ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Shadowolf

QuoteOriginally posted by amcsi
ha mások is mondanak itt véleményt, akkor én miért nem mondhatok?

Na ez egy nagyon jó kérdés... Sajna viszont nincs rá válaszom.
:p Szerintem Lorenor arra gondolt, hogy ha csak véleményt akarsz nyílvánítani róla, akkor azt a BB thread-ben tedd, míg ha ajánlani (vagy nem ajánlani) akarod, akkor itt. De ez csak teória, sztem egyszerűen kérdezd meg tőle pm-ben. ;)

Itachi

Nem kell ahhoz PM..Szóval ez a thread azért van ,hogy másoknak ajánljunk hentai okat azok közül amiket megnéztünk..A BB nek külön thread je van...Én azért szóltam mert te az égvilágon semmit sem ajánlottál senkinek hanem mind hangoztattad,hogy a BB nem kemény meg nem félelmetes stb. ..Értelemszerűen tehát ha csak BB ről akarsz beszélni és nem ajánlani akkor ott a BB thread.Ha viszont a BB t szeretnéd ajánlani(ami már réééééég megtörtént :p  ) akkor ide post olj.Ennél egyértelműbben nem tudom elmagyarázni....Aki így sem érti az vagy gyengeelméjű vagy épp káros szerek hatása alatt áll.:p :rolleyes: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

amcsi


thx Cruel Angel
MyAnimeList

Saori

#93
QuoteOriginally posted by Shock12
Az bizony az... :) ... emellett még ajánlom a "Heat for all seasons"-t, és a "Tokio Private Police"-t... Még személyes kedvencek: a "Teacher's Pet", "9 o'clock woman" (egy kicsit történetszegény... dehát ez van ;)), "Bondage Queen Kate", m;g nem láttam ugyan, de a következõ jelölt a "Love is the number of keys"... kicsit hardcore-abb a "Living Sex Toy Delivery", és a "Family of Debauchery"...

Még láttam a "Vicious" - t, de nem jött be... valamiért :rolleyes: ...

A "Vicious"t és a "Love is the number of keys"-t most néztem meg nemolyan rég...hááát... a Vicios..hmm..az a kiscsaj egy pszichopata.. brr...:rolleyes:.. viszont a másik az jó..:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

#94
QuoteOriginally posted by Saori
A "Vicious"t és a "Love is the number of keys"-t most néztem meg nemolyan rég...hááát... a Vicious..hmm... ...brr...:rolleyes:.. viszont a másik az jó..:)
Szpojlerkedünk ? Szpojlerkedünk ? ;)

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Szpojlerkedünk ? Szpojlerkedünk ? ;)

Én? Ugyan dehogy :p :p...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Én? Ugyan dehogy :p :p...
Jó... csakúgy kérdeztem :p

Milyen hentai-t lehetne még ajánlani... hm... ja... erről az jut eszembe, hogy ha valakinek meglenne netán-tán a Bondage Queen Kate kicsit jobb állapotban, mint ami fent van, naggyon üdvözölendő dolog lenne, ha feltöltené :) .

Vóbert

Nemtom, hogy hova írjam, ezért ide írom:

A Space Ship Agga Ruter nagyon jó, csak az FTP-ről lehúzott 2. file nekem rossz lett... másnak is? Kivágja a player-t... Másnak is rossz, vagy rossz lett a letöltésem? Egy direct streem copy után megjavult, bár aztán a hang úgy elmászott, hogy nemigen fogom megtalálni, hogy mikor lesz jó...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Fazék

na, kikapcsolódásképp megnéztem egy pár hentai-t

BB review--> BB topicban, röviden:  :cool:
Buttobi CPU - szvsz kifejezetten aranyos, bár egy kicsit furán néz ki és kár, hogy csak 3 részes
Sex Demon Queen - hentai satire - ne tessék megijedni, van benne egy kis tentacle is, de sztem a poénok miatt mindenképpen megéri megnézni, én nagyon sokat röhögtem rajta :D
Virgin Night - mint a címéből is sejthető, egy szelíd, normális/light-os hentai, egy pár első együtt töltött éjszakájáról, és még a hosszú körítés se zavart, és végre egy hentai, amiben kifejezetten normálisan bánt a srác a csajjal :) níkem tetszik! - kár hogy a fentlévő verzió censored... méghozzá röhejes mértékben :ejj:
Angels in the Court - és a hentai betör a sportvilágba is! - bár lényegében átpörgettem a 4 részt, végülis nem tűnik rossznak, volt benne pár jó poén :) - közepesen censored amúgy -
Koihime - "normál hentai"-ok (no tentacle és társai) között az abszolút kedvenc jelenleg, és szerencsére nem light-os :D

még jópár ott van a letöltési listában, úgyhogy sztem még írni fogok :)

Neo

halósztok! mikor lesz frissítés az ftp-n?
Az angels blade-ből mikor lesz folytatás?
/egyébként milyen az avatarom? :D/
"Az élet a legjobb méreg"

Itachi

Hogy egy kicsit frissítsem eme topic állott már-már dohos levegőjét,ajánlaném ezennel a Genmukan névre hallgató 2 részes hentai t. RAW néven találjátok meg.Aki ismer az tudja,hogy érdemes megnézni... :rolleyes:  :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shock12

Quote from: Neohalósztok! mikor lesz frissítés az ftp-n?
Az angels blade-ből mikor lesz folytatás?
/egyébként milyen az avatarom? :D/
Kopp-Kopp ! Szerintem érdemes lenne elkapni egy upstreamet a bemutatkozások szekcióba, illetve meglátogatni a Mik kerülnek/kerültek fel topicot (és akkor detektálhatod, hogy bizony, bizony a refresh az folyamatos... ) >D
Avatar: Akkor már legalább az Animátrixból választottál volna ;)

Saori

Quote from: Shock12Kopp-Kopp ! Szerintem érdemes lenne elkapni egy upstreamet a bemutatkozások szekcióba, illetve meglátogatni a Mik kerülnek/kerültek fel topicot (és akkor detektálhatod, hogy bizony, bizony a refresh az folyamatos... ) >D
Avatar: Akkor már legalább az Animátrixból választottál volna ;)

Felcsaptál új tag "begyűjtőnek"? ^^''l
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

Quote from: SaoriFelcsaptál új tag "begyűjtőnek"? ^^''l
Vérszemet kaptam ... ^^''l

Moha

Buttobi CPU - szvsz kifejezetten aranyos, bár egy kicsit furán néz ki és kár, hogy csak 3 részes - Igen, szerintem is aranyos, bár szvsz nem igazán hentai, inkább komédia jellege van. Ja és a nevek (NacIntosh  :rotflol:  )

Virgin Night - mint a címéből is sejthető, egy szelíd, normális/light-os hentai, egy pár első együtt töltött éjszakájáról, és még a hosszú körítés se zavart, és végre egy hentai, amiben kifejezetten normálisan bánt a srác a csajjal :) níkem tetszik! - kár hogy a fentlévő verzió censored... méghozzá röhejes mértékben :ejj: - Az biztos, hogy szépen elhúzzák az elejét (a harmadáig gyakorlatilag nem történik semmi), de tényleg aranyos. Én speciel kimondottan útálom az erőszakos hentai-t, de ez tényleg gentle...

Ez a kettő tényleg jó. Én eddig nem sok Hentai-t szedtem le, úgyhogy hozzáfűzni nem tudok mást....

Fazék

Ez a Words Worth valami átkozottul jó volt! kicsit meglepett, hogy ilyen korrekt kis története van. nem is bírtam ki hogy ne nézzem végig egybe az egészet :D
bár egy kicsit irritált a ló meg a malacok, de poénnak nem voltak rosszak, a macsek-néni már valamiért kevésbé zavart :D
a sorozatban tökéletes egyensúlyban voltak a poénok, a történetadagolás és mellesleg(?!?) a szexjelenetek :D
de azért valamennyire érezni lehetett, hogy játék alapján készült (-ugye nem tévedek? a feliratok(, meg a hangok) is azt mondták) legutóbb ennyire a Star Ocean-nál lehetett érezni a játék alapot :)
szóval mindenkinek ajánlom megtekintésre (már akit nem zavarnak különösebben az eddig felsorolt fícsőrök :))

Neo

Most néztem végig a Sex Demon Queen-t...Hát nagyon loool. Sirály alkotás, baromi jók a poénok..
Tudtok mondani amolyan igazán durva hentaiakat? Azokat szeretem a legjobban :D
"Az élet a legjobb méreg"

Itachi

Quote from: NeoMost néztem végig a Sex Demon Queen-t...Hát nagyon loool. Sirály alkotás, baromi jók a poénok..
Tudtok mondani amolyan igazán durva hentaiakat? Azokat szeretem a legjobban :D
Akkor-ha már ennyire akarod, hát megkapod- ajánlom figyelmedbe a NightShift Nurse t....Az eddig a legkeményebb animált hentai amit láttam... :rolleyes:  :bsd:  ;)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Fazék

Quote from: LorenorAkkor-ha már ennyire akarod, hát megkapod- ajánlom figyelmedbe a NightShift Nurse t....Az eddig a legkeményebb animált hentai amit láttam... :rolleyes:  :bsd:  ;)  :zen:
én leszedtem, már csak a megtekintése van hátra... de látom odatetted az "animált" jelzőt is - vajon miért?  :lol:

Itachi

Quote from: Blimpén leszedtem, már csak a megtekintése van hátra... de látom odatetted az "animált" jelzőt is - vajon miért?  :lol:
Azért mert mangában van durvább,ezt persze már régebb megbeszéltem,keresd meg : Doki Doki Ryouki Zukan. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Fazék

Quote from: LorenorAzért mert mangában van durvább,ezt persze már régebb megbeszéltem,keresd meg : Doki Doki Ryouki Zukan. :rolleyes:  :zen:
na pontosan ezért nem szeretek fórumozni !!! egyszerűen nem jön ki a hangsúly néhány embernél, akárhogy próbálkozok ilyen vacak hangulatsmiley-kat odarakni...

lefordítva: pontosan így értettem én is, hogy azért van ott az 'animált' jelző, mert mangában vannak sokkal durvábbak is, én is láttam már egy párat és gondoltam hogy te is láttál durvábbakat (pontosabban olvastam a korábbi oldalakon), köztük ezt a Doki Doki Ryouki Zukan-t is, és bár én rosszul nem lettem tőle (szerencsére amíg csak rajzolt addíg bírom), de nem kívánok több olyat megtekinteni. bocsi a magyarázkodásért... most el is ment a kedvem újból ettől a fórumozástól... maradok inkább az élő szónál... még a telefont is gyűlölöm...

Itachi

Quote from: Blimpna pontosan ezért nem szeretek fórumozni !!! egyszerűen nem jön ki a hangsúly néhány embernél, akárhogy próbálkozok ilyen vacak hangulatsmiley-kat odarakni...

lefordítva: pontosan így értettem én is, hogy azért van ott az 'animált' jelző, mert mangában vannak sokkal durvábbak is, én is láttam már egy párat és gondoltam hogy te is láttál durvábbakat (pontosabban olvastam a korábbi oldalakon), köztük ezt a Doki Doki Ryouki Zukan-t is, és bár én rosszul nem lettem tőle (szerencsére amíg csak rajzolt addíg bírom), de nem kívánok több olyat megtekinteni. bocsi a magyarázkodásért... most el is ment a kedvem újból ettől a fórumozástól... maradok inkább az élő szónál... még a telefont is gyűlölöm...
Hát ja vannak hátrányai...nekem teccet a Doki.. :rolleyes:  Nem minden része ,de szerintem ötletes egy dolog.A hullagyalázás nem volt valami jó az tény..De pl a csonkítos résznek megvan a maga "praktikai" haszna... :rolleyes:  :bsd:  :bsd:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Fazék

Quote from: LorenorHát ja vannak hátrányai...nekem teccet a Doki.. :rolleyes:  Nem minden része ,de szerintem ötletes egy dolog.A hullagyalázás nem volt valami jó az tény..De pl a csonkítos résznek megvan a maga "praktikai" haszna... :rolleyes:  :bsd:  :bsd:  :bsd:  :zen:
bocs a kirohanásért, szerencsére gyorsan elmúlt. :D a Doki-ról meg csak annyit, hogy nem semmi, hogy bevállalod ezt a véleményt. akkor én is megírom, hogy én ezt egyszerűen borzalmasnak/gyomorforgatónak találom, de érdekel! ugyanis érdekel az emberi fantázia, érdekel hogy egyes embereknek mennyire beteg/félelmetes dolgok tudnak az eszébe jutni, hogy hol van a vége az emberi képzelőerőnek, mi tudja még izgalomba hozni. és ezen mozgatórugóm által, ilyen mangákon is átrágom magam, mert egyszerűen érdekesnek találom az emberi elme ilyetén borzalmait. bár azt azért hozzátenném, hogy inkább a félelmetes, semmint az undorító dolgok érdekelnek

Itachi

Quote from: Blimpbocs a kirohanásért, szerencsére gyorsan elmúlt. :D a Doki-ról meg csak annyit, hogy nem semmi, hogy bevállalod ezt a véleményt. akkor én is megírom, hogy én ezt egyszerűen borzalmasnak/gyomorforgatónak találom, de érdekel! ugyanis érdekel az emberi fantázia, érdekel hogy egyes embereknek mennyire beteg/félelmetes dolgok tudnak az eszébe jutni, hogy hol van a vége az emberi képzelőerőnek, mi tudja még izgalomba hozni. és ezen mozgatórugóm által, ilyen mangákon is átrágom magam, mert egyszerűen érdekesnek találom az emberi elme ilyetén borzalmait. bár azt azért hozzátenném, hogy inkább a félelmetes, semmint az undorító dolgok érdekelnek
Amit írtam azt csak mint ötletként tartom érdekesnek.Ha a valóságban ilyesmi volna asszem futva menekülnék..Nem is tudnám milyen érzelmekkel viszonyuljak hozzá..Igen én azokat szeretem ami más emberben rettegést és féleltmet vált ki.A sokkoló dolgokat.Nem szeretem ha a másik szenved de szeretem a szemükben látni a félelmet.Ennyi. :)  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Hú, Nightshift Nurse. A bizonyíték, hogy a kemény hentaihoz nem feltétlenül szükségesek csápos monsterek. Nem hinném, hogy mégegyszer megnézem.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaHú, Nightshift Nurse. A bizonyíték, hogy a kemény hentaihoz nem feltétlenül szükségesek csápos monsterek. Nem hinném, hogy mégegyszer megnézem.
Én szóltam...Te akartad... :bsd:  Nekem teccik csak a sz a r meg p i s a ivásos részek nem jönnek be.. :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorÉn szóltam...Te akartad... :bsd:  Nekem teccik csak a sz a r meg p i s a ivásos részek nem jönnek be.. :rolleyes:  :bsd:  :zen:

Már régebben láttam, és valóban nem ártott volna előtte valami figyelmeztetés. Azért végignéztem egyszer, de elég is volt. Előnyben részesítem a kissé lájtosabb dolgokat. Tényleg, miből gondolom azt, hogy ez a Genmukan nem tartozik a könyedebb hentaiok közé? :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaMár régebben láttam, és valóban nem ártott volna előtte valami figyelmeztetés. Azért végignéztem egyszer, de elég is volt. Előnyben részesítem a kissé lájtosabb dolgokat. Tényleg, miből gondolom azt, hogy ez a Genmukan nem tartozik a könyedebb hentaiok közé? :D
Pedig szerintem Light os...Nézd meg bátran.. :rolleyes:  :)   Ha meg szörnyülköcc nézd meg a NS Nurse kivágott részeit...nem semmi... :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: BlimpEz a Words Worth valami átkozottul jó volt! kicsit meglepett, hogy ilyen korrekt kis története van. nem is bírtam ki hogy ne nézzem végig egybe az egészet :D
bár egy kicsit irritált a ló meg a malacok, de poénnak nem voltak rosszak, a macsek-néni már valamiért kevésbé zavart :D
a sorozatban tökéletes egyensúlyban voltak a poénok, a történetadagolás és mellesleg(?!?) a szexjelenetek :D

Nekem is nagyon tecc a WW... csak azt nem értem, hogy tulajdonképpen a lovag, akinek most nem jut eszembe a neve, később a saját lányával köhm... szeretkezett?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Fazék

Quote from: VóbertNekem is nagyon tecc a WW... csak azt nem értem, hogy tulajdonképpen a lovag, akinek most nem jut eszembe a neve, később a saját lányával köhm... szeretkezett?
igen, ezen egy pillanatra én is meglepődtem, de ezt végülis a fantáziádra bízzák... :) vagyis miért ne lehetne az a lány egy másik pasitól? - illetve miért lenne  :bsd: