Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: DanhibikiSzeretném felrakni az Adventure of Mini Goddess-t! Vannak olyanok akiket érdekel, de mit kell tennem, hogy feltöltsem? Gondolom, hogy Total Commander-rel kell operálni, de kell valamilyen engdeélyt kérni valakitõl, ilyesmi?:rolleyes:
Igen, kérdezd meg zsozso-tól, hogy felkerülhet-e, aztán töltsd ki a feltöltéshez szükséges formot és asszem utána menni kell a feltöltésnek a megadott felhasználóvan.
Zsozso tudná pontosítani a dolgok jelenlegi állását. Egyébként ha van rá igény és torrentrõl beszerezhetõ, akkor zsozso is fel tudja rakni. :)

Danhibiki

Quote from: MohaIgen, kérdezd meg zsozso-tól, hogy felkerülhet-e, aztán töltsd ki a feltöltéshez szükséges formot és asszem utána menni kell a feltöltésnek a megadott felhasználóvan.
Zsozso tudná pontosítani a dolgok jelenlegi állását. Egyébként ha van rá igény és torrentrõl beszerezhetõ, akkor zsozso is fel tudja rakni. :)
Torrentrõl sajna nem igazán lehet megszerezni, ezért is olyan ritka;) Én is egy csomót keresgéltem, de sehol semmi aztán csak meglett:D.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Cobra

AHQ-n fent van magyar felirattal, szóval ne kínlódj vele.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

Quote from: CobraAHQ-n fent van magyar felirattal, szóval ne kínlódj vele.
Raadasul sd cuccot ide nemrakunk fel :p
Death is the only redemption

Danhibiki

Okay, értettem, csak gondoltam megkönnyíthettem volna mások dolgát:o
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Yakumo

Quote from: zsozsoRaadasul sd cuccot ide nemrakunk fel :p
What is sd stuff? :confused: :lame: :D

zsozso

Death is the only redemption

Pikkon

Nem tom hogy lehet beszerezni ennyi mindent, de aminek még jó lenne felkerülnie, az Dragonball/Z/GT, Shaman-king, vagy Yugioh!!!
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

bugger

Shaman king már ki lett tárgyalva. Nem lesz fent. (lásd korábbi postok by zsozso) Sztem YuGiOh és DB is ugyanazért nem fog felkerülni.
bugger

Yakumo

Quote from: zsozsohttp://en.wikipedia.org/wiki/Super_Deformed
Oké a Mester megvilágította setét elmémet:D
Miért nem mondtátok, hogy Chibi, úgy egybõl tudtam volna:D :zen:

Pikkon

Quote from: buggerShaman king már ki lett tárgyalva. Nem lesz fent. (lásd korábbi postok by zsozso) Sztem YuGiOh és DB is ugyanazért nem fog felkerülni.

OK, nem akarok vitatkozni,de mivel ez a topic már elég hosszú és értelmetlen lenne keresgélni, ha kérlek kifejtenéd mi az amiért az SK nem és szted a többi sem?
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Hiei-sama

Hát ezt szerintem nem kell kitárgyalni a lényeg szar animet zsozso nem rak fel nem uti meg a szintet.a Dragonballos cuccokat meg mindenki szedje torrentrol igy is sokat foglalnak csak a DBZ majdnem 70GB...

Manitu

Quote from: PikkonOK, nem akarok vitatkozni,de mivel ez a topic már elég hosszú és értelmetlen lenne keresgélni, ha kérlek kifejtenéd mi az amiért az SK nem és szted a többi sem?
Nagyon egyszerû, zsozsonak nem tetszik, és övé a szerver :) Ennyi :muhahah:


Alkyra

Quote from: ManituNagyon egyszerû, zsozsonak nem tetszik, és övé a szerver :) Ennyi :muhahah:

S ezek az animok licenszelve vannak mon, azért.S azkoat ugyebár nem lehet terjeszteni me az illegális.

Hiei-sama

#4004
Bleach manga chapter 210
Urusei Yatsura Tv Special 1-2
Demon Fighter Kocho
Yu Yu Hakusho Movie 1
Sexy Magical Girl Ai 3
Shadow OVA 1-2

Felment ;)

Flaser

Quote from: PikkonNem tom hogy lehet beszerezni ennyi mindent, de aminek még jó lenne felkerülnie, az Dragonball/Z/GT, Shaman-king, vagy Yugioh!!!

Az AnimeStars-ot neked találták ki.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

SaiyaGin

Feltölthetem a Dai-Guard címû animét? :confused:

Hiei-sama

Silent Mobius Movie 2 fent.

ayame1987

nem tudom hogy lehetséges-e...de feltöltenél vk a Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch/Pure....raw is jó
köszönöm

Hiei-sama

Quote from: ayame1987nem tudom hogy lehetséges-e...de feltöltenél vk a Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch/Pure....raw is jó
köszönöm



Sztem nem nagyon lesz feltoltve mert be sincs fejezve...Raw meg ha jol tudom nem is mehet fel nagyon..De majd zsozso eldonti.

Hiei-sama

Gravion Zwei 1-12
Basilisk 20
Burn Up W OVA 1-4 felment.

bugger

Blood+ 13 felment...


KARAS OVA 2 [C.J] feldobjam? ahq épp K.O....
bugger

Hiei-sama

Burn Up Excess 1-13
Kino No Tabi Life Goes On Movie felment.

lynx655

Quote from: Hiei-samaKino No Tabi Life Goes On Movie felment.
*sigh* Vártam, de muszály volt végül torrentrõl leszednem... :ejj:

Hiei-sama

Hat esetleg itt szolni kene ha kell vlmi es ha zsozso benne van es megvan vlkinek
tuti felmegy...

Hiei-sama

#4015
Patlabor 43-47 dual audio
Berserk manga vol31 ch267 felment
I's Pure OVA 1 +Bonus
Tenchi Muyo Pretty Sammy OVA 1-3
Bleach manga chapter 211

devast

Csak néhány ötlet mit lehetne felrakni (gyorsan átnézem a listát meg az ftp-t :D):
Karin, Shuffle!, Suzuka, Shakugan no Shana, Gunparade March nagyjából ennyi :) Egy részük még futó sorozat. Mindjárt bõvítem még a listát csak megnézek mégvmit.

zsozso

Quote from: devastCsak néhány ötlet mit lehetne felrakni (gyorsan átnézem a listát meg az ftp-t :D):
Karin, Shuffle!, Suzuka, Shakugan no Shana, Gunparade March nagyjából ennyi :) Egy részük még futó sorozat. Mindjárt bõvítem még a listát csak megnézek mégvmit.
Nezz kicsit jobban korul mert ebbol 2 is fentvan ...
Death is the only redemption

Dreamcleaver

Még sohasem töltöttem fel a USTeam-re, de kicsit körbenéztem, és ezeked tudnám felrakni:

Maria-sama ga Miteru Season 1 és 2 (Haru)
Sensei no Ojikan
Black Cat 11
Ichigo Mashimaro 1-10
Noein 1-9
Eureka SeveN 1-24
Shuffle 1-23

Természetesen utánanézek mindegyiknek, ha kell, és beszerzem e legújabb subig amelyik még nem teljesen kész sorozat. Kb 80-90 kbps tudok feltölteni egyelõre. Ha kell valami a listából írjatok pm-t vagy valami, hogy mi a teendõ. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Flaser

#4019
3x3 Eyes Manga v23c11-v27c05 (Sazan)
Detonator Orgun Ep. 2 /1-3
Dominion Tank Police Manga
Venus Wars Manga v01
Venus Wars Manga v02
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."