ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Phoeneix

tom ajanlani moonlight lady-t, csak az a kar hogy az 5. resz nincs seholse, es emiatt nincs befejezve a story

es ami tennyleg durva hentai az a princess 69
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

TurboK

Quote from: Phoeneixes ami tennyleg durva hentai az a princess 69
hát igen, a második résztõl kezdve elég érdekes lesz.

a Step Sister se rossz. amolyan "társasjáték az egész család számára" megoldás. A fõhõsnek fincsi hugocskája van.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Phoeneix

Quote from: TurboKa Step Sister se rossz. amolyan "társasjáték az egész család számára" megoldás. A fõhõsnek fincsi hugocskája van.
hat van benne vmi:D
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

TurboK

A Sex Friendsre azt mondanám hogy nagyon jó, de cenzurázott.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Phoeneix

Quote from: TurboKA Sex Friendsre azt mondanám hogy nagyon jó, de cenzurázott.
ez igaz, es ezt a lightos hentai kategoriaba sorolnam
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Moha

Quote from: TurboKa Step Sister se rossz. amolyan "társasjáték az egész család számára" megoldás. A fõhõsnek fincsi hugocskája van.
Ez durvább, vagy lightosabb? Mondjuk egy 10-es skálán, ahol 1 a leglightosabb és 10 a legdurvább, hova raknátok?

Phoeneix

Quote from: MohaEz durvább, vagy lightosabb? Mondjuk egy 10-es skálán, ahol 1 a leglightosabb és 10 a legdurvább, hova raknátok?
hat nem tom, en kb 4et adnak neki ha a durvasagrol lenne szo
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

TurboK

van benne szadomazo, de nem az a lényeg, inkább az érzelmekre megy rá. és nem is kegyetlen.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Moha

Köszi. Talán leszedem majd. Én amúgy elég ritkán nézek hentai-t, de mielõtt leszedek valamit megbizonyosodok róla, hogy milyen. Nekem a keményebb (Bible black és hasonlók) nem jön be.

Itachi

Quote from: MohaKöszi. Talán leszedem majd. Én amúgy elég ritkán nézek hentai-t, de mielõtt leszedek valamit megbizonyosodok róla, hogy milyen. Nekem a keményebb (Bible black és hasonlók) nem jön be.
Hanyszor mondjam még ,hogy a Bible Black nem kemény.Egyesek csak azért mondják, mert van benne démon idézés, emberáldozat és androgynousia.Maga a  s e x része átlagos.Egy közönséges Urotsukidoji sokkal durvább.Vagy bármelyik hentai amiben még vér se folyik.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moha

Quote from: ItachiHanyszor mondjam még ,hogy a Bible Black nem kemény.
Ez szerintem nézõpont kérdése. Mindegy, mindenki olyan hentai-t néz, amilyet akar. Nekem annyi, hogy a tentacle, rape, és egyéb hasonló dolgok már nem jönnek be.
/me lenni viráglelkû egyén...

Phoeneix

Quote from: Moha/me lenni viráglelkû egyén...
:lol:
akkor ne nezz hentai-t, maradj az ecchi-nel
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Rounin

Quote from: ItachiHanyszor mondjam még ,hogy a Bible Black nem kemény.Egyesek csak azért mondják, mert van benne démon idézés, emberáldozat és androgynousia.Maga a  s e x része átlagos.Egy közönséges Urotsukidoji sokkal durvább.Vagy bármelyik hentai amiben még vér se folyik.

Egyet kell értsek :) Pedig én is elég viráglelkû vagyok :p

iko

Vki tud feliratot a shukaku-hoz?

Phoeneix

Quote from: ikoVki tud feliratot a shukaku-hoz?
en ugy emlexem, hogy van hozza
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Itachi

Quote from: Phoeneixen ugy emlexem, hogy van hozza
Lehet, hogy a Shusaku val kevered..?
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

iko

Quote from: ItachiLehet, hogy a Shusaku val kevered..?

Tényleg, te felirat nélkül nézted? Mert faxt se lehet érteni belõle  :wtf:

Itachi

Quote from: ikoTényleg, te felirat nélkül nézted? Mert faxt se lehet érteni belõle  :wtf:
Huh...Már nem emléxem..nem akarok hülyesegét mondani.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

iko

Quote from: ItachiHuh...Már nem emléxem..nem akarok hülyesegét mondani.

Megvan! az ogm fáljban alapból benne volt a felirat

Phoeneix

Quote from: ikoMegvan! az ogm fáljban alapból benne volt a felirat
Na latod... Usteam-en mindegyikhez van felirat.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

zolan43

Végignéztem a Night Shift Nurses-t, a befelyezés engem meglepett.
A kimaradt jelenetek közül az "üveggolyó gejzír" látványos.

purple haze

Én meg belenéztem a Bible Blackbe, és meg kell vallanom egyáltalán nem tetszett. A sztori egész türhetõ , de a rajzstílus szerintem egyenesen béna... és a karakterek... :( na miondegy...

Viszont a Buttobi Cpu nagyon jó. Karakuri Ninja Girlt is most láttam, az is nagyon aranyos :rolleyes:

+ajánlom a Wicked City-t bár szerintem nem egyértelmûen hentai, de nagyon jó + nézhetõ az Urotsukidoji elsõ észe is (kiváncsi vagyok a többire, hogy hogy szövõdik tovább a sztori)

Alkyra

One Piece hentai-t keresek. Vlk tudd egy jó oldalt ahonnan lehet tölteni képeket?

zolan43

Ajánlom a Stepmothers Sin-t, de viráglelkûek a második részt kerüljék el messzire!
1. 18 éves csávó magáévá teszi a mostohaanyját.
2. Megerõszekolja a mostohahugát az anyja elött, majd az anyukával is lezavar egy menetet. Nymphomániást csinál a mostohából, és ezzel kicsúszik a kezébõl az irányítás. A végén csak egy pisztoly eldördülését lehet hallani, szerintem Yusuke öngyilkos lett.

Iceberger

WordsWorth? lol.. en ilyen neven jatszok egy mmorpg-ben és egy angol költöröl vettem a nevet... :)
Jah és tudnatok valami olyat ajanlani amiben nincs vér nincs egyéb csápos dögike meg hasonlók hanem sok szex + történet?
:lazza: Inu-Yasha magyar feliratot keresek az 57. résztõl! Akinek van letszives kuldjon PMet

Itachi

Quote from: zolan43Ajánlom a Stepmothers Sin-t, de viráglelkûek a második részt kerüljék el messzire!
1. 18 éves csávó magáévá teszi a mostohaanyját.
2. Megerõszekolja a mostohahugát az anyja elött, majd az anyukával is lezavar egy menetet. Nymphomániást csinál a mostohából, és ezzel kicsúszik a kezébõl az irányítás. A végén csak egy pisztoly eldördülését lehet hallani, szerintem Yusuke öngyilkos lett.
Sztem az egyik legjobb hentai.Én pont az ien idõsebb nõ fiatalabb férfi dolgokat szeretem.Persze a bûvös határ nálam a 35 év.Afölött már sztem gáz a dolog.Azért gerontofil mégse vok.Az egyetelen ami zavar benne ,hogy sok benne az állókép, és ritka az egésztestes kép.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Alkyra

Valaki tudd egy olyan hentai-t ami nagyon vicces?
:D
Egy fun-hentai film.

(és még mindig keresek one piece hentai-t...)

zolan43

#387
Az Ogenki Clinic szerintem vicces.

Edit: Csak kis méretben láttam 5rész - 118MB
Sexuális zavarokat kezelõ intézmény. Eszméletlen egy fazon a doki. Szuperhõsjelmezre felizguló beteg gyógyítása szerintem a legjobb rész.

Alkyra

oké megtekintem... :D

Damnatus

Hali!

A Dragon Pink is elég vicces szvsz.