Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: MohaFeldin kérésére feltöltöttem a Happy World openinget és endinget. A gond csak az, hogy már jó ideje csak az upload acc-on figyel. Tudom, hogy zsozso szortírozza el, de elég, ha csak felrakom, vagy mindig szólni is kell neki? Vagy elég, ha csak ide beírom?
/me még kicsit :lame: ilyen téren...
Ezt úgy szokás csinálni, hogy először megkérdezed zsozso-tól pm-ben, hogy felmehet-e egyáltalán. Lehet, hogy nem is kell, akkor pedig csak le fogja törölni.
Ha kell neki, akkor feltöltheted, és szólsz neki, lehetőleg pm-ben szerintem, hogy kész vagy, és akkor vársz, hogy ő azt átrakja.

Moha

Köszi! :merci: Azért nem kezdtem el agyba-főbe feltölteni. Remélem ebből a 10 megából nem lesz gond, ha nem kell zsozsonak.

Daryoon

Üdvözletem!

 Az előző kérdésemre sem reagált senki, hát újra felteszem, hátha csak elfelejtődött. Szóval a Legend of Basara című sorozatnak az 5. és 12. része (az utolsó előtti) hibásnak tűnik. A lejátszó "Nem található Class Factory osztály" hibaüzenettel (vagy valami hasonlóval) kiakad, miközben az összes többi részt lejátsza. Már 3. -szor próbáltam letölteni, de mindháromszor a sikeres levétel utáni indítást követően, ez volt rá a válasz.

 Most nem sajnálkozni akarok, bár örülnék neki ha meglenne működőképes verzióban, hanem felhívni rá a figyelmet. Hiszen annó Zsozso mondta, hogy csak jó és használható cuccok kerüljenek fel. :(

 Ha valakinél mégis működik az 5. és 12. rész, az kérem árulja el a titkát, mert boldoggá tenne.

Köszönöm a válaszokat előre is!

.Attila

Daryoon, nem azért nem válaszolunk, mert bunkók volnánk, hanem vagy nem töltöttük le, vagy akinek megvan, az egyszerűen még el sem olvasta az üzeneted, mert nem volt ideje fórumozni. A legbiztosabb forrás persze zsozso, de ő sem arról ismert, hogy tengernyi szabad ideje van.
Légy türelemmel, az előző postodat is láttuk.

Natsukawa

Quote from: DaryoonÜdvözletem!

Ha valakinél mégis működik az 5. és 12. rész, az kérem árulja el a titkát, mert boldoggá tenne.

Szia Daryoon az MPlayerrel probaltad mar esetleg?
Nagyon jo kis player nekem is zso mutatta meg anak idejen :)
//www.mplayerhq.hu
Sok sikert :)
Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

Cobra

Megnéztem és valóban hibás, DivFix-szel ki lehet ugyan javítani, de hiányozni fog a végéből 1-2 perc.
Legközelebb a hibás fileokat IDE  írd.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

AngelHunter

nem akarja feltenni vki a naruto masodik special-t? mondjuk nekem megvan...:)

Moloko

#2947
Quote from: DaryoonÜdvözletem!

 Az előző kérdésemre sem reagált senki, hát újra felteszem, hátha csak elfelejtődött. Szóval a Legend of Basara című sorozatnak az 5. és 12. része (az utolsó előtti) hibásnak tűnik. A lejátszó "Nem található Class Factory osztály" hibaüzenettel (vagy valami hasonlóval) kiakad, miközben az összes többi részt lejátsza. Már 3. -szor próbáltam letölteni, de mindháromszor a sikeres levétel utáni indítást követően, ez volt rá a válasz.

 Most nem sajnálkozni akarok, bár örülnék neki ha meglenne működőképes verzióban, hanem felhívni rá a figyelmet. Hiszen annó Zsozso mondta, hogy csak jó és használható cuccok kerüljenek fel. :(

 Ha valakinél mégis működik az 5. és 12. rész, az kérem árulja el a titkát, mert boldoggá tenne.

Köszönöm a válaszokat előre is!

meg van csinálva
de lehet h kénytelen leszel az egész file-t letölteni újra mert nem csak egyszerűen a vége hiányzott hanem több helyen is sérült volt.

Daryoon

Quote from: Angelmeg van csinálva
de lehet h kénytelen leszel az egész file-t letölteni újra mert nem csak egyszerűen a vége hiányzott hanem több helyen is sérült volt.

Domo Arigato Angel sama! :)

 A kedvesem repdesni fog örömében...Gyorsan szerzek is kötelet amivel lerögzítem mielőtt itthagy. :D

Minden jót!

Gab3c

Inu Yasha 152 n 153 are upped.
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Titkos®

Quote from: Gab3cInu Yasha 152 n 153 are upped.
Nagyon köszi! :D  :zen:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Gab3c

Eleg regen neztem ra a USTeam FTP-re ezert csak most lattam hogy nincs fent a Fruits Basket (peldaul, de emlithetnem a Twin Spica-t is)

Az ilyen "nagy nevek" fent voltak csak letorltetek oket vagy sokan meg nem is lattatok?

ui. mangakra mennyire van a USTeam-en igeny? Az a szekcio joval kisebb az anime szekciohoz kepest. Oda is feltehetnem az Angel Sanc.-ot, a Domu-t vagy a Salad Days-t, attol fuggoen mire van igeny.
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Moloko

Quote from: Gab3cEleg regen neztem ra a USTeam FTP-re ezert csak most lattam hogy nincs fent a Fruits Basket (peldaul, de emlithetnem a Twin Spica-t is)

Az ilyen "nagy nevek" fent voltak csak letorltetek oket vagy sokan meg nem is lattatok?

ui. mangakra mennyire van a USTeam-en igeny? Az a szekcio joval kisebb az anime szekciohoz kepest. Oda is feltehetnem az Angel Sanc.-ot, a Domu-t vagy a Salad Days-t, attol fuggoen mire van igeny.
imho, usteamhez viszonyítva animehq sokkal mangásabb hely, ott sokkal több dolog fent is van. ne mulaszd el megnézni hogy amit fel akarsz tölteni megvan e már valahol :D

Gab3c

#2953
Quote from: Angelimho, usteamhez viszonyítva animehq sokkal mangásabb hely, ott sokkal több dolog fent is van. ne mulaszd el megnézni hogy amit fel akarsz tölteni megvan e már valahol :D
Vettem az adast, igazad van. /meg a jo oreg cimen lehet elerni oket?/

Kerdesem arra iranyult kell-e nektek, mert nekem nem olyan egyszzeru behozni oket, de ha sokan kerik nagyon szivesen behozok "egy keveset" :)

Ezek szerint ott van a Fruits (anime) is. /a Twin-t mar nem hiszem :_piszka: :D/

edit: megneztem. Fruits van, de igen karcsu. Twin egyaltalan nincs.

Biztatobb a helyzet manga fronton, bar ott sincs sok minden. Kezdeskent felrakhatom a Salad Days-t es a Kodomo no Omocha-t. Meg persze a Domu-t ;) (zarojelben, mert volt mar belole problemam: en megosztani szeretnem veletek ezeket es nem *vagizni*. Kerem az ilyen jellegu pm-eket hanyagolni. A stilusom mar csak ilyen  :beken:  :rotflol: )
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Natsukawa

Quote from: Gab3cVettem az adast, igazad van. /meg a jo oreg cimen lehet elerni oket?/

Kerdesem arra iranyult kell-e nektek, mert nekem nem olyan egyszzeru behozni oket, de ha sokan kerik nagyon szivesen behozok "egy keveset" :)

Ezek szerint ott van a Fruits (anime) is. /a Twin-t mar nem hiszem :_piszka: :D/

edit: megneztem. Fruits van, de igen karcsu. Twin egyaltalan nincs.

Biztatobb a helyzet manga fronton, bar ott sincs sok minden. Kezdeskent felrakhatom a Salad Days-t es a Kodomo no Omocha-t. Meg persze a Domu-t ;) (zarojelben, mert volt mar belole problemam: en megosztani szeretnem veletek ezeket es nem *vagizni*. Kerem az ilyen jellegu pm-eket hanyagolni. A stilusom mar csak ilyen  :beken:  :rotflol: )

En nem vettem vagizasnak es sztem mas se :)
Csak arra figyulj , hogy ha nagy helet foglal amit fel akarsz pakolni pm zsozsonak... ne lepj abba a godorbe amibe en is :)
Igen, én hülye vagyok, de akkor kik vannak körülöttem? (Albert Einstein)

Damnatus

Hali!

Szvsz jöhet minden, nekem innen a legegyszerűbb letöltetnem. :)

Gab3c

Kodomo no Omocha, Salad Days, Lilim Kiss, Domu es TV makes... mangakat toltottem fel kedvcsinalonak amolyan vegyes felvagottkent.

Jo szorakozast hozzajuk.
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Shock12


Gab3c

Quote from: Shock12http://lilim-kiss.kokai-tamas.hu/

:D
Latod ez az amirol nem tudtam. AHq-n nem volt, itt sem volt.

A Twin Spica-t is feltoltam (anime)
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Fazék

sikerült leszednem egy zx-es .ogm változatot a Goldenboy-ból, még egy napig meg kell osztanom, hogy a share rating min. 1 legyen, de utána neki tudok állni feltölteni, ami kb egy napot tenne ki. ha valaki megakar előzni ezzel, akkor a boxtorrents-en találtam meg a torrent file-t :)  -  ha tényleg lenne más és sokkal gyorsabban csinálná, akkor légyszi szóljon, köszi.

Moloko

Hello

Egy kis segítséget kérnék

az ftp-n levű Dual! Paralell Trouble Adventure 2. részét nem tudom elindítani.

az svf azt mondja hogy hivás crc, de nem csak erre hanem a 3. részre is padig azt tudom futtatni....

vkinek vmi ötlete?

DWz

Area 88 rohangal felfele. Elvileg 20 perc, es fel is er.

Shock12

Quote from: DWzArea 88 rohangal felfele. Elvileg 20 perc, es fel is er.
Az szép !!

Most jön az InterStella 5555, akit érdekel, feltolhatom (654 mega), illetve jön a GITS-SAC2 OST is.... de elég lassan jön... eltarthat egy jó ideig...

Fazék

Quote from: Shock12illetve jön a GITS-SAC2 OST is.... de elég lassan jön... eltarthat egy jó ideig...
én úgy emlékszem, hogy ez már föl lett rakva... :) ha nincs, akkor én újfent fel tudom ajánlani .mpc lossless-audio formátumban kb 120 mega

Shock12

Quote from: Blimpén úgy emlékszem, hogy ez már föl lett rakva... :) ha nincs, akkor én újfent fel tudom ajánlani .mpc lossless-audio formátumban kb 120 mega
Hát a Second GIG OSTje kötve hiszem, hogy fenn van... ugyanakkor azt is erősen megfontolnám, hogyha egy teljes album "lossless" akkor az messze nem 120 mega... ;) (GITS-SAC OST1 320 kbit/s esetén 167 mega... ) ;)

Chronos

Quote from: Blimpén úgy emlékszem, hogy ez már föl lett rakva... :) ha nincs, akkor én újfent fel tudom ajánlani .mpc lossless-audio formátumban kb 120 mega
Nem veszteségmentes...
A veszteség értéke mindig 1-2% marad, ami eredetileg 20% kéne hogy legyen, de azért nem annyi, mert ezt a 20%-ot feltölti veszteségmentes adatokkal...:)

CHRONOS

Chronos

Quote from: Shock12Hát a Second GIG OSTje kötve hiszem, hogy fenn van... ugyanakkor azt is erősen megfontolnám, hogyha egy teljes album "lossless" akkor az messze nem 120 mega... ;) (GITS-SAC OST1 320 kbit/s esetén 167 mega... ) ;)
A 320as mp3 a CD minőség 75%át adja vissza míg az mpc a 99%-át, ennyit a helyfoglalásról...:)

CHRONOS

Shock12

Quote from: ChronosA 320as mp3 a CD minőség 75%át adja vissza míg az mpc a 99%-át, ennyit a helyfoglalásról...:)
Igaz, utánaolvastam Google-al...

(a veszteségmentességet pusztán kódolási alapokon gondoltam marhaságnak... kiindulva a "raw" wav méretéből... majd a kódolásból adódó mintavételezési frekvenciából... ami diszkrét... tehát a mintavételi időpontok közötti infót elveszted, ezeket közelíti a dekódoláskor... innen veszteséges, vagy veszteségmentes egy kódolás....)

Cobra

Hogy visszatérjünk a topic témájához: RahXephon 26. mikor kerül fel ?  
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

kb 40 óra múlva, ha már végeztem a Golden Boy zx .ogm-es változat fölrakásával, utána fölrakom ezt az mpc változatú GitS 2nd GIG ost-t, hátha valakit inkább ez a változat érdekel az mp3-mal szemben :)