Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

ignus

Na és akkor mégegy az idióta öcsikével! :) (kb a 30.kép sikerült úgy hogy nem nézett ki kinainak - -)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by ignus
Na és akkor mégegy az idióta öcsikével! :) (kb a 30.kép sikerült úgy hogy nem nézett ki kinainak - -)

Jól látom, hogy a jobb felső sarokban olyan fanartok vannak, amik nem kerültek fel még ide a forumba? Azonnal tessék felrakni!!!! :D

Emarsharae

#182
Na jó, elrettentek én is mindenkit.  :D Végülis miért ne...
Kérem hogy csak erős idegzetűek nézzék meg.
Figyelem, a kép sötét.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Na jó, elrettentek én is mindenkit.  :D Végülis miért ne...
Kérem hogy csak erős idegzetűek nézzék meg.
Figyelem, a kép sötét.

Kérlek ne röhögj ki /sértődj meg, de engem ez a kép valahogy Kalibur avatarjára emlékeztet. :p :D

Eleanor

Na jó... bátorkodok én is feltenni egy képet.... :o
Senkit ne tévesszen meg a tarka öltözet, ennyi színt nem szokásom viselni, dehát egyiptomban mégsem mászkálhattam teljesen fekete ruhákban... :D
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

#185
Kalibur avatarjára? Miért? :confused:

*közben szívrohamot kap hogy Eleanoron nem csak feketét lát*
tuti beteg voltál... :D
napszúrás, vagy ilyesmi... a sok feketétől... vagy szürkétől ;)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Eleanor
Na jó... bátorkodok én is feltenni egy képet.... :o
Senkit ne tévesszen meg a tarka öltözet, ennyi színt nem szokásom viselni, dehát egyiptomban mégsem mászkálhattam teljesen fekete ruhákban... :D

Aauuuúúú!!! <--farkasüvöltés.:D I'm in love baby! :hopp: Csak ennyi hozzáfűznivalóm lenne a képedhez. :D Remélem nem hangoltalak le túlságosan. ;)

Eleanor

Quote*közben szívrohamot kap hogy Eleanoron nem csak feketét lát*

Most mit akarsz.. az egyetemen anno egyszer volt rajtam egy bordó felső... abba sem haltál bele :D  a fehér kendőmről nem is beszélve... :hopp:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

#188
jó, jó, igaz... alázatosan kérem bocsánatodat, oh Mistress of mine
avagy "dude, put down the axe"
igaz, mondom én aki néha zöldben is megfordul.... :hopp:

a kendő ezüst volt, nem fehér amúgy...;)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Kalibur avatarjára? Miért? :confused:

Nemtom megmagyarázni.:o Amikor megláttam valamiért egyből az a kép jutott az eszembe.:p

Eleanor

picit :_off: . ezüst is, de tavaly volt egy fehér... :angyali:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

*vakarja a fejét és nagyokat pislog*
na jó, nem vetem meg a vampire rpg-t, de ezen a képen akkor sem falatozom senkiből... (honest!)csak egy bögre forró teából, szóval kikérem magamnak :grrr: :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

#192
QuoteOriginally posted by Emarsharae
*vakarja a fejét és nagyokat pislog*
na jó, nem vetem meg a vampire rpg-t, de ezen a képen akkor sem falatozom senkiből... (honest!)csak egy bögre forró teából, szóval kikérem magamnak :grrr: :hopp:

Tudom is én mit csinálsz te ott a sötétben... :hopp: Amúgy hölgyeim, szerintem hozzanak létre egy fashion topicot, és ott beszéljék meg az öltözködési szokásaikat. ;) :D

EDIT: vagy pm-ben, nekem mindegy. :D

Eleanor

Na jó, látom nem emlékszel... akkor hétfőn azzal terrorizálom majd a népet, hátha a sor elejére kerülünk :bsd:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

#194
Uram, minden tiszteletemmel...
...aki farkasüvöltéssel veti rá magát a barátnőmre, az el tudja viselni hogy két-három üzit váltsunk ilyesmiről, fashion topic ide vagy oda... amúgy nem hinném hogy népszerű lenne. De amint kívánja kitörlöm az ide nem való üziket. :lazza: :D

(nem sértésként mondtam)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Uram, minden tiszteletemmel...
...aki farkasüvöltéssel veti rá magát a barátnőmre, az el tudja viselni hogy két-három üzit váltsunk ilyesmiről, fashion topic ide vagy oda... amúgy nem hinném hogy népszerű lenne. De amint kívánja kitörlöm az ide nem való üziket. :lazza: :D

Szerintem pedig a nőnemű fórumozók körében igenis találna érdeklődőkre. :D A postokat nem kell törölni, csak arra kérnélek titeket, hogy ne offoljátok szét teljesen ezt a topicot (ha küldtök képeket amiken az éppen megbeszélt ruhákat viselitek, akkor minden rendben :D). A barátnődet, meg úgy látom hogy nem igazán zavarja, hogy egy farkas letámadta...:hopp:

Eleanor

QuoteOriginally posted by Shadowolf
A barátnődet, meg úgy látom hogy nem igazán zavarja, hogy egy farkas letámadta...

Letámadásról szó sem volt, a farkasüvöltésre meg azt hittem a Cradle of Filth egyik számának része ;) Egyébként meg csak elbánok egy árnyékfarkassal :lazza:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Eleanor
Letámadásról szó sem volt, a farkasüvöltésre meg azt hittem a Cradle of Filth egyik számának része ;) Egyébként meg csak elbánok egy árnyékfarkassal :lazza:

Megjegyzem letámadásról tényleg nem volt szó (mégiscsak egy tisztességes farkas vagyok :angyali: ), és azt a számot pedig nem ismerem.

UI: Hacsak nem egy amazon harcos vagy, annak nem túl sok esélyét látom, hogy velem elbánsz. :hopp:

Emarsharae

#198
:_off: naaaaaa... megnézném, ki hallgat itt Cradle-t
SWolf: nem mi voltunk sem az elsők, sem az utolsók... éjjel kettő van amúgy....
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Emarsharae
:_off: naaaaaa... megnézném, ki hallgat itt Cradle-t
SWolf: nem mi voltunk sem az elsők, sem az utolsók... éjjel kettő van amúgy....

Állítottam én egy szóval is, hogy ti voltatok? Csak titeket éppen rajtakaptalak. :D Amúgy pedig jóéjszakát/reggelt kívánok önöknek hölgyeim...:p

Eleanor

QuoteOriginally posted by Shadowolf
UI: Hacsak nem egy amazon harcos vagy, annak nem túl sok esélyét látom, hogy velem elbánsz. :hopp:

Vannak veszélyesebb lények az amazonoknál *gonosz vigyor*
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

:_off:  Önnek is, jóuram....
Plusz, ha mi is, akkor te is! :hehe:
Eleanor: ne ijesztgesd már, még a végén nem lesz árnyékból sem... amúgy is, a keleti boszorkányra is ráesett a ház... mi lesz így a piros bakancsainkkal?? :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
Jól látom, hogy a jobb felső sarokban olyan fanartok vannak, amik nem kerültek fel még ide a forumba? Azonnal tessék felrakni!!!! :D

Kicsit sokáig tartott mire megtaláltam postodat, az esti hozzászólásáradat miatt! :) Majd megkérdezem az alkotót hogy beleegyezik e és akkor felnyomom ha igen.... (amúgy a mellettem álló hölgy rajzolta őket)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

Hogy bírtatok ennyi :_off:-ot összehozni?? :mad:
(költői kérdés)
Légyszives legközelebb tényleg magánban tárgyaljatok ilyesmiről, vagy küldjetek hozzá képeket is...

és hogy ne csak vizet prédikáljak...

ignus

QuoteOriginally posted by Angel
Hogy bírtatok ennyi :_off:-ot összehozni?? :mad:
(költői kérdés)
Légyszives legközelebb tényleg magánban tárgyaljatok ilyesmiről, vagy küldjetek hozzá képeket is...

és hogy ne csak vizet prédikáljak...

Hát ezt mondtam én is! :ejj:
Tyű, most én sem találtam semmi képet... No majd gyártok még! :)

Hova valósi a mi angel-ünk? :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

#205
QuoteOriginally posted by Angel
érdekes, Shock is ugyanezt mondta.
QuoteOriginally posted by Saori
Vannak akik nem szívesen mutogatják magukat ;)

....legalábbis egyedül nem ... ;)
Akkor egy frissen készült kép ^^ ;)

Shock12 and Saori

És egy másik...:)
...Shock úgy döntött megöntözi szegény ablakban "kókadozó" növényt...:D //azért nagyon kíváncsi lennék további sorsára...:D(a lötyi 2 rész tonicból, 1 rész ásványvízből és 3 órányi kiázott rózsaeredetű növényi nedvből állt.. :D )

Beöntés

Lenne még egy kép amit szívesen felraknék, de öcsinek sikerült olyan "vérprofi" módon fényképeznie legtöbbször, hogy szegény Shock fejét állandóan eltakarja egy szál rózsa...:rolleyes: :ejj:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tiaro

Hát ennyi huzavona után már azt hittem valami bányarémekkel van dolgunk, de örülök, hogy nem ez a helyzet... ^^"
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shock12

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hát ennyi huzavona után már azt hittem valami bányarémekkel van dolgunk, de örülök, hogy nem ez a helyzet... ^^"
Milyen kedves... :p

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Milyen kedves... :p

Jah..... :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tiaro

I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone