Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Shock12

QuoteOriginally posted by Cobra
többször is PC-t írnak persocon helyett, stb
Az angol szinkron viszont elfogadható.
Off ugyan... de Personal Communicator - PersoCon - PC :D !

Cobra

Azt tudom, de milyen hülyén néz ki, hogy le PC-zik szegény Chi-t
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

QuoteOriginally posted by Cobra
Azt tudom, de milyen hülyén néz ki, hogy le PC-zik szegény Chi-t
Jah.. igen.. ez tény.
Errõl jut eszembe... hamarosan lejön a 12. is, és elkezdem feltölteni a 20-ig bezárólag összes nem ogm-es részt.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Shock12
Jah.. igen.. ez tény.
Errõl jut eszembe... hamarosan lejön a 12. is, és elkezdem feltölteni a 20-ig bezárólag összes nem ogm-es részt.

:kiraly:-ság! :hail:

McDouglas

QuoteOriginally posted by Trivi
Csak a kérdésemre nem válaszoltál: kell valamelyik vagy nem?
Elolvastátok az edit-et is? zx verziót is be tudok szerezni, az ogm formátumú és 230-240 mega körül van.

Nem kell. Azt hittem le tudod vonni a kovetkeztetest az irasombol....
Kukorica Rox ^^

McDouglas

QuoteOriginally posted by Cobra
Megnéztem egy ogm-es Chobits részt, és szerintem a feliratozása sokkal gyengébb, mint az avi-knak. Pl: az intro és outro nincs lefordítva, többször is PC-t írnak persocon helyett, stb
Az angol szinkron viszont elfogadható.

Na igen, itt jon be az, hogy nem minden a kepminosegrol szol ;)))
Kukorica Rox ^^

.Attila

Akkor meg korábban mi volt ez a mánia az .ogm körül :confused:

Kezdek üldözési mániás lenni: bármikor kérdezem, hogy mi kell, ill. hogy kell-e ez-az-amaz, mindig azt a visszajelzést kapom, hogy nem. Kezdem elveszíteni a kedvem, hogy bármit is csináljak.

Alkyra

Bocs, hogy zavarok:

A Star Ocean EX-nek csak 26 része van???
Nekem egy kicsit furcsa...

.Attila

QuoteOriginally posted by Alkyra
Bocs, hogy zavarok:

A Star Ocean EX-nek csak 26 része van???
Nekem egy kicsit furcsa...

Igen.
Minden anime-kkal kapcsolatos infot meg találsz itt:
Animenfo

Alkyra


blash

QuoteOriginally posted by Trivi :
Igen.
Minden anime-kkal kapcsolatos infot meg találsz itt:
Animenfo

vagy az AnimeNewsNetwork.com




akar meg az AniDB.net; fansub-ok, rip-ek felsorolasaval


Baldy

QuoteOriginally posted by StabWest
Case lapjáról leszedhető az új Nookicky album. Érdemes meghallgatni.

Jól látom, hogy az egész albumot egy mp3ként nyomja fel??? :(
Nem lehetne számonként ezeket felrakni? Mert nekem ez igy nagyon gázos. :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

emperor

#2442
Ha nincs ellenvetés, és még senki nem rakta fől, este feltöltöm az Anime-One féle Gunslinger Girl 12. epizodját, ha nincs ellenvetés.:)
Loyalty Never Dies


    StabWest

    Egyesével vannak (voltak) a dalok. Ahol nincs kiterjesztés, az könyvtár. A Nookicky-t elég hamar leszedte:( ...

    Chronos

    Feltöltöttem egy jobb minőségű X movie-t, amint Zsozso átrakja, elérhető lesz...:)

    CHRONOS

    emperor

    QuoteOriginally posted by emperor
    Ha nincs ellenvetés, és még senki nem rakta fől, este feltöltöm az Anime-One féle Gunslinger Girl 12. epizodját, ha nincs ellenvetés.:)

    Felkerült a Gunslinger Girl 12. epizodja és a Macross II 6. epizodja. Amint Zsozso átrakja letölthetőek:)
    Loyalty Never Dies


      emperor

      #2446
      Zsozso! A Zone of the Enders filmet nem kellett volna átrakni az ACComból! 200 mega volt még csak föltöltve a 700-ból!:(

      Megoldható, hogy vissza-rakd az ACComba? Mert akkor nem kéne előlről kezdenem...
      Loyalty Never Dies


        ignus

        Ühüm... A Chobits 16.ogm és a 17 avi ugyanaz a rész... ez hogy lehet? Hiányzik egy az ogmekből? Vagy miért van más számozása? Azonkívül a 18.avi meg mintha ugrott volna a story...
        "...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

        Shock12

        QuoteOriginally posted by ignus
        Ühüm... A Chobits 16.ogm és a 17 avi ugyanaz a rész... ez hogy lehet? Hiányzik egy az ogmekből? Vagy miért van más számozása? Azonkívül a 18.avi meg mintha ugrott volna a story...
        Hehe... fél órán belül fent lesz a 17. rész is, majd kiderül :) !

        Chronos

        QuoteOriginally posted by ignus
        Ühüm... A Chobits 16.ogm és a 17 avi ugyanaz a rész... ez hogy lehet? Hiányzik egy az ogmekből? Vagy miért van más számozása? Azonkívül a 18.avi meg mintha ugrott volna a story...
        Ez azért van, mert az USDVDkre más számozással kerültek fel a részek, tehát nem az MX a hibás...;)

        CHRONOS

        ignus

        Köszi... Remélem Zsozso-bá átrakja majd!
        "...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

        emperor

        QuoteOriginally posted by emperor
        Zsozso! A Zone of the Enders filmet nem kellett volna átrakni az ACComból! 200 mega volt még csak föltöltve a 700-ból!:(

        Megoldható, hogy vissza-rakd az ACComba? Mert akkor nem kéne előlről kezdenem...

        Köszi szépen!:D
        Loyalty Never Dies


          Baldy

          QuoteOriginally posted by StabWest
          Egyesével vannak (voltak) a dalok. Ahol nincs kiterjesztés, az könyvtár. A Nookicky-t elég hamar leszedte:( ...

          Sebaj...
          A L'arc~en~Ciel videoklippet letöltöttem, és az teccik nekem nagyon is :)
          Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

          Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

          StabWest

          #2453
          Innen leszedhető egy új Laruku dal:
          Hitomi no Juunin

          Moloko

          no lenne néhány kérdésem: FELTEGYEM-E?
          1.) 150 megányi MagnaCarta - War of Genesis kép - háttérképek és egyebek
          2.) Sailor moon karaoke collection (by angel - az összes amit össze tudtam szedni)
          3.) Sailor moon songs (megintcsak by angel... 46 szám)
          4.) Anime OP/ED collection (by angel - 40 animéből)
          5.) Project ARMS sorozat (kb 30. részig)
          6.) Kaze no Yojimbo sorozat (kb 24. részig)

          + 1 kérdés:
          ha jól emlékszem pár hete fent volt a NeoRanga AVIban, japán dubbal, angol subbal, most angol dub-angol sub mkv van fent... miért? (gondolom minőség miatt) és nem lehetne e vis****akni valami japán hangos verziót?

          faxmactor

          #2455
          Well, vegre: Initial D 1st Stage AC3, softsub

          Tudom, hogy (nagyon :) ) sokan azert nem ugranak ki a borukbol :D de en boldog vagyok, hogy sikerult letoltenem, megcsinalnom hozza a(z angol) feliratot, es az egeszet felzsuppolnom a szerverre ropke 3 honap alatt :hopp:

          A soronkovetkezo a 2nd Stage ugyanebben a minosegben, ami mar tenyleg megerett a cserere. Ezt meg magam sem lattam, ellenben mar nagyon vagom a Jacosub-ASS koverziot :)
          Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

          emperor

          QuoteOriginally posted by faxmactor
          Well, vegre: Initial D 1st Stage AC3, softsub

          Tudom, hogy (nagyon :) ) sokan azert nem ugranak ki a borukbol :D de en boldog vagyok, hogy sikerult letoltenem, megcsinalnom hozza feliratot, es az egeszet felzsuppolnom a szerverre ropke 3 honap alatt :hopp:

          A soronkovetkezo a 2nd Stage ugyanebben a minosegben, ami mar tenyleg megerett a cserere. Ezt meg magam sem lattam, ellenben mar nagyon vagom a Jacosub-ASS koverziot :)

          Huh, én is autob*zi vagyok szoval hálás köszönet és csókhegyek!:hopp: :hopp:
          Loyalty Never Dies


            Cobra

            Angel az mkv-ben kell lennie japán dubnak is.
            Hide and fear, Cobra Commander is here !

            ignus

            Witch hunter Robinból létezik több ogmben mint az a kettő ami fent van? Honnan lehet szedni ha igen?
            "...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

            Chronos

            QuoteOriginally posted by Cobra
            Angel az mkv-ben kell lennie japán dubnak is.
            Nem kell lennie, hanem van is...:)
            Az összesben...:)

            CHRONOS