Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
FINAL FANTASY mi???:confused:

THE MOVIE.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

phr0zen

QuoteOriginally posted by VASH
THE MOVIE.

Csak az a bökkenõ h. animéhez nem sok köze van...

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
Csak az a bökkenõ h. animéhez nem sok köze van...

nem vitatkozásképpen mondom, de te hová sorolnád?

és szerintem eléggé egyértelmű hogy honnan kapta a nevét a film:hehe:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

A Love Hina Spring Specialnek is sérült az eleje. Hang és kép szaggat az elsõ másodpercekben, ami aszõrszálhasogató személyeknek (nekem is) eléggé igedesítõ...

phr0zen

QuoteOriginally posted by VASH
nem vitatkozásképpen mondom, de te hová sorolnád?

és szerintem eléggé egyértelmű hogy honnan kapta a nevét a film:hehe:

Ne légy buta VASH...:ejj: PÉLDÁNAK OKÁÉRT:Ha egy dobozos Parmalat tejre ráírom h. FINAL FANTASY az neked egybõl anime?

1.ANIMÁCIÓS FILM.Nem egyenlõ anime.
2.Amerikai gyártmány,gejl,cukormáz sztori.
3.3D animáció,nem 2D rajz.
4.És a legfõbb:FILM nem pedig RAJZFILM!(nemhogy anime...)

Zelmor

QuoteOriginally posted by phr0zen
Ne légy buta VASH...:ejj: PÉLDÁNAK OKÁÉRT:Ha egy dobozos Parmalat tejre ráírom h. FINAL FANTASY az neked egybõl anime?

1.ANIMÁCIÓS FILM.Nem egyenlõ anime.
2.Amerikai gyártmány,gejl,cukormáz sztori.
3.3D animáció,nem 2D rajz.
4.És a legfõbb:FILM nem pedig RAJZFILM!(nemhogy anime...)

Egyet értek. FF nem anime. NEM ANIME!! És ha az is lenne, annak is alsó kategória. Nem a full CG miatt, hanem párbeszédek, sztori egy nagy rakás gőzölgő pontpontpont
.
Én nem is japán, ergo nem anime.

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
Egyet értek. FF nem anime. NEM ANIME!! És ha az is lenne, annak is alsó kategória. Nem a full CG miatt, hanem párbeszédek, sztori egy nagy rakás gőzölgő pontpontpont
.
Én nem is japán, ergo nem anime.

Viszont AKI-nak hívják a dokit. (nem japán név)

Wonderful DAYs-t láttad gondolom, ott egyedül a szerplõk voltak megrajzolvan(oda már nem futotta a kölcségvetésbõl).

Ja és még annyit hogy japánban egy idõben mutatták be az amerikai premierrel, ja és ott is eléggé siker volt...


De ha nem hát nem, nem erõszak a disznótor:hehe:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

phr0zen

QuoteOriginally posted by VASH

Ja és még annyit hogy japánban egy idõben mutatták be az amerikai premierrel, ja és ott is eléggé siker volt...



Erről eszembe jut a **** és a 10 millió légy esete...:rolleyes:

Végérvényben viszont ne ezért ne töltsd fel,henem azért,mert zsozso megfogalmazta h. csak ANIME menjen fel.

Chronos

QuoteOriginally posted by phr0zen
Erről eszembe jut a **** és a 10 millió légy esete...:rolleyes:

Végérvényben viszont ne ezért ne töltsd fel,henem azért,mert zsozso megfogalmazta h. csak ANIME menjen fel.
Pontosan...:)
Szerintem az FTP szabályzata úgy jó ahogy van, és igenis csak anime menjen fel...

CHRONOS

zsozso

Mirol beszelsz ember?
FF movie akkora bukta volt mint a szel.
Meg a gyartasi koltsegeit se hozta be. Japanban bukott a legnagyobbat...
Death is the only redemption

Itachi

QuoteOriginally posted by zsozso
Mirol beszelsz ember?
FF movie akkora bukta volt mint a szel.
Meg a gyartasi koltsegeit se hozta be. Japanban bukott a legnagyobbat...
Ez tény és való...Én is megnéztem annó a filmet és hááát nem kicsit csalódtam....Csak úgy ordított az ami stílus...sajnos..Hidd el bárkit aki egy kicsit jobban ért hozzá megkérdezel értsd FF rajongó azt fogja mondani,hogy a film egy CSÕD volt.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Chronos
Majd feltöltöm hétfõn újra...

CHRONOS

:jee:

Cobra

A látvány nagyon jó volt, de a történet -1 -et érdemel, és a Final Fantasyhoz sincs sok köze (tudtommal)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

OK,  azért kérdeztem.
Fogtam, vágom, kell a halálnak a FF...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Cobra

Szerintem már úgyis mindenki látta.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Itachi

És már mindenki ezerszer meg is bánta......Bezzeg az Advent Children...:jee:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Ekuseru

Lenne egy kérdésem és egyben kérésem...

A
JUNGLE WA ITSUMO HARE NOCHI GUU-t
feltudja esetleg tölteni valaki?
mintha egyszer emlitették volna az egyik topicban de már nem tudom melyikben :rolleyes:

A másik hogy a RANMA 1/2 most akkor végig fennt van mert elég kavarodottnak tûnt nekem az a halomnyi fájl :D
日本 - 中國 - 한국

Itachi

QuoteOriginally posted by Ekuseru
Lenne egy kérdésem és egyben kérésem...

A
JUNGLE WA ITSUMO HARE NOCHI GUU-t
feltudja esetleg tölteni valaki?
mintha egyszer emlitették volna az egyik topicban de már nem tudom melyikben :rolleyes:

A másik hogy a RANMA 1/2 most akkor végig fennt van mert elég kavarodottnak tûnt nekem az a halomnyi fájl :D
Ha jól emléxem a Mit tanultam a legutobbi animéből topic ban volt..:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Ekuseru

No beállitottam azért az EMULE-re a JUNGLE WA ITSUMO HARE NOCHI GUU-t. Talán karácsonyra le is jön :hopp: :hopp:
szóval ha valakinek esetleg megvan és fel tudná tölteni, akkor annak nagyon örülnék!
(fõleg a családom, mert nem kapna kézhez a következõ hónapban egy 15000 forintos villanyszámlát a nonstop gépüzemelés miatt :D )
Tényleg pleeeez legalább mondja valaki hogy megvan de neked akkor sem töltöm fel (ez is jobb a semminél)
日本 - 中國 - 한국

emperor

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ez tény és való...Én is megnéztem annó a filmet és hááát nem kicsit csalódtam....Csak úgy ordított az ami stílus...sajnos..Hidd el bárkit aki egy kicsit jobban ért hozzá megkérdezel értsd FF rajongó azt fogja mondani,hogy a film egy CSÕD volt.

Nekem tetszett... Én egy FF filmet nem láttam, csak AMV-ket, de azok alapján nem is érdekelnek... Szerintem a Spirits within jó, meg most nem kell mindent utálni, ami amcsi. A japánok is csinálnak **** filmeket, ugyanugy mint ahogy az amcsik jókat.
Loyalty Never Dies


    emperor

    Azt szeretném kérdezni, hogy aki feltöltötte a Gall Force - Eternal Story-t, az meg tudja szerezni a többit is? Vagy megtudja mondani, hogy honnan szedte le?
    Loyalty Never Dies


      Dschneider

      QuoteOriginally posted by emperor
      Azt szeretném kérdezni, hogy aki feltöltötte a Gall Force - Eternal Story-t, az meg tudja szerezni a többit is? Vagy megtudja mondani, hogy honnan szedte le?

      Utánanézek... (DC++-al szedek le mindent amúgy)
      Az teljesen biztos hogy a többi rész NEM DVD-rip lesz. (Megtaláltam pl. a második részt - Destruction - frankó 180 megás asf-ben...)

      Titkos®

      #1552
      QuoteOriginally posted by Ekuseru
      Lenne egy kérdésem és egyben kérésem...

      A
      JUNGLE WA ITSUMO HARE NOCHI GUU-t
      feltudja esetleg tölteni valaki?
      mintha egyszer emlitették volna az egyik topicban de már nem tudom melyikben :rolleyes:

      A másik hogy a RANMA 1/2 most akkor végig fennt van mert elég kavarodottnak tûnt nekem az a halomnyi fájl :D

      A Ranma az 1-5. szezonig végig fent van, a 6.-ból már hiányoznak részek, a hetest pedig most rippelik.;) (+ fent van a 12 OVA és a 2 movie)
      Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

      MaTyI

      a 6os is fent van csak tobb helyrol lett osszevadaszva ezert a filenevek kicsit kavartak:)

      MaTyI
      Ha nem lenne utolso pillanat, semmi nem keszulne el.

      Itachi

      Nem tudja nekem vki megmondani ,hogy a Bible Black cenzúrázatlan 5. 6. része kb mennyi idõ múlva jöhet ki?????????:confused:
      And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

      BaRiN

      Nagyon szeretem a romantikus animéket, fõleg a 1 fiu - több lány tipusúakat, de sajnos amit kiszemeltem magamnak nincs fenn az ftp-n :( Vki esteleg fel tudná tenni a Happy Lesson-t? Olvastam h van aki már látta... Úgytudom (animenfo) h van belõle OVA, és most már a 2nd season megy.

      Titkos®

      QuoteOriginally posted by MaTyI
      a 6os is fent van csak tobb helyrol lett osszevadaszva ezert a filenevek kicsit kavartak:)

      MaTyI

      A 6.-ból a 22. és 23. rész szerintem nincsen fenn. (Most néztem végig kétszer is az egész Ranma-mappát.)
      Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

      Titkos®

      QuoteOriginally posted by Titkos®
      A 6.-ból a 22. és 23. rész szerintem nincsen fenn. (Most néztem végig kétszer is az egész Ranma-mappát.)

      Gomen, neked volt igazad, most látom, hogy ott van az utolsó sorban a legalján. Mégegyszer bocs!;)
      Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

      Dschneider

      QuoteOriginally posted by emperor
      Azt szeretném kérdezni, hogy aki feltöltötte a Gall Force - Eternal Story-t, az meg tudja szerezni a többit is? Vagy megtudja mondani, hogy honnan szedte le?

      Lent van a második rész, ha Zsozsó felenged egy türhetö minöségü asf-et, akkor felrakom.

      phr0zen

      Zodd és a többiek kedvéért feltettem még 2 epizódot az FF unlimitedbõl(bocs hogy csak ilyen sokára...),emélem mostmár végképp meg tudjátok ítélni h. kell-e avagy nem.