Main Menu

SNES rpg-k

Started by Shadowolf, 2004-01-20, 21:17:37

Previous topic - Next topic

Milyen játékokat töltsek fel?

mindkettőt! :D
3 (12.5%)
GBA játékokat
1 (4.2%)
mindkettőt! :D
13 (54.2%)
semmilyet, mert az illegális! :p
1 (4.2%)
hö? :confused:
6 (25%)

Total Members Voted: 24

Shadowolf

Nemrég találtam rá erre a két játékra, azt gondoltam megosztom veletek. Remélem nem baj. :D

EDIT: a játékokat leszedtem innen, hogy helyet szabadítsak fel. Ha valakit érdekelnének, megtalálhatóak a yahoo-s csoportjaimban. (Link a következő oldalon.) Köszönöm a szíves megértést.


roderick

#2
//www.the-underdogs.org-ról le lehet tölteni a Bahamut Lagoon vagy valami hasonló nevü játékot... na azt nagyon ajánlom habár nem rpg hanem inkább rpg+stratégia keverék, de tök hangulatos.. sárkányokat kell nevelgetni+sok csata+tipikus anime fantasy világ:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Soridan

Ezek már mind megvoltak nekem^^ BL tényleg aranyos, bár egyes sárkányok kinézete elég.... fujj :rolleyes:

Ha igazán jó SNES-es rpg-t akartok, akkor a Secret of Mana 2 (jap: Seiken Densetsu 3) nagyon ajánlott! Nagyon hosszú játék, és kellemes sztori, ami attól függ, hogy az elején a 6 karakterből kit választunk főkarakternek ill. 2 kisegítő kjarakternek (akik a sztori folyamán csatlakoznak hozzánk, illetve beleszóélnak az események alakulásába). Kötelező! :teccik: :D Már csak Duron sérója miatt is^^ Nagyon jól néz ki.

Egyébként szerintem a //www.gpemu.cjb.net/index2.html a legjobb kiindulás ROMkeresésre (és ne feledjétek! 24 órán belül letörölni! ;) )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nemrég találtam rá erre a két játékra, azt gondoltam megosztom veletek. Remélem nem baj. :D

Bakabanashi :D Miért lenne baj? Megkövezni tuti nem fogunk :p
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

A Secret of Mana 2 tényleg nagyon jó, én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha gondoljátok (eleget téve Chronos bácsi kívánságának) keresek egy tárhelyet, azt feltöltöm azokat amik már nekem megvannak.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Bakabanashi :D Miért lenne baj? Megkövezni tuti nem fogunk :p

Na, ennek igazán örülök. (elrakja a rakétavetőt) :D

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
A Secret of Mana 2 tényleg nagyon jó, én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha gondoljátok (eleget téve Chronos bácsi kívánságának) keresek egy tárhelyet, azt feltöltöm azokat amik már nekem megvannak.

Gondoljuk!^^ Bár én mostanában GBA játékokkal nyomulok (Tactics ogre: Knight of Lodis, Sword of Mana etc...), SNES-es - bocsánat Super Famiconon - már szinte mindent kipróbáltam, ami érdekelt, de hátha van olyanod, ami nekem nincs. Szóval rajta^^

És khmm...milyen rakétavetőt is emlegettél? /me játékosan meglóbálja távirányítású ACME SZÚR-O-MATA nehézlovas-kopjáját^^
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Gondoljuk!^^ Bár én mostanában GBA játékokkal nyomulok (Tactics ogre: Knight of Lodis, Sword of Mana etc...), SNES-es - bocsánat Super Famiconon - már szinte mindent kipróbáltam, ami érdekelt, de hátha van olyanod, ami nekem nincs. Szóval rajta^^

És khmm...milyen rakétavetőt is emlegettél? /me játékosan meglóbálja távirányítású ACME SZÚR-O-MATA nehézlovas-kopjáját^^

Oké, megadom magam.:D Amúgy gba játékokból is van egy pár tucat. ;)

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Oké, megadom magam.:D Amúgy gba játékokból is van egy pár tucat. ;)

Bölcs döntés :zen:

Onimusha Tactics (gba) megvan angolul? Vagy legalább egy angol patch? A hiragana+katakana még menne (+szótár^^"), de a sok kanji rontani nekem szociális értékek, és lenni Gatsu in 25-ik epizód! :mad: :mad: Jaj...mondom én, elég volt rágondolni :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Bölcs döntés :zen:

Onimusha Tactics (gba) megvan angolul? Vagy legalább egy angol patch? A hiragana+katakana még menne (+szótár^^"), de a sok kanji rontani nekem szociális értékek, és lenni Gatsu in 25-ik epizód! :mad: :mad: Jaj...mondom én, elég volt rágondolni :D

Megvolt angolul, de már letöröltem. :( De ha kell, akkor újra letöltöm. :)

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Megvolt angolul, de már letöröltem. :( De ha kell, akkor újra letöltöm. :)

Arigatou. Igazán hálás lennék. Részleteket PM-ben :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Tales of Phantasia

Igen...ez az a cím, ami itt mo****kált a fejemben, amióta megláttam ezt a threadet. Egyedül az FFVII tudta lekörözni nálam. Ha lehet, akkor SNES-es változatot használjátok, van hozzá angol patch (dejap). GBA-n nem tetszett annyira. Ouuuu, akarom hogy legyen folytatása!!! :(
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

teraflare

QuoteOriginally posted by Soridan
Tales of Phantasia

Igen...ez az a cím, ami itt mo****kált a fejemben, amióta megláttam ezt a threadet. Egyedül az FFVII tudta lekörözni nálam. Ha lehet, akkor SNES-es változatot használjátok, van hozzá angol patch (dejap). GBA-n nem tetszett annyira. Ouuuu, akarom hogy legyen folytatása!!! :(

Ez az amiben a kis félelf csaj löki az állat szöveget? (mint pl. mikor az egyik npc mondta: Mint ahogy a kandalló olvasztja le a csizmádról a havat, úgy olvasztom le a szíved körül lévő jeget. válasz: Ez volt a leg****abb csajozósduma amit valaha hallottam, és ha nem tűnsz el innen,akkor úgy feldugom a s*ggedbe a seprűmet,hogy egész hátralevő életedben viccesen fogsz járni!)
csak valahol elakadtam benne, de azóta megygyógyítottam a vendózt egy format c: /q /s -el és elveszett a mentésem. (a játékokat kiírtam cd-re már rég)

teraflare

a //www.cherryroms.com-on van egy rakat snes game. mellette ott van hogy milyen nyelvű (j-nihon,u,e-igirisu), a gond csak az hogy néhány játék IDSA protected (nem lehet jogilag (meg fizikailag) letölteni) mint pl a chrono trigger is :( ,de az már megvolt évek óta :hopp: Most épp elakadtam a Lodoss Tou Senki (Record of Lodoss War) ben. Nem tudjátok mit kell tenni azután,hogy eljutottunk a labirintuson keresztül a sötételf faluba, és megöltük a wyvern-t? (csak japo nyelven van meg, az meg ehhmm...)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by teraflare
a //www.cherryroms.com-on van egy rakat snes game. mellette ott van hogy milyen nyelvű (j-nihon,u,e-igirisu), a gond csak az hogy néhány játék IDSA protected (nem lehet jogilag (meg fizikailag) letölteni) mint pl a chrono trigger is :( ,de az már megvolt évek óta :hopp: Most épp elakadtam a Lodoss Tou Senki (Record of Lodoss War) ben. Nem tudjátok mit kell tenni azután,hogy eljutottunk a labirintuson keresztül a sötételf faluba, és megöltük a wyvern-t? (csak japo nyelven van meg, az meg ehhmm...)

Sztem nézz körbe a //www.gamefaqs.com -on. Ott tömérdek játékhoz van végigjátszás. ;)

Soridan

QuoteOriginally posted by teraflare
Ez az amiben a kis félelf csaj löki az állat szöveget? (mint pl. mikor az egyik npc mondta: Mint ahogy a kandalló olvasztja le a csizmádról a havat, úgy olvasztom le a szíved körül lévő jeget. válasz: Ez volt a leg****abb csajozósduma amit valaha hallottam, és ha nem tűnsz el innen,akkor úgy feldugom a s*ggedbe a seprűmet,hogy egész hátralevő életedben viccesen fogsz járni!)
csak valahol elakadtam benne, de azóta megygyógyítottam a vendózt egy format c: /q /s -el és elveszett a mentésem. (a játékokat kiírtam cd-re már rég)

:lul: :lol: :hopp: Igen, ez az. Na meg amikor a főhőssel álmodik (miután jól berúgott^^) a hajón és álmában beszél, miközben a csapat komoly embere (az idéző - a kalapos, na^^") épp italozgat egy csajjal :D De akkor is a seprűs fenyegetés a legjobb.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

teraflare

Domo arigato Shadowolf-sama. Kicsit más néven, de megtaláltam.

Soridan: De azért hogy átment a kezdeti "Oh, Cless, ezt nem szabad" ból a "Gyerünk, keményebeeen!!!!" be a kis "lightweight lush"

Soridan

QuoteOriginally posted by teraflare

Soridan: De azért hogy átment a kezdeti "Oh, Cless, ezt nem szabad" ból a "Gyerünk, keményebeeen!!!!" be a kis "lightweight lush"

:D Hehh, kellett neked mondani, most furán néznek rám körülöttem :D Vagy 5-ször megnéztem ezt a jelenetet, mindannyiszor könnyesre röhögtük magunkat az öcsémmel.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

thrall

hello 1: hogy lehet leforditani snes gameket angolra ha van hozzá patch(me jolenne a tales of phantasya meg az a dragonos aminek most ppl nemjut eszembe a neve) 2: honan lehet jo gameket letölteni

Karma XXL

QuoteOriginally posted by thrall
hello 1: hogy lehet leforditani snes gameket angolra ha van hozzá patch(me jolenne a tales of phantasya meg az a dragonos aminek most ppl nemjut eszembe a neve) 2: honan lehet jo gameket letölteni

1. Ha megvan az IPS patch, akkor ugyanazzal a névvel, mint a játék, odarakod a ROM mellé. (PL: TOP.FIG és TOP.IPS) A ZSNES automatikusan összerakja a kettöt.
2. Ez jó kérdés, passzolom!

thrall

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
1. Ha megvan az IPS patch, akkor ugyanazzal a névvel, mint a játék, odarakod a ROM mellé. (PL: TOP.FIG és TOP.IPS) A ZSNES automatikusan összerakja a kettöt.
2. Ez jó kérdés, passzolom!


őőőő nekem a zsenes nemcsinál ijeneket otvan az a 2 file de csakis japánul adja ki és snes vagy n64 gamere gondoltam (esetleg ps-es chrono)

Karma XXL

QuoteOriginally posted by thrall
őőőő nekem a zsenes nemcsinál ijeneket otvan az a 2 file de csakis japánul adja ki és snes vagy n64 gamere gondoltam (esetleg ps-es chrono)

Hát ezt a mondatot elmondhatnád mégegyszer, kicsit lassabban, mert így nem értem!

thrall

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Hát ezt a mondatot elmondhatnád mégegyszer, kicsit lassabban, mert így nem értem!

ezt lasabban nemlehet ^-^ amugy azé nement mert nemvolt leszedve angolosítás

és: a gamek amik érdekelnek: snes n64 és a "uj" chrono trgger

Karma XXL

QuoteOriginally posted by thrall
ezt lasabban nemlehet ^-^ amugy azé nement mert nemvolt leszedve angolosítás

és: a gamek amik érdekelnek: snes n64 és a "uj" chrono trgger

Angolosítást a //www.dejap.com -on találsz.

Az "snes n64" még mindig nem világos, a Chrono Triggert pedig a Suprnova.org-on találod! (Vagy máshol, de én itt tudom)

thrall

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Angolosítást a //www.dejap.com -on találsz.

Az "snes n64" még mindig nem világos, a Chrono Triggert pedig a Suprnova.org-on találod! (Vagy máshol, de én itt tudom)

figy ha nmtudod miaz akkor elmondom: snes vagy n64 :D nehéz :D:D:D

thrall

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Angolosítást a //www.dejap.com -on találsz.

Az "snes n64" még mindig nem világos, a Chrono Triggert pedig a Suprnova.org-on találod! (Vagy máshol, de én itt tudom)


ja és az oldalla megmentetted az életét sok ártatlan embernek aki az utamba került volna kösz tevagy a HERO :D

Karma XXL

QuoteOriginally posted by thrall
figy ha nmtudod miaz akkor elmondom: snes vagy n64 :D nehéz :D:D:D

Jól van na, késö van már.... :D

Quoteja és az oldalla megmentetted az életét sok ártatlan embernek aki az utamba került volna kösz tevagy a HERO

Szívesen ;) !

thrall

//www.fantasyanime.com    ez egy jó oldal kevés de jo animék vanak rajta nekem teccik

thrall

brühühü leszedtem egy angolositást és 4 file egyikse top.ips meg amugyis hulye zsnes és nemveszibe és japánul megy