Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

TurboK

anime soundtrack most akkor egyáltalán nem lesz fenn mostantól (akkor is ha nincs levédve jogilag itthon, csakugy maga az anime)?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

Lejött az Akane Maniax 1. OVA, jön a 2. is, lassan, de biztosan.
A kérdés: ennek az anime-nek a terjesztését a stúdió vagy forgalmazó, nemtom melyik, tiltja, ill. a subboló csapatoknak szóltak, hogy álljanak le vagy inkább meg se próbálják. Mi legyen a sorsa?

Phoeneix

Quote from: BonciLejött az Akane Maniax 1. OVA, jön a 2. is, lassan, de biztosan.
A kérdés: ennek az anime-nek a terjesztését a stúdió vagy forgalmazó, nemtom melyik, tiltja, ill. a subboló csapatoknak szóltak, hogy álljanak le vagy inkább meg se próbálják. Mi legyen a sorsa?

szerintem inkabb a masodik, mert szerintem annyira szar...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

.Attila

Quote from: Phoeneixszerintem inkabb a masodik, mert szerintem annyira szar...
Igen, ezt már én is írtam máshova :haha:
Azért még itt van a 2. is, vmikor ráveszem magam. Mondjuk lehet, hogy hamar, mert a Fruit Basket-nél meg a szar felirat zavar.

Vobi

A Bleach 37. részét nem találom a 38. pedig 4 napja fent van. Rossz, helyen keresem? (Volt már ilyen)

m46u5

#3845
Szólok, hogy a Hentai részlegben a Desert_Island_Story és a Desert_Island_Story_X teljesen ugyanaz, illetve a file-ok között nem sok különbség van:
Mujintou_Monogatari_XX_-_1_-_The_Music_Box_-_[HZ].avi  ==  desert_island_story_xx_volume_1.avi - a Total Commander tartalmi összehasonlítás közben úgy 70%-nál szól az eltérés miatt, feltételezem csupán néhány byte bibi lehet.
Mujintou_Monogatari_XX_-_2_-_The_Necklace_-_[HZ].avi  ==  desert_island_story_xx_volume_2.avi - ebben az esetben a második hibás, hiányzik a vége.
Mujintou_Monogatari_XX_-_3_-_The_Piano_-_[HZ].avi  ==  desert_island_story_xx_volume_3.avi - itt is a második hibás - az elején bugzik a kép (1 percen belül), illetve tartalmilag (történet) teljesen azonos az elsõvel.
desert_island_story_x_vol_4.avi  /  desert_island_story_xx_volume_4.avi - no ez már nem azonos, lévén az elsõ valójában a x sorozat 4. része, míg a második file az xx sorozat 4. része.

Javaslom, hogy ezeket a file-okat tartsátok meg (XX sorozat):
Mujintou_Monogatari_XX_-_1_-_The_Music_Box_-_[HZ].avi
Mujintou_Monogatari_XX_-_2_-_The_Necklace_-_[HZ].avi
Mujintou_Monogatari_XX_-_3_-_The_Piano_-_[HZ].avi
desert_island_story_xx_volume_4.avi


illetve ha valakinek (talán aki feltette ezeket is) van kedve keresse meg az x sorozat elsõ három részét, mert annak csak a 4. része van fenn a szerveren.

Üdv: m46u5
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

TearOfAngel

Ha érdekel valakit az Ichigo 12 (tv)része akkor szóljon,mert szivesen a köz elé tárom^^.
(Ha persze érdekel valkit)
YOU'RE GONNA CARRY THAT WEIGHT (4 EVER)

ReLax18

A Yu Yu Hakusho utolsó részeit föl tudja vki tölteni plz?
Kistesómnak kell... :)
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Titkos

Quote from: ReLax18A Yu Yu Hakusho utolsó részeit föl tudja vki tölteni plz?
Kistesómnak kell... :)

És a kistesódon kívül még én is örülnék neki. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Hiei-sama

Menne fel ha kiadták volna õket :P Várni kell még mire anime-mx kihozza 110-112-ig...

m46u5

Quote from: Hiei-samaMenne fel ha kiadták volna õket :P Várni kell még mire anime-mx kihozza 110-112-ig...
Ha nem is ogm, de avi formátumban már le lehet tölteni.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Hiei-sama

Persze hogy le lehet rmvb-n is de rossz minõségüt és nem vlmi jó subosat nem rakhatunk fel belõle ha meg nézed a YYH könyvtárat csak anime-mx van szinte,movie 1 sincs fent mivel nincs anime-mx-s ,de ha kell szóljatok megvan ogm-ben anime-supreme subos és akkor megbeszélem zsozso-val...

Cobra

Igaz csak 1-26-ig vannak a részek, de találtam a4e-es Wolf-s Rain-t torrenten
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Oblodra

A Wolf's Rain-t (ezt a torrentet) már elkezdtem leszedni, eddig 57% van meg. amint léjön indítom a feltöltést.
Embernek ember a farkasa...

Nimlot

Szerintem  még az FF: Advent children is nagyon felféren... márha megszerezhetõ. A legutóbbi trialban azt láttam h 2004-ben jelent meg, de hogy tényleg megjelnt-e... az biztos hogy dc-vel nem találtam semmit trialon kívül.
"Being too kind is also... cruel!"

m46u5

Quote from: NimlotSzerintem  még az FF: Advent children is nagyon felféren... márha megszerezhetõ. A legutóbbi trialban azt láttam h 2004-ben jelent meg, de hogy tényleg megjelnt-e... az biztos hogy dc-vel nem találtam semmit trialon kívül.
Nekem van egy újabb trailer-em (már amennyire új, elég régóta megvan) abban rengeteg új jelenet, akció van, még a kerekesszékes emberkérõl is lehull a lepel, igaz csak egy pillanatra, így baromi nehéz megmondani ki õ (egyes nézetek szerint /haja miatt/ :sp: Rufus :sp vége: ). No annak a trailernek a végén az vagyon kiírva, hogy:
Simultaneous Release
13 SEPTEMBER 2005 / U.S.
14 SEPTEMBER 2005 / Japan

Szerintem ez már valamennyire bíztató jel.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

.Attila

Quote from: m46u514 SEPTEMBER 2005 / Japan[/B]
Ha ez igaz, elsõ dolgom lesz ezt levadászni, ha kijutottam :)
Mondjuk ha nem csapnak hozzá angol feliratot, akkor nem tudom, hogy fogom megérteni :)

edit: ja, és ha vkit érdekel, akkor talán meg is oldhatom, hogy hazajuttassak 1-2 példányt. De nem ígérek semmit.

Moha

Feltoltam a Kare Kano mangából egy adagot, már csak zsozsonak kell átrakni a közösbe. 1-9. kötet végig, és még pár további fejezet ment fel. Sajna egyelõre ennyit találtam, ha lesz még, felrakom.

Nimlot

Srácok! a crystalzoson kívül nincs más FF animálva?
"Being too kind is also... cruel!"

m46u5

#3859
Quote from: NimlotSrácok! a crystalzoson kívül nincs más FF animálva?
Dehogynem: Final Fantasy: Unlimited
Sokkal jobban kötõdik a jétékokhoz stílusában tekintve (gondolok elsõsorban a FF7, és FF8-ra), persze nem azok a szereplõk (igaz itt is van Cid nevû karakter - amit ugyebár tudunk, hogy kötelezõ jelleggel mindegyik FF-ben szerepel!), megaztán ugyanúgy vannak megidézett lények (Shiva, Ifrit, Phoenix, Meteor Master :jee: , stb...), vannak Chocobo-k, és nagyon jó története van (25 ep összesen). Ja és itt is van Omega, és iszonyat erõs. Fel is akartam tölteni, csak még nem kaptam visszaigazolást, a jogosultságra. :rolleyes:
Ha esetleg valaki nem bírja ki, és mondjuk torrenten vagy edonkey-n akarja letölteni, szólok, hogy sok változat látott napvilágot (aX, sba, miegymás...), én javaslom, hogy ne az avi változatokat szedjétek, mert abban ugyebár beleégetett felirat van, s rádásul szerintem nem is olyan jó minõségûek (láttam már jópár változatot). az sba változatot meg pláne ne szedjétek le, mert azon török felirat van :eeek:
A legjobb kép- és hangminõséggel a "megamacy"-féle változat rendelkezik (ezt töltöm) hátránya, hogy még csak az elsõ 19 ep készült el.
A második helyezett az én szemeben az aX (#Anime-Xtreme) változat.
Mindketõ változat mkv formátumú. Ha valakit pontos info érdekel a minõségekrõl szívesen leírom.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Oblodra

Quote from: m46u5Mindketõ változat mkv formátumú. Ha valakit pontos info érdekel a minõségekrõl szívesen leírom.
Meg tudnád adni a "megamacy" féle változat elérését?
Embernek ember a farkasa...

m46u5

Quote from: OblodraMeg tudnád adni a "megamacy" féle változat elérését?
Mellékelve!
Megjegyzés a két változathoz:
Megamacy: Mivel német emberke rippelte, a filmben szereplõ néhány tábla-felirat fordítása a kép tetején szerepel németül, de elég kis betümérettel, így nem zavaró.
aX: A filmben idõnként szerepel a logójuk, ami sokkal idegesítõbb szerintem mint az elõbb említett német felirat (lévén az csak egy rövidke pillanatra jelenik meg).
Az aX változatra talán azt lehetne mondani, hogy egy kicsit színdúsabb, de szereintem ez a minõség (élek, kontrasztok) kárára megy.
Tettem fel néhány képet:
http://usteam.hu/pictures/a/res/2227.html
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

m46u5

Ahogy elnézem a feltöltési statisztikát, nagyon dögledezik a feltöltés. (vagy csak a feltett anyagot nem teszi át senki a megosztásba?)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Nimlot

HÁj emberek! Folytatódik valahogyan a Star Ocean EX? és ha igen fel van töltve vagy még rajz padon van?
"Being too kind is also... cruel!"

Stairan

Quote from: NimlotHÁj emberek! Folytatódik valahogyan a Star Ocean EX? és ha igen fel van töltve vagy még rajz padon van?
Az animének nincs folytatása, de ha jól tudom, akkor a játék(PS1) folytatódik tovább!

Nimlot

Végre felkerült a yusuke uccsó 3 része is. Szép befejezés! Várom a folytatás :)
"Being too kind is also... cruel!"

Vobi

Aki felrakta a One Piece 55. részét, nem rakná fel az 54.-et is?

Vobi


Nimlot

Hahó!

m46u5: Mikor tudod felrakni azokat az ff részeket? Már nagyon várom õket :)
"Being too kind is also... cruel!"

m46u5

#3869
Quote from: NimlotHahó!

m46u5: Mikor tudod felrakni azokat az ff részeket? Már nagyon várom õket :)
Már szívesen feltölteném, lévén a "megamacy" féle változat (elsõ 19 rész) már rég lenn van, és most töltöm az "Anime-Xtreme" variánst is.
A probléma csupán annyi hogy még mindig nem kaptam semmi jelzést, hogy most lehetek feltöltõ vagy sem :( (pedig már vagy 2 hete újból kértem) /vagy írjak konkrétan zsozso-nak?/
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."