ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Itachi

Quote from: Blimpigen, ezen egy pillanatra én is meglepődtem, de ezt végülis a fantáziádra bízzák... :) vagyis miért ne lehetne az a lány egy másik pasitól? - illetve miért lenne  :bsd:
A saját lánya volt.... :rolleyes:  ;)  Ja és Astral nak hívták a "lovagot" . :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorA saját lánya volt.... :rolleyes:  ;)  Ja és Astral nak hívták a "lovagot" . :zen:

Ez az :) Astral... sajna helyhiány miatt le kellett törölnöm, de amin lesz helyem, azonnal szedem le újra, mert én ezt igencsak jónak tartom... szerintem a WW jobb, mint a BB...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertEz az :) Astral... sajna helyhiány miatt le kellett törölnöm, de amin lesz helyem, azonnal szedem le újra, mert én ezt igencsak jónak tartom... szerintem a WW jobb, mint a BB...
Nekem az a bajom,hogy néha túl keveset mutatnak a WW ben..Nekem nem a BB a kedvencem,nincs is kedvenc hentai om mivel mindegyiket más miatt szereteem..igen a Nightshift Nurse t is... :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorNekem az a bajom,hogy néha túl keveset mutatnak a WW ben..Nekem nem a BB a kedvencem,nincs is kedvenc hentai om mivel mindegyiket más miatt szereteem..igen a Nightshift Nurse t is... :rolleyes:  :bsd:  :zen:

Nekem meg pont amiatt nem tetszik a BB, mert túl sokat mutatnak... különben is inkább soft pártibb vagyok, mint olyan hard, amit a BB-ben is előadnak...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertNekem meg pont amiatt nem tetszik a BB, mert túl sokat mutatnak... különben is inkább soft pártibb vagyok, mint olyan hard, amit a BB-ben is előadnak...
De a BB nem hard...nézd meg a Nightshift Nurse t....Na az HARD. :rolleyes: Képrdezd meg Vikunya tól...Ő volt olyan botor ,hogy belenézzen.. :bsd:  :rotflol:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorDe a BB nem hard...nézd meg a Nightshift Nurse t....Na az HARD. :rolleyes: Képrdezd meg Vikunya tól...Ő volt olyan botor ,hogy belenézzen.. :bsd:  :rotflol:  :zen:

Na lehúzom most, és belekukkantok ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vikunya

Quote from: VóbertNa lehúzom most, és belekukkantok ;)

Te tudod! :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Vóbert

Quote from: VikunyaTe tudod! :D

Na igen, eléggé szadista egy film az tutti... főleg az az orvos... az valami kegyetlen...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vikunya

Quote from: VóbertNa igen, eléggé szadista egy film az tutti... főleg az az orvos... az valami kegyetlen...

Ezek szerint belenéztél :D Doki bácsi tényleg nem kicsit perverz és kegyetlen. Tiszteltetem a gyomrodat :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VóbertNa igen, eléggé szadista egy film az tutti... főleg az az orvos... az valami kegyetlen...
Nézd végig az egészet ha már elkezted.. :rolleyes:  A kivágott részeket is...."Megéri" :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: VikunyaEzek szerint belenéztél :D Doki bácsi tényleg nem kicsit perverz és kegyetlen. Tiszteltetem a gyomrodat :D

Na igen, azt utálom a legjobban, amikor valakit megerőszakolnak, és ez ugye az az eset... ennél jobban már azt, amikor kényszerítenek valakit valamire, és akkor még ki is játszák, mint ebben az esetben is... szerencsétlen nővér.... sorry, de az, hogy meg bírom nézni az egy dolog, de azért ez sok, és nem fogom megnézni a többit, mert azért ez már embertelen...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vikunya

Quote from: VóbertNa igen, azt utálom a legjobban, amikor valakit megerőszakolnak, és ez ugye az az eset... ennél jobban már azt, amikor kényszerítenek valakit valamire, és akkor még ki is játszák, mint ebben az esetben is... szerencsétlen nővér.... sorry, de az, hogy meg bírom nézni az egy dolog, de azért ez sok, és nem fogom megnézni a többit, mert azért ez már embertelen...

Szívemből egyetértek, hidd el a későbbiek semmivel sem enyhébbek. A NSN óta igyekszem pontos infót szerezni mindenről még mielőtt letöletném :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VóbertNa igen, azt utálom a legjobban, amikor valakit megerőszakolnak, és ez ugye az az eset... ennél jobban már azt, amikor kényszerítenek valakit valamire, és akkor még ki is játszák, mint ebben az esetben is... szerencsétlen nővér.... sorry, de az, hogy meg bírom nézni az egy dolog, de azért ez sok, és nem fogom megnézni a többit, mert azért ez már embertelen...
Ááá...Pedig lemaracc az "ivásos" részekről.... :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Yay, már nem vagyok junior!  :hopp:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Vóbert

Lehet, hogy lemaradok, de azért még van szépérzékem... szerintem részegnek kell lennem ahhoz, hogy ezt megnézzem... de komolyan mondom...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertLehet, hogy lemaradok, de azért még van szépérzékem... szerintem részegnek kell lennem ahhoz, hogy ezt megnézzem... de komolyan mondom...
Nekem se teccik ha valakit erőszakolnak...De azért lássuk be vannak benne ötletes dolgok.. :rolleyes:  :bsd:  Ami meg azt illeti ,úgy is megbosszulja magát a végén az áldozat..Már csak a történet miatt is érdemes végignézni. :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: VóbertLehet, hogy lemaradok, de azért még van szépérzékem... szerintem részegnek kell lennem ahhoz, hogy ezt megnézzem... de komolyan mondom...

Tarts ki a szépérzéked mellett, jobban megéri.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Vóbert

Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vikunya

Quote from: Vóbert:angyali:  ÉN  :bsd:  :D

 :lol:  :lol:  :lol:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Vóbert

Eldöntöttem, hogy nem fogom megnézni, vagy mint említettem leiszom magam, de akkor meg nem fogok emlékezni rá, úgyhogy a lényeg, hogy nem fogok tudni erről a filmről....
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Ha hard akkor School of bondage vagy Bible black, ha a lightosabb jön be akkor szerintem G-taste.
Teacher Banzai!!!

Itachi

Quote from: TotyaHa hard akkor School of bondage vagy Bible black, ha a lightosabb jön be akkor szerintem G-taste.
A Nightshift Nurse t ismered?Az is kemény..Állítom keményebb mint amiket te javasolsz... :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Totya

Quote from: LorenorA Nightshift Nurse t ismered?Az is kemény..Állítom keményebb mint amiket te javasolsz... :rolleyes:  :bsd:  :zen:

Belenézek és nyilatkozom.
Teacher Banzai!!!

Vikunya

Quote from: TotyaBelenézek és nyilatkozom.

Csak ismétlem önmagam: Te tudod :D

A NSN-nek most már akkora reklámot csináltunk, mint a Bible Black-nek :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Totya

HÁáááááááááááttttttt beleméztem. Nem igazán szeretem az ilyen pi** ka** sexet, jaaaaaj szegény lelkem  :eek:

Maradok a romantikus animeknél  :angyali:

Nem is igazán szoktam nézni hentait csak igen ritkán.
Teacher Banzai!!!

Itachi

Quote from: VikunyaCsak ismétlem önmagam: Te tudod :D

A NSN-nek most már akkora reklámot csináltunk, mint a Bible Black-nek :D
Megérdemli szerintem...Már az agyamra ment ,hogy mindenki a BB t tartotta a durvaság etalonjának... :ejj:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: TotyaHÁáááááááááááttttttt beleméztem. Nem igazán szeretem az ilyen pi** ka** sexet, jaaaaaj szegény lelkem  :eek:

Maradok a romantikus animeknél  :angyali:

Nem is igazán szoktam nézni hentait csak igen ritkán.

Figyelmeztettelek! :D

Tudom, a tiltott gyümölcs mindig édesebb, de jelen esetben :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Vóbert

Quote from: LorenorMegérdemli szerintem...Már az agyamra ment ,hogy mindenki a BB t tartotta a durvaság etalonjának... :ejj:  :zen:

Hát azé a BB elég durva, de kegyetlenségben ez is ott van a toppon... valahogy máshogy kegyetlen, mint a BB...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Megnéztem a Mezzo Forte-t... szerintem nem rossz, de az 1 jelenet/film szerintem eléggé alacsony kategóriájú hentai-á teszi... akciónak viszont kitűnőnek tartom :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertMegnéztem a Mezzo Forte-t... szerintem nem rossz, de az 1 jelenet/film szerintem eléggé alacsony kategóriájú hentai-á teszi... akciónak viszont kitűnőnek tartom :)
A Mezzo az nem pure hentai ..Az amolyan akció hentai hibrid mint a Kite.. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"