Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

noriko

hát itt is rég voltam már :(  sajna kifogytam a képekből, gyűjteményem még nem valami széles. A képtárat szoktam nézegetni amúgy ;)

Amit tehetek a topicért jelen helyzetemben, az néhány hasznos link:
GlompAnon
Bishounen.Info
Weiss Kreuz: Scrutiny
Anime Bishounen (ennél az Aya rész egész alapos szvsz;)  )

najó, még Saorinak is egy:
Inu-Yasha Moon soksoksoksok kép;)

enjoy! :D
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Saori: hogy ment a vizsga?

Jól! Épp most kaptam meg a szóbelim eredményét és átmentem !! :D :D :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

QuoteOriginally posted by noriko
najó, még Saorinak is egy:
Inu-Yasha Moon soksoksoksok kép;)

enjoy! :D

Noriko : :merci: ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

QuoteOriginally posted by Emarsharae

Hát, attól tartok ami az animében olyan megkapó, itt az életben (a realitásban) kissé ódivatú, és nem hiszem hogy hatfejű démonok és különböző rémséges veszélyek fenyegetnének a "való világ"-ban. (nem, még véletlenül sem arra a tv-s baromságra értettem, amitől felfordul a gyomrom)
És persze Schuldigról engem nehéz lenne lebeszélni... :hopp: :hopp: :hopp:

Na akkor úgy tűnik én is ódivatú vagyok :( Vagy nem is! Nem én vagyok ódivatú, a világ túl "modern" :(  Nah, no problemo, nekem így tetszem :D


Ezüst hajról jut eszembe: kevés híján múlt, hogy lapockaaljig érő hófehér hajjal kezdtem el rohangálni.... sajnos megnyertem a fogadást, ezért elmaradt :) (ez még animekorszakom előtt volt)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Soridan
Na akkor úgy tűnik én is ódivatú vagyok :( Vagy nem is! Nem én vagyok ódivatú, a világ túl "modern" :(  Nah, no problemo, nekem így tetszem :D


Ezüst hajról jut eszembe: kevés híján múlt, hogy lapockaaljig érő hófehér hajjal kezdtem el rohangálni.... sajnos megnyertem a fogadást, ezért elmaradt :) (ez még animekorszakom előtt volt)
Höhö, ez tetszik :D  Bővebben nem fejtenéd ki ? (én csak a szőkéig jutottam, de aztán szerencsére nem hajtották be rajtam... nagy megaláztatás lett volna :rolleyes: )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Soridan

:) Kifejteném én, de alig-alig emlékszem rá. Valami fogadás volt édesanyámmal... hogy valami sikerülni fog-e vagy sem. Talán év végi átlagomról volt szó... :rolleyes: Már nem tudom. A lényeg az, hogy a MAGUS óta ímádom a kyreket, és mivel a kék szem megvan hozzá, úgy állapodtunk meg, hogy ha ő nyer , akkor fél évig hófehér hajjal fogok rohangálni :D Sajnos én nyertem, és azért sajnos, mert kipróbálnám, csak éppen kényszer híján nem tudom rávenni magam :)

Hmm. Lehet hogy nyáron megcsinálom. Legalább két hétre :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Chronos

QuoteOriginally posted by Kalibur
Höhö, ez tetszik :D  Bővebben nem fejtenéd ki ? (én csak a szőkéig jutottam, de aztán szerencsére nem hajtották be rajtam... nagy megaláztatás lett volna :rolleyes: )
Bocs, de nem fogja kifejteni bővebben, mert az már :_off:...

CHRONOS

Kalibur

QuoteOriginally posted by Chronos
Bocs, de nem fogja kifejteni bővebben, mert az már :_off:...

CHRONOS
Mert pm-ben már meg sem tudná írni... :rolleyes:
Ez így viszont már télleg off, tehát más:
Tegnap töltöttem le Yami no matsuei-t! Vannak benne teljesen jól kinéző karakterek, bár még nem tudom, hogy hova lyukad ki a sztori...
A fekete hajhoz mindenesetre jól áll a lila szem :D a főszereplőből levont tanulságaim szerint legalábbis :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Kalibur
A fekete hajhoz mindenesetre jól áll a lila szem :D a főszereplőből levont tanulságaim szerint legalábbis :D
Naja. Az még szép is. De egy vörös hajú bishinek miért van rózsaszín inge?? Már másodszor találkoztam ilyen jelenséggel, és fá~áj!:rolleyes: :ejj:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Soridan

és mit szólsz a narancs-piros kombóhoz? :D

link
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

AyaDid

Kaji-kun :hopp:
Meier sama :hopp:
Hotohori-sama :hopp:

...és még sokan mások
Többször próbáltam elképzelni a semmit..és mindig megijedtem.
Többször választottam el a tudatom a testemtől...és mindig megijedtem.

Kalibur

Hm-hm... AyaDid, mi van az avatarodon :p  ?
Sori: Nekem először Aya vörös haja (höh, rímelt :D ) és narancsszín csíkos pulcsihja jutott eszembe a két színről együtt, de ami már ott is meredek volt, sajna Ken kunak sem áll sokkal jobban... bár ez mongyuk magánvélemény :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

#342
QuoteOriginally posted by Soridan
és mit szólsz a narancs-piros kombóhoz? :D
Kegyetlen.
És igen, Kalibur, Aya a narancs pulcsiban is erős hatást gyakorolt rám.. (De Yohji egy szál kis selyemtakaróban méginkább... Yohji )
De a legjobb akkor is Schu a rózsaszín ingében. :rolleyes: Majdnem kiábrándító... De kissé out of character neki.
Valószínűleg nagymosás előtt állt, és csak ez volt tiszta... :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

roderick

QuoteOriginally posted by Emarsharae
De Yohji egy szál kis selyemtakaróban méginkább... tiszta... :hopp:

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Voltam olyan állat, hogy ösztonösen megynomjam a linket!!!
Akinek meg nemteccik a narancs pulcsi az velem vitassa meg:ejj:
 
Amúgymeg aki Killy rúlz!!!!!!!!!! Végre valaki aki még nálam is kevesebbet beszél...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Emarsharae

#344
QuoteOriginally posted by roderick
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!
Voltam olyan állat, hogy ösztonösen megynomjam a linket!!!
Te mondtad. :hehe:
Kiégett a szemed? :p
Nem is olyan kegyetlen... Aya egy szál takaróban kegyetlenebb...
QuoteOriginally posted by roderick
Akinek meg nemteccik a narancs pulcsi az velem vitassa meg:ejj:
 
Amúgymeg aki Killy rúlz!!!!!!!!!! Végre valaki aki még nálam is kevesebbet beszél...
Hát... nézd. A vörös és a narancssárga nem éppen harmonizáló szinek. Ha van jó érved, PM-ben várom. ;)
És ki Killy?
Megjegyzem, Hiei se beszél sokat...
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

AyaDid

Kalibur: mielőtt leesne bárki a székről..Lupin és Snape a HP-ből ha jól tudom :hopp:
Többször próbáltam elképzelni a semmit..és mindig megijedtem.
Többször választottam el a tudatom a testemtől...és mindig megijedtem.

Emarsharae

QuoteOriginally posted by AyaDid
Kalibur: mielőtt leesne bárki a székről..Lupin és Snape a HP-ből ha jól tudom :hopp:
Hááát, én inkább Black-re tippelnék. Sevnek nagyobb (és szebb) az orra. :p
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

AyaDid

Hehe...imádom Snapet... meg több képen láttam őket együtt...de lehet hogy Sirius...de az meg nem ilyen egyenes hajú...:hopp: nem tudom...
SUNAPPPPPPPPPPPPPPU Aishiteru ^.^//Snape\\^.^ nem cikzini az orrát :p
Többször próbáltam elképzelni a semmit..és mindig megijedtem.
Többször választottam el a tudatom a testemtől...és mindig megijedtem.

Emarsharae

Ha nekem küldted a nem cikizni megjegyzést, akkor olvasd el megint, mit írtam.
Prof. Sevreus Snape a kedvenc karakterem, és nem kritizáltam az orrát.:confused:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

NuDLy

Szerintem: Sesshoumaru+Ranma+Tasuke!:hopp:



AyaDid

Végre valaki szereti Snapet :) :) :) :hopp:
nyem azért mondtam :hopp:
Többször próbáltam elképzelni a semmit..és mindig megijedtem.
Többször választottam el a tudatom a testemtől...és mindig megijedtem.

Emarsharae

Sev a tökéletes pasi... vagy mondjuk Schu... (WK) :D Csak hogy anime pasit is említsek.

Ja, és Sessh  se rossz, kedves shampoo, ha elméc a képgalériába, róla is találsz pár képet.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Itachi

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Sev a tökéletes pasi... vagy mondjuk Schu... (WK) :D Csak hogy anime pasit is említsek.

Ja, és Sessh  se rossz, kedves shampoo, ha elméc a képgalériába, róla is találsz pár képet.
Egyetértek Sesshoumaru rulez!!!!! :D ;) :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Emarsharae

Nem pont ezt mondtam...
Sesshomaru nem tartozik az abszolút kedvenceim közé. De mint mondtam, végülis ő sem rossz.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Nem pont ezt mondtam...
Sesshomaru nem tartozik az abszolút kedvenceim közé. De mint mondtam, végülis ő sem rossz.
Nem rossz... naná, hogy em rossz :D
És ha minden igaz, ma lesznek róla tökvicces vetkőzőképeim (az egyiket tök jól elrontotta a fanartista... női modellről rajzolta a pózt, de az alakját is elfelejtette eléggé elférfiasítani...:D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nem rossz... naná, hogy em rossz :D
És ha minden igaz, ma lesznek róla tökvicces vetkőzőképeim (az egyiket tök jól elrontotta a fanartista... női modellről rajzolta a pózt, de az alakját is elfelejtette eléggé elférfiasítani...:D )
Kawaiso Sessh... :(  Minek nem veti alá a sok "rajongó"...:p  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nem rossz... naná, hogy em rossz :D
És ha minden igaz, ma lesznek róla tökvicces vetkőzőképeim (az egyiket tök jól elrontotta a fanartista... női modellről rajzolta a pózt, de az alakját is elfelejtette eléggé elférfiasítani...:D )
Ha sokat nyúzol, esetleg csinálok egy vetkőzős képet róla én is...
De nem garantálom hogy elég anime stílusú lesz...
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Ha sokat nyúzol, esetleg csinálok egy vetkőzős képet róla én is...
De nem garantálom hogy elég anime stílusú lesz...
Akkor: Plííííz plíííz plííííííííz :hopp:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Eleanor

QuoteOriginally posted by Kalibur
Akkor: Plííííz plíííz plííííííííz :hopp:

én már láttam a béta képeket :hopp: :bsd:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Kalibur

Akkor ugye ti jönni akartok meetre a bétákkal együtt :D ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."