Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Moloko

Quote from: BaldyHa látni akarsz engem, gyere el a buliba mindenképp!
Amugy itt egy "új" kép rólam :) Asszem két hete szombaton kéaszült...
"Új" kép
baaaka...
QuoteA buliba meg tényleg gyertek sokan, mert nagyon megéri! Eddig voltam kettőn, de kevés buli volt, amit ennyire élveztem :)

Ui.: ja és hogy én se maradjak le: Bruce: Nekem is annyira ismerős vagy! Nagyon hasonlitasz egy meeten látott fazonra ám! :D
jaj, akkor lehet h nekem is meetrol ismerös és önmagara emlékeztetett :)

Exo

Bruce! Nekem egyátalán nem vagy ismerös :D:D:D
(Csak, hogy mást is halljál már :D)

Moha

Quote from: XagaKvikveg lány ??? :eek: Mik derülnek ki ha idelátogat az ember.
Ugye-ugye! ;) Sűrűbben kell ide benézni! :) Egyébként az elején én sem gondoltam volna.

Baldy

Hagyjátok már szegény Kvikveget már békén ezzel a témával :)
Inkább szenvedjetek még egy kicsit és nézzétek meg ezt a másfél éves képet :) Ennek alapján megtanuljátok, mi az igazi szörnyűség :D
Nesztek
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Quote from: BaldyNesztek

Spooooky :D

Moloko

Quote from: BaldyHagyjátok már szegény Kvikveget már békén ezzel a témával :)
Inkább szenvedjetek még egy kicsit és nézzétek meg ezt a másfél éves képet :) Ennek alapján megtanuljátok, mi az igazi szörnyűség :D
Nesztek
hú, azért a jelen állapot sokkal jobb ;) (sokkal-sokkal)

Baldy

Ezzel a képemmel szokták a környéken a kisgyerekeket ijesztgetni :):):)
Amugy köszi Angel :) Valahogy nekem is ez volt a véleményem, miután rábukkantam a képre. Most már nem ijedek meg magamtól, mikor a tükörbe nézek :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Bruce

Quote from: BaldyEzzel a képemmel szokták a környéken a kisgyerekeket ijesztgetni :):):)
Hogy jön a zsákos bácsi? Hatásosnak tűnik  :D  :hehe:
Egyébként meg egyszer jártam meeten... Azóta is hiába próbáltam feljutni. Pedig nem egyszer volt úgy, hogy felmegyek, de aztán valahogy mégse jött össze. (Oh mamma, hogy én ott mit össze nem bénáztam...  :rolleyes: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

ignus

Jó legyél mert eljön Baldy-bácsi érted! :D Amugy jó kép, mókás! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Sephiroth

Ide már igencsak régen írtam (meg máhova is). Inkább csak egy linket adnék.
Fényképek . <- itt nagyon sok fotó van nemcsak rólam.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Soridan

#1000
Quote from: KvikvegHa igy jonnel szembe sotet mellekutcban, asszem sikitozva menekulnek. :eek:

:p Szavadon foglak, ha tovább bókolsz :bsd: :D

És hűnek maradni IRL nickemhez (Meki - Macleod):

Csak egy maradhat - Lovag vs Szakács

Egyébként ott van [Bounce] is... hogy a kompozíció teljes legyen :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Quote from: SephirothIde már igencsak régen írtam (meg máhova is). Inkább csak egy linket adnék.
Fényképek . <- itt nagyon sok fotó van nemcsak rólam.
Egyet belinkelnék, ha szabad :)
Gyönyörű pár :D

És jó a "felbontása" az oldalnak :)

edit: hopp, ez az 1000. post itt :)

Soridan

#1002
Quote from: BaldyHuhh mára is megvolt a szivinfarktus!
Még jó, hogy a bal nadrágzsebben mindig van egy kis defibrillátor :D
Mutasd meg ezt a képet majd egy fodrásznak, szerintem rögtön elsirja magát a látványtól  :hehe:

Örömében fakad sírva, ha belegondol, mennyit elkérhet ennek emberivé formálásáért :D

Don't touch my food!

Társadalmi öngyilkosság ezeket felrakni :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Sephiroth

Quote from: TriviEgyet belinkelnék, ha szabad :)
Gyönyörű pár :D

És jó a "felbontása" az oldalnak :)

Felőlem akármit be lehet linkelni onnan.
A Majálisos képeken pedig olyan ritka alkalom látható, ami nem nagyon fordul velem elő (ennyire túlzotan). Ezért kérem megértéssel nézni azokat a fotókat.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

nyehehehe :D

Baldy

azért a kommentet is olvassátok el hozzá amit írt :)

Baldy

Quote from: Angelnyehehehe :D

Baldy

azért a kommentet is olvassátok el hozzá amit írt :)

A kommentet kéretik komolyan venni :)
Már annyira emberinek nézek ki majdnem, hogy adót is kéne lassan fizetnem, mint mindenki másnak :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Karma XXL

It is time...

Nekem is van ám képem :)

Kicsit kimerülve, osztálykirándulás 2. fázisa előtt, ami mondjuk egészen hajnali 3-ig tartott ;) - 3 nap folyamán összesen 15 órát aludtam  :gevumezs:

Exo

#1007
Apropó, osztálykirándulás...lássátok mit találtam ki (a naggyonhülyeség jele ez) :D:D:D

/me szkafander nélkül hülyül az űrhajóssal a Holdon

Csaszi

Na jó nekem ez a kép linkelés nemmegy....inkább használom a galériát
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Moha

Quote from: ExoApropó, osztálykirándulás...lássátok mit találtam ki (a naggyonhülyeség jele ez) :D:D:D

/me szkafander nélkül hülyül az űrhajóssal a Holdon
Jó beállítású kép! Szerintem ötletes! Na és :lol:

Karma XXL

Quote from: MohaJó beállítású kép! Szerintem ötletes! Na és :lol:

 :hehe: Én csináltam a képet  :hopp:

.Attila

Quote from: CsasziNa jó nekem ez a kép linkelés nemmegy....inkább használom a galériát
Tessék:
Csaszi képe

Csaszi

Quote from: TriviTessék:
Csaszi képe[/QUOTE

Oh, ez jó, köszi... \:u
Asszem itt az ideje nekiállnom gyakorolni....de előtte megnézem a Naruto 88-at :D
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Baldy

Csaszi: te sem leszel vendégszereplő a Vészhelyzet sorozatban azt hiszem :D
Freyja: rólad mikor is látunk képet? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Quote from: SysOP XXL:hehe: Én csináltam a képet  :hopp:

Fogalmazzunk úgy, hogy te nyomtad meg azt a bizonyos gombot :D
A kompozíciót én találtam ki :hopp:

Sephiroth

#1015
Hát itt volna egy kép, hogyan kell rágyújtani ártatlanul. Így legalább megismertek, ha a táborozáshoz gyülekezés közben éppen rágyújtok.

Képecske
No time to haste... khmm waste. Let's go!

ignus

Quote from: SephirothHát itt volna egy kép, hogyan rágyújtani ártatlanul. Így legalább megismertek, ha a táborozáshoz gyülekezünk és éppen rágyújtok.

Képecske

A commentet olvasva azt hittem hogy valami dinamit rudat tartasz a szádban vagy valami ilyesmi... Aztán megláttam a képet... :) Hát igen, ez eredeti Sephitoth.... :lol: Kicsi (tm)-et kéne tenni minden képedre! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: SephirothHát itt volna egy kép, hogyan kell rágyújtani ártatlanul. Így legalább megismertek, ha a táborozáshoz gyülekezés közben éppen rágyújtok.

Képecske

Csak ránéztem a képre, és márius rájöttem, miért irják rá a cigisdobozokra, hogy a dohányzás káros az egészségre :D:D:D El is döntöttem rögtön, hogy leszokok a bagóról :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Na de mutatnék én is egy ujabb bájos képet magamról :)
Ebből azt lehet megtanulni, hogy nem érdemes pofára esni az életben (de legfőképpen akkor nem, ha csak a beton foghat fel :D) :D
Ime :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyNa de mutatnék én is egy ujabb bájos képet magamról :)
Ebből azt lehet megtanulni, hogy nem érdemes pofára esni az életben (de legfőképpen akkor nem, ha csak a beton foghat fel :D) :D
Ime :)

Tyűha mester vigyázz magadra mert a végém még ittmaradunk Baldy-tlanul... :D Mikor történt?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."