Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Shock12

Quote from: CobraHogy visszatérjünk a topic témájához: RahXephon 26. mikor kerül fel ?  
Pedig...

Azt, hogy miért nem került ki, csak Zso tudja megmondani neked... a feltöltés befejezésének időpontja:  2004.06.12. 14:46 ;)

Exo


Baldy

Quote from: ExoSAKAMOTO MAAYA RULEZ

Sakamoto Maaya Rulez, de közben Guano Apes - Open Your Eyes c. számából egy idézet az aláirásod? :)
Hogy is van ez? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Daryoon

Halihó!

Mivel olvastam, hogy hasonlít az Agent Aika-hoz, elkezdtem leszedni a Najica-t. De a letöltést követően a Windows Media Player ismeretlen hibát észlel lejátszásnál, a BSplayer pedig nagy fekete képet ad, és nem megy tovább egyetlen frame-t se. Most akkor mi van??? Nálam van a hiba?

Köszike!

.Attila

Quote from: DaryoonHalihó!

Mivel olvastam, hogy hasonlít az Agent Aika-hoz, elkezdtem leszedni a Najica-t. De a letöltést követően a Windows Media Player ismeretlen hibát észlel lejátszásnál, a BSplayer pedig nagy fekete képet ad, és nem megy tovább egyetlen frame-t se. Most akkor mi van??? Nálam van a hiba?

Köszike!
GSpot! Ellenőrizd le vele, az majd megmondja, hogy végzetes hiba van-e vele. Lehet, hogy a letöltésnél történt probléma. Hasonlítsd össze, hogy a nálad lévő file és az ftp-n fenn lévő bit-re pontosan megegyeznek-e.
Milyen ftp klienst használsz?

Daryoon

Quote from: TriviGSpot! Ellenőrizd le vele, az majd megmondja, hogy végzetes hiba van-e vele. Lehet, hogy a letöltésnél történt probléma. Hasonlítsd össze, hogy a nálad lévő file és az ftp-n fenn lévő bit-re pontosan megegyeznek-e.
Milyen ftp klienst használsz?

Windows COmmandert használok. Eddig nem volt vele hiba. Ráadásul a Media Player általában hülyéskedik, ezért szoktam más lejátszókkal is megpróbálni.

A GSpot-ot honnan tudnám leszedni?

Cobra

Nálam a 11. rész ment rendesen, de már szóltam, hogy ne ide írd a hibákat, van arra külön topic!
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Daryoon

Quote from: CobraNálam a 11. rész ment rendesen, de már szóltam, hogy ne ide írd a hibákat, van arra külön topic!

Jól van na bocsánat. Mindjárt megkeresem és kedvencezem. :(

Exo

Quote from: BaldySakamoto Maaya Rulez, de közben Guano Apes - Open Your Eyes c. számából egy idézet az aláirásod? :)
Hogy is van ez? :D

A Guano Apes-nek ezen számát már jó régóta ismerem és szeretem is...amúgy meg sokminden belefér a zenei ízlésvilágomba, amint láthatod ;)

Amúgy ha valakinek jó hangja van, akkor olyan mindegy hogy mi az a zene éppen, vagy hogy hova soroljuk...a lényeg az, hogy jó hallgatni és kész, nem? :D

Komplikato

Quote from: DaryoonA GSpot-ot honnan tudnám leszedni?
GSpot Download Page
GSpot Info Page
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Baldy

Quote from: ExoA Guano Apes-nek ezen számát már jó régóta ismerem és szeretem is...amúgy meg sokminden belefér a zenei ízlésvilágomba, amint láthatod ;)

Amúgy ha valakinek jó hangja van, akkor olyan mindegy hogy mi az a zene éppen, vagy hogy hova soroljuk...a lényeg az, hogy jó hallgatni és kész, nem? :D

Teljes mértékben egyetértek, hiszen én is mindenevőnek számitok zenei stilusokat tekintve, a lényeg csak az legyen, hogy jó érzés legyen a zenét hallgatni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Nekem fontos, hogy az énekesnek jó hangja legyen. Volt már zene, ami tetszett, de amikor meghallottam az éneket... "lapoztam". Most pl. nagyon bejött a Nightwish *_*... Páran az Onmyouza nevű csapatot emlegetik a Nightwish japán megfelelőjeként. Abban is egy lány énekel és metál zenét játszanak. Hát, nekem még nem tűnt fel nagy hasonlóság a két együttes között.

Daryoon


Natsukawa

Felraktam a Mangakhoz a kovetkezoket Otogi_no_Machi_no_Rena, Gacha_Gacha, D-Ash.
Ahogy jonnek a tobbi reszek pakolom azokat is :)

UI.:Kiss naon teccet :))))
Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

bastard

[L-E&IDE]_Initial_D_Fourth_Stage_Ep_04_[D2F0A177].avi

felkerült

bastard

[A-E]_Midori_no_Hibi_-_Days_11.avi
[A-E]_Midori_no_Hibi_-_Days_12.avi
[A-E]_Midori_no_Hibi_-_Days_13_FINAL.avi

szintén

ui: mostantól megpróbálom mindig jelezni ha kiraktam vmit

bastard

[AonE]_Daa!_Daa!_Daa!_-_44_[E9585617].avi
[AonE]_Daa!_Daa!_Daa!_-_45_[6D00A363].avi
Koi_Kaze_12_[a-s][Final][6AC4F586].avi
[Lunar] Shura no Toki - 09 [D31914FC].avi
[Lunar] Shura no Toki - 10 [792A963A].avi
[Lunar] Shura no Toki - 11 [2588A885].avi
[Lunar] Shura no Toki - 12 [FB0D44DD].avi

up

ArchElf

Feltolom az Odin - Photon Space Sailor Starlight-ot, ha rajtam kívül is érdekel valakit.
695 Mb JP + Soft EN sub

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

.Attila

Quote from: 'ArchElf[HUN']Feltolom az Odin - Photon Space Sailor Starlight-ot, ha rajtam kívül is érdekel valakit.
695 Mb JP + Soft EN sub

AE
Ha jól emlékszem zsozso arra már egyszer mondta, hogy nem mehet fel.
Meg is kérdezitek őt, vagy csak úgy töltitek fel? Az engedélye nélkül ugyanis semmi sem mehet fel.

edit: igen, jól emlékszem, nem is akármiért: AnimeNfo-n mindössze 1,6-ot kapott.

ArchElf

Quote from: TriviHa jól emlékszem zsozso arra már egyszer mondta, hogy nem mehet fel.
Meg is kérdezitek őt, vagy csak úgy töltitek fel? Az engedélye nélkül ugyanis semmi sem mehet fel.

edit: igen, jól emlékszem, nem is akármiért: AnimeNfo-n mindössze 1,6-ot kapott.
No épp ezért tettem hozzá, ha rajtam kívül is érdekel valakit.
Természetesen nem kezdem el addig feltölteni, míg valaki nem érdeklődik...
:ejj:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

.Attila

Quote from: 'ArchElf[HUN']No épp ezért tettem hozzá, ha rajtam kívül is érdekel valakit.
Természetesen nem kezdem el addig feltölteni, míg valaki nem érdeklődik...
:ejj:
AE
Sajna érdeklődhet akárki, ha zsozso azt mondja, hogy nem, akkor nem kerül fel (lásd pl.: Dragonball).

ArchElf

Quote from: TriviSajna érdeklődhet akárki, ha zsozso azt mondja, hogy nem, akkor nem kerül fel (lásd pl.: Dragonball).
Látod, ezért ítam ide, hátha a főnök is beszól a buliba... Amúgy nem azt mondta, hogy nem mehet fel, hanem azt hogy meg sem fogom találni... (amúgy tényleg majd egy fél év volt, mire megtaláltam és le is tudtam szedni)
Persze ha nem mehet fel, vagy senkit nem érdekel, akkor sincs semmi, hiszen csak magamnak spórolok meg időt és sávszélességet, ha nem tolom fel az FTP-re...  

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

bastard

Uninhabited Planet SURVIVE - 33 [Suck].avi
Uninhabited Planet SURVIVE - 35 [Suck].avi

up

zsozso

Quote from: 'ArchElf[HUN']Látod, ezért ítam ide, hátha a főnök is beszól a buliba... Amúgy nem azt mondta, hogy nem mehet fel, hanem azt hogy meg sem fogom találni... (amúgy tényleg majd egy fél év volt, mire megtaláltam és le is tudtam szedni)
Persze ha nem mehet fel, vagy senkit nem érdekel, akkor sincs semmi, hiszen csak magamnak spórolok meg időt és sávszélességet, ha nem tolom fel az FTP-re...  

AE
1,) ilyet en nemmondtam.
2,) http://www.animecritic.com/_metareview/viewtitle_new.php?aid=148 kimeljuk a fosoktol a servert.
Death is the only redemption

ArchElf

Quote from: zsozso1,) ilyet en nemmondtam.
2,) http://www.animecritic.com/_metareview/viewtitle_new.php?aid=148 kimeljuk a fosoktol a servert.
wakarimashita
:hail:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Gab3c

Feltoltam meg a Maizon Ikkoku, Majin es Zetman mangakat.

Jo szorakozast!
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Damnatus

Hali!

Kenshinből, Noirból, X-ből minden fent van?

.Attila

Noir: az anime-mx-esből hiányzik a 20. és a 21. rész, de a zx teljesen fent van.

Damnatus

Hali!

Köszönöm Trivi  :)

Valaki fel tudja pakolni az mx-es kimaradt Noir részeket (mondjuk nem olyan sürgős, mert még 20 Giga anime vár rám 7.-étől.

bastard

[A-Keep]_-_KURAU_Phantom_Memory_-_01_[5BBF46A0].avi

[aX]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_Episode_03_[50B3CC77].mkv
[aX]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_Episode_04_[4C57362E].mkv
[aX]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_Episode_05_[5CBD43DE].mkv
[SS]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_06_[XviD_1.0.1]_[1C35A83D].avi
[SS]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_07_[XviD_1.0.1]_[D9729FBD].avi
[SS]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_08_[XviD_1.0.1]_[B136D020].avi
[SS]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_09_[XviD_1.0.1]_[A360D109].avi
[SS]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_10_[XviD_1.0.1]_[ECE555DE].avi
[SS]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_11_[XviD_1.0.1]_[1E947D81].avi
[SS]_Hanaukyo_Maids_La_Verite_-_12_[XviD_1.0.1]_[957DF323].avi

még pár perc és mind felér