ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Abidi

Hát nem tudom, a roshin csak képeket látok róla, a videót nem, vagy ez nem is videó hanem csak egy képsorozat????

Őszintén szólva nem vagyok otthon a témában, nem tudom ki kivel van, egy a lényeg, legyen brutál a film.


Bemutatkozást illetően szerintem már elmondtam nekem mi tetszik, nem hiszem hogy bárkit érdekelne az önéletrajzom :)

mellesleg mi az a IRL sexfilm? Akár hogy nézem én még egy igazán véres horrort nem is láttam. A legtrancsírozósabb a Hullajó amiben a csávó fűnyírózik, na de ez inkább vígjáték szerintem. Allítólag ott az ázsiai szekcióban csinálják a jó véres filmeket. Valahogy ezek engem eddig elkerültek.

Had szójjon! :lazza:

Komplikato

Quote from: AbidiUgyan az van egy sima szexfilmben is.
Nos én ugyan (viszonylag) kevés szexfilmet és szintén kevés Hentai-t láttam, de engem meglepett, hogy a többségében érzelmek és érzések is szerepet játszanak, néha még sztorit is rejtenek, ami az "akció" mellett akár még érdekelheti is a nézőt. Azért szexfilmekre ez általában nem jellemző szvsz.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Damnatus

Hali!

Én még anno a roshiról töltöttem "animét", de sajna nem volt még realplayerem szal nem tudtam megnézni.Aztán amikor láttam, hogy a filmek hentaiok elég meglep?dtem. Ekkor láttam a Cool Device sorozatot, és nagyon durva sztorik vannak. Az énekesn?b?l akarnak szexrabszolgát csinálni, megalázzák, végén bekattan, vagy a lány és a nevel?apuka, ezek nagyon durvák. Szal sztorija az van a hentaioknak.

Moha

Quote from: VóbertAmi meg a light hentai-t illeti, szerintem össze sem lehet hasonlítani egy IRL sexfilmet egy hentai-al...
Jól beszélsz! Én már egy ideje leálltam az IRL sexfilmekkel, max képeket töltök le. Azért a két dolog között szvsz elég nagy a különbség.
Quote from: KomplikatoNos én ugyan (viszonylag) kevés szexfilmet és szintén kevés Hentai-t láttam, de engem meglepett, hogy a többségében érzelmek és érzések is szerepet játszanak, néha még sztorit is rejtenek, ami az "akció" mellett akár még érdekelheti is a nézőt. Azért szexfilmekre ez általában nem jellemző szvsz.
Egyetértek! Pontosan ez az, ami miatt a lightosabb stílust szeretem és egyre inkább leszoktam az IRL filmekről. Valahogy egészen más az, amikor egy történet is van mellette és nem csak simán "egymásnak esnek", mindenféle érzelem nélkül.

Persze szíve joga mindenkinek, hogy mit néz. Van, akinek a keményebb stílus jön be, van, akinek a lightos. Én speciel ez utóbbiba tartozom, de ilyen téren szerintem eléggé vegyes a társaság, szóval nem kell leszólni senkit azért, hogy neki mi tetszik.
Quote from: AbidiOk ízlések és pofonok, bár én a horror filmeket is szeretem... Remélem a lányok azok itt akik a szűzies virgin hetaikre buknak. Mert ha nem, akkor ez kb olyan mintha egy férfi szappan operákat nézne, CIKI
Úgyhogy légyszi az ilyesfajta megjegyzéseket mellőzd! Előrebocsájtom, hogy a szappanoperákat ki nem állhatom, szóval csak annyit akarok mondani, hogy itt általában nem szoktuk leszólni a másikat...
Ja, amúgy IRL: In Real Life (a való életben) - ami itt annyit tesz, hogy hús-vér emberekről készült sexfilm.

Abidi

Quote from: MohaÚgyhogy légyszi az ilyesfajta megjegyzéseket mellőzd! Előrebocsájtom, hogy a szappanoperákat ki nem állhatom, szóval csak annyit akarok mondani, hogy itt általában nem szoktuk leszólni a másikat...
Ja, amúgy IRL: In Real Life (a való életben) - ami itt annyit tesz, hogy hús-vér emberekről készült sexfilm.




OK, mint írtam nem a beszólás volt a cél csak a vélemlnyem. DE akkor ezt hanyagolom.


Damnatus , lány és a nevelőapuka? Ez elég pervezrnek hangzik, mi a címe?: :)

Damnatus

Hali!

Quote from: AbidiDamnatus , lány és a nevel?apuka? Ez elég pervezrnek hangzik, mi a címe?: :)

Nem tudom a címét, a cd sincs nálam. De szerintem usteamen fent van. A sorozat címe Cool Device volt.
Egyébként a durva hentaiokban az az érdekes, hogy az ember könnyebben elfogad olyan dolgokat, amit pl. egy IRL szexfilmen nehezen viselne (pl. a tini és a nevel?apuka). Mivel rajzfilm, ezért "b?ntudat" nélkül nézheti az ember, míg filmnél nekem rögtön az jut eszembe, hogy az ilyen embereket kasztrálni kéne, és berakni a legdurvább b?nöz?k közé popsinak. Egyébként vhol olvastam, hogy a hentaioknak pont az a veszélye, hogy az ottani viselkedést olykor természetesnek fogják fel (pl. tapizás stb.).

Soridan

Quote from: AbidiHát nem tudom, a roshin csak képeket látok róla, a videót nem, vagy ez nem is videó hanem csak egy képsorozat????

Ha jól tudom, az csak mangában van meg (a Doku Doku) :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Neo

Most nézem az FTP-t és egy darab hantai film vagy comic nincs :( vki tehetne fel, aki tud :)
"Az élet a legjobb méreg"

Marfy

:_off:  Szerintem nincs bent az egyik vinyó mert a Raid-el voltak gondok ha jól hallottam. Vagy pedig törlésre kerültek de nem hiszem.

Neo

sry az offtopicért, de nemtudtam hol kérdezzem meg :)
"Az élet a legjobb méreg"

Daryoon

Quote from: BexterHellosztok tudnátok ajánlani oldalt ahoonnan tudnék leszedni hentai játékokat? A helpet előre is köcce :hehe:

Próbálkozz a USTEAM szerverén.

NSN - Én amikor először láttam nem akartam hinni a szememnek, hogy létezik ilyen is. A Bible Black azért több normálisabb jelenetet tartalmaz. Ez a doki egy szadista állat.

Én mostanában az Office Linglieri-t láttam, és be kell vallanom jó grafika, történet tartozik hozzá. Talán van bene néhány dúrvának ható jelenet, de az elenyésző és a fent említett urak közelébe sem ér. Szvsz. nekem tetszett. :)

Ja és a Natural 2 sem rossz. Ráadásul van benne szerelem is, bár a japán nyelv miatt (felirat nincs) nem nagyon tudom mit is dumcsiznak. De grafikára szuper, és azért jól átérezhető. ;)

Cobra

Játékot kérdezett, nem filmet, az meg nincs Usteamen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Daryoon

Quote from: CobraJátékot kérdezett, nem filmet, az meg nincs Usteamen.

Sumimaszen.  :hail:

Abidi

Hát srácok, én megnéztem a Nightshift Nurses első részét és nagyot csalódtam őszintén szólva.
Azok után amiket írtak itt egyesek róla hogy így dúrva meg úgy durva. Lehet velem van a baj de én minimum egy hasfelmetszésre számítottam :lazza:


A bible black jobban tetszett, bár mikor azt néztem nem voltak elvárásaim.

Hát ha a NSN volt a legdurvább hentai film akkor számomra véget is ér a rajzfilmnézés. ILyen jeleneteket sima szexfilmekben is lehet látni.

Neo

"Az élet a legjobb méreg"

Itachi

Quote from: AbidiHát srácok, én megnéztem a Nightshift Nurses első részét és nagyot csalódtam őszintén szólva.
Azok után amiket írtak itt egyesek róla hogy így dúrva meg úgy durva. Lehet velem van a baj de én minimum egy hasfelmetszésre számítottam :lazza:


A bible black jobban tetszett, bár mikor azt néztem nem voltak elvárásaim.

Hát ha a NSN volt a legdurvább hentai film akkor számomra véget is ér a rajzfilmnézés. ILyen jeleneteket sima szexfilmekben is lehet látni.
De ne csak az elsőt nézd meg tökfilkó! :rolleyes:  Nézd meg az összesett.Az első talána leglightosabb.... :_piszka:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Abidi

na kösz, szenvedhetek tovább az isdnemmel:)

Itachi

Quote from: Abidina kösz, szenvedhetek tovább az isdnemmel:)
Sorry de tényleg így van.A kívágott részeket a külön részben is nézd meg mert nem hiába kivágottak... :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Abidi

ok akkor inkább csak azt nézem meg. Remélem nem az unalmi tényező miatt lettek kivágva.

Itachi

Quote from: Abidiok akkor inkább csak azt nézem meg. Remélem nem az unalmi tényező miatt lettek kivágva.
Nyugi nem amiatt. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Neo

Azt szeretném mondani, hogy akinek megvan, vagy vhogy eltudja intézni, nyomja már fel az Angel Blade 3-ik részét is. előre is thx :D
"Az élet a legjobb méreg"

Relunx

Ajánljás:
Megnéztem a Kamyla-t! És büszkén jelentem be hogy a Bible Black és a Words Worth után méltón foglalhatja el a 3.dik helyet a top listámon - imho.

Közeljővőben fogom majd megnézni a Night Shift Nurses-t, szal lehet hogy a Kamyla 3.dik helye nem bizti.. :rolleyes:

Relunx

Itachi

Quote from: RelunxAjánljás:
Megnéztem a Kamyla-t! És büszkén jelentem be hogy a Bible Black és a Words Worth után méltón foglalhatja el a 3.dik helyet a top listámon - imho.

Közeljővőben fogom majd megnézni a Night Shift Nurses-t, szal lehet hogy a Kamyla 3.dik helye nem bizti.. :rolleyes:

Relunx
Ha javasolhatom, akkor még nézd mega a Doctor Shameless t.Nagyon jó. :jee:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Relunx

Feltétlenül megfogom nézni! :D

Relunx

Daryoon

#294
Hali!

 Sikerült leszednem a Bible Black rajzolóinak egy másik filmjét, a Discipline-t. Az egyetlen baj, hogy nincs felirat hozzá (se angol, se magyar, se német), így csak japán szinkronnal élvezhető. :(
 Viszont grafikailag nagyon ott van, mégha cenzurázott is. :)
 Ajánlom figyelmetekbe. A szerverre nem töltöm fel, mert a másik hentai-t sem akarta kirakni a Zsozso, valszeg ott is a felirat hiánya miatt. Szóval aki leakarja tölteni, az DC-n megtalál Daryoon név alatt az Prometheus Hubon.

Minden jót a továbbiakban!

belldandy

Koihime. Nagyon aranyos, nagyon részletesen kidolgozott  :hehe:

Végre valakinek eszébe jutott némi pénzt adni a karakterdizájnereknek.
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Itachi

Nos a következõ hentai amit a hentai-fan ok nak ajánlok a Viper GTS.nagyon jó anime ,még története is van meg minden ja és az akció meg az izlésemnek megfelel.(aki ismer az tudja mire gondolok) .Ha nem volna hentai akár egy short anime nek is elmenne. Ja btw. én leszedtem a emule ról a Bible Black Revival t.A gáz az, hogy cenzúrázott, és kínai sub os.... :hogyaza:  nem baj.A lényeget így is kisz lehet venni. Ez egy az egyben folytatása a Bible Black nek.Marha érdekes nézni ahogy a simában lévõ tinédzser ekbõl felnõttek lettek.Persze itt fõleg a nõkre gondolok. :haha:  Ja és Kitami Reika visszatér. :kiraly:  :hail:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Ibis

Szerintem a Nightshift Nurse 1átalán nem durva (na yoo talán egy picit) , ellenben a Bibble-el...

A New Angel-t meg ne csak a "ligtosabb hentai kedvelõknek" ajáld hanem mindnekinek mert nagyon yoo....kiru sztorival meg 1ébként is yoo :))

Itachi

Végig is nézted a NSN t ???
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Ibis

Persze. :)))

Jah és miért nincsenek most fenn hentai-ok? =(((