Main Menu

Képek

Started by .Attila, 2004-01-16, 22:15:50

Previous topic - Next topic

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Vááá ! Azt mostanság adnak TV-ben? Hol? Hol? (várj, kitalálom: RTL2 vagy VOX, az ugyanis egyik sincs...:ejj: ).
Kellenek még azok a képregények? Vagy tudod mit, azt hagyjuk. Inkább azt mondd meg, tudsz-e magyar/angol névváltozatokat ? Nekem per pillanat Hotroad magyar neve kellene többek között.
Ja, hogy a kép se maradjon le... (csalódást kell okoznom, nincs jó CB képem...)

Az Rtl2-n adták nemrégiben, de szerintem tökéletesen elcseszték az eredeti hangulatát :(, úgyhogy nem kell sajnálnod, hogy lemaradtál róla. A régi magyar képregényeim még majdnem mind megvannak (többé-kevésbé jó állapotban :D ), úgyhogy a jövő heti meetre akár el is vihetem őket (akkora gondolom már rá fogsz érni). A neveknek meg majd utána nézek, csak küld el, hogy kié kell Hotroad-én kívül. :)

Kalibur

Nemtom, még a jövő hét is kéréses... tk azon az átkozott állattan tanszéken múlik..., de ezt majd akkor megvitatjuk, amikor aktuális lesz. A neveken meg majd még gondolkodom. Az a baj, hhogy van akiről csak kép van azis csak fejben... nagy, piros, narancssárga, sárga és rádióvá alakul... na erről azonosítsd az alanyt...
Egyébként thx... fogok neki örülni naon :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Eredeti név: Blaster  magyar név: Össztűz :hopp:

Kalibur

Hogy örülök e? NANÁ ! Egyik kedvenc fazonom, és nem jut eszembe még a neve se... kész ciki... De most legalább ekkora a vigyorom:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Hogy örülök e? NANÁ ! Egyik kedvenc fazonom, és nem jut eszembe még a neve se... kész ciki... De most legalább ekkora a vigyorom:

Lehet, hogy ideje lenne elmennem egy szemészhez, mert nem látom a fogait. :D

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Lehet, hogy ideje lenne elmennem egy szemészhez, mert nem látom a fogait. :D

Tessék, ekkora örömtől már a macskámnak is mosolyra nyílik a... a... :eek:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Nephilim
Tessék, ekkora örömtől már a macskámnak is mosolyra nyílik a... a... :eek:

Aszentségit!!!! :rotflol: :rotflol:

Chronos

QuoteOriginally posted by Nephilim
Tessék, ekkora örömtől már a macskámnak is mosolyra nyílik a... a... :eek:
Horrorfilmbe nem lehetne jobbat rakni...:D :D :D

CHRONOS

Kalibur

QuoteOriginally posted by Nephilim
Tessék, ekkora örömtől már a macskámnak is mosolyra nyílik a... a... :eek:
Fúúúúúj ! Ez rettenetes :eek:
A macskám is látta és épp most akarja kikapcsolni miatta a gépet ... (ui ez tényleg az én macskám :p )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Fúúúúúj ! Ez rettenetes :eek:
A macskám is látta és épp most akarja kikapcsolni miatta a gépet ... (ui ez tényleg az én macskám :p )

A kis cukorfalat. :hopp:

Nephilim

#160
QuoteOriginally posted by Kalibur
Fúúúúúj ! Ez rettenetes :eek:
A macskám is látta és épp most akarja kikapcsolni miatta a gépet ... (ui ez tényleg az én macskám :p )

Ennivaló egy matska... :hehe: Na, tényleg csippantom a csöppséget! ;)
Persze azért gondolj bele, hogy Marcipán is ébreszthetne téged minden reggel ilyen angyali mosollyal! :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Nephilim
Ennivaló egy matska... :hehe: Na, tényleg csippantom a csöppséget! ;)
Persze azért gondolj bele, hogy Marcipán is ébreszthetne téged minden reggel ilyen angyali mosollyal! :D

Ilyen ébresztés =>szívroham =>soha többé nem kelek fel :hopp:

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
Fúúúúúj ! Ez rettenetes :eek:
A macskám is látta és épp most akarja kikapcsolni miatta a gépet ... (ui ez tényleg az én macskám :p )

Az ágyon az a rózsaszín, az valami melltartóféleség ??! :o :D ... ja nem... jobban megnézve pantsu! :D:D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Shock12
Az ágyon az a rózsaszín, az valami melltartóféleség ??! :o :D ... ja nem... jobban megnézve pantsu! :D:D

Egyből a legfontosabbat veszed észre öregem. :hopp:

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Az ágyon az a rózsaszín, az valami melltartóféleség ??! :o :D ... ja nem... jobban megnézve pantsu! :D:D
preverted hermit...:ejj: ;)

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Kalibur
Fúúúúúj ! Ez rettenetes :eek:
A macskám is látta és épp most akarja kikapcsolni miatta a gépet ... (ui ez tényleg az én macskám :p )

Az én macskám is elég furcsán figyelte azt a képet.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shock12

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Egyből a legfontosabbat veszed észre öregem. :hopp:

Logikus... meg az optikai Samsung egér mellett... :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
preverted hermit...:ejj: ;)

Mi één... áááá... dehogy ... ;) ... de ttõl fgtlenül a fentit bóknak veszem... :D ... (a "szexmániás" lemaradt... :D)

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Shock12
Logikus... meg az optikai Samsung egér mellett... :D

És a tipusa OMGB30B. Mármint az egérnek. És átlátszó plasztik miújságban lehet kapni. Na mindegy. Gyáriszámát innen látom.:rolleyes:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shock12

#169
QuoteOriginally posted by Sephiroth
És a tipusa OMGB30B. Mármint az egérnek. És átlátszó plasztik miújságban lehet kapni. Na mindegy. Gyáriszámát innen látom.:rolleyes:

Gratulálok.
Fõleg, hogy a gyári szám az egérnél az aljára van nyomva KAC... KAC :D ... bár attól még a sajátodét onnan láthatod... :)

Cobra

a tegnapi comic képem se volt semmi, de ez még durvább: II. Vh
Ja, egyébként mindkettő 2003-as !
Kalibur, nem sokat vesztettél az RTL2-s Transformers: Armada-val, ugyanis az első kb 10 rész után egy laza mozdulattal ugrottak vagy 30 részt. Most meg, hogy a végére értek, el se kezdték újból.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Meg az eredetihez kb annyi köze volt, hogy transformek is voltak benne. :(

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Shock12
Gratulálok.
Fõleg, hogy a gyári szám az egérnél az aljára van nyomva KAC... KAC :D ... bár attól még a sajátodét onnan láthatod... :)

Tudom, hogy az alján van :hehe: . De a tetejéről mennyivel könnyeb lenne? :rolleyes:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shock12

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Tudom, hogy az alján van :hehe: . De a tetejéről mennyivel könnyeb lenne? :rolleyes:

Ez nagyonfáradt poén volt :p ... szerintem pihend ki magad... deha találok olyan képet, amin az egér PÁFba illõen a hátán hordozza gyári számát (laborból szökött génmanipulált egér, hátán a vonalkóddal :D)... felrakom ide... ;)

Shock12

Engem is elért ma este a számomra elképzelhetetlen mértékû melankória... felpostolom ezeket, és le is lövöm magam (mármint lefekszek aludni, mégmielõtt bárki is örömujjongásban törne ki...)

1, 2, 3, 4.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Shock12
Engem is elért ma este a számomra elképzelhetetlen mértékû melankória... felpostolom ezeket, és le is lövöm magam (mármint lefekszek aludni, mégmielõtt bárki is örömujjongásban törne ki...)

1, 2, 3, 4.

A francba. :D

Moloko

hát ezt nem hiszem el...!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
hát ezt nem hiszem el...!

Fárasztó. :)

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
hát ezt nem hiszem el...!

tetû ?! ... :rolleyes:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Shock12
tetû ?! ... :rolleyes:

:lol: Ouch! :hopp: