Main Menu

SNES rpg-k

Started by Shadowolf, 2004-01-20, 21:17:37

Previous topic - Next topic

Milyen játékokat töltsek fel?

mindkettőt! :D
3 (12.5%)
GBA játékokat
1 (4.2%)
mindkettőt! :D
13 (54.2%)
semmilyet, mert az illegális! :p
1 (4.2%)
hö? :confused:
6 (25%)

Total Members Voted: 24

.Attila

:_off: thrall, érthetőbb lenne amit írsz, ha használnál vesszőket az elválasztáshoz.

thrall

QuoteOriginally posted by Trivi
:_off: thrall, érthetőbb lenne amit írsz, ha használnál vesszőket az elválasztáshoz.

srry gyorsan irok (cseten) és így elfelejtem ált a veszűket és az ékkezeteket de ha eszembe jut irok egy párat ok ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  <-- ezek az elmaradt vesszők ^-^

thrall

jee találtam angolositott tales of phantasya-t végre igy nem idegesitem magam :D

Soridan

QuoteOriginally posted by thrall
jee találtam angolositott tales of phantasya-t végre igy nem idegesitem magam :D

Hmm, pedig ha Zsnest használsz, akkor ha az *.ips neve azonos a rom nevével (tehát pl. Talesof_.fig akkor: Talesof_.ips), nos, akkor automatikusan felpatcheli. Bár látom, hogy már késő :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Shadowolf! Én spec nagyon igényelném ama általad létrehozandó tárhelyet!!!!
De mondjuk azt is ha megírod nekem cd-re :)
Mekkora mennyiséggel rendelkezel?
Letöltöttem egy Chrono Tiggert de rossz volt... :( :uzi:crc
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

teraflare

Nekem van ips patch progim. Az átírja a patch-elt rész a játékban.

Soridan

QuoteOriginally posted by teraflare
Nekem van ips patch progim. Az átírja a patch-elt rész a játékban.

Hmm, én nem szeretm ezt a megoldást. Zsnes ti. nem módosítja a romot, és ha esetleg később másik patchet akarsz használni, vagy patch nélkül játszani, akkor nem kell másolatot tartanod talonban az eredeti romból :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

teraflare

Na most azért a 2mega plusszért nem kár egy 6.4G-s vinyón (a maiakon meg szinte nullának számít) :rolleyes:

Soridan

:p Valami kifogást csak kellett találnom, hogy lusta vagyok elindítani azt a *csúnyaszó* patchert :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

thrall

ToP-ben mitkel csinálni ott ahol már a multban vagyok és fújdogál a szél öszevisza (az az elso hely ahova mentem mivel mashelyet nemtaltam), me semmit nemtok csinalni kiirtottam 2 csapat szellentős izét aztán mindig elfuj a szél valamerre

teraflare

jó kérdés. Már rég játszottam, de azt hiszem minden szellentős izét ki kell fingatni.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by teraflare
jó kérdés. Már rég játszottam, de azt hiszem minden szellentős izét ki kell fingatni.

:lol: Ez nagyon rossz szóvicc volt.

thrall

kösz azt gondoltam hogy megkel olni de holvan me a karik nembírják a szagot

Shadowolf

A tárhely témára visszatérve: tudna valamelyikőtök ajánlani egy működőképes (és ingyenes) tárhelyet? Per pillanat a tar.hu-t használom, de az egyrészt piszok instabil, másrészt csak rohadt lassan tölti fel a fájlokat. :( Gondolom, ti is azt akarjátok, hogy minél hamarabb meglegyek vele. ;) Ja igen, milyen cuccokat töltsek elsősorban fel? (konzol, stílus...stb)

teraflare

stílus:RPG
snes,pc,ps,...
hely:????

teraflare

hétvégén ha lesz időm akkor nekiülök a ToP-nak és ha Soridan sem előz meg, akkor megírom a választ.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by teraflare
stílus:RPG
snes,pc,ps,...
hely:????

PC, illetve PS játékok kizárva, ugyanis a legtöbb tárhelynél azt várják el, hogy az oldaladnak naponta annyi látogatója legyen, mint amekkora a rajta található fájlok (össz)nagysága. Magyarán, ha én felrakok egy 500 megás fájlt, akkor az kéne, hogy egy nap alatt 500 látógatója legyen az oldalamnak. És mivel a fórumon még az 500 tagot sem ütjük meg, kétve hiszem, hogy ez megvalósítható lenne. Én elsősorban spéci Snes, illetve gba cuccokban gondolkodtam.

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
A tárhely témára visszatérve: tudna valamelyikőtök ajánlani egy működőképes (és ingyenes) tárhelyet? Per pillanat a tar.hu-t használom, de az egyrészt piszok instabil, másrészt csak rohadt lassan tölti fel a fájlokat. :( Gondolom, ti is azt akarjátok, hogy minél hamarabb meglegyek vele. ;) Ja igen, milyen cuccokat töltsek elsősorban fel? (konzol, stílus...stb)

És 6 megánál nagyobb fájlokat nem is enged.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
És 6 megánál nagyobb fájlokat nem is enged.

Az modjuk Snes-es játékoknál még nem olyan nagy probléma (mivel a legtöbb 5 mega alatt van), de gba-nál már igen.

thrall

top-ban lementem egy helyre ahol van egy hellord vagy mi azt mivel lehet legyozni me utom de 0,0,0,0,0,0,0-t sebzödik

Karma XXL

QuoteOriginally posted by thrall
top-ban lementem egy helyre ahol van egy hellord vagy mi azt mivel lehet legyozni me utom de 0,0,0,0,0,0,0-t sebzödik

Öööö talán megnézhetnéd a GameFAQs-en...

Amúgy a Hellordot egyáltalán nem lehet sebezni, el kell előle futni!

Rigon

Nem értek hozzá...
de
mégis

ha fogtok egy mircet... és felmentek az EFnet szervercsalád vmelyikére... akkor egy bizonyos #GBATEMP szobában annyi ROM-os (főleg GBA) FServe-t fogtok találni, hogy csak... NA!
:morci: nem vagyok morcos... csak mosolygok...
remélem vmit segítettem... aki nem tudja, hogy kell fserve-lni, annak biztos elmondja vki, de nem biztos hogy én.
Az, hogy nem vagyok ember, nem probléma. Az, hogy a tények szerint más sem vagyok, annál inkább annak tűnik.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Rigon
Nem értek hozzá...
de
mégis

ha fogtok egy mircet... és felmentek az EFnet szervercsalád vmelyikére... akkor egy bizonyos #GBATEMP szobában annyi ROM-os (főleg GBA) FServe-t fogtok találni, hogy csak... NA!
:morci: nem vagyok morcos... csak mosolygok...
remélem vmit segítettem... aki nem tudja, hogy kell fserve-lni, annak biztos elmondja vki, de nem biztos hogy én.

Végülis ez is egy megoldás. Mondjuk, most kapásból én is tudnék egy tucatnyi oldalt felsorolni, ahonnan le lehet ilyen dolgokat tölteni. ;) Bár én azért úgy gondolom, hogy egy olyan ember oldaláról letölteni a dolgokat, akit ismersz, sokkal ésszerűbb mint egy olyantól, aki lehet hogy ténylegesen nem is rendelkezik a működőképes játékokkal. ;) (kapásból ilyet is fel tudnék vagy két tucatnyit sorolni) Meg az irc-nél fennáll a vírusok, illetve trójaik veszélye is. Azért egy ismerős valószínűleg nem csinálna ilyet.

thrall

azota találtam egy mdot a megsezésére (psion slas meg psion kick lightning bolt) de csak 200-akat sebez rajta és 14k élete van :D másik hogy lehet elfutni :)

Karma XXL

QuoteOriginally posted by thrall
másik hogy lehet elfutni :)

Ha ez kérdés, akkor válaszolok rá :D Néha használhatnál kérdőjelet :D

Az L vagy R gombokkal tudsz elfutni, ha a kép bal illetve jobb oldalán vagy. Tehát kifutsz szélre, és nyomva tartod a megfelelő gombot. Ekkor megjelenik egy óra a főhős feje felett, és ha lejárt, akkor elfutnak. Ha az óra át van húzva, akkor nem futhatsz el - de a Hellordnál nincs más lehetőség :D

phr0zen

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Ha ez kérdés, akkor válaszolok rá :D Néha használhatnál kérdőjelet :D

Az L vagy R gombokkal tudsz elfutni, ha a kép bal illetve jobb oldalán vagy. Tehát kifutsz szélre, és nyomva tartod a megfelelő gombot. Ekkor megjelenik egy óra a főhős feje felett, és ha lejárt, akkor elfutnak. Ha az óra át van húzva, akkor nem futhatsz el - de a Hellordnál nincs más lehetőség :D

Figy,attól még hogy neked nem ment,le lehet ám gyakni azt a Hellordot.;)

Karma XXL

#56
QuoteOriginally posted by phr0zen
Figy,attól még hogy neked nem ment,le lehet ám gyakni azt a Hellordot.;)

Késöbb persze, de ott, ahol ö tart, még nem. :o Föleg a Summon Lich képessége miatt, ami 600-at sebez mindenkin. :o

phr0zen

#57
QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Késöbb persze, de ott, ahol ö tart, még nem. :o Föleg a Summon Lich képessége miatt, ami 600-at sebez mindenkin. :o

Na most aki nem olyan ügyi,és még addigra se nyírja ki a Hellordot mire idéz,az pusztuljon is.;)

Egyébként kb. 15-ös szintű csapattal vertem le.

Karma XXL

#58
QuoteOriginally posted by phr0zen
Na most aki nem ért annyira hozzá,és még addigra se nyírja ki a Hellordot mire idéz,az pusztuljon is.;)

Egyébként kb. 15-ös szintű csapattal vertem le.

... Na mindegy, :zen: - végülis ettöl non-lineáris egy játék :p

teraflare

QuoteOriginally posted by Trivi
És 6 megánál nagyobb fájlokat nem is enged.
Én letöltöttem a ygo.gportal.hu ról a Yugioh:Power of Chaost-t. És ott lehet hogy,csak 1 megát lehet felrakni, mivel a kb 245 Megás fálj fel volt darabolva kb 245 db-ra. szedtem is vagy 3 órán át. :hopp: Tehát ez a méret nem számít. Amúgy a Star Ocean-t honnan lehet jól letölteni. Ami a Cherryroms-on volt az egy halom maszat volt lejátszáskor(Mint a tv képernyő adásszünetben).