis megtaláltam, de 80 megás avik... én szerintem nem éri meg... inkább várunk, majd csak lesz valami...

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
VASH... az a kérdés gondolom viccnek szánódott... :rolleyes: .. de tényleg mi sem tudjuk... (ha maguk a rippelõk sem tudják, akkor mi honnan ?!)

Ejjny-ejjnye ! :)

MEA CULPA, MEA MAXIMA CULPA...

A cihiro szellemországban most megy fel holnap estig talán fel is megy:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself