Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Gregory

Nah megnéztem a Love Hina specialokat meg az OVA-kat is. Nagyon jó volt mind, nem bántam meg, h letöltöttem/megnéztem.
Btw: a mangában van még folytatás, vagy az is "csak" idáig megy el?

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-05-15, 19:52:27
Nah megnéztem a Love Hina specialokat meg az OVA-kat is. Nagyon jó volt mind, nem bántam meg, h letöltöttem/megnéztem.
Btw: a mangában van még folytatás, vagy az is "csak" idáig megy el?
Van. ;)

smash++

Quote from: Zsiga on 2007-05-16, 00:52:19
Quote from: Gregory on 2007-05-15, 19:52:27
Nah megnéztem a Love Hina specialokat meg az OVA-kat is. Nagyon jó volt mind, nem bántam meg, h letöltöttem/megnéztem.
Btw: a mangában van még folytatás, vagy az is "csak" idáig megy el?
Van. ;)
MIt? :D
Van neki folytatás?Tovább megy mint a Love Hina Again anime.Hmm.
GYorsabban kell olvasnom  :hehe:
Még viszonylag az elején vagyok vele (Seta felvtte segédnek Keitarot),de talán jobb mint az anime.Kicsit azért más a történet.Nem nagyon, kicsit.

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-05-16, 10:04:50
MIt? :D
Van neki folytatás?Tovább megy mint a Love Hina Again anime.Hmm.
GYorsabban kell olvasnom  :hehe:
Még viszonylag az elején vagyok vele (Seta felvtte segédnek Keitarot),de talán jobb mint az anime.Kicsit azért más a történet.Nem nagyon, kicsit.
Itt egy kis rész a manga utolsó chapteréből:
[spoiler=MASSIVE ENDING SPOILAR]http://img503.imageshack.us/img503/7582/page010kc5.jpg[/spoiler]

smash++

Segítséget kérnék.Most kezdtem el nézni az első részét a Tsubasa Chronicle-nek
Aki már látta!!!Ugye nem drámás szerelem van benne,hanem normális??Tudom talán még nincs vége.De ugye nem drámi a sorozat,mert az nem volt hozzá kiírva.

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-05-20, 15:31:20
Segítséget kérnék.Most kezdtem el nézni az első részét a Tsubasa Chronicle-nek
Aki már látta!!!Ugye nem drámás szerelem van benne,hanem normális??Tudom talán még nincs vége.De ugye nem drámi a sorozat,mert az nem volt hozzá kiírva.

nem ,nem az (btw kerdeses mi az a normalis^^)... szamomra a vegen se volt mondjuk lezarva a törtenet de lehet ezzel csak en voltam igy

smash++

Nálam az a normális amit betud venni az érzékeny gyomrom :),szóval mindenkinek más.Nálam az a nomrális romantikus anime aminek nem drámai a vége.Szétszakítják a párt vagy ehez hasonlók,nme jön össze semmi....

Húú na ez az első rész eszement volt.Soha egy anime nem indult így.Lehengerlő volt a zene benne.áááá nagyon jó.Remélem a sorozat is ilyen lesz.
Azért nincs vége,mert lesz még évad vagy nem?Ezt olvastam a második évadnál. "Bár azt sajnálom, hogy valószínűleg ebből a remek animéből is egy "rétestészta" shounen (nem a tipikus értelemben vett) sorozat lesz.
"

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-05-20, 15:58:45
Nálam az a normális amit betud venni az érzékeny gyomrom :),szóval mindenkinek más.Nálam az a nomrális romantikus anime aminek nem drámai a vége.Szétszakítják a párt vagy ehez hasonlók,nme jön össze semmi....

Azért nincs vége,mert lesz még évad vagy nem?Ezt olvastam a második évadnál. "Bár azt sajnálom, hogy valószínűleg ebből a remek animéből is egy "rétestészta" shounen (nem a tipikus értelemben vett) sorozat lesz.
"

jah ertem^^

erröl nem tudtam en nem olvastam utana ha igy van akkor csak örülök ->várom

smash++

Tsubasa_Chronicle:
Ááá.Ilyen animet se láttam még (talán).Szeretik egymást és már majdnem bevalják egymásnak és és és memo loss,egyből az elején.Ez annyira szomorú :(
Remélem gyorsan visszajönnek az emlékei.De hiába jönnek vissza,mert a "idő varázsnő" azt mondta,hogy felkell adnia a kapcsolatát a hercegnőve :confused:?Ez is szomorú:(
De a zene nagyon jó és a karakterek is...

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-05-20, 18:07:27
Tsubasa_Chronicle:
Ááá.Ilyen animet se láttam még (talán).Szeretik egymást és már majdnem bevalják egymásnak és és és memo loss,egyből az elején.Ez annyira szomorú :(
Remélem gyorsan visszajönnek az emlékei.De hiába jönnek vissza,mert a "idő varázsnő" azt mondta,hogy felkell adnia a kapcsolatát a hercegnőve :confused:?Ez is szomorú:(
De a zene nagyon jó és a karakterek is...

a zene telleg joh , bar a rajzolas nekem elsöre fura volt .. de azzal sincs semmi baj:)

kelvor

Lassa már 1 hónapja csücsül a gépemen a tsubasa...elég lassan haladok vele, mindig van, ami jobban érdekel :smile: A zene tényleg jó, de kb ennyi. Különösen nem fogott meg, de egyszer talán végignézem.

smash++

Quote from: kelvor on 2007-05-20, 18:30:56
Lassa már 1 hónapja csücsül a gépemen a tsubasa...elég lassan haladok vele, mindig van, ami jobban érdekel :smile: A zene tényleg jó, de kb ennyi. Különösen nem fogott meg, de egyszer talán végignézem.
Nem fogott meg :confused:?
Akkor neked ez nem fekszik az már tuti.
Én a 6. részt néztem most meg és egyszerűen extázisban vagyok.Rég éreztem ilyet anime nézés alatt.Egyszerűen Marha érdekes volt ez a Kidou-s dolog és a zene párosul az akcióval,teljesen átjár engem.Kár,hogy vége lett ennek a világos résznek...
Tuti,hogy csak ezt nézem egy drabig,amíg be nem fejezem,de ez gyorsan meglesz,mert nem bírok leállni vele.Remélem folytatódik számomra ez a bizsergető érzés.Ajánlom nekik

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-05-20, 18:58:16
Quote from: kelvor on 2007-05-20, 18:30:56
Lassa már 1 hónapja csücsül a gépemen a tsubasa...elég lassan haladok vele, mindig van, ami jobban érdekel :smile: A zene tényleg jó, de kb ennyi. Különösen nem fogott meg, de egyszer talán végignézem.
Nem fogott meg :confused:?
Akkor neked ez nem fekszik az már tuti.
Én a 6. részt néztem most meg és egyszerűen extázisban vagyok.nlom nekik

nekem is tetszet de azert nem ennyire nem hiszem hogy valaha megnezem meg1x , lehet azert mert 2 eveados es megg ott sincs teljsen "lezarva" lehet ez az oka

Drake

Quote from: Soldier on 2007-05-20, 19:22:09
nem hiszem hogy valaha megnezem meg1x , lehet azert mert 2 eveados es megg ott sincs teljsen "lezarva" lehet ez az oka

Az anime nem is lesz lezárva, mert már nagyon eltávolodott a mangától, a manga most is megy folyamatosan. Azt jobban teszi mindenki, ha a mangával foglalkozik.
link:Tsubasa Chronilces manga, folyamatosan bővül
(ha valakit érdekelne az igazi sztory és a befejezés, majd mikor be lesz fejezve)

Soldier

Quote from: Drake on 2007-06-24, 22:28:55
Quote from: Soldier on 2007-05-20, 19:22:09
nem hiszem hogy valaha megnezem meg1x , lehet azert mert 2 eveados es megg ott sincs teljsen "lezarva" lehet ez az oka

Az anime nem is lesz lezárva, mert már nagyon eltávolodott a mangától, a manga most is megy folyamatosan. Azt jobban teszi mindenki, ha a mangával foglalkozik.
link:Tsubasa Chronilces manga, folyamatosan bővül
(ha valakit érdekelne az igazi sztory és a befejezés, majd mikor be lesz fejezve)

köszi

kelvor

Elkezdtem nézni a Suzuka-t. Eddig elég jónak tűnik. Igaz, még csak 6 részt láttam belőle, de már most elnyerte a tetszésemet. Remélem tartják a színvonalat és nem laposodik el.

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-06-28, 17:23:18
Elkezdtem nézni a Suzuka-t. Eddig elég jónak tűnik. Igaz, még csak 6 részt láttam belőle, de már most elnyerte a tetszésemet. Remélem tartják a színvonalat és nem laposodik el.

hajrá hajrá , nem lex rosszab ;) nekem végig bejött , bar van 1-2 elhanyagolhato rész de hat miben nincs ^^ szvl hf

Groven

Quote from: kelvor on 2007-06-28, 17:23:18
Elkezdtem nézni a Suzuka-t. Eddig elég jónak tűnik. Igaz, még csak 6 részt láttam belőle, de már most elnyerte a tetszésemet. Remélem tartják a színvonalat és nem laposodik el.
Érzelmek drámája sportköntösben. Jó anime. De még az elején vagy, majd ezután fog elindulni a lavina. :smile:

smash++

Quote from: kelvor on 2007-06-28, 17:23:18
Elkezdtem nézni a Suzuka-t. Eddig elég jónak tűnik. Igaz, még csak 6 részt láttam belőle, de már most elnyerte a tetszésemet. Remélem tartják a színvonalat és nem laposodik el.
Szerintem nem tartják!Emelkedik a színvonal :D
A vége fele már oylan dolgok vannak,hogy ááá.Nekem szerintem örök kedvenc.Szerencsére a romantika van hangsúlyban és a sport pont elég benne.
[spoiler]Kedvenc részem amikor Suzuka megfogja Yamato fölsőjét amikor kicsit felkapta a vizet az edzés végén (már a vége fele volt talán).Az nagyon ott volt,de több ilyen remek rész volt.A vége pedig majdnem tökéletes[/spoiler]

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-06-29, 13:01:53
Quote from: kelvor on 2007-06-28, 17:23:18
Elkezdtem nézni a Suzuka-t. Eddig elég jónak tűnik. Igaz, még csak 6 részt láttam belőle, de már most elnyerte a tetszésemet. Remélem tartják a színvonalat és nem laposodik el.
Szerintem nem tartják!Emelkedik a színvonal :D
A vége fele már oylan dolgok vannak,hogy ááá.Nekem szerintem örök kedvenc.Szerencsére a romantika van hangsúlyban és a sport pont elég benne.
[spoiler]Kedvenc részem amikor Suzuka megfogja Yamato fölsőjét amikor kicsit felkapta a vizet az edzés végén (már a vége fele volt talán).Az nagyon ott volt,de több ilyen remek rész volt.A vége pedig majdnem tökéletes[/spoiler]

az enyem "u can stay under my umbrella" :P //spoiler-el nem vitatkozom nincs min :P

kelvor

Na, végig is néztem a Suzuka-t. Tényleg jó animét raktak össze. Főleg esténként nézegettem a részeket, mikor már tényleg semmi dolgom nem volt. Egy-két üveg bor elfogyott, míg a végére értem. Kedvenc részt nem igazán tudok mondani, jó volt mind. Azonban ha választani kellene, talán azt a részt mondanám, mikor [spoiler]úgy alakult a helyzet, hogy lekésték a vonatot és a Akutski családjánál kénytelenek éjszakázni. Másnap este megmutatta Suzuka-nak a szentjánosbogarakat. Nagyon tetszett, ahogyan beletette a harangvirágba a bogarat, ami ezért fényleni kezdett és úgy nyújtotta át Suzuka-nak.[/spoiler]
Összességében nem bántam meg, volt benne minden, ami egy remek romantikus animéhez kell. Személy szerint a végét picit elkapkodottnak érzem és nem igazán voltam/vagyok vele kibékülve, annak ellenére, hogy happy end. [spoiler]Persze, aranyosak voltak, ahogyan kéz a kézben sétáltak, de nekem ez kevés volt :smile: [/spoiler] Ennek ellenére, soha rosszabb animét.  :jee:


minuszmiki

Quote from: kelvor on 2007-07-02, 03:40:55
[spoiler]Persze, aranyosak voltak, ahogyan kéz a kézben sétáltak, de nekem ez kevés volt :smile: [/spoiler] Ennek ellenére, soha rosszabb animét.  :jee:
Ha ez kevés, olvasd a mangát, abban _minden_ van ;) . Egyébként szerintem is igen jó anime, és én is kicsit kevésnek éreztem a végét, de tetszett.

smash++

#1012
Most néztem meg ezt a "remekművet"

Peach Girl
Mivel is kezdjem?!Hmm.Az addictson azt mondják lányoknak való.Szerintem nagy butaság..Annak való aki szereti a romantikát.Tehát.Egyben néztem volna meg,de sajnos kor már lekellett feküdnöm így ma de fejeztem be.
Szeritnem eszméletlen jó anime.Annyira kavarják benne a sz@rt,hogy az nem igaz és annyira felidegesített... :) idézek: "Hazugság, barátság, szerelem, fájdalom, csalódás, nyári munka és az első csók, ez mind megvan ebben az animében.
".Komolyan ennyi fordulatot nem sok animeben láttam.Annyira zavart a menete a dolgoknak,hogy belepillantottam a végébe,mert másképp nem tudtam lenyugosni :D.
Az alaphelyzet.Hétközanpi iskolai élet.Van egy lány Momo aki egy kicsit barnább az átlagtól,emiatt sok a problémája.Van egy állítólagos jó barátnő Sae aki kavarja a "lepényt" és két fiú Kairi és (Thojo talán).Itt az elején eldől minden.Kicsit furán hangzik,de mint egy game.Te melyik fiú karakter választod az elején, ki a szimpatikusabb.Mindegy kit választasz ugyanúgy fogsz szenvedni az anime alatt mint én (ha beleéled magad és megfog a történet,ill a kari).Nem is írhatok róla sokmindent,szerintem egy tömör dráma ami romantikával van összekapcsolva és van befejezés (kinek milyen).A grafika,hogy is mondjam szokatlan vagy kicisit erősebb kifejezés nem vmi jó(itt az ajkakra gondolok) ill úgy egyébként.Nézhető,de szebbet is elbírt volna.Nem értem az addicts-on miért kapott annyit amennyit...Én nagyon ajánlom ha akarsz egy kis hajhullást :D .Egyetlen egy hibája van az,hogy még egy részt elbírt volna.Így kénytelen vagyok mangahoz fordulni ha abban van egy kis plusz a végéhez.            10/9 (a kilenc,mert nagyon feligesített néha)

Aki nem ért egyet a végével.Nézze meg mégegyszer ;).Mert ez így volt jó ahogy :whoah:.A végén lévő két szereplő között volt az igazi szerelem,szerintem.
A többi spoilerban ;).Csak erős idegzetűeknek és akik szeretik lelőni a poént.Ha nem bírod kivárni olvass bele a spoilerba :D.

Mi az ami sok van benne és engem kicsit zavart
[spoiler]Most zavart egy kicsit a sok csók.Főleg,hogy mindkét oldalon volt bőven :).[/spoiler]

Kedvenc karakter
[spoiler]Női:Momo :) Fiú:Kairi[/spoiler]

Vége:
[spoiler]Happy End.Ha látjátok a kedvenc karikat lehet tudni[/spoiler] :whoah: :whoah: :whoah:

VÉGRE MÉG EGY ANIME AMINEK TETSZETT A VÉGE

-------------------------------------

Final Approach

Elsőre a Rizelmine jutott az eszembe,mert az első rész nagyon arra emlékeztetett és a kalapos ügynökök is :).De az első rész után szerintem teljesen más.Kicsit más a történet és a karik is "szebbek"  :hehe:.A rajzolás nagyon szép.A történetről nem nagyon lehet sokmindent irni.Egy lány beállit Ryo-hoz és tesójához Akanéhoz,hogy ő a fiú jövendőbeli felesége.Nos innen kezdődnek a gondok.Engem nagyon lekötött mivel szünet nélkül végig néztem.A történet tényleg aranyos még elbírt volna pár részt.Az utolsó előtti részben lezárják és kapunk egy kis fan szervízt az utolsóban.Én kicsit bízok folytatásban,de szerintem reménytelen.Esetleg vki tud róla vmit?
Azoknak ajánlom akik könnyed,nyugodt kikapcsolódásra vágynak és [spoiler]Happy Endre[/spoiler]<-kicsit furcsán viselkedtek az utolsó részben a 12. végéhez képest  :confused: Tehát nézzétek meg 10/9

Modify:Azért postoltam és nem modify,mert úgy új hozzászólásként jelenik meg és így talán többen észreveszik.Ez miért gond?Na mind1.Szerintem nem öntöm el ezzel a topicot...

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-07-14, 19:18:36
Modify:Azért postoltam és nem modify,mert úgy új hozzászólásként jelenik meg és így talán többen észreveszik.Ez miért gond?Na mind1.Szerintem nem öntöm el ezzel a topicot...
Azért gond mert ez a szabály. Mellesleg így is megjelenik új hozzászólásként, most is így vettem észre hogy írtál.

Selmo

Alternatív megoldásként idézed magad, törlöd a quote tagokat, hozzáírsz, majd postolás után törlöd az előzőt. :)

A tökéletesség unalmas.

smash++

OK!Megértettem :)
Shingetsutan Tsukihime

Nem  írok róla sokat.Mert már biztos nagyon sokan látták.A történet hihetetlen jó.Nekem nagyon tetszett.Két gondom van vele.Picit rövid volt  :bruhuhu: még elbírtam volna pár részt, a másik pedig a vége: na az nagyon lehangolt,habár már az op-nél rossz érzésem volt,de sajnos beigazolódott.Tény és való,hogy így volt helyes vagy érthető vagy akármi,de akkor is én [spoiler]happy end-et[/spoiler] szerettem volna.Nem igaz,hogy nem lett volna más megoldás...
[spoiler]Itt úgy tünik kicsit más volt a "vámpirok" története,mert pl simán vámpírrá változtathatta volna és akkor együtt maradhattak volna.Vagy nem csinál ilyen nagy hülyeséget és nem próbál meg egyedül harcolni.Vagy mit tom én.De ha már megtörtént ami megtörtnént miért nem adott egy esélyt a másik lánynak.Nekem ő is szimpi volt...Persze érthető a dolog egy kicsit.[/spoiler] Na mind1...
A történet azért 10/10,de a végével csak 10/9

Twin Love
Aranyos kis anime.Úgy tűnik most ilyen sulis hangultaban vagyok,mert elég sok ilyen animet néztem meg.Egy fiú visszatér a városba ahonan elköltözött.Egy ikerpár-ral való emlékei kötik a helyhez.Majd megtörténik a várva várt reunion.De mit ad isten.A srác egyre több ikerrel találkozik és ami a legrosszabb mindnek tetszik a fiú.Szóval elég nagy zavar az egész.Szórakoztató részekkel és egy szemét kecskével akit én rögtön levágtam volna :D
Tényleg aranyos anime.A második részt még nem néztem meg.Egy alternatív történet.De ez 10/9

[spoiler]Igaz így volt helyes és szép,hogy nem törte össze senkinek a szívét.De azért igazán kijelenthette volna kit is szeret.Így végülis kicsit nyitott maradt.Habár a fiú is a lány nagy nehezen "egymásra talált" csak nem vallják be  :ejj:[/spoiler]

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-07-18, 16:59:11

Shingetsutan Tsukihime

[spoiler]happy end-et szerettem volna.[/spoiler]


te mindig azt szeretnel  :rotfl:

smash++

Quote from: Soldier on 2007-07-18, 17:09:21
Quote from: smash++ on 2007-07-18, 16:59:11

Shingetsutan Tsukihime

[spoiler]happy end-et szerettem volna.[/spoiler]


te mindig azt szeretnel  :rotfl:
:D .Nem szeretem a drámai véget.Egyszerűen annyira lehangol,hogy nem jó.Nem arról van szó,mert itt tényleg beleillő volt,de legalább ne a földre ült volna szegény.A másik lány is nagyon ari volt és szerette is.

Lehet azért van ez,mert nagyon szeretm a barátnőmet és így kicsit megértem a romantikus anime szereplőit.Mondjuk anno csalódás is volt már és végülis ment tovább az élet és találkoztam a mostani barátnőmmel.Lehet így kéne felfognom ezeket az animeket is.

De ha már romantikus anime akkor happy-end.Mondjuk igaz ebben az animeben kicsit háttérbe szorul a romantika(vagyis nem ez volt a "lényeg").

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-07-18, 17:33:35
Quote from: Soldier on 2007-07-18, 17:09:21
Quote from: smash++ on 2007-07-18, 16:59:11

Shingetsutan Tsukihime

[spoiler]happy end-et szerettem volna.[/spoiler]


te mindig azt szeretnel  :rotfl:
:D .Nem szeretem a drámai véget.Egyszerűen annyira lehangol,hogy nem jó.Nem arról van szó,mert itt tényleg beleillő volt,de legalább ne a földre ült volna szegény.A másik lány is nagyon ari volt és szerette is.

Lehet azért van ez,mert nagyon szeretm a barátnőmet és így kicsit megértem a romantikus anime szereplőit.Mondjuk anno csalódás is volt már és végülis ment tovább az élet és találkoztam a mostani barátnőmmel.Lehet így kéne felfognom ezeket az animeket is.

De ha már romantikus anime akkor happy-end.Mondjuk igaz ebben az animeben kicsit háttérbe szorul a romantika(vagyis nem ez volt a "lényeg").

tudom en , tudom :P
kezdetben nekem is kötelezö volt a happyend egy 10/10hez , de mar megvaltozott , egyre jobban tudom értékelni az épp nem happy endel végzödö animeket is.
hatterbe szorul ? hát lehet nem tudom , mindenesetre nekem is nagyon tetszett :P


smash++

Quote from: Soldier on 2007-07-18, 17:48:31
hatterbe szorul ? hát lehet nem tudom , mindenesetre nekem is nagyon tetszett :P
Jajj.Nem egészen úgy értettem.Mert végülis az anime egy része a kapcsolatukról szól,ahogy "egymásra" találtak.Ahogy egymás álltal mindketten megváltoztak.De valahogy ezzel a befejezéssel úgy érzem nem ez volt a legfontosabb.Vagyis, nagy jelentősége volt a Shiki múltjának és a család történetének,mindenhol az kisértett.A főellenfél,a tetsvére,a démon írtásban való segítség nyújtás.Vagyis igazi romantikát akkor láttam amikor elmentek egy date-re a bandával és kettesben,a lakásban kettesben :).Nem volt rivalizálás Shikiért nem láttuk a végén a párbeszédet Shiki-ék között.

Azért írtam,hogy háttérbe van szorítva.Mert végülis ezt az animet azok is nyugodtan megnézhetik akik az akciót,misztikum és a vámpír töténeteket szeretik.Tehát annyira nem a roamntikán van a hangsúly.Nah.Mind1,vmi ilyesmi  :hehe: