Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by Venom
Hoi!

Nem igazán tudom hova kéne ezt megírni, de, szimplán a jövőbeni tévedések elkerülése végett van lehetőség arra, hogy az Appleseed jelenleg fentlévő változatához hozzácuppantani a készítési dátumot? Azért, mert éppen készülőben van egy Appleseed nevezetű anime (kissé olyan lesz, mint az FF film asszem) és totál azt hittem, hogy már azt húzom le. :)

Arigato!
Gondolom akkor az animét Appleseed TV néven fogják kiadni...:)
Nem szokták azt csinálni, hogy a movie neve totál megegyezik a sorozattal...;)

CHRONOS

Shock12

#2581
QuoteOriginally posted by Venom
...  Appleseed nevezetű anime (kissé olyan lesz, mint az FF film asszem) ...
Nem biztos, hogy olyan lesz az, mivel az elõzetest mostanában szeretik megcsinálni full 3D cg-re... lásd GunGrave. Biztosan nem ugyanaz, és Chronos által említett különbség lesz felfedezhetõ az elnevezésben. ;)

EDIT: Felkerült a Last Exile 5. és 6. része MXes változatban. Kikerüléskor lehet húzni ;) !

Venom

QuoteOriginally posted by Chronos
Gondolom akkor az animét Appleseed TV néven fogják kiadni...:)
Nem szokták azt csinálni, hogy a movie neve totál megegyezik a sorozattal...;)

CHRONOS

Nah igen, ez tény és való, csakhogy az Appleseed ami készül nem sorozat lesz, hanem szintén film. :) (Aki tud japánul, az talán el tudja mondani mi van a hivatalos site-on.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronos

QuoteOriginally posted by Venom
(Aki tud japánul, az talán el tudja mondani mi van a hivatalos site-on.)
Tessék, "ő" tud japánul, igaz elég gyengén:
Íme...

CHRONOS

faxmactor

Felment az Initial D Extra Stage. Girl power és fan service minden mennyiségben ;)

Ha minden igaz, következik a Third Stage (The Movie)
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

emperor

QuoteOriginally posted by faxmactor
Felment az Initial D Extra Stage. Girl power és fan service minden mennyiségben ;)

Ha minden igaz, következik a Third Stage (The Movie)

Imába foglalom a neved:D
De a Third Stage már fent van, nem?:confused:
Loyalty Never Dies


    faxmactor

    QuoteOriginally posted by emperor
    Imába foglalom a neved:D
    De a Third Stage már fent van, nem?:confused:
    De igen. Az AC3 hang és a Central Anime felirat (amit mellekesen eladtak a hivatalos forgalmazonak :eek: ) viszont annak sem arthat. ;) Persze err?l meg konzultalok Zsozsoval.

    Mint mondtam, van egy Battle Stage dvd-ripem is, de ahhoz nix felirat.
    Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

    emperor

    QuoteOriginally posted by faxmactor
    De igen. Az AC3 hang és a Central Anime felirat (amit mellekesen eladtak a hivatalos forgalmazonak :eek: ) viszont annak sem arthat. ;) Persze err?l meg konzultalok Zsozsoval.

    Mint mondtam, van egy Battle Stage dvd-ripem is, de ahhoz nix felirat.


    A Battle Stage-t én már feltöltöttem...:)
    Loyalty Never Dies


      Exorcist

      Hali!

      A Berserknek nincs fenn a 26. része. Felteszitek, vagy vhonnan máshonnan le tudom tölteni.
      Választ előre is köszi.

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Exorcist
      Hali!

      A Berserknek nincs fenn a 26. része. Felteszitek, vagy vhonnan máshonnan le tudom tölteni.
      Választ előre is köszi.
      Talán mert csak 25 részes...;)

      CHRONOS

      zsozso

      QuoteOriginally posted by Exorcist
      Hali!

      A Berserknek nincs fenn a 26. része. Felteszitek, vagy vhonnan máshonnan le tudom tölteni.
      Választ előre is köszi.
      Hat ha megtalalod akkor szolj a keszitoknek is, mert orulni fognak ;)
      Death is the only redemption

      Chronos

      QuoteOriginally posted by zsozso
      Hat ha megtalalod akkor szolj a keszitoknek is, mert orulni fognak ;)
      A rajongók meg főleg...:]]]]]]]]]]]]]]]]]

      CHRONOS

      Yuber

      Tehát akkor ide. :)

      Ahogy sebtében végignéztem az MP3-as szekciót, Silent Hill 3 Soundtarck-ra nem leltem. 2 van, de 3 nincs.
      Lenne rá érdeklődés?

      Venom

      QuoteOriginally posted by zsozso
      Hat ha megtalalod akkor szolj a keszitoknek is, mert orulni fognak ;)

      LOLOLOLOLOLOLOLOLOL. :muhahah:

      (sorry az offtopikért, de ez ennyire aranyos volt, LOL)


      The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Yuber
      Tehát akkor ide. :)

      Ahogy sebtében végignéztem az MP3-as szekciót, Silent Hill 3 Soundtarck-ra nem leltem. 2 van, de 3 nincs.
      Lenne rá érdeklődés?
      Amennyiben jó minőségű, akkor igen...:)

      CHRONOS

      Yuber

      Ok, elkezdtem feltölteni... Remélem jó lesz, mert néha kiír olyat, hogy átviteli hiba.

      Yuber

      Hm, feltöltöttem, de egy kicsit hiányos lett, ez a számozásból meg is látszik.
      És hiába próbálom újra feltölteni a  hiányos számokat, nem engedi, "átviteli hiba".
      Hibás a file, vagy mi lehet a gond?

      Yuber

      Ok, megvan a hiba forrása, a file névvel volt gondja...
      Potólom  a hiányt.

      Fazék

      #2598
      Elkezdtem fölrakni a VPM TV-t, egy rövidke hét alatt már fent is lesz :) (- hiába, az ADSL nem a legtökéletesebb a feltöltésre - bár lehet hogy sikerül bevonnom egy ismerőst a feltöltés megosztásába).
      Az engedélyadásra meg nem tudtam egyszerűen méltó választ kitalálni egy nap gondolkodás után se, egy rakat mosolygós smiley kirakásán kívül. :D

      Továbbá felraktam a Berserk manga v27 c235, c236-ot is ugyanabban az LQ változatban, mint amilyen a többi, azokat már át is lehet rakni a helyükre.

      edit1: le kéne crc ellenőrizni majd mindenképpen a felrakott file-okat, mert nagyon sokszor megszakadt a kapcsolat, és a Flashfxp is meghülyült, minden file-t többször áll neki fölrakni, ahelyett hogy folytatná a következővel...

      Yuber

      Feltöltöttem a cuccot teljesen... Most várni kell, vagy mailt, vagy privit írni az illetékes(ek)nek?

      eclectic

      Bocs a zavarásért, de nem tervezitek véletlenül egy ogm-es Angel Sanctuary felrakását? Kösz előre is a választ.

      faxmactor

      Felkerült az Initial D Third Stage a korábbiakhoz hasonló formában (az openinget leszámítva).

      Ezzel azt hiszem, kész vagyok. A Battle Stage rip feliratát majd esetleg megpróbálom összeollózni a korábbi stage-eköl, valamint a Soldats fansubból, de az nem ma lesz

      Ha minden igaz, a 4th Stage idén áprilisban kerül adásba Japánban :rolleyes:
      Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

      StabWest


      noriko

      Inuyasha feltöltőjétől kérdezném... mi újság a 143-ik résszel? Ugye az is felmegy majd valamikor?? Mert már úgy nézném a 144-et...de akkor lelőné a 143-masból a poént...asszem..
      Nem nyaggatok! csak érdeklődöm, mert hogy kimaradt.
      "I wish I could, but I don't want to."

      Saori

      Feltöltöttem 5 AMV-t, amint zsozso átrakja őket, lehet is tölteni!

      Gravity of Love - Escaflowne Movie
      SES-Dreams come true - Fushigi Yuugi
      El Tango de Roxanne - Final Fantasy
      Forget about tomorrow - NGE
      Give a reason for a life - Various anime
      "Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

      Itachi

      Valaki mondjon már egy Oomori Kinuko s oldalt,amolyan fan paget plz.Eddig egyet találtam de már nem üzemel(google al kerestem).Ő a BGC 2032 ben Priss Asagiri nek a seiyuu ja.Ennek ellenére nem seiyuu hanem pop/rock énekes.Nagyon különleges és szép hangja van.Ha valaki tud olyan oldalt írja már meg nekem.Előre is köszi. :merci:  :zen:
      And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

      Titkos®

      Sziasztok!
      A kérésem az lenne, hogy, ha valaki esetleg fel tudná tölteni az Urusei Yatsura című animét, annak rettenetesen hálás lennék, mert hatalmas egy anime (by Rumiko! :) ), de sajnos úgy vettem észre, hogy eléggé ritka, mert a harmic-akárhány oldalas mangából IRC-n csak az első 4-5 kötetet találtam meg, az animét meg szinte egyáltalán nem, csak 5 részt és azt sem sorrendben. :( Szóval nagyon örülnék neki, ha valaki feltöltené, de persze, csak, ha Zsozso-sama is áldását adja rá. :)
      Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

      Fazék

      Fölkerült a Vampire Princess Miyu jobb minőségű változata, bár csak a 6-odik részig dvd minőségű ogm, utána csak avi egyelőre, de az is ezerszer jobb, mint az asf file-ok.

      zsozso

      Quote from: Titkos®Sziasztok!
      A kérésem az lenne, hogy, ha valaki esetleg fel tudná tölteni az Urusei Yatsura című animét, annak rettenetesen hálás lennék, mert hatalmas egy anime (by Rumiko! :) ), de sajnos úgy vettem észre, hogy eléggé ritka, mert a harmic-akárhány oldalas mangából IRC-n csak az első 4-5 kötetet találtam meg, az animét meg szinte egyáltalán nem, csak 5 részt és azt sem sorrendben. :( Szóval nagyon örülnék neki, ha valaki feltöltené, de persze, csak, ha Zsozso-sama is áldását adja rá. :)
      Gyerekek szepen kerlek benneteket ne kerjetek vegtelenitett hosszusagu cuccokat mert sajnos a tarhely az nem vegtelen kapacitasu -_-
      Ez az alkotas "csak" 195 reszes ...
      Death is the only redemption

      NeoExDeath

      Hali.
      A sCRyed utolsó 4 része ugye felkerül a szerverre valamikor?
      thx.