Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Neferura


Solid Snake

#841
Quote from: Neferura on 2007-01-08, 20:26:20
ööö... KGNE??

Kimi ga Nozomu Eien

Ha még nem láttad, akkor minél előbb töltsd le FTP-ről és nézd meg. Kötelező alapmű.  :jee: :cool:

Neferura

érdekes... már töltöm is ^^ köszönöm  :merci:

Solid Snake

Quote from: Neferura on 2007-01-09, 12:47:15
érdekes... már töltöm is ^^ köszönöm  :merci:

Nagyon szívesen.  :jee:
Aztán majd természetesen számolj be tapasztalataidról!  :smile:

Neferura

mort néztem meg az első részt a KGNE-ből  :bruhuhu: :bruhuhu: olyan szép
talán még egyet meg tudok nézni, aztán mennem kell dolgozni. sztem holnap de meg végére is fogok érni asorozatnak. télleg naon szép  :redface:

Solid Snake

Quote from: Neferura on 2007-01-11, 18:06:23
mort néztem meg az első részt a KGNE-ből  :bruhuhu: :bruhuhu: olyan szép

Az első rész még semmiség. Majd később lesznek az igazán szívbemarkoló fordulatok.  :jee: :smile:

Neferura

végignéztem
télleg naon szép kis anime ^^
és meglepő a vége is
[spoiler]egészen az utolsó előtti részig azt hittem visszamegy a Harukához... és mégsem[/spoiler]

köszönöm szépen, nagyon kellemes órákat adott nekem a KGNE.. bár néha szomorút is. de ez így kellett ^^

Solid Snake

Quote from: Neferura on 2007-01-16, 13:35:25
köszönöm szépen, nagyon kellemes órákat adott nekem a KGNE.. bár néha szomorút is. de ez így kellett ^^

Örülök, hogy tetszett!  :jee: :tezsvir:

Lazzaret

Marmalade Boy

Na túl vagyok az első 39.részen és nem rossz. Igaz lassan haladok vele ( a zenekaré az elsőbbség :) ) de tetszik. Valaki látta már rajtam kívűl? Fordulatos de néha bénus egy kicsit. Spoilerkedni nem akarok habár lehetne. Sajna néha lassú és még mindig nyögvenyelős de lassan fogyasztható kategória. Egy nagy hibája van, mégpedig a folyamatosan ismétlődő zenei háttér. Szép de kicsit sok lesz ez már.


www.arkangyalok.uw.hu

Solid Snake

Jelenleg a Kanon feldolgozott változatát szedem, az első részbe beletekintvén kijelenthetem: megvan a tökéletes AIR hasonmás!
Gyönyörűséges grafika a Kyoto stúdiótól (még az Air-nál is szebb), a zene lélegzetelállítóan gyönyörű, a karakterek szeretetreméltóak. És ez még csak az első rész után! Lehetséges, hogy a KGNE trónja meg fog nálam dőlni?  :hehe:

Norboy

Megnéztem a D.N.Angel -t. Őszintén, nem hittem volna, hogy ennyire tetszeni fog. Az opening is tényleg jó. A történet csúcspontját kicsit hosszabbra készíthették volna. Érdekelne, hogy mi lett a nagy szerelmesekkel a sorozat végén. Talán neki állok a mangának és választ kapok a kérdéseimre.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Fubenalvo

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-16, 21:19:43
Quote from: Neferura on 2007-01-16, 13:35:25
köszönöm szépen, nagyon kellemes órákat adott nekem a KGNE.. bár néha szomorút is. de ez így kellett ^^

Örülök, hogy tetszett!  :jee: :tezsvir:

Én kb egy éve elkezdtem de az első pár rész után leragadtam és sajna spoiler-el elrontották a dolgot nekem. :/
Lehet egyszer még végignézem, de így hogy tudom mi lesz nemtom van-e értelme.

Eberinu

Biztos mondta már valaki,de mivel most indult az a+-on is,igy ide ajánlom a Paradise Kisst,bár már én is végig néztem mind a 12 részt... :)

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-01-30, 11:02:59
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-16, 21:19:43
Quote from: Neferura on 2007-01-16, 13:35:25
köszönöm szépen, nagyon kellemes órákat adott nekem a KGNE.. bár néha szomorút is. de ez így kellett ^^

Örülök, hogy tetszett!  :jee: :tezsvir:

Én kb egy éve elkezdtem de az első pár rész után leragadtam és sajna spoiler-el elrontották a dolgot nekem. :/
Lehet egyszer még végignézem, de így hogy tudom mi lesz nemtom van-e értelme.

Nyugodtan nézd végig, bár akkora hatást nem fog elérni nálad az ellőtt spoiler miatt, de azért mégis érdemes végignézni, mert rendkívül szép.  :jee:

Fubenalvo

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-30, 19:51:20
Quote from: Fubenalvo on 2007-01-30, 11:02:59
Én kb egy éve elkezdtem de az első pár rész után leragadtam és sajna spoiler-el elrontották a dolgot nekem. :/
Lehet egyszer még végignézem, de így hogy tudom mi lesz nemtom van-e értelme.

Nyugodtan nézd végig, bár akkora hatást nem fog elérni nálad az ellőtt spoiler miatt, de azért mégis érdemes végignézni, mert rendkívül szép.  :jee:

Bár lehet jobban is jártam így... nagyon nehezen emésztem a romantikus drámákat, ha bele tudom élni magam. :)

Norboy

#855
Nem rég kezdtem el a This Ugly and Beautiful World című animét. Tetszik, kellemes kis romantikus animének indul, néhány poénnal+1 kis ecchivel. [spoiler]Remélném, hogy így folytatódik tovább egészen a végéig, de[/spoiler] elkaptam véletlenül egy spoilernek szánt dolgot, ami leírta a befejezést kb.1 mondatban. De azért is végignézem! Ja és ezután tervbe van véve a Chrno Crusade.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

smash++

Quote from: Norboy on 2007-02-06, 15:52:29
Nem rég kezdtem el a This Ugly and Beautiful World című animét. Tetszik, kellemes kis romantikus animének indul, néhány poénnal+1 kis ecchivel. [spoiler]Remélném, hogy így folytatódik tovább egészen a végéig, de[/spoiler] elkaptam véletlenül egy spoilernek szánt dolgot, ami leírta a befejezést kb.1 mondatban. De azért is végignézem! Ja és ezután tervbe van véve a Chrno Crusade.

Sorry!Az lehet az enyém volt-nagyon felidegesített :comp:.Nálam 10/10 ha a végét nem veszem figyelembe.

Én pedig a Suzuka-t néztem meg.Nekem nagyon tetszett  :jee:!! :D:D
Nem irok le róla sok mindent.Az egész bejött.Az elejétől a VÉGÉIG.Ilyen se sokszor van.
A srác elég nehéz felfogású néha ha lányokról van szó  :haha:.A kedvenc részem a vége felé amikor Suzuka utánna  megy a pályán és megfogja  a pólóját...

Ezekután a Suzukához hasonló ajánlást kérek ha van vkinek?! ;) Aki látta és mivel nekem tetszett az egész az tudja,hogy miylen romantikus anime-t is szeretnék látni.

Prof. William

#857
CSak azt spoilerezze már el nekem valaki hogy a Suzuka amolyan Heppy cégű, vagy az a animékban közkeeedvelt,""Akkor most lehet hogy jó a vége, de lehet hogy rossz döntsd el hangulattól függően." :) Az ilyeneket ki nem álhatom ha már romantikus akkor legyen Boldog vég. Persze pár kivétel van amit szeretek pl [spoiler] Saikano de az war anime is. :) [/spoiler]

smash++

#858
Quote from: Prof. William on 2007-02-09, 18:43:34
CSak azt spoilerezze már el nekem valaki hogy a Suzuka amolyan Heppy cégű, vagy az a animékban közkeeedvelt,""Akkor most lehet hogy jó a vége, de lehet hogy rossz döntsd el hangulattól függően." :) Az ilyeneket ki nem álhatom ha már romantikus akkor legyen Boldog vég. Persze pár kivétel van amit szeretek pl [spoiler] Saikano de az war anime is. :) [/spoiler]

[spoiler]happy bizony :D [/spoiler]

nagyobb [spoiler] összejönnek nagy lelki nehézségek után[/spoiler]!!!!!!
Suzuka jó romantikus anime,de nagyon :jee:  .Én annyira nem birtam ki hogy ne nézzem végig,hogy hajnal 3kor feküdtem le amikor 8-kor suli és 6kor kellett felkelni,de megérte.

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-02-09, 18:24:31
Én pedig a Suzuka-t néztem meg.
Láttam, nekem is nagyon tetszett. Nem is tudom mért kezdtem el nézni (ja, de igen, Lunar subolta :D), sportaniméktől a falra mászok, de ez tényleg jó... talán mert az atlétika csak körítés, és nincsennek benne azok az idegesítő versenyes-edzéses-énleszekalegjobbgambare részek.
Hasonló? Passz... elég sajátos a hangulata. Majd ha eszembe jut valami szólok.


smash++

Quote from: Manitu on 2007-02-09, 19:16:46
Quote from: smash++ on 2007-02-09, 18:24:31
Én pedig a Suzuka-t néztem meg.
Láttam, nekem is nagyon tetszett. Nem is tudom mért kezdtem el nézni (ja, de igen, Lunar subolta :D), sportaniméktől a falra mászok, de ez tényleg jó... talán mert az atlétika csak körítés, és nincsennek benne azok az idegesítő versenyes-edzéses-énleszekalegjobbgambare részek.
Hasonló? Passz... elég sajátos a hangulata. Majd ha eszembe jut valami szólok.
Az utolsó mondatra:köszi.Szerintem is egyedi.Esetleg ilyen happy endinges anime?Ami nem csepeg,szóval nam annyira túl romantikus (az egész),de azért történik is vmi.Kicsit nehezen tudom megfogalmazni...Ez a Suzuka jó példa!:vígjáték!! is és szerelem!! is és talán mondhatom egyszerű.De nem olyan túl "szép" vagy nem túl "csicsás"...nah nehéz nem tudom megfogalmazni.A Mai Hime-t láttam,Love Hina-t is mind2  :jee:

Az első részre pedig  :tezsvir:.Teljes mértékben egyet értek.A sport tényleg körítés.De amit mutatnak a sport részből kimondottan tetszett.Semmi túlzás,normális edzés,normális képességek :D és "jéé nem is erről szólt az anime" feeling kapott el amikor elkezdtem nézni.Még a címe is meglepett.Én azt hittem csak Suzukáról fog szólni és az ugrásról... :D

Gregory

Valaki hallott már, vagy esetleg ismeri-e a School Days c. animot? Csak mert az egyik oldalon rábukkantam az ismertetőjére és tetszetősnek tűnik, és a történetből is egész szép kis történet alakulhat.
Kép
De az adataihoz az van írva, h OVA és 1 részes. Az ismertető szövegében viszont sorozatként volt említve, és az egyik torrent oldalon is egy 7,76 gb-os torrentet találtam, ami pedig egy kicsit soknak tűnik egy résznek...
A KGNE pedig nekem is felkerült a listámra ^^

Rounin

Quote from: Gregory on 2007-02-09, 22:05:06
és az egyik torrent oldalon is egy 7,76 gb-os torrentet találtam, ami pedig egy kicsit soknak tűnik egy résznek...
A KGNE pedig nekem is felkerült a listámra ^^

Az ott egy játék, úgy bizony x).

Darkstar

Bizony, méghozzá egy nagyon-nagyon jó játék. :) De állítólag idén animét csinálnak belőle. (Ha el merik rontani...  :__devil:)
Az az "OVA" valószínűleg a játékból kiszedett első scene lehet, amit már többször linkeltem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

hmm... akkor bizony már töltöm is lefelé ^^.

Nemrég pedig az Onegai Teachert és a Twins-t fejeztem be, ami nagyon tetszett. Esetleg valaki tudna azokhoz hasonlót ajánlani?

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-02-10, 17:55:24
Nemrég pedig az Onegai Teachert és a Twins-t fejeztem be, ami nagyon tetszett. Esetleg valaki tudna azokhoz hasonlót ajánlani?

Love Hina, This Ugly And Beautiful World, Rizelmine, Golden Boy  :jee:
Most futó animék közül pedig a Nodame Cantabile. Az se semmi.  :hehe:

Norboy

Quote from: Darkstar on 2007-02-09, 22:07:02
Bizony, méghozzá egy nagyon-nagyon jó játék.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ebben a játékban van-e angol felirat? Esetleg angol nyelvű menürendszer?

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Manitu

Felírat nincs. A menű az nagyrészt angolul van.


Darkstar

Felirat van, csak épp az is japán. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-10, 21:51:11
Quote from: Gregory on 2007-02-10, 17:55:24
Nemrég pedig az Onegai Teachert és a Twins-t fejeztem be, ami nagyon tetszett. Esetleg valaki tudna azokhoz hasonlót ajánlani?

Love Hina, This Ugly And Beautiful World, Rizelmine, Golden Boy  :jee:
Most futó animék közül pedig a Nodame Cantabile. Az se semmi.  :hehe:
Thx az ajánlásokat, a Love Hina már lenn van, csak meg kell nézni, a Golden Boynak a grafikája pedig annyira nem tetszett :S