Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Karma XXL

QuoteOriginally posted by zsozso
Uj sorozatokat ne is kerdezzetek, ha erdemesnek tartom akkor atkerul. Texhnolyze van ahqn kulonbenis.

Bocs, ezt most nem értettem. Szóval töltsük fel, és megnézed, hogy jó-e?

Itachi

Nem tudom ki tölti fel az Inuyasha részeket jobb minőségben,de nagyon jól teszi,mert most(mivel már párat feltöltött) a 45.-63. részig van már csak meg olyan kb. End of Summer minőségben(ami elég gyatra)...:p  Ha lehet nem tudná eccere feltölteni az összeset jó minőségben 63 ig? Csak azért mert én most nézem és tartok a 41. nél,ami azt jelenti,hogy még négy rész és szenvedhetek 63. részig avval a tré minőséggel...:rolleyes: :( :p  Remélem megnyilvánulásom/kérésem nem volt túl pofátlan..:p  Előre is köszönöm.:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Chronos

QuoteOriginally posted by Lorenor
Remélem megnyilvánulásom/kérésem nem volt túl pofátlan..:p  Előre is köszönöm.:zen:
Pofátlan nem, de hogy baromság volt, az biztos...:ejj:
Ha nem esett volna le, még nem jött ki az Inu Yasha DVDn eddig a részig...:ejj:
Erről a primitív, "feltudnádtölteniatöbbirésztisilyenjóminőségben?" stílusról pedig tessék leszokni, mert semmi jót nem teszel vele, csak az uploadert idegesíted...

Csakhogy hozzak egy példát is erre az esetre: Az MX még régen kiadott 2 részt a Scryedből DVDripben, feltöltötte valaki, mire másnap egy member beír a fórumba, hogy fel tudná-e tölteni az illető a többi részt is...Úristen!!:ejj:
Emberek, legalább annyit tegyetek meg, hogy előtte utánajártok, hogy mi, mikor jött ki, jó?
Sokan azt hiszik, hogy animét beszerezni nagyon könnyű dolog...
Nos, valóban...de jó minőségű animét beszerezni nagyon nehéz!
Remélem mindenki tisztában van ezekkel a dolgokkal, és ezentúl nem vág ilyet az uploaderek fejéhez...

CHRONOS

Itachi

QuoteOriginally posted by Chronos
Pofátlan nem, de hogy baromság volt, az biztos...:ejj:
Ha nem esett volna le, még nem jött ki az Inu Yasha DVDn eddig a részig...:ejj:
Erről a primitív, "feltudnádtölteniatöbbirésztisilyenjóminőségben?" stílusról pedig tessék leszokni, mert semmi jót nem teszel vele, csak az uploadert idegesíted...

Csakhogy hozzak egy példát is erre az esetre: Az MX még régen kiadott 2 részt a Scryedből DVDripben, feltöltötte valaki, mire másnap egy member beír a fórumba, hogy fel tudná-e tölteni az illető a többi részt is...Úristen!!:ejj:
Emberek, legalább annyit tegyetek meg, hogy előtte utánajártok, hogy mi, mikor jött ki, jó?
Sokan azt hiszik, hogy animét beszerezni nagyon könnyű dolog...
Nos, valóban...de jó minőségű animét beszerezni nagyon nehéz!
Remélem mindenki tisztában van ezekkel a dolgokkal, és ezentúl nem vág ilyet az uploaderek fejéhez...

CHRONOS
Wakatta,wakatta...Sajnos nekem az Inuyasharól nem volt efféle infóm...:rolleyes: :(  Ha mondjuk a One Piece ről van szó akkor tudom,hogy abból hány rész jött ki stb...erről viszont nem volt infóm...Elnézést primitív megnyilvánulásomért,már nem is tudom,hogy hogy kérjek bocsánatot és hova süllyedjek..:p Én se szeretem az ilyen "értelemes" rinyálásokat..Persze most pont én voltam az amit a legjobban úúúútálok..Gomen!:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

zsozso

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Bocs, ezt most nem értettem. Szóval töltsük fel, és megnézed, hogy jó-e?

Nem, nemkell feltolteni. Az uj sorozatok 99% at rogton megtudom szerezni es amennyiben erdemesnek tartom akkor megis szerzem. Mostanaban mindenki kerdezes nelkul elkezd feltolteni es utanna csodalkoznak hogy torlesre kerul...
Death is the only redemption

roderick

Akkor NE töltsek föl Texhnolyze-t? Csakmert igaz van az AHQ-n, de nincs fent minden része... sôt...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

zsozso

QuoteOriginally posted by roderick
Akkor NE töltsek föl Texhnolyze-t? Csakmert igaz van az AHQ-n, de nincs fent minden része... sôt...

Pontosan foleg ne kerdezes nelkul.
Death is the only redemption

Itachi

Volna egy kérdésem a Can Can Bunny Extra 3. része csak nekem : "file corrupted" ?:confused: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Fazék

QuoteOriginally posted by zsozso
Pontosan foleg ne kerdezes nelkul.

csak hogy a jövőbeni félreértéseket elkerüljük, ha esetleg fel akarnánk rakni valamit, először téged kérdezzünk meg pm-ben, vagy azt hogy egyáltalán van-e igény rá letöltői fronton? - vagy mindkettőt egyszerre, és ha ok-ok, akkor ok? :)

Chronos

Feltöltöttem a Hellsing két OSTjét 320-as mp3 minőségben...:)
Lehet fogyasztani, amint Zsozso átrakta...;)

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
csak hogy a jövőbeni félreértéseket elkerüljük, ha esetleg fel akarnánk rakni valamit, először téged kérdezzünk meg pm-ben, vagy azt hogy egyáltalán van-e igény rá letöltői fronton? - vagy mindkettőt egyszerre, és ha ok-ok, akkor ok? :)

Mindig is ugyvolt, hogy megkerdeztek, hogy kell-e.
Death is the only redemption

Fazék

QuoteOriginally posted by Chronos
Feltöltöttem a Hellsing két OSTjét 320-as mp3 minőségben...:)
Lehet fogyasztani, amint Zsozso átrakta...;)

CHRONOS
hurrááááá! :zen:
QuoteOriginally posted by zsozso
Mindig is ugyvolt, hogy megkerdeztek, hogy kell-e.
jó persze, ez egyértelmű volt eddig is a számomra, hogy tied az utolsó szó, csak arra voltam kíváncsi, hogy esetleg tömegigény esetén hajlanál-e néhány dolognál a felrakásra, amit elsőre vszleg elutasítanál (no persze nem DB-re vagy SM-re gondolok, csak valamire félúton)

.Attila

QuoteOriginally posted by zsozso
Mindig is ugyvolt, hogy megkerdeztek, hogy kell-e.

És ha nem reagálsz vissza a kérdésre, az azt jelenti, hogy mehet fel?

zsozso

QuoteOriginally posted by Trivi
És ha nem reagálsz vissza a kérdésre, az azt jelenti, hogy mehet fel?

Akkor varsz a valaszra/kuldesz pmet.
Death is the only redemption

Fazék

találtam 2 nem leadott részt a FMP 2. sorozatához, ha van rá igény föl tudom tenni

[A-Kingdom]_Full_Metal_Panic_Fumoffu_-_Special_1_(Unaired_Ep02)_[07E3A0C5].avi  123˙699˙200 bytes
[A-Kingdom]_Full_Metal_Panic_Fumoffu_-_Special_2_(Unaired_Ep03)_[9F122BC3].avi  113˙448˙960 bytes
[Anime-Keep]_Full_Metal_Panic_Fumoffu_-_Unaired_Eps_1b-2b_[9DF6A1EC].avi  182˙452˙224 bytes

az 3. file az első kettő egyben, szóval még választani is lehet... :)

edit1: mind a 2 ilyen "félrész" vagyis a minősége ugyanolyan jó, mint a fent lévő rendes részeké

.Attila

QuoteOriginally posted by zsozso
Akkor varsz a valaszra/kuldesz pmet.

Verstanden!

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
találtam 2 nem leadott részt a FMP 2. sorozatához, ha van rá igény föl tudom tenni

[A-Kingdom]_Full_Metal_Panic_Fumoffu_-_Special_1_(Unaired_Ep02)_[07E3A0C5].avi  123˙699˙200 bytes
[A-Kingdom]_Full_Metal_Panic_Fumoffu_-_Special_2_(Unaired_Ep03)_[9F122BC3].avi  113˙448˙960 bytes
[Anime-Keep]_Full_Metal_Panic_Fumoffu_-_Unaired_Eps_1b-2b_[9DF6A1EC].avi  182˙452˙224 bytes

az 3. file az első kettő egyben, szóval még választani is lehet... :)

edit1: mind a 2 ilyen "félrész" vagyis a minősége ugyanolyan jó, mint a fent lévő rendes részeké

Mar nemkell feltolteni.
Death is the only redemption

Fazék

QuoteOriginally posted by zsozso
Mar nemkell feltolteni.
hoppá! ez egy kicsit gyors volt... :eek:
ennyire gyorsan tudsz beszerezni cuccokat, vagy csak valaki véletlenül pont fölrakta?

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
hoppá! ez egy kicsit gyors volt... :eek:
ennyire gyorsan tudsz beszerezni cuccokat, vagy csak valaki véletlenül pont fölrakta?

Gyorsabban mint kepzeled :)
Death is the only redemption

faxmactor

Felkerült az Initial D Second Stage - egy fokkal jobb, mint az eddig fenn levo kínai szinkronos valtozat ;)

Nekszt tájm: Initial D Extra Stage
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

StabWest

Ha valakit érdekel, letöltheti INNEN a Malice Mizer 1998-as Merveilles című albumát és a D-Paradox nevű együttes új minialbumát. Utóbbiban korai Laruku hatás érezhető:) .

blash

QuoteOriginally posted by Blimp
[...] (no persze nem DB-re vagy SM-re gondolok, csak valamire félúton)

hehe, SMLA rulz :D


Fazék

#2572
Kérdésemet Chronos-hoz a group release-ek mindentudójához intézném (de ha tud nyugodtan válaszolhat bárki más is)  :)

Szóval a Vampire Princess Miyu fentlévő verzióját szeretném frissíteni, és kérdésem arra vonatkozna, hogy ogm-ben két csapattól találtam:  aw, ill Legacy-GS , kérdés: melyik lehet a jobb? (vagy egyik se), persze ezek még csak 1-7. részig, a többi még csak .avi-ban létezik, de sztem az is jobb, mint a fent lévő asf file-ok.
közben látom, hogy az aw változatból már fent van az 1-3 rész, szóval azt folytassam?

kérdés Zsozsohoz: szabad-e frissíteni ezt a sorozatot? kb 2,5-3 gigával foglalna több helyet

edrebel

sziasztok,

volt még régebben egy pár epizódhoz ilyen. Hova lett? Régi nagy álmom, hogy egyszer lesz egy magyar feliratos, angol felirat nélküli, ****a minőségű EVA sorozatom, de eddig még nem sikerült. :)
ed

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
Kérdésemet Chronos-hoz a group release-ek mindentudójához intézném (de ha tud nyugodtan válaszolhat bárki más is)  :)

Szóval a Vampire Princess Miyu fentlévő verzióját szeretném frissíteni, és kérdésem arra vonatkozna, hogy ogm-ben két csapattól találtam:  aw, ill Legacy-GS , kérdés: melyik lehet a jobb? (vagy egyik se), persze ezek még csak 1-7. részig, a többi még csak .avi-ban létezik, de sztem az is jobb, mint a fent lévő asf file-ok.
közben látom, hogy az aw változatból már fent van az 1-3 rész, szóval azt folytassam?

kérdés Zsozsohoz: szabad-e frissíteni ezt a sorozatot? kb 2,5-3 gigával foglalna több helyet

A jobb verziot meg sose utasitottam vissza :) (kiveve ha alphaanime)
Death is the only redemption

Baldy

QuoteOriginally posted by StabWest
Ha valakit érdekel, letöltheti INNEN a Malice Mizer 1998-as Merveilles című albumát és a D-Paradox nevű együttes új minialbumát. Utóbbiban korai Laruku hatás érezhető:) .

Már megvan, köszönöm :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Chronos

QuoteOriginally posted by Blimp
Kérdésemet Chronos-hoz a group release-ek mindentudójához intézném (de ha tud nyugodtan válaszolhat bárki más is)  :)

Szóval a Vampire Princess Miyu fentlévő verzióját szeretném frissíteni, és kérdésem arra vonatkozna, hogy ogm-ben két csapattól találtam:  aw, ill Legacy-GS , kérdés: melyik lehet a jobb? (vagy egyik se), persze ezek még csak 1-7. részig, a többi még csak .avi-ban létezik, de sztem az is jobb, mint a fent lévő asf file-ok.
közben látom, hogy az aw változatból már fent van az 1-3 rész, szóval azt folytassam?

kérdés Zsozsohoz: szabad-e frissíteni ezt a sorozatot? kb 2,5-3 gigával foglalna több helyet
Folytasd nyugodtan az [aW]-s verziót...:)
Látom már Zsozso engedélye is megvan...;)

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Folytasd nyugodtan az [aW]-s verziót...:)
Látom már Zsozso engedélye is megvan...;)

CHRONOS
Megkapta a zengedayt a kucsordi tanacstul.
A papirok mar folyamatban csak intezkedni kell.
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Megkapta a zengedayt a kucsordi tanacstul.
A papirok mar folyamatban csak intezkedni kell.
Bár :_off:, de :lol:!!

CHRONOS

Venom

Hoi!

Nem igazán tudom hova kéne ezt megírni, de, szimplán a jövőbeni tévedések elkerülése végett van lehetőség arra, hogy az Appleseed jelenleg fentlévő változatához hozzácuppantani a készítési dátumot? Azért, mert éppen készülőben van egy Appleseed nevezetű anime (kissé olyan lesz, mint az FF film asszem) és totál azt hittem, hogy már azt húzom le. :)

Arigato!


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne