Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Angelvagy lesifotósnak menni, és csak amikor beállítottad már, akkor szólni csak, hogy Te, fordulj ide légyszives! :D
az a baj ezzel, hogy ha az ember egy társaság részeként van jelen, nem lehet megjátsani...
Hjaaaj, ne is mondd! Exbarátnőmmel is egy ilyen szitun vesztünk össze, de nagyon.  :beken:

Moloko

Quote from: MohaHjaaaj, ne is mondd! Exbarátnőmmel is egy ilyen szitun vesztünk össze, de nagyon.  :beken:
hm... nem értem hogy mit lehet ezen összeveszni :rolleyes: (vedd úgy hogy nem szóltam, de ha mégis válaszolnál rá akkor PMben tedd ;))

hogy nem lehetek offtopic?...
asszem ezt nem úszom meg... bocs az :_off: -ért... :(

Ramiz

Felraktam pár képpet, csak lusta vagyok postolni.
Az egyikben lenyomom Baldy-t rémíszt?ségben! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizFelraktam pár képpet, csak lusta vagyok postolni.
Az egyikben lenyomom Baldy-t rémíszt?ségben! :D
Na, majd akkor én. Csak, hogy a többieknek ne kelljen keresgélniük :)
Ramiz1
Ramiz2
Ramiz3
Ramiz4
Ramiz5

Kész, asszem nincs több :)

Moloko

#874
Quote from: RamizFelraktam pár képpet, csak lusta vagyok postolni.
Az egyikben lenyomom Baldy-t rémíszt?ségben! :D
Quote from: MohaNa, majd akkor én. Csak, hogy a többieknek ne kelljen keresgélniük :)
Ramiz1
Ramiz2
Ramiz3
Ramiz4
Ramiz5

Kész, asszem nincs több :)
heh, osztálykirándulás :)
hogy egyesek milyen fiatalok errefelé ;) :rolleyes:
Ramiz, a négyes számú képre gondoltál mint ilyesztgetés? ;) :D

Moha

Quote from: Angelhogy egyesek milyen fiatalok errefelé ;) :rolleyes:
És akkor én mit szóljak?  :hehe:

Shock12

Quote from: Angelhogy egyesek milyen fiatalok errefelé ;) :rolleyes:
Bizony - bizony... ezt én is mondhatnám... :p

Saori

Szörnyűek vagytok... :p

Edit: Ramiz, azért Baldy-n még így sem teszel túl..:D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

Quote from: SaoriSzörnyűek vagytok... :p
Ráadásul már kép nélkül ! Hátmégha az is lenne.... huhúúú.. :p

Najó... power :_off:

Damnatus

#879
Hali!

Na én is beadok egy képet. Aki a nagy messzeségbe bámul, kezével takarván a napfényt, az vagyok én. Tudom nem a legszerencsésebb önarcképnek, de más képem nem volt.
Damnatus

Shadowolf

Quote from: DamnatusHali!

Na én is beadok egy képet. Aki a nagy messzeségbe bámul, kezével takarván a napfényt, az vagyok én. Tudom nem a legszerencsésebb önarcképnek, de más képem nem volt.

Nincs ezzel sztem semmi baj. (kivehetö a fizimiskád, na :D) Elemben lenne egy iciri-piciri kérésem... Ne attach-ként rakd be! Tedd fel légyszi ide, és onnan linkeld be ebbe a topicba. Erre azért van szükség, mert az attach-ok lassítják a fórumot. Megértésedet elöre is köszönöm...

Damnatus

Hali!

Quote from: ShadowolfNincs ezzel sztem semmi baj. (kivehetö a fizimiskád, na :D) Elemben lenne egy iciri-piciri kérésem... Ne attach-ként rakd be! Tedd fel légyszi ide, és onnan linkeld be ebbe a topicba. Erre azért van szükség, mert az attach-ok lassítják a fórumot. Megértésedet elöre is köszönöm...

Ok, megértettem!

Baldy

Quote from: RamizFelraktam pár képpet, csak lusta vagyok postolni.
Az egyikben lenyomom Baldy-t rémíszt?ségben! :D

Ahhoz jobban bele kell huznod :D
Amugy nagyon örülök a pár uj képnek, amit felraktatok emberek :)
A többieknek pedig: ti mikor fogtok képet ferakni? :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

#883
Na ilyen még úgysem volt rólam... Csak itt csak most csak Nektek! Ignus ruha nélkül.... Na jó nem... (az lenne igazán ijesztő :D )

Ignus bekütte
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignus(az lenne igazán ilyesztő :D )

De nem olyan ijesztö mint a helyesírásod...:p :D

A kép meg aranyos. :D Ilyen még tényleg nem volt. :hopp:

ignus

Quote from: ShadowolfDe nem olyan ijesztö mint a helyesírásod...:p :D

A kép meg aranyos. :D Ilyen még tényleg nem volt. :hopp:


Gome.... Javitva... (tyű most ég az arcom... Helyesírásom mindig 4es volt...)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Quote from: ignusGome.... Javitva... (tyű most ég az arcom... Helyesírásom mindig 4es volt...)
A helyesírássomal nekem se volt gondom (a külalakkal annál inkább :p), de valahogy ezt a szót (ijeszt) én is mindíg elrontottam... Nagyon hasonlít az ilyen-re. :)

Baldy

Quote from: ignusNa ilyen még úgysem volt rólam... Csak itt csak most csak Nektek! Ignus ruha nélkül.... Na jó nem... (az lenne igazán ijesztő :D )

Ignus bekütte

Huuuuuu de cukor kép!!! :D:D:D
A csajok mind olvadni fognak tőled! :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyHuuuuuu de cukor kép!!! :D:D:D
A csajok mind olvadni fognak tőled! :):):)

Na akkor gyorsan leszedem, nem akarom hogy Saoriék elfolyanak... (rossz az aki rosszra gondol...)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

Quote from: ignuselfolyanak...

Helyesírás.. :D //tudom..bagoly mondja verébnek ..:D
És különben is már láttam...:D És nem tapasztaltam halmazállapotbeli változást...:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

Akkor ok... :D
Helyesirás sux...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Ramiz

Quote from: SaoriRamiz, azért Baldy-n még így sem teszel túl..:D

Majd igyekszem...  :rolleyes:  (...Phű... hurrá! :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Na, végül én is be mertem postolni egy képet magamról. (Ööö... biztos, hogy nem fogom ezt megbánni? :rolleyes: )

Moha

Baldy

Quote from: MohaNa, végül én is be mertem postolni egy képet magamról. (Ööö... biztos, hogy nem fogom ezt megbánni? :rolleyes: )

Moha

Ejjj de jó háttérkép!! :D
Azt nem fogom mondani, ejj de jó pasi, mert még mindig nem vagyok meleg, ezt majd a csajokra bizom :p :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Quote from: BaldyEjjj de jó háttérkép!! :D
Innen van. Eredetileg egy logon screen lenne, de én inkább csak wallpapernek raktam be.

Baldy

Quote from: MohaInnen van. Eredetileg egy logon screen lenne, de én inkább csak wallpapernek raktam be.

Most már nekem is az virít a gépemen :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyMost már nekem is az virít a gépemen :):):)
Nekem is megvolt, sőt, van egy másik is...

Baldy

Quote from: TriviNekem is megvolt, sőt, van egy másik is...

Na mutasd az utat törpapa! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Quote from: BaldyAzt nem fogom mondani, ejj de jó pasi, mert még mindig nem vagyok meleg, ezt majd a csajokra bizom :p :hehe:

Hallottátok az ukázt, lányok! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Edina-chan

beszúrjam a képemet,ne szúrjam........inkább nem!  :hehe: