Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Saori

QuoteOriginally posted by Zelmor
Hol is?:rolleyes:

Az anime2 mappában.
ftp.animehq.hu:2121
l/p: anime/anime
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Zelmor

Hehe. :rolleyes: Elkerülte a figyelmemet.:p Köszike!

Zelmor

És ha még azt is megmondod, hogy a manga fönt van-e, nagyon megköszönném, mivel azt sem találom... :G Bár lehet, hogy csak jobban körül kéne néznem...

Saori

QuoteOriginally posted by Zelmor
És ha még azt is megmondod, hogy a manga fönt van-e, nagyon megköszönném, mivel azt sem találom... :G Bár lehet, hogy csak jobban körül kéne néznem...

Azt nemtudom....
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Zodd

Felkerült egy anime xtreme féle kiki's delivery service (dual audio ogm) csak a felirat nem túll jó így a animevilag féle felirat felkerült mellé (by Tarkus) , de még időzítési problémái vannak megpróbálom ezt is oldani, és akkor a felirat is ujra felkerül. :D
:bsd:

Zelmor

QuoteOriginally posted by Saori
Azt nemtudom....

De szóljak,ha megszerzem, ugye?;)

Saori

QuoteOriginally posted by Zelmor
De szóljak,ha megszerzem, ugye?;)

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigen^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Venom

Nah, megnéztem az uccsó négy epizódot, és azt kell mondjam, BŰN ROSSZ!!!! Nem a tartalom, hanem maga a fansub része a dolognak. Kicsit csúnyácska is a dolog, de néztem én már 70megás filmeket is, szóval az a legkevesebb. De ojan fordítási hibák vannak, amik totál elfuserálják az élményt. Pl a Laughing Man-t Shanon-nak fordította valamejik okostojás. A többirõl nem is beszélek.

Jah igen, 23-26-ig részekrõl beszélek. Ha valaki tudja, plz tegye fel az LMF verziót majd eccer. Thanks.

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Nah, megnéztem az uccsó négy epizódot, és azt kell mondjam, BŰN ROSSZ!!!! Nem a tartalom, hanem maga a fansub része a dolognak. Kicsit csúnyácska is a dolog, de néztem én már 70megás filmeket is, szóval az a legkevesebb. De ojan fordítási hibák vannak, amik totál elfuserálják az élményt. Pl a Laughing Man-t Shanon-nak fordította valamejik okostojás. A többirõl nem is beszélek.

Jah igen, 23-26-ig részekrõl beszélek. Ha valaki tudja, plz tegye fel az LMF verziót majd eccer. Thanks.

Venom

Ezt akartam irni, hogy ez vmi honkongi rip es vmi eszmeletlen **** subbal van megaldva, de elfelejtettem :)
Death is the only redemption

McDouglas

QuoteOriginally posted by zsozso
Ezt akartam irni, hogy ez vmi honkongi rip es vmi eszmeletlen **** subbal van megaldva, de elfelejtettem :)

Igen, ezeket a releaseket en szervaltam :P Es egyedul abbol az apropobol, hogy kivadasszam belole a feliratot (mivel a hang es a video egy rakas ****, de a raw-hoz pont passzolna, ami igen jo minosegu), de kesobb rajottem, hogy a felirat is egy rakas **** ;)) Ugyhogy mennek is a levesbe :P

Btw, nem sok kilatas van normalis release-re, LMF ugytunik abbahagyta :(
Kukorica Rox ^^

Chronos

Felraktam az MX-es Berserket a 22. részig...;)
Enjoy it...:)
More uploads coming soon...:p

CHRONOS

Venom

QuoteOriginally posted by Chronos
Felraktam az MX-es Berserket a 22. részig...;)
Enjoy it...:)
More uploads coming soon...:p

CHRONOS

Kösz Chronos, már épp kezdtem hiányolni. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronos

Ja, tényleg, majdnem elfelejtettem...
Phr0zen mondta, hogy a 7.rész az MX-es verziók közül(amit én töltöttem fel) hibás...
Most kezdtem el feltölteni újra, reméljük most nem lesz hibás...

CHRONOS

zsozso

Eleg lenne 1 patch ra keress ra a zidrav ra.
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Eleg lenne 1 patch ra keress ra a zidrav ra.
Erre a *.cdt fájlra van szükség?:)
Bocs, de most használom ezt a programot elõször...
Ha igen, hova küldjem?
Oizs@freemail.hu -ra?

CHRONOS

Zodd

Felkerült a Yu Yu movie igaz egyenlőre csak I cd-s és angol változat de a duálaudióstól még fényévekre vagyok addig is aki már nagyon kiváncsi rá (talán Chronos) az megnézheti. :D
:bsd:

Shock12

Bocs a késlekedésért, megy fel a RahXephon 11, 12. része... elbambultam, és nem vettem észre, hogy kijöttek :) . Hamarosan felkerülnek ! ;)

roderick

#1607
QuoteOriginally posted by Chronos
Ja, tényleg, majdnem elfelejtettem...
Phr0zen mondta, hogy a 7.rész az MX-es verziók közül(amit én töltöttem fel) hibás...
Most kezdtem el feltölteni újra, reméljük most nem lesz hibás...

CHRONOS

Nemtom, én most írtam ki cd-re ?ket és a 7-es rész is ment... bár nem néztem végig, csak beletekergettem és vitte a lejátszó... :confused:
Ja az utsó két rész nemtod mikor jön ki? már keresgéltem a fórumbukban lehetséges okot, de még nem találtam, hogy miért késik ennyire... :(


Ja és hamarosan lesz fent .hack//Sign 21-22... (nanemolyangyorsan csak valamikor holnap estig)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Felkerült a Yu Yu movie igaz egyenlőre csak I cd-s és angol változat de a duálaudióstól még fényévekre vagyok addig is aki már nagyon kiváncsi rá (talán Chronos) az megnézheti. :D
Hát az biztos hogy veszek majd rá egy pillantást...:D
Sajnos az angol dub = élvezhetetlen YYH (legalábbis ha japán dub után nézed...)
Mennyivel jobb: Rei Gun!! mint például angol dubban: Spirit Gun!!
;)
CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by roderick
Nemtom, én most írtam ki cd-re ?ket és a 7-es rész is ment... bár nem néztem végig, csak beletekergettem és vitte a lejátszó... :confused:
Nem baj, most készítettem egy checksum fájlt a Zidrav-val, szal hamarosan kiderül, hogy hibás-e a fájl, vagy nem...
Quote
Ja az utsó két rész nemtod mikor jön ki? már keresgéltem a fórumbukban lehetséges okot, de még nem találtam
Sajnos én sem tudok konkrét infókkal szolgálni a rippelés menetével kapcsolatban, de amint megtudok valamit, szólok, és feltöltöm... ;)

CHRONOS

zsozso

hehe te majd a cdp-t kuldod -_-
es lehetoleg toltsd fel ...
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
hehe te majd a cdp-t kuldod -_-
es lehetoleg toltsd fel ...
Nem csinálja meg a patch fájlt, mert:
No corruption detected...:)

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Nem csinálja meg a patch fájlt, mert:
No corruption detected...:)

CHRONOS

Hat akkor vagy a te fileod is hibas vagy nem hibas a fentlevo file :)
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
nem hibas a fentlevo file
Ez lesz a megoldás ezekszerint...;)
Ugyanis Rodericknek mûködött, és nekem is megy hiba nélkül...:)

CHRONOS

MaTyI

Ha minden jol megy a 7en felmegy a ranma S7
lehet orulni :)

MaTyI
Ha nem lenne utolso pillanat, semmi nem keszulne el.

Zelmor

QuoteOriginally posted by MaTyI
Ha minden jol megy a 7en felmegy a ranma S7
lehet orulni :)

MaTyI

:zen: :cool: :merci: :hail: :lol: :lul: :muhahah:

roderick

Tud valaki valami jó kis helyet, ahonnan GITS-SAC-ot lehet raw-ban letölteni, úgy kb. minden részt?
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

zsozso

QuoteOriginally posted by roderick
Tud valaki valami jó kis helyet, ahonnan GITS-SAC-ot lehet raw-ban letölteni, úgy kb. minden részt?

ahq?
Death is the only redemption

Titkos®

QuoteOriginally posted by MaTyI
Ha minden jol megy a 7en felmegy a ranma S7
lehet orulni :)

MaTyI

Örülök!:D :hopp:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Ekuseru

QuoteHa minden jol megy a 7en felmegy a ranma S7

jee akkor már csak dvd iró kell azt nyomás, fel az egész! :D

(ja és ez az utolsó szezon vagy még van több is?)
日本 - 中國 - 한국