Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

Tiaro

Így utólag belegondolva sántít a dolog... de azért ügyes próbálkozás volt visszacsavarni a dolgot ontopicba, nem...?:D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

QuoteOriginally posted by Tiaro
Így utólag belegondolva sántít a dolog... de azért ügyes próbálkozás volt visszacsavarni a dolgot ontopicba, nem...?:D

Hai :D , kicsit sántít, de rá se ránts! Azt modnják, a szándék a lényeg, ne? ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tiaro
Így utólag belegondolva sántít a dolog... de azért ügyes próbálkozás volt visszacsavarni a dolgot ontopicba, nem...?:D
Még offolunk kicsit és idővel belejössz majd, mint kiskutya az ugatásba :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Hol volt,hol nem volt megláttam egy DB topic ot.Jókedvvel belenézek mivel én is elég nagy DB fan voltam(mostmár kevésbé..)Erre mindent találok csak nem DB t...Tc,tc,tc..Még a végén én kell az legyek aki rendbe teszi eme topic ot...Szóval legyen már olyan post amihez DB ügy ben hozzá tudok szólni...Különben én ragadom meg az iniciatívát, de abból sosem sül ki semmi jó...:rolleyes: ;) :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hol volt,hol nem volt megláttam egy DB topic ot.Jókedvvel belenézek mivel én is elég nagy DB fan voltam(mostmár kevésbé..)Erre mindent találok csak nem DB t...Tc,tc,tc..Még a végén én kell az legyek aki rendbe teszi eme topic ot...Szóval legyen már olyan post amihez DB ügy ben hozzá tudok szólni...Különben én ragadom meg az iniciatívát, de abból sosem sül ki semmi jó...:rolleyes: ;) :p :zen:
DB-s témában született pár hónapja egy aranyos post, valami galaxissal és ebéd utáni szellentéssel kapcsolatban, akkor jól felpörgette a témát, bár az már más téridőben van. Most úgy veszem ki, a vita a DB tesz****teron túltengéséről van valamiféle vita...
Meg mindenféle izmusokról...
Valóigaz, hogy a DB-ben nem sok szerepet kaptak, az egyébként általam is kedvelt harcosnők, de ez egy ilyen anime.
Különben sem állna jól pl.: Bulmának vagy Chi-chinek, ha elsöpörne egy fél galaxist egy ebédutáni szellentéssel (mégiscsak háziasszony+ családanya), noha ezt még elfogadja az ember a baltával faragott kultúráltságú SSJ-k től.

Shadowolf

#65
QuoteOriginally posted by Drótmalac
DB-s témában született pár hónapja egy aranyos post, valami galaxissal és ebéd utáni szellentéssel kapcsolatban, akkor jól felpörgette a témát, bár az már más téridőben van. Most úgy veszem ki, a vita a DB tesz****teron túltengéséről van valamiféle vita...
Meg mindenféle izmusokról...
Valóigaz, hogy a DB-ben nem sok szerepet kaptak, az egyébként általam is kedvelt harcosnők, de ez egy ilyen anime.
Különben sem állna jól pl.: Bulmának vagy Chi-chinek, ha elsöpörne egy fél galaxist egy ebédutáni szellentéssel (mégiscsak háziasszony+ családanya), noha ezt még elfogadja az ember a baltával faragott kultúráltságú SSJ-k től.

Mivel még csak most lesz lassan egy hónapja, hogy felíratkoztam ide, és ezáltal nem ismerem az ilyen több hónapos sztorikat, feltenném a bennem mot(o)szkáló kérdést: He? :confused: :p :D

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Mivel még csak most lesz lassan eg hónapja, hogy felíratkoztam ide, és ezáltal nem ismerem az ilyen több hónapos sztorikat, feltenném a bennem mot(o)szkáló kérdést: He? :confused: :p :D
Mivel nem emléxem pontosan, melyik threadbe, ki és pontosan milyen szöveget írt be, ezért majdnem esélytelen az eredeti megtalálása. A rövid lényege az volt, hogy ki szálhatna szembe a főbb DB karakterekkel, ha elpukkantanak egy fél galaxist egy egyszerű, ebédutáni...stb.
Ezután hoszadalmas vita alakult ki, hogy most vajon melyik marvel superherónak lenne esélye az SSJ-k ellenében. Bár a vita nem ezzel kezdődött, csupán felgyorsult tőle.
Röviden ennyi.

[BouNCE]

Beszélgessünk inkább másról, pl a harci jelenetekrol :hopp:
Bár ezt alapszinten kiveséztük, vagyis inkább kifikáztátok :ejj:
Pedig szerintem nagy feeling a jonak drukkolni hogy megmentse a galaxist a hatalmas vilagmindenseg-hoditoktol.
Az SSJ-krol annyit, hogy kiderult azert a vegefele a sorozatnak,  nem ok a vilag urai, mert par leny azert odavag nekik es osszecsomagolja oket :) Igaz azok mindig fube harapnak :D
De az Immer nagy összefogás és hatalmas véletlenek sorának eredménye.
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Beszélgessünk inkább másról, pl a harci jelenetekrol :hopp:
Bár ezt alapszinten kiveséztük, vagyis inkább kifikáztátok :ejj:
Pedig szerintem nagy feeling a jonak drukkolni hogy megmentse a galaxist a hatalmas vilagmindenseg-hoditoktol.
Az SSJ-krol annyit, hogy kiderult azert a vegefele a sorozatnak,  nem ok a vilag urai, mert par leny azert odavag nekik es osszecsomagolja oket :) Igaz azok mindig fube harapnak :D
De az Immer nagy összefogás és hatalmas véletlenek sorának eredménye.

Az ilyen feelinghez nem kell DB-t nézni^^. De a dinka Goku feeelinghez annál inkább^__^.

Nem véletlen: düh, elszántság, szeretteink védelme, és pár senzu-bab :hopp:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Soridan
Az ilyen feelinghez nem kell DB-t nézni^^. De a dinka Goku feeelinghez annál inkább^__^.

Nem véletlen: düh, elszántság, szeretteink védelme, és pár senzu-bab :hopp:
Ne feledkezzünk meg hogy Goku a "Hogyan együnk úgy mint egy kiéhezett sertés." című kiscsaládjában egyébként eléggé elterjedt szokás eredeti szerzője is.

Kalibur

Akkor megvan a kövi vitatéma is :D
Melyik eszik többet/ gyorsabban? Voksolni az alábbi két jelöltre lehet, plussz várunk még egyéni jelentkezőket:D :
Garfiel vs. Son Goku
A harc megkezdődött :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Drótmalac

Ha a napi tevékenység étkezéssel eltöltött időtartamát vesszük:
Garfield: eszik, ubult zaklatja, eszik, John-t zaklatja, eszik, egereket v. a pókokat zaklatja, eszik, valamint minden tevékenység mellett alszik.mint látjuk a napi, nem alvással töltött tevékenységének 50%-a étkezés. Tehát időarányosan ő eszik többet.
Goku ezzel ellentétben egszeri étkezés alatt elfogyaszt annyi ételt, mint egy normális ember három nap alatt, ezt kb.: 5-10 percbe belesűrítve, emellett alszik, valamint edz/harcol.
Ha ezt figyelembe vesszük:
Goku gyorsabban eszik, de Garfield többet eszik, időarányosan.

Tiaro

Drótmalac: hát nem is tudom. Elég hanyagnak tűnik a kifejtésed.
Nem lehetne esetleg pontos adatokkal...?:p
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Itachi

QuoteOriginally posted by Tiaro
Drótmalac: hát nem is tudom. Elég hanyagnak tűnik a kifejtésed.
Nem lehetne esetleg pontos adatokkal...?:p
Ja mondjuk egy olyan exel es torta grafikonnnal.. :p :hehe: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ja mondjuk egy olyan exel es torta grafikonnnal.. :p :hehe: :zen:
Sajnos nem, a tortagarfikont Garfield és Goku megették...:hehe:

Sky

Ehhez hozzá kell tenni hogy a DBZ-ben minden legalább töredékben sayan karakter kb ugyanannyit eszik mint Goku...
Én jelölöm : Gohan, Vegita...
Mess with the best,
Die like the rest...

Kalibur

Vegita kiesett :D
Ő már el van telve... magával :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Sajnos nem, a tortagarfikont Garfield és Goku megették...:hehe:
:lol: :lol: :lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Sky
Ehhez hozzá kell tenni hogy a DBZ-ben minden legalább töredékben sayan karakter kb ugyanannyit eszik mint Goku...
Én jelölöm : Gohan, Vegita...
Azonban Gokun kívül, talán Gohan eszik úgy mint egy malac.
(tipikus étkezősjelenet, amikor a saját melkasát veri, mert nem tudja lenyelni, amit magába tömött)

Soridan

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Azonban Gokun kívül, talán Gohan eszik úgy mint egy malac.
(tipikus étkezősjelenet, amikor a saját melkasát veri, mert nem tudja lenyelni, amit magába tömött)

iiigen ^^

Számomra a zabálással kapcsolatosan volt a legnagyobb sokkhatás-élményem a DB-ben: amikor végre látjuk Vegitát is enni. Khmm.... hát az valami eszméletlen, egy egész világ omlott össze bennem, látva ahogy egyik példaképem ugyanúgy kétmarokkal (szószerint^^) tömi magába ami elékerül, közben fuldoklik, csámcsog és szórja a kajacafatokat...:eek: :eek:  Azóta sem láttam hasonlót, és megjegyzem, nem is vágyom még egy ilyen élményre.

A Garfield vs Goku verseny pedig egyértelműen Garfield javára dől el imo^^
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Ez am a harci tema :lol:

Amugy Garfield tevet is nez, de ez mar kukacoskodas :hopp:

En meg nem lattam Vegitat zabalni, bar lehet hogy csak felejtheto elmeny volt. Azert megneznem :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Drótmalac

Egyébként jellemző ez az étkezési szokás sok anime esetén...
Pl.: Slayers, ahol Lina És Goury is ezt a módszert alkalmazza éhsége enyhítésére. (ők még veszekszenek is az ételen):D

Soridan

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Egyébként jellemző ez az étkezési szokás sok anime esetén...
Pl.: Slayers, ahol Lina És Goury is ezt a módszert alkalmazza éhsége enyhítésére. (ők még veszekszenek is az ételen):D

:D Ja, elég elterjedt 'szokás' :lol: Azért megjegyzem MELLesleg, hogy Lina és Goury máson is veszekszik ^^

A DB-ben azért néhol már túlzásba vitték; amikor a kis Goku megeszi a kövér szamuráj sülthalát, aztán jön egy dagadt démon, akit a szamuráj (nem tudom anevét! Aki levágta Vegita farkát!) kettévág, majd megböködi és kérdez: "Ez vajon ehető?" :lol: Még Goku is csak pislogott, amikor kisütötte a démont és bekajálta^^" Szóval Gokunál vannak a DB-ben is nagyobb étkűek :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Soridan
:D Ja, elég elterjedt 'szokás' :lol: Azért megjegyzem MELLesleg, hogy Lina és Goury máson is veszekszik ^^

A DB-ben azért néhol már túlzásba vitték; amikor a kis Goku megeszi a kövér szamuráj sülthalát, aztán jön egy dagadt démon, akit a szamuráj (nem tudom anevét! Aki levágta Vegita farkát!) kettévág, majd megböködi és kérdez: "Ez vajon ehető?" :lol: Még Goku is csak pislogott, amikor kisütötte a démont és bekajálta^^" Szóval Gokunál vannak a DB-ben is nagyobb étkűek :D
Csak nem Yajirobe-ra gondolsz, aki egyszer befal egy egész zsák senzu -t?:) Kicsit megüli a gyomrát :D
Különben is a Slayersben is megeszik a Hal-embert:hopp:

.Attila

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Különben is a Slayersben is megeszik a Hal-embert:hopp:

Jujj, az nagyon gáz volt :D:D:D, főleg azért, mert a saját társai ették meg, míg a félig werewolf-félig troll másfelé nézett.

Soridan

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Csak nem Yajirobe-ra gondolsz, aki egyszer befal egy egész zsák senzu -t?:) Kicsit megüli a gyomrát :D
Különben is a Slayersben is megeszik a Hal-embert:hopp:

:lol: Dede, rá gondoltam :D

Hal-ember? Enni? :korog: Éhes vagyok......
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

:Broáf: Halat enni? Hát max halrudat! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

[BouNCE]

áá énis :(

Most voltam menzan...
Pill, minnya jovok, megyek hanyni :hogyaza:

szamuraj,
az meg az eleje fele volt, en is emlekszem arra a reszre :appl: :hahaha:
Kicsit hasonlit ram :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by ignus
:Broáf: Halat enni? Hát max halrudat! :)

Ugye csak vicc? :confused: :confused: :confused: Vagyis, remélem nem, mert akkor több marad nekem :hopp:
Na jó, ez már tényleg nagyon :_off: Részemről utolsó (jajj, a felelőtlen ígéreteim^^)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

En megeszem a halat, rantott halat egyenesen szeretem ::p

Viszont halaszleben utallom :)
meg tudjatok mondani mi volt a DBZ uccso reszeben?
Mert szerintem nem lattam vegig, addig lattam mig Goku megtalalta Búú reinkarnaciojat :)

Szerintem nem ez a vége, bár lehet :)
Vélemények?
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.