Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Moha

Hát, te kész vagy, mint a házi feladat!
Mi történt? Mérgedben ?

Baldy

Quote from: ignusTyűha mester vigyázz magadra mert a végém még ittmaradunk Baldy-tlanul... :D Mikor történt?

Ma délután kb. 4 és fél 5 között :)
Fél hatra már a traumatológiáról távoztam mosolygósan :)
Amugy kiméltem a falat a fejemtől, de a betont kevésbé, azt nagyon ügyesen lefejeltem :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Csaszi

A tippeim arról, hogy mi történt :D:
  #1:
ENEMY--->  :_piszka:  <----Baldy
  #2:
ENEMY---> :uzi::beken: <---Baldy
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Marfy

Quote from: RamizNem rossz ötlet ez a topic a meet miatt. Csakhogy...
Na váááárjatok csak... ehhez mit szóltok:

]Szolidan szerepjátszogatok
Nyugi, nem ittam, csak jó kedvem van. (Csuhaj!)
Kedvenc arcképem

Én szóltam! :eek: :D
Amúgy meg: :hopp: SÖR! :hopp: SÖR!! :hopp: SÖR!!!

Nekem mind3 link hibás volt lehet később jó lesz.
Majd teszek fel én is képet igaz nem a legjobbak meg elég távoliak de most más nincs kéznél.

Moloko

Quote from: ignusa végém még ittmaradunk Baldy-tlanul...

hát az igen szar lenne :beken: :beken: ;) :rolleyes: :D

Csaszi

Quote from: NokiNekem mind3 link hibás volt

Én sem tudtam megnyitni egyiket sem. Valami megoldás?
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Moha

Quote from: Csaszi
Quote from: NokiNekem mind3 link hibás volt

Én sem tudtam megnyitni egyiket sem. Valami megoldás?
Meg kell kérni Ramiz-t, hogy tegye fel újra. 404-es hibával jön be, ergo törölve lett a fájl.

Baldy

Quote from: CsasziA tippeim arról, hogy mi történt :D:
  #1:
ENEMY--->  :_piszka:  <----Baldy
  #2:
ENEMY---> :uzi::beken: <---Baldy

Igy volt pontosabban:
Elsőként történt: ENEMY--->  :_piszka: <---Baldy
Ezt követte a pofázmányom előnytelen eldeformálódása...
Majd ez történt:  Baldy--->  :uzi:  :beken: <---ENEMY

:D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Freyja

Quote from: BaldyFreyja: rólad mikor is látunk képet? :)
Egyhamar nem valószínű, nemtom láttad-e korábbi próbálkozásaimat ezügyben...Azóta sem halad a dolog. Az önarcképcsarnok nem szeret engem valamiért  :bruhuhu:

Moha

Quote from: FreyjaEgyhamar nem valószínű, nemtom láttad-e korábbi próbálkozásaimat ezügyben...Azóta sem halad a dolog. Az önarcképcsarnok nem szeret engem valamiért  :bruhuhu:
Küldd el valakinek emailben, és ő majd felrakja.
(/me ha kell vállalkozik rá :D )

Csaszi

Ja....vagy nyírd ki néhány tanáromat, és megnézünk a híradóban  :hopp:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Baldy

Quote from: FreyjaEgyhamar nem valószínű, nemtom láttad-e korábbi próbálkozásaimat ezügyben...Azóta sem halad a dolog. Az önarcképcsarnok nem szeret engem valamiért  :bruhuhu:

Tudom, hogy próbálkoztál, azért kérdeztem :)
Amugy te melyik is vagy a képen, amit felraktál? :)
Nincs véletlenül valami frissebb kép rólatok? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pandóra

Quote from: BaldyTudom, hogy próbálkoztál, azért kérdeztem :)
Amugy te melyik is vagy a képen, amit felraktál? :)
Nincs véletlenül valami frissebb kép rólatok? :D
Mi bajod van a képpel?  :rotflol: Bal oldalon van Freyja, a jobbon én.  :lol:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Marfy

Itt Magamról egy kép és egyben az egyetlen is sajna, de ha lesz valami jó azt majd felteszem. A középső lennék én már amenyire ki lehet venni ráadásul még sapka is van rajtam. Hát nem a legjobb több mint a semmi :).

Moha

Tessék, íme egy kép, csak úgy "a la nature" kézből fotózva. Tudok ám ilyen pofát is vágni.

Hülye pofa + UFO-szemüveg + csapzott haj

Lehet szörnyülködni. :D :D :D

Csaszi

Quote from: MohaTessék, íme egy kép, csak úgy "a la nature" kézből fotózva. Tudok ám ilyen pofát is vágni.

Hülye pofa + UFO-szemüveg + csapzott haj

Lehet szörnyülködni. :D :D :D

Bazz, nyomnánk rád egy kis barna festéket, és pont úgy néznél ki ebben a szemüvegben, mint Martin Lawrence abban a filmjében, amikor Dany De Vitoval játszott együtt  :rotflol:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Moha

Quote from: CsasziBazz, nyomnánk rád egy kis barna festéket, és pont úgy néznél ki ebben a szemüvegben, mint Martin Lawrence abban a filmjében, amikor Dany De Vitoval játszott együtt  :rotflol:
A Négybalkéz-re gondolsz? Hááát, nem is tudom...
Mindegy, annyira úgyse tudok lebarnulni :p

Csaszi

Quote from: MohaA Négybalkéz-re gondolsz? Hááát, nem is tudom...
Mindegy, annyira úgyse tudok lebarnulni :p

Ne add föl Marti...izé Moha! :D
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Freyja

Quote from: BaldyAmugy te melyik is vagy a képen, amit felraktál? :)
Bocsika, a használati útmutató elmaradt, de Pandóra már pótolta :D
Egyébként nemtom most hogy sikerült feltenni, mert errort írt ki megint. De látom felkerült...valahogy  :rolleyes:
No mindegy, ez a lényeg :D

QuoteNincs véletlenül valami frissebb kép rólatok? :D
Dolgozunk az ügyön ;)

Baldy

Quote from: FreyjaDolgozunk az ügyön ;)

Menjetek tüntetni a Parlament elé "Szabadságot a szarvasmarháknak" feliratokkal, és akkor a TV-ben majd látunk titeket :D
És ráadásul hiresek is lesztek :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

Quote from: BaldyMenjetek tüntetni a Parlament elé "Szabadságot a szarvasmarháknak" feliratokkal, és akkor a TV-ben majd látunk titeket :D
És ráadásul hiresek is lesztek :):):)
:lol: hogy neked milyen ötleteid vannak :rotflol:

Moha

Quote from: BaldyMenjetek tüntetni a Parlament elé "Szabadságot a szarvasmarháknak" feliratokkal, és akkor a TV-ben majd látunk titeket :D
És ráadásul hiresek is lesztek :):):)
Úgy is van! Küldjük (hosszú) szabadságra a politikusokat! :D :D :D

Baldy

Quote from: MohaÚgy is van! Küldjük (hosszú) szabadságra a politikusokat! :D :D :D

Nem rossz ötlet, bár én azon gondolkodtam, hogyha a politikusok a népet képviselik, akkor a nép felmondhat nekik, ugye?
Rúgjuk ki őket! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyNem rossz ötlet, bár én azon gondolkodtam, hogyha a politikusok a népet képviselik, akkor a nép felmondhat nekik, ugye?
Rúgjuk ki őket! :D
Népszavazással lehet, de ahhoz meg kell szavazni a népszavazást, és találd ki, kik szavazzák meg ;)
Habár aláírás gyűjtéssel is lehet kötelezni a parlamentet népszavazás megtartására, de így már túl komoly mederbe terelném a témát :)

Moha

Quote from: BaldyRúgjuk ki őket! :D
Vagy esetleg cseréljenek helyet a marhákkal... (lehet, hogy jobban járnánk...) :D :D :D

ignus

Haverom divattervezői záróvizsgájának egyik végeredménye... mármint a ruha, nem én! :D

Jaj
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

#1046
Quote from: ignusHaverom divattervezői záróvizsgájának egyik végeredménye... mármint a ruha, nem én! :D

Jaj
Szó, ami szó, eléggé furcsa darab. És amúgy ez férfi ruha? ;)

Edit: Mégegyszer megnézve olyan "varázslós" hatása van. Már csak a varázspálca hiányzik hozzá :hopp:

Xaga

Quote from: MohaVagy esetleg cseréljenek helyet a marhákkal... (lehet, hogy jobban járnánk...) :D :D :D

Marha jó lenne...:D Szerintem csak le kéne cserélni az egész parlamentet egy fiatalabb nemzedékre.

Király ruci ignus nagyon...őőő...hogy is mondjam...szabad, egyéni stílusú egzotikus érdekes szokatlan futurikus (kimennél az utcára ebben 100 hogy megbámúlnának) 1-2 év és tuti ez lesz a divat.

Sephiroth

Múltkoriban voltunk már egy kicsit sátorozni. Gondoltam feldobok már két képet.

A kis sör és a még kiseb
A nagy melegben egy kis sörfürdő igaz nem az igazi, de szerintem ez is megteszi.

Persze voltunk kirándulni az erdőben és szép volt a táj is, nem csak a sörözés ment egész idő alatt.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Baldy

Quote from: SephirothPersze voltunk kirándulni az erdőben és szép volt a táj is, nem csak a sörözés ment egész idő alatt.

Nem csak sörözés? Akkor tuti volt ott bor is :D
Mondjuk erdőben egy kis mézbor? :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.