Main Menu

Japán kultúra

Started by Moloko, 2004-01-18, 04:54:25

Previous topic - Next topic

Baldy

QuoteOriginally posted by Nephilim
Sushit eszünk, amit djönnnyörű japán lányok fognak elébünk kínálni.
Ehe... :D

Szép dolog az álmodozás :D
De nekem az a véleményem, hogy 13:45-kor a Nyugatinál az óra alatt találkozzunk, akkor elmegyünk táplálékot magunkhoz vételezni, maradunk kb. 2 órát, és onnan meg tovább a BK-be
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

QuoteOriginally posted by Baldy
Szép dolog az álmodozás :D
De nekem az a véleményem, hogy 13:45-kor a Nyugatinál az óra alatt találkozzunk, akkor elmegyünk táplálékot magunkhoz vételezni, maradunk kb. 2 órát, és onnan meg tovább a BK-be

Nekem jó anyi változtatásal hogy a vonat 13:50-kor ér nyugatiba. Tehát a találkozás 14:00 kor történjen.

Baldy

QuoteOriginally posted by Xaga
Nekem jó anyi változtatásal hogy a vonat 13:50-kor ér nyugatiba. Tehát a találkozás 14:00 kor történjen.

Részemről rendben.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Részemről is. Csak azt mondjátok meg végre, hogy tulajdonképpen melyik étterembe megyünk. :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Baldy
Na ide a japán kajával! Kútúrálódni  akar a magyar nép, mennyünk kajolni :D
Na de most szépen: Ismerjük meg a távol keleti gasztronómia specialitásait. Mondjuk tényleg egy szombati kajaparty-val. Én az "Arigató Japán Étterem
1066 Budapest, Teréz krt. 23.
Az étterem nyitvatartása: H-SZ : 12.00-23.00 V : zárva"-ra szavazok. Nincs messze az Oktogoni BK-tól, igy kaja után mehetünk kajáldába meetelni :) "Teli pocakkal jó a meet" jelszóra várom a válaszokat :)


Ide

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Ide

Ehe...ok. Ez a post valahogy kimaradt számomra. :o

dizzy

QuoteOriginally posted by Xaga
Nekem jó anyi változtatásal hogy a vonat 13:50-kor ér nyugatiba. Tehát a találkozás 14:00 kor történjen.

Akkor én most kimaradok, mint főétel, mert 3tól már máshol kéne lennem, és nem szeretnék sietni.
A következőre viszont mindenképp el szeretnék majd menni.
Még úgyse ittam soha szakét (vagy hogyan is kell írni).
Majd azért tapasztalatokat írni ám!
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by dizzy
Akkor én most kimaradok, mint főétel, mert 3tól már máshol kéne lennem, és nem szeretnék sietni.
A következőre viszont mindenképp el szeretnék majd menni.
Még úgyse ittam soha szakét (vagy hogyan is kell írni).
Majd azért tapasztalatokat írni ám!

Írni?! Há hol élünk mi, a kőkorszakban? :D Majd mindenki hozza szépen a saját digitális fényképezőgépét, aztán majd nyomjuk fel a képeket ide. :hopp:

Xaga

zabáljuk majd a wasabit ami mar mint a mustár (egyébbként szerintem nem rosz film a csaj tetszik benne)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
zabáljuk majd a wasabit ami mar mint a mustár

De azért ketchupot remélem adnak hozzá. :hopp:

Xaga

Az egész az én hibám ha följegyeztem volna minden adatot róla biztos megtalátuk volna. (már ha az adatok nem évültek el) Bocs all. Leközelebb tuti megtaláljuk.
A tel.számuk:06 1 353-3549

Moloko

őszintén szólva azért nyitottam a "japán kultúra" threadet, mert igen, a ház is oda tartozik, és igen, én is nagyon szeretnék egy olyat, és örülnék ha ez ott lett volna megbeszélve :ejj:

Moloko

:eek: :eek: :eek:
nem mondjátok hogy NEM TALÁLTATOK ODA??????????

Xaga

Megkérnék egy moderátor hogy pakolja be a thread összes postját a japán kultúra threadbe. THX

Xaga

QuoteOriginally posted by Angel
:eek: :eek: :eek:
nem mondjátok hogy NEM TALÁLTATOK ODA??????????

Oda odataláltunk, vizsont nem találtuk meg:(

Moloko

pedig csak be kellett volna menni az ajtón az üzletházba, és hat lépéssel beljebb már ott is az étterem.

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
pedig csak be kellett volna menni az ajtón az üzletházba, és hat lépéssel beljebb már ott is az étterem.

Látod látod, én mindig mondtam, hogy gyere velünk, veled nem lett volna failured mission...
Legközelebb gyere te is! ;)
"God's in his heaven. All's right with the world."

Moloko

QuoteOriginally posted by Nephilim
Látod látod, én mindig mondtam, hogy gyere velünk, veled nem lett volna failured mission...
Legközelebb gyere te is! ;)
hát ha az a legközelebb nem febr 14, nem márc 6-7 és nem márc 27, akkor oké :)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
hát ha az a legközelebb nem febr 14, nem márc 6-7 és nem márc 27, akkor oké :)

Akkor menjünk március 20.-án, és akkor szülinapi bulit csinálunk belőle. :D

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
hát ha az a legközelebb nem febr 14, nem márc 6-7 és nem márc 27, akkor oké :)

:hopp:
Ok, mit szólsz a feb21-hez?
"God's in his heaven. All's right with the world."

Xaga

QuoteOriginally posted by Nephilim
:hopp:
Ok, mit szólsz a feb21-hez?

Az nekem nem lenne jó sem 28.

Nephilim

QuoteOriginally posted by Xaga
Az nekem nem lenne jó sem 28.

:) De én Angelt akarom meghívni, hogy ebédeljen velem, nem téged. :D
Jójó, mielőtt mindenki szép sorban megöl, persze, hogy sokan megyünk! Hogy vagytok a vasárnapokkal? Nekem a köv. pont megfelelne. Persze a kolisok most őrjöngenek... :(
No? Szóljatok mit.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Xaga

QuoteOriginally posted by Nephilim
:) De én Angelt akarom meghívni, hogy ebédeljen velem, nem téged. :D
Ezellen nekem nincs semmi kifogásom de ha randit akarsz kérni Angeltől használd a Privát Üzenetköldö szolgáltatást Csúcsidőn kívül csak 50 Ft/üzenet:D

QuoteOriginally posted by Nephilim
Hogy vagytok a vasárnapokkal? Nekem a köv. pont megfelelne.

Csak megsugom az Arigato vasárnap zárva van ugyhogy más helyett kell kinézni. Amúgy nekem attól füg hogy el e tudnék menni hogy mikor megyünk.

Nephilim

QuoteOriginally posted by Xaga
Csak megsugom az Arigato vasárnap zárva van ugyhogy más helyett kell kinézni. Amúgy nekem attól füg hogy el e tudnék menni hogy mikor megyünk.

:sóhaj:
Jó rendben. Hogy vagytok a szorgos 7köznapokkal?
"God's in his heaven. All's right with the world."

Xaga

QuoteOriginally posted by Angel
pedig csak be kellett volna menni az ajtón az üzletházba, és hat lépéssel beljebb már ott is az étterem.

Milyen üzletházba???

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Milyen üzletházba???
én úgy emlékszem, hogy az arigató egy miniüzletházban van, aban amiben a conrad electronics is.

Xaga

QuoteOriginally posted by Angel
én úgy emlékszem, hogy az arigató egy miniüzletházban van, aban amiben a conrad electronics is.

Nah, akko világitsunk rá a helyzetre. A különbözö forrásokból kiderítve az étterem a Teréz körút 23 szám alatt található meg ami mint láttuk tele van plakátolva hogy milyen ügyvéd meg mittudomén mi van ott. Azt mondod ott be kellett volna mennünk??

Egyébbként az Aoi Anime fórumán olvastam hogy a Westendben a mozi melett van egy sushi bár. Idézem a szöveget:
QuoteOriginally posted by Suikotsu
A Westendben van a mozi mellett egy jó kis sushi bár. Ott lehet enni Miso levest is. Sok sok sok sushit is lehet kapni, és zöldteát is lehet inni.
Source Aoi Anime Fórum

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Nah, akko világitsunk rá a helyzetre. A különbözö forrásokból kiderítve az étterem a Teréz körút 23 szám alatt található meg ami mint láttuk tele van plakátolva hogy milyen ügyvéd meg mittudomén mi van ott. Azt mondod ott be kellett volna mennünk??
azt hiszem igen.

Sephiroth

De azt mindenki elfelejti közölni, hogy mirre kis udvarra jutotunk volna addigra éppen lezárták.
Egyébként ahogy mentünk befele egy Török gyorskajálda volt balra. Vagy lehet, hogy lassú.:rolleyes:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

QuoteOriginally posted by Xaga
Egyébbként az Aoi Anime fórumán olvastam hogy a Westendben a mozi melett van egy sushi bár.

Ehh... nem akarok plazában sushizni. Valahogy nem az igazi :rolleyes:
Akkor inkább a Belgrád rakpart. Ha odaérünk pölö 14:00-ra, még bőven van időnk.
"God's in his heaven. All's right with the world."