Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Exo

Quote from: norikoThe return of the Twix  :hehe:

Mi szeressük a csokit :D...azé reklámozzuk :D

Aka-shi

Kilteh! Kiköpött az avatarod vagy:D

Noriko! Micsoda mix?:)

Exo

Kilteh én sík azt hittem, hogy lány vagy...ezek az avatarválasztások nagyon össze tudnak zavarni...:ejj: :D:D:D

Moha

Quote from: ExoKilteh én sík azt hittem, hogy lány vagy...ezek az avatarválasztások nagyon össze tudnak zavarni...:ejj: :D:D:D
Hehe, pedig ő maga mondta egyszer, hogy nem kell az avatarnak tükröznie a nemi hovatartozást, mert pl. ő is egyszerűen csak azt használja, ami tetszik.

Magyarul: Avatar neme <> tulajdonos neme (legalább is nem feltétlen egyenlő :) )

Pl. Kvikveg avatarjából se nézné ki senki, hogy egy lányt takar... :D

Baldy

Jók a képek Csaszi!
Te vagy az uj Knight Rider? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Quote from: ExoKilteh én sík azt hittem, hogy lány vagy...ezek az avatarválasztások nagyon össze tudnak zavarni...:ejj: :D:D:D
De ramélem rám nem hiszed hogy lány vagyok!
Mert különben azt teszem amit az avatarom! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Exo

Quote from: FeldinDe ramélem rám nem hiszed hogy lány vagyok!
Mert különben azt teszem amit az avatarom! :)

Rólad már korábban is láttam képeket :D ---> sz'al nem :D
amúgy meg a te avatarod nem olyan megtévesztö :)

ignus

Hi!

Dolgoztam hétvégén... Ilyen is van néha!...

Beragadt... éppen rugok bele... :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Quote from: ignusBeragadt... éppen rugok bele... :)
De ugye a kapcsolóját azért elengedted előtte?  :rolleyes: ;)

Baldy

Ejnye!
Nem hittem volna, hogy ilyen sokan füveztek a hétvégén :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

Nahh... hagyományt török meg.

És azt hiszem, nagyon ártok a 'jóhíremnek'. Meg kell állapítsam, a géntérképem nélkülözi a fotogént. Élőben 'talán' jobb a helyzet :D

Kajára készülök

Készülődés 2

Jobbszél

Momó kicsit hiperaktív volt... gondoltam megelőzöm^^

Ezért a képért felelősséget nem vállalok :D (Még ÉN is megijedtem tőle)

Szeressük egymást gyerekek!
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: Exoamúgy meg a te avatarod nem olyan megtévesztö :)
He????
Ezt légyszi fejtsd ki!
/me fáradt és elhagyta a felfogóképességét...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

Quote from: SoridanNahh... hagyományt török meg.

És azt hiszem, nagyon ártok a 'jóhíremnek'. Meg kell állapítsam, a géntérképem nélkülözi a fotogént. Élőben 'talán' jobb a helyzet :D

Kajára készülök

Készülődés 2

Jobbszél

Momó kicsit hiperaktív volt... gondoltam megelőzöm^^

Ezért a képért felelősséget nem vállalok :D (Még ÉN is megijedtem tőle)

Szeressük egymást gyerekek!
A te géntérképedből hiányzik??? Te még nem láttál rólam képet! Jó, igaz, az elmúlt években nem is készült rólam kép... csak két igazolványkép pár hónappal ezelőtt, amiket most a héten találtam meg... Kapásból két év szigroított, de azért ha be tudom valahol scannelni, akkor OK.
De szerintem a te képeid nem igazán vésze...
JESSZUSOM!!! BETÖLTÖTTE AZ UTOLSÓT!!! Na jó, asszem jobb ha nem szólok egy szót sem az én képeimre... Még szerencse, hogy a többi képen látszik, hogy valójában nem vagy ilyen... :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

:uzi: * 666  :D

Ugye-ugye? Ezért adagoltam ebben a sorrendben :D Váháháháhá... a pitizős és párbajozós nincs meg... elő kell kaparnom...
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Exo

#974
Quote from: FeldinHe????
Ezt légyszi fejtsd ki!
/me fáradt és elhagyta a felfogóképességét...

Azt értem ez alatt, hogy annak ellenére, hogy a te avatarodon is lány van, ez egyátalán nem sugallja azt, hogy lány lennél (ergó: fiú vagy), viszont az avatarja alapján Kilteh, akár lehetne lány is...

Szóval összegezve, a te avatarod nem lányos...:)

(Kiltehet sem akarom megbántani, mert jó az az avatar :jee: )

Sori>> Az utolsó kép nagyon dúúúrva :D:D:D

Moha

Quote from: SoridanMomó kicsit hiperaktív volt... gondoltam megelőzöm^^
Nyuszi-puszi megelőző hadművelet? :)
Quote from: SoridanEzért a képért felelősséget nem vállalok :D (Még ÉN is megijedtem tőle)

Szeressük egymást gyerekek!
Ez hogy jött össze?
Bár, rólam készült már ettől ijesztőbb kép is... SOKKAL ijesztőbb.
Quote from: BaldyEjnye!
Nem hittem volna, hogy ilyen sokan füveztek a hétvégén :D:D:D
Ja, egyesek füveznek, mások fáznak. :)

Baldy

Quote from: SoridanSzeressük egymást gyerekek!

Huhh mára is megvolt a szivinfarktus!
Még jó, hogy a bal nadrágzsebben mindig van egy kis defibrillátor :D
Mutasd meg ezt a képet majd egy fodrásznak, szerintem rögtön elsirja magát a látványtól  :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyHuhh mára is megvolt a szivinfarktus!
Még jó, hogy a bal nadrágzsebben mindig van egy kis defibrillátor :D
Mutasd meg ezt a képet majd egy fodrásznak, szerintem rögtön elsirja magát a látványtól  :hehe:

Baldy  :_piszka: hangulatban? :D Télleg nicns valami uj kép rólad? Rég láttalak amúgy!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

Quote from: ignusBaldy  :_piszka: hangulatban? :D Télleg nicns valami uj kép rólad? Rég láttalak amúgy!
most lesz majd péntek este Visual Kei, talán majd lesznek képek is...
apropó: gyertek bulizni! :) ;) (Marco Polo club júni 4 péntek 20:00 belépő 600 ft)

noriko

Quote from: Soridan:uzi: * 666  :D

Ugye-ugye? Ezért adagoltam ebben a sorrendben :D Váháháháhá... a pitizős és párbajozós nincs meg... elő kell kaparnom...

..hehe az utcsón olyan sámán fejed van :D

(megvan a pitizős! :bsd: :p )
"I wish I could, but I don't want to."

Soridan

Quote from: MohaEz hogy jött össze?

Ha tudnám, legközelebb el tudnám kerülni :D

Quote from: noriko(megvan a pitizős! :bsd: :p  )

Ha lehet, akkor ne reklámozd :D

(Kéééérlek ;) )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: ExoAzt értem ez alatt, hogy annak ellenére, hogy a te avatarodon is lány van, ez egyátalán nem sugallja azt, hogy lány lennél (ergó: fiú vagy), viszont az avatarja alapján Kilteh, akár lehetne lány is...

Szóval összegezve, a te avatarod nem lányos...:)

(Kiltehet sem akarom megbántani, mert jó az az avatar :jee: )

Sori>> Az utolsó kép nagyon dúúúrva :D:D:D
Tessék vigyázni az ilyen kijelentésekkel mert Tomo besértődik!!! :)
Habár nem az a fajta :)
Na majd keresek róla egy nyugodt képet. (Tomóról nyugodt képet :))

Az az utolsó kép...
Hát valami nagyon...
Olyan őrült varázsló séró :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kvikveg

Quote from: SoridanEzért a képért felelősséget nem vállalok :D (Még ÉN is megijedtem tőle)

Szeressük egymást gyerekek!
Hmmm... Mi szo szokkent ki fogad keritesen?  :lol:
Ha igy jonnel szembe sotet mellekutcban, asszem sikitozva menekulnek. :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bruce

Huhh... Hölgyeim és uraim, az első kép, ami rólam a neten megjelent. Hosszú idő óta ez az első, ami rólam készült... Még az egy éve elkattintott ballagási képeim sincsenek előhívva... talán jobb is.
Ez lennék én
Remélem jól linkeltem be...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xaga

Quote from: MohaPl. Kvikveg avatarjából se nézné ki senki, hogy egy lányt takar... :D

Kvikveg lány ??? :eek: Mik derülnek ki ha idelátogat az ember.

Komplikato

Hmmm. Nincs neked egy jános nevű bátyád véletlenül???
Hasonlítasz egy ismerősömre :)
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Xaga

Quote from: Bruce579Huhh... Hölgyeim és uraim, az első kép, ami rólam a neten megjelent. Hosszú idő óta ez az első, ami rólam készült... Még az egy éve elkattintott ballagási képeim sincsenek előhívva... talán jobb is.
Ez lennék én
Remélem jól linkeltem be...

Bajszot rajzolunk az avatárodnak, így teljes lesz a hasonlóság :D

Bruce

Quote from: KomplikatoHmmm. Nincs neked egy jános nevű bátyád véletlenül???
Hasonlítasz egy ismerősömre :)
Egyáltalán nincs bátyám, nemhogy János nevű... Vagy ez nem is nekem szólt? :confused:  :rolleyes:

Quote from: XagaBajszot rajzolunk az avatárodnak, így teljes lesz a hasonlóság :D
Na igen... meg befestjük a hajam, és aranyos szárnyakat (NEM angyalszárnyakat...) növesztek ;)  :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moloko

Quote from: KomplikatoHmmm. Nincs neked egy jános nevű bátyád véletlenül???
Hasonlítasz egy ismerősömre :)
hehe, fura, engem is emlékeztet valakire Bruce579, csak nem tudom h kire :D:D

Baldy

#989
Quote from: ignusBaldy  :_piszka: hangulatban? :D Télleg nicns valami uj kép rólad? Rég láttalak amúgy!

Ha látni akarsz engem, gyere el a buliba mindenképp!
Amugy itt egy "új" kép rólam :) Asszem két hete szombaton kéaszült...
"Új" kép
A buliba meg tényleg gyertek sokan, mert nagyon megéri! Eddig voltam kettőn, de kevés buli volt, amit ennyire élveztem :)

Ui.: ja és hogy én se maradjak le: Bruce: Nekem is annyira ismerős vagy! Nagyon hasonlitasz egy meeten látott fazonra ám! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.