Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: GrovenHmm...
Érdekes dolog, mert már több mint 1 éve leszedtem az ovat. Belenéztem töröltem. Az ok egyszerû volt. Nagyon nem tetszett a karakterábrázolás, emiatt nem is figyeltem a lényegre... Azóta sok minden történt... Nemrég újra elõkerült, mert 1 ismerõsöm megnézte és erõsen ütött nála /elég érzékeny típus, viszont erõs mert szokott ilyeneket nézni:)/. Tehát letöltöttem és megnéztem az ovat. Nagyon lgondolkodtatott és gondoltam van ennek akkor sorozata is! Nehezen meg is találtam, mert nem Saikano név alatt rejtõzött az ftpn sem:) Tegnap 1húzamba megnéztem. A nálam elért hatást már fentebb olvashattátok. A karakterábrázolás most se tetszett elsõre, de aztán megértettem, h ez sem lehetett véletlen választás - erõsítette a kontrasztot.
Röviden: felkerült a kedvencek listájára.
Nem tudjátok, h nálunk kapható-e a mangája? Erõsen gondolkodom, h beruházok rá.

Ha jól tudom kapható.
//www.animebolt.hu

Itt keress rá.

Manitu

Quote from: GrovenMélységes érzelemekkel teli, borzongatóan drámai, lélekfacsaróan gyönyörû...
:tezsvir:  És mégegyszer :tezsvir: Magam sem mondhattam volna szebben, egyik kedvenc animém. Chise kimondhatatlanul aranyos :)
És ha már szóba került, nem tud valaki valamit a Live action moziról? Elég nagy a hallgatás körülötte, pedig már egy hónapja volt a bemutatója, és elõzetesek alapján elég ígéretes :)


Ready2

Quote from: Manitu:tezsvir:  És mégegyszer :tezsvir: Magam sem mondhattam volna szebben, egyik kedvenc animém. Chise kimondhatatlanul aranyos :)
És ha már szóba került, nem tud valaki valamit a Live action moziról? Elég nagy a hallgatás körülötte, pedig már egy hónapja volt a bemutatója, és elõzetesek alapján elég ígéretes :)

ja enis csak az elozetest lattam. pedig mar varom enis :)

Groven

Quote from: Manitu:tezsvir:  És mégegyszer :tezsvir: Magam sem mondhattam volna szebben, egyik kedvenc animém.

Köszönöm.

Groven

#634
Quote from: AlkyraHa jól tudom kapható.
//www.animebolt.hu

Itt keress rá.

Ezt is köszönöm.:)

Amúgy Live Action elõzetesét megnéztem. Háááát nemtom... kétségeim vannak. Mindenesetre a mozit meg fogom nézni ha lesz majd nálunk. Lehet h kellemesen fogok csalódni.

Lazzaret

Valami hasonlót mint a Suzuka tudd valaki ajánlani?


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: GrovenMindenesetre a mozit meg fogom nézni ha lesz majd nálunk.
Álmodik a nyomor :( Ez ügyben elég pesszimista vagyok, kétlem hogy az elkövetkezendõ száz évben akárcsak tévében is adnák majd, nem hogy moziban :( De adja az ég, hogy ne legyen igazam...


Groven

Quote from: ManituÁlmodik a nyomor :( Ez ügyben elég pesszimista vagyok, kétlem hogy az elkövetkezendõ száz évben akárcsak tévében is adnák majd, nem hogy moziban :( De adja az ég, hogy ne legyen igazam...

A magyar tv-csatornákról megmaradt emlékeim szerint nem hiszem, h tvben látni fogjuk magyarföldön. A moziban azért reménykedem, de az tuti, h nem vm multi(komp)lex féleségben fogják leadni. Gyanítom, h inkább a mûvész mozik. Bár ki tudja. Ha meg nálunk nem vetítik /mint pl az Equlibirumot - pedig megérte volna/, akkoris megnézem!:D

Prof. William

Tudtok ajánlani valami jó romatikus, harcolós, véres (a véres nem fontos) animét aminek heppiendje van?  Tehát fiú lány összejön...
Szeretem az olyat...

Párat már láttam, mire illik ez. pl.Blue Gender

Alkyra

Quote from: Prof. WilliamTudtok ajánlani valami jó romatikus, harcolós, véres (a véres nem fontos) animét aminek heppiendje van?  Tehát fiú lány összejön...
Szeretem az olyat...

Párat már láttam, mire illik ez. pl.Blue Gender

-Vandread v. Stellvia<- ezek sci-fik is egyben
-Ranma 1/2
-Inuyasha(eme kettõt nem láttam személyesen)
-Fate/Stay Night <-ez még most megy
-Grenadier

Most nem jutt több az eszembe. Majd még írok.

Kazenokizu

Quote from: Alkyra-Vandread v. Stellvia<- ezek sci-fik is egyben
-Ranma 1/2
-Inuyasha(eme kettõt nem láttam személyesen)
-Fate/Stay Night <-ez még most megy
-Grenadier

Most nem jutt több az eszembe. Majd még írok.
Az Inuyashával vitatkoznék... Nem mondanám teljesen hepiendnek a végét... Közben mondjuk van benne jópár romantikus rész, de nekem a vége erõsen sántított. Lehetett volna jóval egyértelmûbb is! Ha már Inuyasha, akkor a 2. movie már inkább jó, abban van romantika is, meg happyend is, csak a szereplõket kell hozzá valamelyest ismerni.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Ready2

Quote from: kazenokizuAz Inuyashával vitatkoznék... Nem mondanám teljesen hepiendnek a végét... Közben mondjuk van benne jópár romantikus rész, de nekem a vége erõsen sántított. Lehetett volna jóval egyértelmûbb is! Ha már Inuyasha, akkor a 2. movie már inkább jó, abban van romantika is, meg happyend is, csak a szereplõket kell hozzá valamelyest ismerni.

inuyasha nincs is befejezve, igy vele kapcsolatban barmifele endrol beszelni felesleges

Lazzaret

Erementar Gerad. Abba van romantika harc kaland meg minden.


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

#643
Kösz a tipekeket. A Eremental-t ismerem a Fate meg folyamatban van. Bár annak még nem tudni mi lessz a vége. Reméllem heppiend. :) Legalábbis valamilyen szinten. :)

Alkyra

Quote from: LazzaretErementar Gerad. Abba van romantika harc kaland meg minden.

Oh, errõl teljesen megfeledkeztem!^^
Ez is nagyon jó. Meleg szívvel ajánlom.nem túl bonyolult, aranyos, "hétvégi" pihenõs anime.

Lazzaret

Nem tudom nézi rajtam kívül valaki a Karin címû animet. Egyre kawaiabb és kawaiabb:) Mostani észben tetszet ahogy karin megprobálja távol tartani nagymamáját - aki pont úgy néz ki mint õ maga - Usui-kuntól. Habár a család nagyrésze megakarja a nagyit õlni de az apa Henry lebeszél mindenkit errõl. De csak azért mert talán õ tud valamit Karin vérszint emelkedésérõl.


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Egy igazán szép új sorozat. Fõleg a drámai elemek vannak kihangsúlyozva de van benne romantikus rész is. Az egész történet egy Momo nevü Shinigami körül forog. Dolga átkisérni a lelkeket a túlvilágra. Mindegyik részben másokkal találkozik. Pl elsõ részben egy kislány és egy kisfiú találnak egy macskát elviszik egy szentélyhez és elkezdik felnevelni. A kislány és a fiú szeretik egymást iagzi gyerek szerelem. A lánynak van egy betegsége talán asztmás és nem kap levegõt ha csak nem veszi be az orvosságát. Egyik nap a srác elmegy focizni a barátjával, a lány meg elmegy megetetni a macskájukat. De amikor hazafelémegy nagyon elkezd köhögni. A srác a rossz idõ miatt hazamegy ahol felhivják az anyját hogy még nem ért haza a kislány. A fiú elrohan megkeresni de már csak egy mentõautót lát ami elvisz valakit. A kislány meghalt. Végén a srác elakarja dobni magától a macskát és othagyja ahol megtalálták ano a kislányal. De Momo ráébreszti a fiút hogy ez fontos a halott kislánynak hogy ne dobja el magától és ha vigyáz rá továbra is lelke boldogan kerül a túlvilágra. Ez volt az elsõ rész tömören.

Eddig 2 rész van kint és merem ajánlani mindenkinek aki szereti a szép animekat. A története jó a grafika is. Néhol a szinkron egy kicsit gáz de nem túl rossz. Megható egy anime.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretEgy igazán szép új sorozat. Fõleg a drámai elemek vannak kihangsúlyozva de van benne romantikus rész is. Az egész történet egy Momo nevü Shinigami körül forog. Dolga átkisérni a lelkeket a túlvilágra. Mindegyik részben másokkal találkozik. Pl elsõ részben egy kislány és egy kisfiú találnak egy macskát elviszik egy szentélyhez és elkezdik felnevelni. A kislány és a fiú szeretik egymást iagzi gyerek szerelem. A lánynak van egy betegsége talán asztmás és nem kap levegõt ha csak nem veszi be az orvosságát. Egyik nap a srác elmegy focizni a barátjával, a lány meg elmegy megetetni a macskájukat. De amikor hazafelémegy nagyon elkezd köhögni. A srác a rossz idõ miatt hazamegy ahol felhivják az anyját hogy még nem ért haza a kislány. A fiú elrohan megkeresni de már csak egy mentõautót lát ami elvisz valakit. A kislány meghalt. Végén a srác elakarja dobni magától a macskát és othagyja ahol megtalálták ano a kislányal. De Momo ráébreszti a fiút hogy ez fontos a halott kislánynak hogy ne dobja el magától és ha vigyáz rá továbra is lelke boldogan kerül a túlvilágra. Ez volt az elsõ rész tömören.

Eddig 2 rész van kint és merem ajánlani mindenkinek aki szereti a szép animekat. A története jó a grafika is. Néhol a szinkron egy kicsit gáz de nem túl rossz. Megható egy anime.

Affene. Mindent elmondtál róla amit én akartam.XD
Nekem is nagyon tettszi. De egyenlõre várok, hogfy több rész jelennyen meg belõle s majd akkor letöltöm s megnézem egyszerre.:tezsvir:

Ready2

Quote from: AlkyraAffene. Mindent elmondtál róla amit én akartam.XD
Nekem is nagyon tettszi. De egyenlõre várok, hogfy több rész jelennyen meg belõle s majd akkor letöltöm s megnézem egyszerre.:tezsvir:

enis ugyanigy teszek. nemszeretek frissen elkezdett sorozatba kezdeni. tulsok a varakozasi ido :)

Lazzaret

Engem ez már nem zavar:) Már igy is vagy 10 uj sorozatba belekezdtem és nem unom kivárni a kövi részt mert majd minden napra jutt valami új :D


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Na megnéztem, eszméletlenül tetszett kis lila köd anime, de jót tett szentimentális kis lelkemnek :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Ugye mondtam én :D Már csak augusztust kell megvárnom és megjelenik a manga is :)


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Ajánlhattok még párat ilyen stílusba :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

SaiyaGin

AnimeSukiról már tölthetõ az Oh! My Goddess 2 (Sorezore no Tsubasa) promója!

BlackRose

Mermaid Melody-ról senki se hallott? Pedig abba van Romantik és Vígjáték is.

http://www.mermaidsheaven.de/ Itt minden le van írva.

Jó lenne ha lenne fenn ftp-n. Persze az Avi változat.

Bandita ^^

Quote from: LazzaretNem tudom nézi rajtam kívül valaki a Karin címû animet. Egyre kawaiabb és kawaiabb:) Mostani észben tetszet ahogy karin megprobálja távol tartani nagymamáját - aki pont úgy néz ki mint õ maga - Usui-kuntól. Habár a család nagyrésze megakarja a nagyit õlni de az apa Henry lebeszél mindenkit errõl. De csak azért mert talán õ tud valamit Karin vérszint emelkedésérõl.

Kerestem, de nem találtam... (Bár ez igy nem teljesen igaz, csak a f.t.p.-n néztem, és lehet vak vok)... Szal honnan szeded?
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lazzaret

Quote from: Bandita ^^Kerestem, de nem találtam... (Bár ez igy nem teljesen igaz, csak a f.t.p.-n néztem, és lehet vak vok)... Szal honnan szeded?

FTP-n még nincs fent így hát én torrenet használok.


www.arkangyalok.uw.hu

Bandita ^^

Quote from: LazzaretFTP-n még nincs fent így hát én torrenet használok.
Köszi...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lazzaret

Erre van nekem szükségem egy igazi drámás vigjátékos ecchis animera. Baromira tetszikaz egész story a graf a karik meg minden. A zene is baromira ott van. És ahogy a story felépül az egyszerüen király. Már alig birom kivárni mi lesz a vége. Már csak 2-3 rész és végzek vele :(


www.arkangyalok.uw.hu

Groven

Quote from: LazzaretErre van nekem szükségem egy igazi drámás vigjátékos ecchis animera. Baromira tetszikaz egész story a graf a karik meg minden. A zene is baromira ott van. És ahogy a story felépül az egyszerüen király. Már alig birom kivárni mi lesz a vége. Már csak 2-3 rész és végzek vele :(

Szerintem is nagyon eltalálták a sorozatot. Kiváncsi vagyok mit fogsz mondani mikor a végére értél. Majd írj vélemnyét.:)