Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Eleanor

Én valószinüleg megyek, a béták nem az én dolgom. :)
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

Hááát... Én és a béták lehet hogy beugrunk kicsit, de épp próbáljuk kipihenni a rokoninváziót...
És az operát. Komolyan,a balett nem az én műfajom. A félmeztelen pasik még oké, de amikor elkezdenek ugrabugrálni már elmegy tőlük a kedvem... :rolleyes:  :(
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

Tehát a nikkelbolha figura nem jön be, ugye :D ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

Csak ha utánam ugrál, én ugyanis nem ugrálok senki után. :hopp:
Plusz mint mondtam, a balett nem az én műfajom. Jobb szeretem ha beszélnek közben... és egye fene, az éneklést is kibírom. De a nikkelbolhák...:rolleyes: :ejj:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

Eh, nézze meg az ember...
Pár napra eltünök, erre kihal a Bishi fórum.
Vagy csak annyira fontos vagyok, hogy meg akartatok várni?  :lazza:
Ez igazán kedves tőletek, de nem kellett volna. :p
Mellesleg Kalibur, jövök neked pár Sessh rajzzal minél kevesebb ruhadarabban... :D
Hova kéred?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

Mostani nagy kedvencem (persze csak Yasha után :) ) Kazuma a Scryed-ból :D

Kazu-kun
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

Quote from: EmarsharaeMellesleg Kalibur, jövök neked pár Sessh rajzzal minél kevesebb ruhadarabban... :D
Hova kéred?
Kár hogy a rajzot odaírtad... már mondtam volna, hogy a szobámba ha lehet, de így megelégszem a képgalériával is :D. Mindenesetre köszönöm!
Saorinak, mint mindig, ismét tökéletes ízlése van ... bár én per pillanat Tsuzukit favorizálnám a Yami no matsueiből . Ha találok jó képet, majd felrakom.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

#367
Quote from: KaliburHa találok jó képet, majd felrakom.

Addigis pár kép róla tőlem. :D

kép 1
kép 2
kép 3
kép 4

Tudom nem a legjobbak, de remélem azért egyelőre ezek is megteszik. ;)

Saori

Quote from: ShadowolfAddigis pár kép róla tőlem. :D
...
Tudom nem a legjobbak, de remélem azért egyelőre ezek is megteszik. ;)

Kazumáról nincs képed??
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Quote from: SaoriKazumáról nincs képed??

Megoldható. ;)

Saori

Quote from: ShadowolfMegoldható. ;)

Akkor legyen :D Hálás lennék érte :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Quote from: SaoriAkkor legyen :D Hálás lennék érte :)

Sajna ezek az "apróságok" a legjobbak amiket hirtelenjében a vinyómon találtam. ^^" Viszont ha gondolod wallpaper-eket még talán tudnék valahonnan szerválni. ;)

kép 1
kép 2
kép 3
kép 4
kép 5

Soridan

#372
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanNa pár kép részemről is:

Larva

Hogy ne legyen mindenki olyan fene józan :)

Kenshin

Phew...fárasztó ez a linkelgetés

És kész...

Két megjegyzés: 1. az első képen látható karakter sztem nem férfi (vagy direkt növesztette ekkorára a karmait? :D)
2. a második és harmadik kép ugyanaz. :p

Soridan

#374
Ad 1: de bizony hogy férfi :D

Ad 2: javítva :zen:

És ezt kicsit félve rakom be, de legfeljebb jól lefújol mindenki :D :

Van akinek ez jön be, biztosan :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

Quote from: ShadowolfSajna ezek az "apróságok" a legjobbak amiket hirtelenjében a vinyómon találtam. ^^" Viszont ha gondolod wallpaper-eket még talán tudnék valahonnan szerválni. ;)

Shadow :merci:
Minden jöhet amit csak találsz:) Jó helyre kerül ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

Quote from: ShadowolfKét megjegyzés: 1. az első képen látható karakter sztem nem férfi (vagy direkt növesztette ekkorára a karmait? :D)
Te akkor még nem láttál Vampire princess Miyu-t, ugye ? (Különben Larva a tipikus bishounen, akit már tényleg elrontottak... túl nőies lett szegénykének a fizimiskája... :( )
Ja és köszi a képeket ;)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Quote from: KaliburTe akkor még nem láttál Vampire princess Miyu-t, ugye ?

De nem ám. :D És igazat megvallva hirtelenjében nem is tervezem megnézni. :p :D

QuoteJa és köszi a képeket ;)

Szívesen. ;)

Emarsharae

Hmmm...
Hát igen. Nem voltam már egy ideje. Kissé nyûgös voltam egy darabig, aztán a géppel is gondok voltak...
És tartozom még egy képpel Kaliburnak. Hajaj. :lazza:
Ti meg szépen nem írtatok ide...
Kihaltak a bishik? ;)
Tessék létezni. Nem hiszem hogy nincs már jó pasi a sorozatokban...
Ja, és ezentúl lehet hogy sûrûbben leszek... ha érdekel valakit.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

Quote from: EmarsharaeHmmm...
Hát igen. Nem voltam már egy ideje. Kissé nyûgös voltam egy darabig, aztán a géppel is gondok voltak...
És tartozom még egy képpel Kaliburnak. Hajaj. :lazza:
Ti meg szépen nem írtatok ide...
Kihaltak a bishik? ;)
Tessék létezni. Nem hiszem hogy nincs már jó pasi a sorozatokban...
Ja, és ezentúl lehet hogy sûrûbben leszek... ha érdekel valakit.
Isten hozott újra itt ^^... neem, nem haltak ki...(már a bishik), csak per pill nekem pl nem sok idõm van sorozatokra, amiket idáig láttam, azt meg szinte kivétel nékül kitárgyaltuk már... (szip-szip)
Tartozol? Nekem? Mivel?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Quote from: KaliburTartozol? Nekem? Mivel?

Sztem erre gondol. ;)

Emarsharae

#381
Quote from: ShadowolfSztem erre gondol. ;)
Stimmt. Ne mondd, kedves Wolf, hogy te is erre vársz? :hehe:
Remélem nem baj ha helyenként kockás füzetlapon van... Lusta vagyok átmásolni.
Amúgy most épp Schuldigról csináltam... csak az a baj, hogy valaki megette a szénceruzáimat és a 3-4B-sek nagy része is eltûnt...  :beken:  :beken:
Komolyan... ki eszik ceruzákat? És miért nem a HB-sek kellenek neki? :bruhuhu:
Kénytelen leszek elmenni egy Auchanba vagy Tescoba és venni magamnak az iskolázási leárazások alatt... Ha kimegyek...
Minden esetre akkor sóhajtok egy nagyon nagyot, és bescannelem a képeket... Ezt utálom legjobban... Mindig lefagy a gép.
De nem feledtem el hogy tartozom! :kiraly:

P.S.: Kalibur, Angel Sanctuary nem érdekel? (Manga)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

Quote from: EmarsharaeStimmt. Ne mondd, kedves Wolf, hogy te is erre vársz? :hehe:
Remélem nem baj ha helyenként kockás füzetlapon van... Lusta vagyok átmásolni.
Amúgy most épp Schuldigról csináltam... csak az a baj, hogy valaki megette a szénceruzáimat és a 3-4B-sek nagy része is eltûnt...  :beken:  :beken:
Komolyan... ki eszik ceruzákat? És miért nem a HB-sek kellenek neki? :bruhuhu:
Kénytelen leszek elmenni egy Auchanba vagy Tescoba és venni magamnak az iskolázási leárazások alatt... Ha kimegyek...
Minden esetre akkor sóhajtok egy nagyon nagyot, és bescannelem a képeket... Ezt utálom legjobban... Mindig lefagy a gép.
De nem feledtem el hogy tartozom! :kiraly:

P.S.: Kalibur, Angel Sanctuary nem érdekel? (Manga)
Én pl szoktam cerucát enni ^^ (na jó, nem, de egy két kép után van ceruzám, ami úgy néz ki, mintha megettem volna a felét, pedig csak rendeltetésszerûen használtam...) Te ilyet különben komolyan az osonban akarsz megvenni??
AS természetesen érdekel, csak az a kérdés, mettõl meddig... a 4-5-6 hiányzik, de onnantól 11-ig megvan nekem is... csak akkor add, ha onnan feljebb van
Képekrõl majd figyelmeztess, mert mostanában keveset járok képgalériába (vagy linkeld be...)
Shadowolf, neked pedig köszönöm a segítséget ^__^...
Jujj, van tökjó Kira sempaios avatarom, majd ha meguntam Razielt, lehet, hogy felteszem (Mad Hatter is tökcuki... :D)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

Quote from: KaliburÉn pl szoktam cerucát enni ^^ (na jó, nem, de egy két kép után van ceruzám, ami úgy néz ki, mintha megettem volna a felét, pedig csak rendeltetésszerûen használtam...) Te ilyet különben komolyan az osonban akarsz megvenni??
AS természetesen érdekel, csak az a kérdés, mettõl meddig... a 4-5-6 hiányzik, de onnantól 11-ig megvan nekem is... csak akkor add, ha onnan feljebb van
Képekrõl majd figyelmeztess, mert mostanában keveset járok képgalériába (vagy linkeld be...)
Shadowolf, neked pedig köszönöm a segítséget ^__^...
Jujj, van tökjó Kira sempaios avatarom, majd ha meguntam Razielt, lehet, hogy felteszem (Mad Hatter is tökcuki... :D)
Hehe. Egyrészt, ilyen értelemben én is nagy fogyasztó vagyok...
De igen, az Auchanban árulnak 3-4B-s ceruzákat... A boltokban is ezt árulják, miért ne vegyem meg olcsóbban. A szénceruza már más téma, azt nem veszek ott, nem is tudom, árulnak-e. Van pár kedvenc boltom, csak az nem olcsó, azért reménykedek hogy még meglelem a régit...
AS az egész megvan. Angolul. Már kívülrõl fújom.
Ja, és Rocielt nem nagyon szeretem... hogy finoman fogalmazzak. Ha már kedvenc kell, akkor Lucifer (bár Eleanor megtép ha csak rá merek nézni :D ) Yue (Kato) majd berakok róla gyártott háttérképet... Arakune... mint férfi nem rossz, Michael... nemtom miért, de mindig lecsúszófélben lévõ ruhákban szokták rajzolni... nem mintha panaszkodnék.  És végül Asmodeus se rossz...
Hatterrõl meg csak annyit, hogy nem is õrült. Sõt. De Bishi sem. :D De helyenként jól néz ki, egészen bishisen (Rociel-t bármikor lekörözi).
Néha szoktam alter ego-nak használni. Hiába, valaki hasonló gondolkodásmóddal... :D
Nade... Ha megmondod, hogyan passzoljam el hozzád az AS részeket, megtörténhet a dolog. Van Soulseeked vagy ilyesmid? Esetleg mirc?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

Mi az hogy megtéplek? Jó cserealap Schuldig-ért... :angyali:  :ad:  :__devil:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

ki kit tép meg?
elvesztettem a fonalat
de Schuldigot nem adom... õ az álompasim :bruhuhu:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

Szerencsére csak álompasi... Úgyis frászt kapnál tõle  :lazza: Vagy tévedek?
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

Nosss, mint tudjuk, a gyûlölet és a félelem nálam imádatot és valamiféle szerelemhez hasonló állapotot vált ki. Erre vannak cuki pszichológiai kifejezések amúgy, de komolyan, tegye már fel az a kezét, aki teljesen normálisnak néz(ett valaha)...
Szóval de, valószínûleg minimum olyan szinten vonzódnék hozzá, mint Fergéhez (szadista ex-filótanárom) és Tomához (szadista pszichológia tanárom). Szóval... dede. Minden esélye megvan annak, hogy élõben is belezuttyannék, amilyen beteges vagyok.

Másik téma: nekem csak egy kedvencem van ebben a sorozatban, és az Schu. Persze néha eljátszadozom Farf gondolatával, de... ki ne akart volna még pitbullt, fehér patkányt vagy pszichopata sorozatgyilkost tartani otthon?
Szóval elég régóta Schu a kedvencem, csak õ, és senki más. Neked van egy rakás kedvenced ebbõl a sorozatból, és eddig nem akartad Schut. Majd akkor akard lecsapni a kezemrõl, ha majd se Yohji, se Aya, se Brad nem kell. Sõt, a Glühenbõl se kell egy se, bármilyen szar is a grafikája. Szóval ha eddig nem kellett neked az én kedvencem, és neked van még egy rakás másik kedvenced ugyanebbõl a sorozatból, miért akarod az enyémet lenyúlni, hm?
Gondolj bele, nekem csak egy van, és kitartottam mellette már mióta...  :bruhuhu:

Ja, és más sorozatban persze van egyéb kedvencem, de animében eddig õ vitte magasan a pálmát. És tudom, ált. ahol nekem van kedvencem, ott neked is szokott, és nem feltétlenül ugyanarra a típusra bukunk. De ennek fényében megjegyezném, egy sorozat kedvencét nem cseréljük másikra, még akkor se, ha nagyon érdekelne az illetõ.
De számomra Schu különleges, mert tényleg szimpi, míg Kira meg Lucifer ezt a szintet meg se közelíti. Most, hogy leülepedett az egész, elismerem hogy jó pasi (Kira és Lucifer), de Yue Kato-t és Michaelt nem körözi le nálam. Õk meg nem körözik le Schuldigot. Sõt, egy napon sem említhetõek.

Két nagy kedvenc pasim van, az egyik Schu, a másik meg Rowling agyszüleménye, és igen, Sevrõl van szó. Neked onnan ott van Black és Lucius. Szal el a mancsokkal, mert harapok.  :__devil: Ezt a két ürgét választottam ki sok-sok lehetõség közül, és nem cserélek, mert õk egyediek, mellettük nincs más kedvenc aki akár csak megközelítené is õkét, és megjegyezném, eddig neked nem kellettek.

Mondjátok utánam: Emarsharae egy hibbant mazochista?
...jól van, ügyesek voltatok.

PS: Eleanor: ne vedd komolyan, nem harapok, csak olvasd el. És amúgy is, ki mit vár tõlem hajnali 2 órakor amerikai irodalom túladagolásban?
És el kell hogy áruljam, a legtöbb amit olvasnunk kell, velejéig romlott és undorító. (Streetcar Named Desire és társai.) Yuck.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

Hmmm... látom már ide se bagóztok, lányok!
Sebaj, most ha már ennyire fel vagyok lelkesülve, áradozok kicsit.

Ki látta  Get Backerst? Aki nem, és szereti a bishiket, adjon nekik egy esélyt, mert ez az anime tömve van velük. Van szõke, barna, fekete, ezüst és vörös hajú bishi, rövid, közepes és hosszú hajjal, magas, kevésbbé magas, aranyos, rémisztõ és okos... meg... agyban szõke is.
Majd postolok képet valahova, ha rájövök, van-e még erre lehetõség.
Minden esetre kérlek titeket, lányok, ne hagyjuk már a bishiket parlagon heverni! Nem hiszem, hogy uborka szezon lenne!

Ja, és Akabane-t lestoppoltam. :D Nyami, de tényleg. Az már biztos, hogy nem egy unalmas darab. (És imádom a kalapját. :) )
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

Én tudod hogy meg fogom nézni. Amint túléltem a keddi két szigorlatomat... Addig maradok a Saiyuki 6. részénél.  :bruhuhu: Apropó. Saiyuki lett már ajánlva? Van benne 3 nagyon jó bishi! :D
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "