Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Chronos

Elég volt egymás gúnyolásából...:mad:
Az ilyenekre ott van a chat, itt a fórumban viszont rendet akarok látni...
Nem igaz, hogy olyan nehéz lenne ezt teljesíteni...:ejj:

CHRONOS

.Attila

#121
QuoteOriginally posted by Saori
Vannak akik nem szívesen mutogatják magukat ;)

Mint pl. én, és mégis raktam fel magamról képet. Ha arra vártam volna, hogy jól sikerült képet csináljak magamról, akkor soha nem látjátok itt a ragyás képemet.

edit: Chronos, amint láthatod, én mást nem gúnyolok, csak magamat :D

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
Mint pl. én, és mégis raktam fel magamról képet. Ha arra vártam volna, hogy jól sikerült képet csináljak magamról, akkor soha nem látjátok itt a ragyás képemet.

edit: Chronos, amint láthatod, én mást nem gúnyolok, csak magamat :D

Amúgy szerintem teljesen feleslegesen gúnyolod magad de mind1... Lehet hogy most aztán kapom a testvériségtől (Baldy-Trivi) az anyázó pmeket, de hasonlítotok egymásra.... Legalábbis szerintem...

Más: Baldy-Shadowolf... Jó ötlet volt ez a téma, kár hogy "kicsit" ilyen "rakjfelmagadrólképet" "Nemrakok"-á alakult. Remélem ez változik... :ejj:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Itachi

Hát igen őszintén enyhén röhejes ,hogy emberek mit képesek vitázni holmi külcsíny miatt....Szerintem maradjunk abban ,hogy mindenki csak magáról rakhat fel képet,másról meg csak akkor ha arra attól az illetőtől felhatalmazást kap...Tartsuk tiszteletben a másik akaratát..Ha valaki úgy itéli meg ,hogy az ő vagy mások rendelkezésére álló képanayag a személyéről nem idevaló, akkor nem kell tovább rinyálni..Majd Ő eldönti ,hogy feltesz -e képet vagy sem..Nem kell erölteni mivel azzal csak ennek a topic nak a színvonalát és a másikkal való viszonyunkat rontjuk..Na kb. ennyit szerettem volna mondani ..:p :zen:


U.i.:egyébként nagyon jó topic élvezet olvasni meg nézni is,szóval pont ezért nem kéne elxarni..
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moloko

csak hogy radikális legyek, szerintem nem feltétlenül jó, hogy akikről nincsen kép beírnak a threadbe, mert pont ez juttatja eszünkbe, hogy róluk nincs kép és ezért válik az egész "rakjfelképet"-"nemakarok"-ká
azellen viszont nincs kifogásom, hogy olyanok szövegelését olvassam, akik megígérik hogy a közeljövőben raknak fel képet...
mert elvégre ez egy önarckép-csarnok - kiállítótér, márpedig egy kiállításon nem raknak ki képleírást kép nélkül...

Sephiroth

Mivel nem kaptam választ, hogy bulifotók jöhetnek-e beküldök még ketőt.
Ezzen a képen azt történt, hogy agresziv fejjel közeldtek felém, ülöhelyet keresve. És én megpróbálom megmagyarázni, hogy nem tudom hol vanak a székek.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sephiroth

Itten pedig a trombitálás művészetét próbáltam gyakorolni.
Valamiért nem akart összejönni:rolleyes:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Itachi

Hát öregem te sem vagy semmi...:hopp: :D :eek: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ignus

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hát öregem te sem vagy semmi...:hopp: :D :eek: :zen:

Hát én is erre gondoltam, bár nem pont ezekkel a szavakkal! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Zelgadis

Valaki adjon már nekem egy scannert T_T

Addig nem tudok "real" képet küldeni :)

Ez is csak egy festmény rólam :))

Baldy

Sephi: Ide bármilyen képet fel lehet rakni, bulisat, nem bulisat :) Bár bevallom, személy szerint a bulis képeknek én jobban örülök, azokat élvezetesebb nézni :) Szóval csak igy tovább! Amugy elképzellek, amint gladiátorképzésen Angel megy ellened szuronnyal meg hálóval, te meg ellene a két székkel :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Amugy elképzellek, amint gladiátorképzésen Angel megy ellened szuronnyal meg hálóval, te meg ellene a két székkel :D:D:D
Angel egyébként pajzsosnak készül, persze még csak készül, de majd köv szeptembertől... :D
Na ha egyébként ide bármilyen képet lehet rakni, akkor majd kigyűjtöm az elmúlt 18 év kedvenc képeit magamról és beszkennelem :) (nyugi, nincs olyan sok)
((most pedig elkezdek suliba indulni))

Sephiroth

Akkor jöjjön még néhány kép.
Ezzen úgy fotóztak le, hogy az UFO-k még nem vittek el embert faragni belőlem.;)
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sephiroth

Ezt a trüköt évekig gyakorlotam, hogy szépen tudjak kenyeret tépni.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sephiroth

Itt pedig igazi vízköpők láthatóak.
Ha senki nem rémült meg, akkor van még néhány képecském.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Ramiz

Szerintem végül is bejött ez a topic! Érdekes, hogy az ember óhatatlanul elképzel valakit az avatar alapján, és néha bejön (pl. Baldy vagy Tiaro szerintem hasonlít :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Ramiz
Szerintem végül is bejött ez a topic! Érdekes, hogy az ember óhatatlanul elképzel valakit az avatar alapján, és néha bejön (pl. Baldy vagy Tiaro szerintem hasonlít :D ).

Mondom én, Baldy-t egyből felismertem amikor először  találkoztam vele. :D (más kérdés, hogy kb csak fél órával később szóltam hozzá. :hopp: )

Soridan

Hehh :D

Én nyugodt szívvel írok ide, mert nincs kép amit magamról küldhetnék :P  Na de komolyan, a két legfrissebb kép rólam 7 illetve...pill.... 3 évesek :D

:( Bár, ahogy végigolvastam (és nézegettem) a thread-et, kedvet kaptam rá, hogy szokásommal ellentétben megmutassam magam... :(

Egész belelkesültem, amint lesz rá lehetőségem (ne kerteljünk, amint nem leszek lusta), azért is postolok egyet^^ És az enyém _nem_ lesz riasztó ( :rolleyes: Egész jó mesteremberek hozták össze a plafont :D )

Én eddig akit avatar alapján elképzeltem, azokról többynire kiderült, hogy az ellenkező nemhez tartoznak (mint azt avatar alapján hittem^^")
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Én eddig akit avatar alapján elképzeltem, azokról többynire kiderült, hogy az ellenkező nemhez tartoznak (mint azt avatar alapján hittem^^")

:confused: Mér Trivin kívül van még valaki? :D

Soridan

Még vmi!

Ha vki nem akar magáról képet, akkor azokat tessék nem piszkálni hanem elmenni megnézni élőben :D Megéri ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Még vmi!

Ha vki nem akar magáról képet, akkor azokat tessék nem piszkálni hanem elmenni megnézni élőben :D Megéri ;)

Ha egy címet is adsz, szívesen. :hopp:

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:confused: Mér Trivin kívül van még valaki? :D
Van, de nem mondom, mert égeeek -_-"
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:confused: Mér Trivin kívül van még valaki? :D

Hát igen, én az avataromat nem úgy választom, hogy kire akarok hasonlítani, hanem hogy kiket kedvelek, és ezek általában női karakterek szoktak lenni.
De szerintem pl. Dizzy sem hal formájában fog személyesen megjelenni :D

ignus

NA pl. szerinted én akár egy kicsit is hasonlitok az avatarom által  elképzelt alakra?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Nephilim

QuoteOriginally posted by Trivi
Hát igen, én az avataromat nem úgy választom, hogy kire akarok hasonlítani, hanem hogy kiket kedvelek, és ezek általában női karakterek szoktak lenni.
De szerintem pl. Dizzy sem hal formájában fog személyesen megjelenni :D

Így omlanak porrá a lexebb álmok. Pedig én úgy beleéltem magam a szombati sushi partiba... :(
"God's in his heaven. All's right with the world."

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Trivi
Hát igen, én az avataromat nem úgy választom, hogy kire akarok hasonlítani, hanem hogy kiket kedvelek, és ezek általában női karakterek szoktak lenni.
De szerintem pl. Dizzy sem hal formájában fog személyesen megjelenni :D
:lol:

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
NA pl. szerinted én akár egy kicsit is hasonlitok az avatarom által  elképzelt alakra?
igen ;) (meg meg is lepõdtem... bár életben kicsit ilyesztõbb vagy... :D)

ignus

QuoteOriginally posted by Shock12
igen ;) (meg meg is lepõdtem... bár életben kicsit ilyesztõbb vagy... :D)

Szipp-szipp :ejj:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

dizzy

QuoteOriginally posted by Nephilim
Így omlanak porrá a lexebb álmok. Pedig én úgy beleéltem magam a szombati sushi partiba... :(

Háát, mikor is lesz az a sushi party?
Hányra mentek, mert akkor én is beszállok. Ha minden igaz, csak 5-re kell odaérnem a Trafóba, már ha addig nem kajáltok szét :)
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Tiaro

Na tessék. Ilyen egy optimista, töretlen jókedvű főfogás.
Kevés az ilyen, becsüljétek meg... :D

Ezzel a threaddel csak az a baj, h annyira nem vagyok fotogén, hogy ált én is megijedek a képeimtől. Mi lenne, ha inkább beszkennelném magam...?:confused:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone