Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: kisviragvampireflower
Júúúúj!  :eek: Még az grimasz hozzá! Itt aztán nem látszik, hogy lány vagy. :)

Baldy

Quote from: ignusIgazi Baldy gyilkos kép következik... (Dupla hatás)

hehe

Miattad lassan pelenkát kell viselnem, amikor az Önarcképcsarnokba lépek :D
De azért kisvirág is megdobogtatta a szivemet olyan kardiológus módra :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

animoni

Quote from: ignusIgazi Baldy gyilkos kép következik... (Dupla hatás)

hehe

A két fiú közül melyik vagy te?
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Kvikveg

Quote from: kisviragnah

ezt muszaj

eredetileg Vampiresbe akartam linkelni, de oda nem jartok eleg sokan :)

/me is the vampire!

vampireflower
Ez duuuurva! :eeek:
Na, majd meglatjuk en milyen leszek fogszabalyzas utan... :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

Animoni, szerinted melyik lehetne? A jokepubb! :)))
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: MohaJúúúúj!  :eek: Még az grimasz hozzá! Itt aztán nem látszik, hogy lány vagy. :)

Nekem is pont ez jutott eszembe másodikra (elsõre hadd ne mondjam :D)

Damnatus

Hûha, kisvirag, ez a kép sokkolt. Keresem azt a csini lányt akit megismertem, nézem a képet, látom a fogat, gyanús is, de nem akarom elhinni. Aztán mégis! Ilyet!

kisvirag

na, hogy elvegyem itt egy kicsit az élét, itt egy másik :)
ez nem sokkoló, szal, nyugottan megnezhetitek :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Damnatus

:eeek: Hmm. vagy nagyon megkoptak az emlékeim, vagy sokat változtál, vagy a fényképezés körülményei nem ideálisak...

Cobra

Tényleg furcsa a kép.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ignus

#1871
Quote from: kisviragAnimoni, szerinted melyik lehetne? A jokepubb! :)))

Hmmm és az melyik? (most ugrik a maojm a vízbe)
De azt remélem mindenki úgy gondolja hogy bár testvérek vagyunk nem hasonlítunk egymásra

U.i.: ohh és majdnem elfelejtettem: Baldy: pakoljak még fel egy párat? (Pampers cég részvényesként lehet hogy megérné mi? :P )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusHmmm és az melyik? (most ugrik a maojm a vízbe)
De azt remélem mindenki úgy gondolja hogy bár testvérek vagyunk nem hasonlítunk egymásra

U.i.: ohh és majdnem elfelejtettem: Baldy: pakoljak még fel egy párat? (Pampers cég részvényesként lehet hogy megérné mi? :P )

Csak nyugodtan, de elõbb figyelmeztess engem :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

kisvirag

Quote from: ignusHmmm és az melyik? (most ugrik a maojm a vízbe)
humm, ignus, ofcorz te :P
testverek? hat, megnemmondanam, en aszittem valami baratod/haverod :)))

nah, nezzunk valami idealisabb korulmenyes fotot rolam :)
valtozni max annyit valtoztam,h frizura szvsz, persze en mindennap latom magam, szal nemigen tom megitelni :)

vigyázat, fegyver van nálam!
mittom :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Baldy

Quote from: kisviraghumm, ignus, ofcorz te :P
testverek? hat, megnemmondanam, en aszittem valami baratod/haverod :)))

nah, nezzunk valami idealisabb korulmenyes fotot rolam :)
valtozni max annyit valtoztam,h frizura szvsz, persze en mindennap latom magam, szal nemigen tom megitelni :)

vigyázat, fegyver van nálam!
mittom :)

Activity jeee :)
De ahogy elnézem, az elsõ kép alapján veled sem érdemes kötekedni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Oké, kisvirag, most már egyértelmû, hogy a kép nem sikerült jól! :)

Moha

Quote from: kisviragtestverek? hat, megnemmondanam, en aszittem valami baratod/haverod :)))
Ja, én sem gondoltam volna... :)
kisvirag: jó kis kard! De ugye nem gyilkoltál le senkit? :D

HVp213

#1877
Sikerült felraknom 1 képet magamról! Olyat nem találtam ahhol még kevesebb látszik belõlem...
(én a pecás manusz vagyok, nem a duci kölök) Mindenki csak szépen csöndben magába röhögjön.  :merci:

Edit: meet-re nem viszek magammal botot s a hajam is erõsen megnõtt, de a borotvával még mindig rossz társaságot alkotunk! Úgyhogy valaki hozzon magával Usteam-es táblát v valamit, amirõl majd megismerem a társaságot...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Quote from: HVp213Sikerült felraknom 1 képet magamról! Olyat nem találtam ahhol még kevesebb látszik belõlem...
(én a pecás manusz vagyok, nem a duci kölök) Mindenki csak szépen csöndben magába röhögjön.  :merci:

Edit: meet-re nem viszek magammal botot s a hajam is erõsen megnõtt, de a borotvával még mindig rossz társaságot alkotunk! Úgyhogy valaki hozzon magával Usteam-es táblát v valamit, amirõl majd megismerem a társaságot...

Ugy nézel ki, mintha sorompot játszanál a Balcsin :)
Amugy jó a kép :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.


Miura

Quote from: SquitoNa ez vagyok én:
http://squitoportal.uw.hu/Squito.jpg
érettségi tablókép ? ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Squito

Quote from: Miuraérettségi tablókép ? ;)
Az.

Tyrael

Quote from: SquitoNa ez vagyok én:
http://squitoportal.uw.hu/Squito.jpg
ez az arc valahonnan ismeros :)

Tyrael

Squito

Esetleg egy osztályba járunk? :jee:  :rolleyes:

Tyrael

Quote from: SquitoEsetleg egy osztályba járunk? :jee:  :rolleyes:
most hogy mondod, remlik valami :)

Tyrael

ignus

No, ilyet csináltunk tegnap... Barátnõm, a kép készítõje sajnos lemaradt... :( ( tudom Baldy, inkább nekem kellett volna fényképezni... ;) )

placcs
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Mattanja

Squito & Tyrael : :_off:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: ignusNo, ilyet csináltunk tegnap... Barátnõm, a kép készítõje sajnos lemaradt... :( ( tudom Baldy, inkább nekem kellett volna fényképezni... ;) )

placcs
Hmm. Nem rossz, nem rossz  :lazza: :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Orion

Liberate tuteme ex infrenis!

Necrid^

Quote from: OrionNinja 1
Ninja 2
Elég komoly ninja ilyen csizmával :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!