ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Manu

Quote from: ItachiMér azért a körömkivágás is ott van ,naaa....Meg mikor megfojtja a csajt egyben a csigojáját is eltöri, ami abból láccik jól, hogy összepisili magát.Ez történik akkor ha megszûnik a gerincben az idegkapcsolat.Az izmok elernyednek, és kijön aminek ki kell jönnie.Jó büdös lehetett régen egy akasztóhely, és én most nem a hullaszagra gondoltam. :rolleyes: Másrészt azért szerintem keményebb mint egy BB vagy NSN. És én most hentai viszonylatban értettem a keményet, nem anime viszonylatban.Úgy nézve eddig a legkeményebb.Anime viszonylatban vannak jóóóóval véresebb darabok.Hentai ban nem találsz keményebbet ,no. :zen:

Mivel felkészültem rá, ill. már gyakorlotnak tartom magam a témában, abban a helyzetben engem sem rázott igazán meg. Másnap azonban, ahogy józan fejjel ülök az irodában és derék, átlagosan naiv honpolgár kollégáimmal kommunikálok, s közben be-be villanak jelenetek az elõzõ este megtekintett filmbõl, kicsit megrémültem magamtól. Egyébként én azt hittem a vasrudas csajra elõször, hogy terhes :)

Marfy

Tudtok nekem olyan hentai-t ajánlani amiben nincsennek csigojatörések belezések meg hasonló durva dolgok hanem csak simán végzik a dolgukat :), de itt nem a light-osabbakra gondolok csak ne legyen bene vér.

Itachi

Quote from: NokiTudtok nekem olyan hentai-t ajánlani amiben nincsennek csigojatörések belezések meg hasonló durva dolgok hanem csak simán végzik a dolgukat :), de itt nem a light-osabbakra gondolok csak ne legyen bene vér.
Hmm...Akkor tudom ajánlani a Secret Desires t.Nincs benne vér és jó a rajzolása.Nekem teccett.Vagy a Dirty Thoughts is kellemes szerintem.Ha még nem is mernéd akkor ott a Koihime, ami egyik legjobb a mûfajban.A pure Mail t is tudom ajánlani az is jó szerintem.Egyelõre ennyi.ha még kell szólj, szívesen adok tanácsot. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Marfy

Köszönöm a tanácsot  :merci:  majd hozzáfogok töltögetni!

Thomasson

Szervusztok.Én magam is meglepodtem hogy ide irok mivel én alapvetoen animeket nezek.Azonban multkor lattam egy jo kis hentait cime:After School.
Azt kell hogy mondjam nekem nagyon tetszett és meg szeretném kérdezni van e olyan hentai ami szinte csak a nem i aktusbol :lol: áll?Mert egy olyat megnéznék csak ugy ha mas nem kiváncsisagból.

Itachi

Quote from: ThomassonSzervusztok.Én magam is meglepodtem hogy ide irok mivel én alapvetoen animeket nezek.Azonban multkor lattam egy jo kis hentait cime:After School.
Azt kell hogy mondjam nekem nagyon tetszett és meg szeretném kérdezni van e olyan hentai ami szinte csak a nem i aktusbol :lol: áll?Mert egy olyat megnéznék csak ugy ha mas nem kiváncsisagból.
Ott a Koihime, az elég light os és mégis "mély" . :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Damnatus

Hali!

Mi is csak kiváncsiságból nézünk hentait. ;)

Moha

Quote from: DamnatusHali!

Mi is csak kiváncsiságból nézünk hentait. ;)
A "Was hast du" címû játék. ;) - ahogy Markos mondaná...

Moha

Hello!

Csak annyit kérdeznék valamelyik "hentai szakértõtõl", hogy a La Blue Girl az stílusra milyen? Inkább lightos vagy inkább durvább? Mert pár helyrõl hallottam, hogy jó, de nem szeretem az erõszakos hentait, szóval ha olyan, akkor inkább le sem töltöm.
Itachi?

Fazék

Quote from: MohaHello!

Csak annyit kérdeznék valamelyik "hentai szakértõtõl", hogy a La Blue Girl az stílusra milyen? Inkább lightos vagy inkább durvább? Mert pár helyrõl hallottam, hogy jó, de nem szeretem az erõszakos hentait, szóval ha olyan, akkor inkább le sem töltöm.
Itachi?
vannak akiknek tetszik (nekem nem). amúgy tentacle, rape, schoolgirl, ilyesmi van benne
itt van egy pár hentai értékelés, talán segítenek valamennyire (bár vszleg egy ideje már nem frissítik)

Moha

Eeee; tentacle? Rape? Asszem jóóóól meggondolom, hogy letöltsem-e. Azért kösz az infót.

Fazék

Quote from: MohaEeee; tentacle? Rape? Asszem jóóóól meggondolom, hogy letöltsem-e. Azért kösz az infót.
hát igen :) gondoltam hogy érdemes figyelmeztetni... nehogy :eeek: és :wtf: legyen... :D

Damnatus

Hali!

Nekem a la blue girl volt az elsõ hentai, amit megnéztem. Igaz úgy kaptam, mint anime.

Alkyra

Hi!!

Uhm...szeretnék pár hentait nézni, de nem tudok dönteni.:D
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna rajtam segíteni:
-nem legyen durva(de azért túl finom se..szóval ne az legyen, hogy mindent kitakarnak)
-legyen benne sok humor. :hehe:
-nem tudom, hogy van ilyen-e, de ha igen akkor fantasy,

Csak ez a 3 szempont szerint keresek.
Valaki tudd segíteni???

Damnatus

Hali!

Alkyra
Az elven bride-ot ajánlanám, de az inkább ecchi, mint hentai. (a másik két kitételnek megfelel)

Alkyra

köszi, de azt már láttam.

A humor nem muszáj bele, se a fantasy.
Csak jó lenne ha lenne, ugyebár...

Itachi

Quote from: AlkyraHi!!

Uhm...szeretnék pár hentait nézni, de nem tudok dönteni.:D
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna rajtam segíteni:
-nem legyen durva(de azért túl finom se..szóval ne az legyen, hogy mindent kitakarnak)
-legyen benne sok humor. :hehe:
-nem tudom, hogy van ilyen-e, de ha igen akkor fantasy,

Csak ez a 3 szempont szerint keresek.
Valaki tudd segíteni???
Alkyra ,én mint önjelölt hentai-guru javaslom neked a Words Worth öt.Fantasy , hentai, szerintem nem durva, és humor is van benne. :tezsvir:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Mattanja

És az nem zavart, hogy ló és disznó is tevékenykedik benne? Annó beletekertem, hogy mégis milyen lesz, és ezekbe a jelenetekbe pont beleakadtam - úgyhogy rögtön letöröltem. Pedig amilyen WordsWorth-ös  képeket eddig láttam, azok olyan szépek voltak, erre a film meg ilyen izé ... :beken:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Itachi

Quote from: ShiroiÉs az nem zavart, hogy ló és disznó is tevékenykedik benne? Annó beletekertem, hogy mégis milyen lesz, és ezekbe a jelenetekbe pont beleakadtam - úgyhogy rögtön letöröltem. Pedig amilyen WordsWorth-ös  képeket eddig láttam, azok olyan szépek voltak, erre a film meg ilyen izé ... :beken:
na jó akkor befogom...ha ez kemény akkor nézz pokemont... :wtf:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moha

Személy szerint én sem kedvelem az ilyesmiket.
És akkor most ki-ki magában döntse el, hogy mi vagyunk nagyon puhányak, vagy te vagy túl kemény...

Itachi

Quote from: MohaSzemély szerint én sem kedvelem az ilyesmiket.
És akkor most ki-ki magában döntse el, hogy mi vagyunk nagyon puhányak, vagy te vagy túl kemény...
Éééén és túl kemény????Egy viráglelkû gyöngéd és törékeny teremtés vagyok.A horrort én se bírom....
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Mattanja

Quote from: Itachina jó akkor befogom...ha ez kemény akkor nézz pokemont... :wtf:
:wtf: Mondtam én ilyet? Csak valahogy nem vagyok kíváncsi állatokra..már bocs :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Quote from: Itachina jó akkor befogom...ha ez kemény akkor nézz pokemont... :wtf:

Mert abban meg a Pikachu tevékenykedik  :lol:
vagy itt a non-hentai verzsönrõl lenne szó?  :rotflol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

aids koma

Ha valakit érdekelnek a doujin-ok is akkor ajánlok egy-két jó kis ingyenes oldalt: //www.doujindomination.com (a regisztráció teljesen ingyenes)+ //www.e-hentai.net + //www.ehentai.org
 :)  ja és innen lehet letölteni hentait is //www.japanation.com

Alkyra

Quote from: ItachiAlkyra ,én mint önjelölt hentai-guru javaslom neked a Words Worth öt.Fantasy , hentai, szerintem nem durva, és humor is van benne. :tezsvir:

Köszi!!!!:D:D:D:D:D

Vikunya

Words Worth után tudom javasolni a MeiKinget. Fantasy, nem durva, de nem is cenzúrázott.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

mikabast

fura... vegigolvastam a forumot, es senki nem ajanlotta meg a darlingot... pedig az egyik legjobban megrajzolt hentai amivel talalkoztam...

amugy eleg soft... igazabolk ez egy zsenialis hentai parodia... gyakorlatilag majdnem a legtobb alapveto temat feldolgozza, ami a hentaiokban megtalalhato... van benne minimalis tentacle meg rape, de az is poen, meg direkt parodia az egesz... ajanlom mindenkinek, de ne vegyetek komolyan... :-)))

Itachi

Én láttam már de szerintem, ronda...nem szeretem, a "BAZI NAGY SZEMEK, PICI SZÁJ ,stb anime ket, hentai okat...Amúgy  ötletes, de annyi is.. :_piszka:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

gyroscope

a Koihime jo volt, koszi.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

aids koma

Még az elején elég sokan kerestek lightosabb hentait szerintem ennek tökéletesen megfelel a Dragon knight 4 ever.(bocs ha valaki már írta volna)