Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Ramiz

#1800
Nyitunk neked egy külön topicot, nehogy ez kihaljon a látogatók megvakulása miatt. :hehe:

Manu: az a régi kép nagyon poénos! :D Rögtön a Cowboy Bebop Teddy Bomber-es epizódja jutott eszembe: úgy nézel ki, mint Jet, amikor beöltözött a jelmezbálra, személyiségének egy egészen új oldalát tárva fel ("Love and peace, brothers!" :lul: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Egy friss kép rólam, ami Prágában készült valami parkban.
És egy másik, ami a szálláson... :p

Mattanja

Quote from: MohaÉs egy másik, ami a szálláson... :p
:lazza:  :jee:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: katzMilyen igaz! Legalább már túl vagyunk a topic mélypontján :lol:

Hejj! Ez tök jó volt pedig o.O Most komolyan, lehet, hogy csak túl tavaszi az idõjárás, de közel sem volt szörnyû. Moha csöves képe ütõsebb :D

katz

Quote from: RouninHejj! Ez tök jó volt pedig o.O Most komolyan, lehet, hogy csak túl tavaszi az idõjárás, de közel sem volt szörnyû. Moha csöves képe ütõsebb :D
Miért csöves? A fején van a kalap és nem a lába elõtt? :D

Rounin

Quote from: katzMiért csöves? A fején van a kalap és nem a lába elõtt? :D

Nem "kódist" mondtam :D Amúgy tapasztalat, aludtam már így, bár kép nincs róla :D Télen a legjobb O.O

katz

Ma ellátogattam a Vértesi Hõerõmûbe és volt bányalátogatás is. Készítette pár képet:
Bányalátogatás elõtt... (erre mondta a szobatársam, h ugy nézek ki, mint a parsztbácsi nagyapja :haha: )
...és után

Meske

Legalább egy jót fürödhettél utána! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

ignus

Kis csoportkép a szombati koncertrõl

group

U.i.:vigyázz Baldy!!! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Manu

Quote from: MohaÉs egy másik, ami a szálláson... :p


Hát Moha, ez über :kiraly: . Most nagyot nõttél a szemeben :D  :lul: :D  :lul: :D

Moha

Quote from: ManuHát Moha, ez über :kiraly: . Most nagyot nõttél a szemeben :D  :lul: :D  :lul: :D
Na, hát azért Prága mégis csak sörfõváros. Még a havert is - aki amúgy nem nagyon szereti a sört - rá lehetett venni. :)

Marfy

Quote from: MohaÉs egy másik, ami a szálláson... :p
Hehe  :lazza:  :jee:
A kapal miatt nem láccik hogy ébren vagy, vagy már alszol. :)

Baldy

Quote from: ignusKis csoportkép a szombati koncertrõl

group

U.i.:vigyázz Baldy!!! :D

ÁÁÁÁÁárrgggghhhhh :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Manu

Nem régen látogatást tettem egy öreg barátomnál, baba-nézõbe mentünk. Ez nagyon konkrét jele volt annak, hogy felnõttünk, ember lett belõlünk. Nem bulizni megyünk egymás szüleinek a kérójába, hanem egymás lakásába vendégeskedünk, és gyereket nézünk. Ez engem keményen sokkolt, de próbáltam felnõni a feladathoz:

Éretnek

lenni

nehéz!

Xipe

Quote from: ManuNem régen látogatást tettem egy öreg barátomnál, baba-nézõbe mentünk. Ez nagyon konkrét jele volt annak, hogy felnõttünk, ember lett belõlünk. Nem bulizni megyünk egymás szüleinek a kérójába, hanem egymás lakásába vendégeskedünk, és gyereket nézünk. Ez engem keményen sokkolt, de próbáltam felnõni a feladathoz:

Éretnek

lenni

nehéz!



es hol a gyerek?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Manu

Quote from: Xipees hol a gyerek?

Hát... megnéztük és félretettük. ;)

Meske

Quote from: Xipees hol a gyerek?
Õ volt a fotós! :haha:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

Pszihológiai teszt: ti vennétek használt autót egy ilyen embertõl? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizPszihológiai teszt: ti vennétek használt autót egy ilyen embertõl? :D

Hát... autóról nincs kép véletlenül? Hátha bizalomgerjesztõbb :p

.Attila

Quote from: RamizPszihológiai teszt: ti vennétek használt autót egy ilyen embertõl? :D
Az autóját még megvennem a képétõl függetlenül, de az autója elé nem állnék, ha benne ül, az biztos :)

Ramiz

Idáig helyesen válaszoltatok. Lássuk a következõ tesztet (maradunk az autós témánál).
Beülnétek egy autóba, ha egy ilyen ember vezetné?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizIdáig helyesen válaszoltatok. Lássuk a következõ tesztet (maradunk az autós témánál).
Beülnétek egy autóba, ha egy ilyen ember vezetné?
Zárjuk rövidre a témát: nem kell az autód, és nem ülnék be melléd :hehe: :D

Rounin

Quote from: RamizIdáig helyesen válaszoltatok. Lássuk a következõ tesztet (maradunk az autós témánál).
Beülnétek egy autóba, ha egy ilyen ember vezetné?

Ehm.. mi az az autó? Gyalog járok mindenhová :rolleyes: :hehe:

Ramiz

Oké, mindketten túlélnétek az esetet. :) Coming up next: még nem tudom, de valami debilség. (Ha Baldy benézne, lenne mire rálicitálni. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Na most belinkelek ide egy képet, amin állítólag már embernek nézek ki :)
Legalábbis majdnem :D

KultúrBaldy
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Mattanja

Quote from: BaldyNa most belinkelek ide egy képet, amin állítólag már embernek nézek ki :)
Legalábbis majdnem :D

KultúrBaldy
:eeek: Ez te vagy? Le a kalappal! Tényleg sikerült emberi formát öltened! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: BaldyNa most belinkelek ide egy képet, amin állítólag már embernek nézek ki :)
Legalábbis majdnem :D

KultúrBaldy


alakul baldy, alakul.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Igyekszik az ember :)
vagyis az embernek látszó izé, aki én lennék :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Rounin

Quote from: BaldyNa most belinkelek ide egy képet, amin állítólag már embernek nézek ki :)
Legalábbis majdnem :D

KultúrBaldy

Nofene. Olasz maffia? :haha:

Fazék

Quote from: BaldyNa most belinkelek ide egy képet, amin állítólag már embernek nézek ki :)
Legalábbis majdnem :D

KultúrBaldy
Manapság így próbálod eladni magad? :haha:

De belülrõl ugyanolyan csoffadt, gonosz lelked van, mint régen :hehe:
(nehogy valaki komolyan vegye :haha: ...hogy viccelnék ilyesmivel  :__devil: )