Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Djinn

Quote from: Xipemeske, szerintem se enekelj.
Miért ne?  :confused:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Exo

Quote from: Meskemajd éneklek én a képhez! :hehe:

Meske, mit szólnál egy duetthez? ;) :D

Xipe

Quote from: DjinnMiért ne?  :confused:


mert a dobhartyaimra meg szuksegem van.
de ha exo is enekel akkor azt mar meghallgatom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

ignus

Mi ez a mega-off emberek???
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Exo

Quote from: Xipemert a dobhartyaimra meg szuksegem van.
de ha exo is enekel akkor azt mar meghallgatom.

Köszönöm a bizalmat Xipe, de azért ne tegyél meggondolatlan kijelentéseket!
Honnan tudod, hogy nem éppen repedtfazék hangom van?...remélem azért nincs! :D (amúgy igyexem napról napra edzeni hangszálaimat, talán egyszer lesz is komolyabb eredménye :rolleyes: )
Amúgy lehet, hogy Meskének épp olyan hangja van mint egy rock-énekesnõnek. :)
Hallottad már énekelni? Mert, ha nem akkor szerintem nem szabad így leírni valakit, pláne nem egy lányt! ;)

Bocsánat az  :_off: -ért!

Xipe

Quote from: ExoKöszönöm a bizalmat Xipe, de azért ne tegyél meggondolatlan kijelentéseket!
Honnan tudod, hogy nem éppen repedtfazék hangom van?...remélem azért nincs! :D (amúgy igyexem napról napra edzeni hangszálaimat, talán egyszer lesz is komolyabb eredménye :rolleyes: )
Amúgy lehet, hogy Meskének épp olyan hangja van mint egy rock-énekesnõnek. :)
Hallottad már énekelni? Mert, ha nem akkor szerintem nem szabad így leírni valakit, pláne nem egy lányt! ;)

Bocsánat az  :_off: -ért!


jobb felni mint megijedni.
na no more off.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Szerdai buli képeibõl csak ezt az egyett merem feltenni, a többi már kicsit gáz :D.
Itt még nem kezdõdött el a buli, még tûrhetõ a pofázmányom de a kocsmában készült képek  :lol:  :rotflol: .

Xipe

Quote from: NokiSzerdai buli képeibõl csak ezt az egyett merem feltenni, a többi már kicsit gáz :D.
Itt még nem kezdõdött el a buli, még tûrhetõ a pofázmányom de a kocsmában készült képek  :lol:  :rotflol: .


milyen kis artatlan keped van.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: NokiSzerdai buli képeibõl csak ezt az egyett merem feltenni, a többi már kicsit gáz :D.
Itt még nem kezdõdött el a buli, még tûrhetõ a pofázmányom de a kocsmában készült képek  :lol:  :rotflol: .

Hát mit ne mondjak... Szólhattál volna, hogy ellenõrizzem a pacemakeremet, mert igy is nyomnom kellett egy resetet, amikor megláttam a képedet :D
Amugy bosszúból itt egy friss kép rólam :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyHát mit ne mondjak... Szólhattál volna, hogy ellenõrizzem a pacemakeremet, mert igy is nyomnom kellett egy resetet, amikor megláttam a képedet :D
Amugy bosszúból itt egy friss kép rólam :hehe:


na ne man, letamadott egy huligan borotva?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipena ne man, letamadott egy huligan borotva?

Az nem kifejezés, még a seggemrõl is le akarta borotválni a szõrt, de azt már nem hagytam meg neki :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyAz nem kifejezés, még a seggemrõl is le akarta borotválni a szõrt, de azt már nem hagytam meg neki :D:D:D


ja, azt jobb gyantaztatni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: Xipemilyen kis artatlan keped van.
A többi képen már nem vagyok ártatlan de azokon még gondolkodom hogy mutogassam-e vagy eldogjam egy a vincseszterem legeldugottabb szektoraiba :D.
Kárpótlásul itt egy másik  kép igaz õk nem olyan szépek mint én de megteszi.  :rolleyes:

Baldy

Quote from: NokiA többi képen már nem vagyok ártatlan de azokon még gondolkodom hogy mutogassam-e vagy eldogjam egy a vincseszterem legeldugottabb szektoraiba :D.
Kárpótlásul itt egy másik  kép igaz õk nem olyan szépek mint én de megteszi.  :rolleyes:

Mutass be mindkettõnek engem! :D

Xipe: hmmm... köcc a tippet, szivesen hallgatok egy tapasztaltra :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

#1574
Quote from: BaldyMutass be mindkettõnek engem! :D
Nem ismerem õket csak megkértem hogy hagy fotózzam le õket mert olyan szépek, és bátran álltak lencsém elé :). Az elmondásuk szerint fotómodellek, lehet van benne valami.
Amúgy nem szoktam csak úgy ismeretlen lányokat fotózgatni de egy kis pálinka meghozza a bátorságom :D.
Edit: Van itt még egy kép  ez is biztos tecceni fog.   :)

Baldy

Quote from: NokiNem ismerem õket csak megkértem hogy hagy fotózzam le õket mert olyan szépek, és bátran álltak lencsém elé :). Az elmondásuk szerint fotómodellek, lehet van benne valami.
Amúgy nem szoktam csak úgy ismeretlen lányokat fotózgatni de egy kis pálinka meghozza a bátorságom :D.
Edit: Van itt még egy kép  ez is biztos tecceni fog.   :)

Cuki darab ez is :)
Amugy kiábránditó leszek: Majdnem minden második magyar csaj azt hajtogatja, hogy fotomodell...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: NokiNem ismerem õket csak megkértem hogy hagy fotózzam le õket mert olyan szépek, és bátran álltak lencsém elé :). Az elmondásuk szerint fotómodellek, lehet van benne valami.
Amúgy nem szoktam csak úgy ismeretlen lányokat fotózgatni de egy kis pálinka meghozza a bátorságom :D.
Edit: Van itt még egy kép  ez is biztos tecceni fog.   :)


Noki, ezt a filmet mar lattam.
kulonben a nagymamam is fotmodell.
es meg jobban is nez ki ennel a kettonel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: XipeNoki, ezt a filmet mar lattam.
kulonben a nagymamam is fotmodell.
es meg jobban is nez ki ennel a kettonel.

Hmmm...
Akkor hozz össze a nagyiddal :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyHmmm...
Akkor hozz össze a nagyiddal :D


nem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Na ide is beirom, mert talán mások nem nézik a meet-s topicot, és fel kell kelteni az érdeklõdésüket: ime a most már tegnapi meet pár képe: 2005.02.05
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyNa ide is beirom, mert talán mások nem nézik a meet-s topicot, és fel kell kelteni az érdeklõdésüket: ime a most már tegnapi meet pár képe: 2005.02.05


hogy nekem milyen horribilis a pofam.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: BaldyNa ide is beirom, mert talán mások nem nézik a meet-s topicot, és fel kell kelteni az érdeklõdésüket: ime a most már tegnapi meet pár képe: 2005.02.05
Nagyon jók lettek a képek csak sajnálhatom hogy nem voltam ott  :beken: .

Xipe

Quote from: NokiNagyon jók lettek a képek csak sajnálhatom hogy nem voltam ott  :beken: .


ne felj, jossz legkozelebb.
az ilyen tarsasjatekos meeteket megprobaljuk osszehozni havonta ha tudjuk, de a szokasos heti meetekre attol meg sorkerul.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

És is felraktam pár képet a tegnapi társasozásról. Itt vannak
Van több is csak lusta vagyok. Ha vkit érdekelnek, akkor szoljon...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: Xipene felj, jossz legkozelebb.
az ilyen tarsasjatekos meeteket megprobaljuk osszehozni havonta ha tudjuk, de a szokasos heti meetekre attol meg sorkerul.

Na elsõként: felkerültek Djinn képei is,ugyhogy már kicsit többet lehet csemegézni a képek közül :)
A második: Xipe: a mostani meetnek volt annyi sikere, hogy páran heti rendszerességgel kivánják ezt megszervezni, de szerintem mielõtt erre sor kerülne, jó lenne ezt majd az anime találkoó (meet) threadben megbeszélni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Assassin

Szeretnétek bõvíteni a tábort?
" There is no sin to know their sins."

Baldy

Quote from: AssassinSzeretnétek bõvíteni a tábort?

Persze!
Ez az elsõdleges célunk :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Assassin

Quote from: BaldyPersze!
Ez az elsõdleges célunk :)


Xipe küldött képet rólam, de inkább én szeretnék, amikor viszakaptam a gépem, héé mit mesélt rólam Xipe-san?
" There is no sin to know their sins."

Xipe

Quote from: AssassinXipe küldött képet rólam, de inkább én szeretnék, amikor viszakaptam a gépem, héé mit mesélt rólam Xipe-san?


kepet nem kuldtem.
es inkabb nem ismerlek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: AssassinXipe küldött képet rólam, de inkább én szeretnék, amikor viszakaptam a gépem, héé mit mesélt rólam Xipe-san?

Nem mesélt, és képet sem küldött.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.