Main Menu

Counter-Strike

Started by [BouNCE], 2004-01-20, 11:00:03

Previous topic - Next topic

[BouNCE]

Pl: a Half-Life
Vagy DeusEx :)

Nekem ami most nagyon bejon az a Postal 2
De nagyon varom a Half-Life 2-t, meg a Doom 3-at.

De CS-zni akkor is fogok :>
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

Ennyit arról, hogy nem haladnak az idősek a korral :D

CS-nagyi
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

No igen :P

Ilyen leszek csak ferfi kivitelben :D
Rulz :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

Quote from: '[BouNCE']No igen :P

Ilyen leszek csak ferfi kivitelben :D
Rulz :)

:_off: Hát ha ennyit játszol továbbra is, nem igazán lehet majd megmondani a nemed, annyira a géphez mutálódsz :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Ohh koszike :)
Mar most is mondjak hogy hatulrol nemtudnak megkulonboztetni :P
Csak vicceltem :D

Megint volt LAN de csak 5-en voltunk...
Nemvot vmi Yo. Bar megint en votam a  :kiraly:
:D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Shadowolf

Tud valaki egy jó (lehetõleg magyar) servert ajánlani?

Xaga

Source???
Mit takar az hogy source????

[BouNCE]

Quote from: ShadowolfTud valaki egy jó (lehetõleg magyar) servert ajánlani?

nezd meg az xDk servert :)
Az talan a leg kulturaltabb es leg szinvonalasabb.
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Shadowolf

Quote from: '[BouNCE']nezd meg az xDk servert :)
Az talan a leg kulturaltabb es leg szinvonalasabb.

Ez tört server? Ha nem, akkor megdobnál légyszi egy ip címmel? (eredetiben van meg a játék :D)

Xaga: CS:Source (miután a CS topicban vagyunk gondoltam fölösleges kiírni...)

Marfy

Quote from: XagaSource???
Mit takar az hogy source????
Magyarul forrás :).
Amúgy a CS Half-Life 2 motorral, láttam róla 1-2 videót ígéretesnek tûnik.
Szerinte, még kicsit korai a Source server hisz a játék eredetileg még csak 16.-án jelent meg. Szerintem nem kell sokat várni biztos lesz hamarosan esetleg az All seeing eye vagy valami ilyesmi a pogram neve keress rá hátha talál valamit.
Jól kioltak azokkal akik nem rendelkeznek internettel mert a HL2-t interneten keresztül kell aktiválni és csak utánna indul ez aztán a cumi.
De szerintem már a megjelenés napján feltörték :).

Shadowolf

Quote from: NokiMagyarul forrás :).
Amúgy a CS Half-Life 2 motorral, láttam róla 1-2 videót ígéretesnek tûnik.
Szerinte, még kicsit korai a Source server hisz a játék eredetileg még csak 16.-án jelent meg. Szerintem nem kell sokat várni biztos lesz hamarosan esetleg az All seeing eye vagy valami ilyesmi a pogram neve keress rá hátha talál valamit.

Az a gáz hogy összesen 1(!) db server van eddig (a világon). :rolleyes: Gondolom az emberek többsége nem eredetivel nyomja...

Pedig sztem 10k két játékért együtt elég fair ár.

QuoteDe szerintem már a megjelenés napján feltörték :).

Az egyik ilyen emberkét már aznap el is kapták. :O

Marfy

Valóban nem sok a 10k érte lehet ha lesz adsl-em meg is veszem.
De a CS-t azt nem tudom hogy hozzá agyják-e mert azt hallottam hogy a HL2 motoros CS-T a Steam kiszolgálón keresztül lehet majd letölteni úgy mint ahogy az 1.6 esetében volt.
Magyar szerverek pedig majd szerintem csak lassan álnak a Source CS-re mert sokaknak nem megfelelõ a gépe hozzá és maradnak az 1.6-nál vagy a CZ-nál.

katz

4-5 magyar CS:S szerver van csak  :beken:


Úgy tudom a CS:S jár a HL2-höz. Legalábbis láttam a neten tört verziót (3,5GB-os DVD!) Az egyik barátom is azzal játszik, abban alapból volt CS.


Csak 1 szerver a világon? :wtf:
Nekem kiad vagy 100-at 50-es Latency alatt, egyébként meg van vagy 500 szerver.


A CS:S nem 16.-án jelent meg. Béta teszt cimszó alatt már vagy 1 hónapja lehet vele játszani :hopp:

Fazék

akkor jöjjön egy kis összefoglalás:

HL2 10k-ért amit kapsz, abban benne van az alapjáték és a CS:Source - mely a régi CS HL2 köntösben. ez csak egy gyorsan összedobott változat, a tényleges felturbózott fizikai rendszert kihasználó CS még javában fejlesztés alatt áll, amint megjelenik vszleg ingyenesen letölthetõ lesz az eredeti HL2 tulajdonosoknak.
a "net-es aktiválás"-os témát már hardwired-en maximálisan kitárgyaltuk, tényleg kitolás, de olyan kicsi százalékot képviselnek, a jó géppel, de net-tel nem rendelkezõ emberek világszinten, hogy tökéletesen érthetõ a módszer a Valve részérõl.
a feltört verziót sztem kerüljétek, vagy legalábbis a kitárgyalását, mert tudtommal eddig csak pozitív értékelések születtek a HL2-rõl megbízható forrásokból és ha hozzávesszük, hogy ott van a CS:S is mellette, akkor már mindenképpen megéri azt a 10k-t, annak aki szereti a stílust. (bár az tény, hogy egy kicsit álszent-nek tûnhet részemrõl ez a szöveg, de pl ezt biztosan csak eredetiben fogom kipróbálni)

Shadowolf

Quote from: katzCsak 1 szerver a világon? :wtf:
Nekem kiad vagy 100-at 50-es Latency alatt, egyébként meg van vagy 500 szerver.

Gondoltam hogy nálam van a probléma, de akárhányszor refreshelem mindig csak 1-et dob ki. Kisérletezgettem a keresési beállításokkal is, de semmi változás.  :beken:

Marfy

Quote from: ShadowolfGondoltam hogy nálam van a probléma, de akárhányszor refreshelem mindig csak 1-et dob ki. Kisérletezgettem a keresési beállításokkal is, de semmi változás.  :beken:

Lehet a filterek nem jól vannak beállítva.
Katz: A HL2 jelent meg 16.-án azt tudom hogy a CS:S-t már le lehetett szedni a Steam-en keresztül, de ha most hozzáadják az csak jó lehet.
Közben haveromnak is megvan a tört, semmi telepítés csak fel kell másolni és megy is :) azt hitték majd ez netes aktiválással eltudják kerülni a sok kalóz verziót :).

Dragon

Quote from: NokiKözben haveromnak is megvan a tört, semmi telepítés csak fel kell másolni és megy is :) azt hitték majd ez netes aktiválással eltudják kerülni a sok kalóz verziót :).
Ez még senkinek sem sikerült.
A tört verziókat csak a program ingyenessé tételével lehet megszûntetni, az viszont még annyi pénzt sem hoz be.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Fazék

Quote from: NokiLehet a filterek nem jól vannak beállítva.
Katz: A HL2 jelent meg 16.-án azt tudom hogy a CS:S-t már le lehetett szedni a Steam-en keresztül, de ha most hozzáadják az csak jó lehet.
Közben haveromnak is megvan a tört, semmi telepítés csak fel kell másolni és megy is :) azt hitték majd ez netes aktiválással eltudják kerülni a sok kalóz verziót :).
nem hitték ezt. tudták jól hogy fel lesz törve, Gabe N. azt mondta, hogy szerinte már a megjelenés napján fel lesz törve, és igaza is volt. de már ez is nagy eredmény, hogy csak a megjelenés napján lett feltörve, mert a többséggel még tényleges megjelenés elõtt végeznek... amúgy én se mondom hogy nem warez-olok néhanapján, mert de, de akkorse hiszem, hogy erre büszkének kéne lenni...

katz

Asszem itt egy kicsit félre lettem értve...

Igen tudom h 16.-tól lehettett játszani a HL2-vel (annak ellenére h Steamen keresztül már egy hete le volt szedve az egész :grrr: ). Én csak azt akartam mondani h a CS-vel már korábban lehetett nyomni...

A további félreértések elkerülésére: tényleg egy barátomnak van tört verziója és nem nekem. Én kemény 50k-t perkáltam érte egy ATI 9600XT formájában és szerintem nagyon megérte. Már félig letoltam a játékot és nagyon nagyon tetszik :hopp:  A  :uzi: doom3 nevû minõsíthetelen  :hogyaza: után kész felüdülés egy ilyen jól kivitelezett játékkal játszani. Úgyhogy warezolás helyett menjen mindenki a boltba és perkálja le érte a 10k-t :jee: Megéri

Marfy


Feldin

Quote from: NokiDoom3 KUKA !
Nagyjabol egyetertek.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Mondja meg már nekem légyszíves valaki hogy mi olyan élvezetes a folyamatos tk-zásban? Srác/csaj 3 órán át más se csinált (kivéve hogy a mikroba folyamatosan káromkodott)... Rühellem az ilyen embereket mert elveszik mások kedvét a játéktól. :grrr:

A másik amit nagyon értékeltem, hogy egy n00b-ok(!) számára fenntartott serveren egy csomóan össze-vissza sértegették a kezdõ játékosokat. Ezután meg csodálkozik mindenki hogy mitõl vagyok ennyire antiszociális...

.Attila

Quote from: ShadowolfEzután meg csodálkozik mindenki hogy mitõl vagyok ennyire antiszociális...
Hidd el, én nem csodálkozok rajta ;) :zen:

edit: na mivel én nOOB vagyok ezen a téren, így ne tessék engem kinevetni, hogy hülyét kérdezek: ha megveszem a Half Life-ot, akkor még kell mellé egy kiegészítõ, hogy CS legyen belõle, ugye? Azért kérdezem, mert most a Half Life 1. része csak 1990 Ft :)

Fazék

Quote from: ShadowolfMondja meg már nekem légyszíves valaki hogy mi olyan élvezetes a folyamatos tk-zásban? Srác/csaj 3 órán át más se csinált (kivéve hogy a mikroba folyamatosan káromkodott)... Rühellem az ilyen embereket mert elveszik mások kedvét a játéktól. :grrr:

A másik amit nagyon értékeltem, hogy egy n00b-ok(!) számára fenntartott serveren egy csomóan össze-vissza sértegették a kezdõ játékosokat. Ezután meg csodálkozik mindenki hogy mitõl vagyok ennyire antiszociális...
hirtelen nem is értem miért nem szoktam online játszogatni... talán az ilyen általad is említett emberek elkerülése, és saját magam fölösleges fölingerlésének elkerülése miatt? hmm lehetséges :) - amúgy részvétem, az ilyeneket csak úgy lehet szvsz elkerülni, ha ismerõsi körrel játszol online... :(

amúgy mi az a tk-zás?

Fazék

#144
Quote from: Triviedit: na mivel én nOOB vagyok ezen a téren, így ne tessék engem kinevetni, hogy hülyét kérdezek: ha megveszem a Half Life-ot, akkor még kell mellé egy kiegészítõ, hogy CS legyen belõle, ugye? Azért kérdezem, mert most a Half Life 1. része csak 1990 Ft :)
én pont mostanában tájékozódtam máshol ilyen téren, és ha igaz akkor:
HL1-et megveszed a 2000 forintos változatot, szépen regisztrálod magad a Steam-en, megvárod míg félmillió javítás + a hozzá járó ingyenes kiegészítõket letöltöd (azt hiszem csak a Blue Shift c. kieg. nem tölthetõ le az alap HL-al), és máris van egy elméletileg hibátlanul mûködõ CS-d is (de tény hogy le kell tölteni hozzá). azt hogy a Steam pontosan hogyan mûködik, arról már fogalmam sincs, vszleg kb veled egyidõben fogom kitapasztalni én is. ugyanakkor van az 5e ft-os Generations vagy micsoda változat, abban benne van a Blue Shift is és szinte semmit se kell letöltened, mert minden rajta van azon az 5(6?) CD-n (de sztem én is a 2e ft-os mellett fogok dönteni) - ui: persze ezekért nem vállalok garanciát, más HL-ezõk mondták nekem

edit: amúgy volt egy kifejezetten "vicces" esetem egy haverom HL-jével... föltelepítettem, játszottam majd uninstall és látom hogy az egész Games könyvtáram szépen pang az ürességtõl... ok, nyugtatókat bevettem, fast file undelete fellövése, és szerencsére sikerült a mentéseim nagy részét visszahoznom, de akkoris megállt bennem az ütõ. az ok nagyon egyszerû: nem Sierra könyvtárba installáltam a HL-t, hanem simán a Games\Halflife könyvtárba, ezért Sierra Utilities uninstall-kor úgy vette, hogy a Games könyvtár a Sierra könyvtár, és mindent szépen letakarított becsületes program módjára... inkább nem mondom miket gondoltam a program készítõirõl az adott pillanatban...

Shadowolf

Quote from: Blimpilyeneket csak úgy lehet szvsz elkerülni, ha ismerõsi körrel játszol online... :(

Ahhoz viszont kellene egy server is. :(

Quoteamúgy mi az a tk-zás?

Team kill vagyis a saját csapattársad leölése...

Fazék

Quote from: ShadowolfTeam kill vagyis a saját csapattársad leölése...
ööö ebben valaki szórakozását leli 3 órán keresztül? igaz én is csináltam ilyet az elsõ órában lan-ozáskor CS-ben 3-4 alkalommal, de egyszer se volt direkt, és közben megtanultam figyelni, hogy merre vannak a társaim, vagyis tényleg részvétem... (szerencsére volt mentségem színtévesztésem miatt, ezért késõbb ráálltunk, hogy nagyon (sötétben is!) különbözõ színû skin-ekkel játszott a két csapat :))

Shadowolf

Quote from: Blimpööö ebben valaki szórakozását leli 3 órán keresztül?

Igen. :ejj: S csak hogy még jobban demonstrálja hogy mekkora egy *********, még káromkodik (illetve minden hülyeséget összehord) is a mikroba...:rolleyes:

Csak 1 példa: én vagyok az aids. Az aids pedig mindenkit megöl, mindenkit!

katz

Quote from: Trivina mivel én nOOB vagyok ezen a téren, így ne tessék engem kinevetni, hogy hülyét kérdezek: ha megveszem a Half Life-ot, akkor még kell mellé egy kiegészítõ, hogy CS legyen belõle, ugye? Azért kérdezem, mert most a Half Life 1. része csak 1990 Ft :)
A CS, egy ingyenes kiegészítõ a HL-hez. A HL1.-hez azt hiszem a CS 1.6-os verzió van most. Ha a CS:Source-al akarsz játszani velünk  ;)  akkor HL2-t kell venned/beszerezned (~10k)

katz

Quote from: ShadowolfIgen. :ejj: S csak hogy még jobban demonstrálja hogy mekkora egy *********, még káromkodik (illetve minden hülyeséget összehord) is a mikroba...:rolleyes:

Csak 1 példa: én vagyok az aids. Az aids pedig mindenkit megöl, mindenkit!
Ismerõs :grrr:
Kár hogy, nincs kick vagy többszöri TK esetén autokick :ejj: mint az Americas Armyban

Hétvégén ráérsz, játszunk?