Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

NRG

Sziasztok!

Gondoltam szólok, hogy az Appleseed2004 felirata hibás. Konkrétan az elsõ srt a második "részbõl" is tartalmaz szöveget, a második persze ugyanannyival csúszik elég sokkal.

Darkstar

Az a rothadt reklám még mindíg a gépemen csücsül. Mivel a firefoxot használom, a dolgaimben nem zavar, de idegesít, hogy a gépen van. Hogyan lehetne eltüntetni? (MSN+-t töröltem, Spybot Search&Destroy és Ad-aware sem irtja ki)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

m46u5

Quote from: DarkstarAz a rothadt reklám még mindíg a gépemen csücsül. Mivel a firefoxot használom, a dolgaimben nem zavar, de idegesít, hogy a gépen van. Hogyan lehetne eltüntetni? (MSN+-t töröltem, Spybot Search&Destroy és Ad-aware sem irtja ki)
Megpróbáltam gyógyírt keresni a problémádra, mivel be van tervezve a közeljövõben egy WinXP reinstall, úgyhogy gondoltam a jelenlegi rendszernek tök mindegy mennyire gányódik el, és feltelepítettem a Messenger Plus! 3.54.132 verióját. Telepítés után ez az aranyos kép fogadott a Nod32 részérõl: http://usteam.hu/pictures/b/pics/1120605465063.jpg
Ezután elment a kedvem a további kísérletezéstõl, és uninstalláltam az egészet.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Darkstar

#2913
Quote from: m46u5Megpróbáltam gyógyírt keresni a problémádra, mivel be van tervezve a közeljövõben egy WinXP reinstall, úgyhogy gondoltam a jelenlegi rendszernek tök mindegy mennyire gányódik el, és feltelepítettem a Messenger Plus! 3.54.132 verióját. Telepítés után ez az aranyos kép fogadott a Nod32 részérõl: http://usteam.hu/pictures/b/pics/1120605465063.jpg
Ezután elment a kedvem a további kísérletezéstõl, és uninstalláltam az egészet.

 :merci:  Nemsokára kipróbálom a nod-ot. (Amúgy is kíváncsi vagyok az új heurisztikus motorra  :) )

Edit: másodszor is kösz! (Lefutattam, de nem talált semmi ilyet)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

m46u5

Quote from: Darkstar:merci:  Nemsokára kipróbálom a nod-ot. (Amúgy is kíváncsi vagyok az új heurisztikus motorra  :) )
Javaslom, hogy az angol nyelvû változatot tedd fel, mert annak a magja sokkal frisebb mint a magyaré (nem tom miért nem tudják azt is újítani).
Ha esetleg nem lenne hozzá felhasználónév meg jelszó, javaslom a következõ oldalt minden nod32 (nem teljesen legális) felhasználó számára:
http://magistr.ultranet.ru/Nod32/ - kb. hetente frissítik (ez a vírusadatbázis, illetve újabb komponensek a programhoz)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Fazék

Quote from: DarkstarAz a rothadt reklám még mindíg a gépemen csücsül. Mivel a firefoxot használom, a dolgaimben nem zavar, de idegesít, hogy a gépen van. Hogyan lehetne eltüntetni? (MSN+-t töröltem, Spybot Search&Destroy és Ad-aware sem irtja ki)
Amennyiben sikerül kideríteni a nevét a programnak, sokkal egyszerûbb lesz az eltávolítása. Sztem próbáld meg Hijackthis!-szel kideríteni, vhol alant ezt javasoltam Shiroi-nak is és elemeztesd ki a futó programokat. Talán megmondja a nevét és onnan 1-2 google kereséssel (vagy ha gondolod itteni segítséggel egybekötve) nagy valószínûséggel találni eltávolítási útmutatót.
Majd szólj hogy segített-e bármit is a javaslatom :)

Darkstar

Futtattam a Hijackthist itt a logfile. A kérdõjeles dolgok tiszták, egy felkiáltójel van, az is csak egy hiányzó prog.-ra utal. Vagy lehet, hogy ez az?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: DarkstarFuttattam a Hijackthist itt a logfile. A kérdõjeles dolgok tiszták, egy felkiáltójel van, az is csak egy hiányzó prog.-ra utal. Vagy lehet, hogy ez az?
azt hiszem megtaláltam a megoldást ITT leírnak egy eltávolítási módot, bár nem volt kedvem végigolvasni. Amennyiben mégis segítség kéne vele kapcsolatban szólj.

Kvikveg

#2918
Kutyamenhely honlapjanak keszitesehez kellene k gyorsan sql-t es php-t megtanulnom valamilyen szinten. Igazabol meg az sem biztos, hogy ezekre van szuksegem.
Valaki tud valami jo oldalt ez ugyben?
Konkretan kb 200 kutya cuccait kene rendben tartani, ultrawebes tarhelyen. Az lenne a legjobb, ha valami nem PCguru is fel tudna tenni az infokat = nem nekem kell helyettuk dolgozni. Kvazi kutyat kepekkel, infoval feltenni, mas kategoriaba atteni, adatait modositgatni. A tobbit kezzel is lehet.

En mar bazi regen szorakoztam html-lel, van egy olyen erzesem, hogy elavult a tudasanyagom... :eeek:

edit: kaptam jo tutorialcimeket. :D

edit: Na mar csak kis css kell. :D
edit2: az is van ott! Kiraly! :D:D:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Karma XXL

Quote from: Kvikvegedit: kaptam jo tutorialcimeket. :D

edit: Na mar csak kis css kell. :D
edit2: az is van ott! Kiraly! :D:D:D

Iszonyatjó, velünk nem akarod megosztani esetleg? :rolleyes:

Moha

Quote from: Karma XXLIszonyatjó, velünk nem akarod megosztani esetleg? :rolleyes:
Én voltam a tippadó :hehe: : //www.w3schools.com :)

Karma XXL

Quote from: MohaÉn voltam a tippadó :hehe: : //www.w3schools.com :)

Kösz :D Tényleg király oldal :D

Kvikveg

Quote from: Karma XXLIszonyatjó, velünk nem akarod megosztani esetleg? :rolleyes:
:D Latom Moha megelozott.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squito

Quote from: KvikvegKutyamenhely honlapjanak keszitesehez kellene k gyorsan sql-t es php-t megtanulnom valamilyen szinten. Igazabol meg az sem biztos, hogy ezekre van szuksegem.
Valaki tud valami jo oldalt ez ugyben?
Konkretan kb 200 kutya cuccait kene rendben tartani, ultrawebes tarhelyen. Az lenne a legjobb, ha valami nem PCguru is fel tudna tenni az infokat = nem nekem kell helyettuk dolgozni. Kvazi kutyat kepekkel, infoval feltenni, mas kategoriaba atteni, adatait modositgatni. A tobbit kezzel is lehet.

En mar bazi regen szorakoztam html-lel, van egy olyen erzesem, hogy elavult a tudasanyagom... :eeek:

edit: kaptam jo tutorialcimeket. :D

edit: Na mar csak kis css kell. :D
edit2: az is van ott! Kiraly! :D:D:D

Mondjál konkrétumokat, elképzeléseket és megcsinálom neked :)

animoni

Tudna nekem valaki segíteni????
Mert már megint nem értek a számítógéphez :bruhuhu: , egyébként se szoktam :lame: !!!!
Meg tudná valaki mondani, hogy az aláírásba hányszor hányas képet lehet betenni. A mostanit a barátnõm (syeren) csinálta nekem!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Necrid^

Quote from: animoniTudna nekem valaki segíteni????
Mert már megint nem értek a számítógéphez :bruhuhu: , egyébként se szoktam :lame: !!!!
Meg tudná valaki mondani, hogy az aláírásba hányszor hányas képet lehet betenni. A mostanit a barátnõm (syeren) csinálta nekem!!!
Asszem vmikor Chronos monta...öt kéne meg kérdezni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Chronos aláírásában van egy link, azt olvasd el.

animoni

Quote from: NecridAsszem vmikor Chronos monta...öt kéne meg kérdezni.
Irtam neki egy pm-t.

De közben én is próbálkoztam! :haha:  Nem tudja valaki, hogy hogyan kell két képet az aláírásban egymás mellé tenni?Nekem nem megy!!! Az egyik mindig lentebb van mint a másik!!!

HHHHUUUUUHHHHHHHHAAAAA!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁ!! Elmentettem a próba aláírást :linsux: Most vettem észre!!!!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

.Attila

Az aláírásnál ne nyomj entert a 2 parancs közé. Írd simán egymás után.

Necrid^

Quote from: BonciAz aláírásnál ne nyomj entert a 2 parancs közé. Írd simán egymás után.
akkor egy más mellé rakja.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: Necridakkor egy más mellé rakja.
Az volt a cél.

animoni

Quote from: BonciAz aláírásnál ne nyomj entert a 2 parancs közé. Írd simán egymás után.
Quote from: Necridakkor egy más mellé rakja.

Köszi szépen a segítséget!!!!! :jee:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Necrid^

Quote from: animoniKöszi szépen a segítséget!!!!! :jee:
Nah az szépen sikerült!! Grat hozzá :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

TurboK

Tud valaki olyan audio editort ami 6 mono wav fileból összegyúr egy 5.1 filet? Vagy alternatív megoldásként: felcseréli a csatornák sorrendjét egy 5.1 wav fileban?
És ami a legfontosabb - olyan wav file-al teszi mindezt ami a hangkártya teljesitményét meghaladja (24bit 88.2khz, a kértya csak 16b 48khzet kezel)

DVD-Audio rippeléshez kell. (igen már lehetséges, nem kamu)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

animoni

Tudna valaki segíteni! Java-t akarok leölteni, rákerestem  :G -ban.Kiadott sok cimet.Eddig oké csak azt nem tudom, hogy ingyenesen lehet e letölteni vagy sem. Van fent a gépemen Java, még anno a barátom tette fel. De most updat-elésért kiabál fojton.  Nyugodtan updatel-hetem?
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

.Attila


animoni

Quote from: Boncihttp://java.com/en/
Ingyenes.
Köszi szépen!! :jee:  Mostmár legalább ezért nem kiabál folyton! :haha:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

m46u5

Ha jelentkeztem feltöltõnek, mikor kapok róla értesítést, hogy lehetek vagy sem feltöltõ? Napok, Hetek, Hónapok múlva, (az elsõ kettõ már megvan) vagy már ne reménykedjem? :rolleyes:
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Moha

Quote from: m46u5Ha jelentkeztem feltöltõnek, mikor kapok róla értesítést, hogy lehetek vagy sem feltöltõ? Napok, Hetek, Hónapok múlva, (az elsõ kettõ már megvan) vagy már ne reménykedjem? :rolleyes:
Szerintem próbálj meg belépni a megadott felhasználónév/jelszó párossal, én is vártam a visszajelzésre, aztán, hogy nem jött, kipróbáltam... és mûködött. ;) Bár az igaz, hogy ugyanazt a nevet adtam most is meg, mint ami a régi rendszernél volt.

m46u5

#2939
Quote from: MohaSzerintem próbálj meg belépni a megadott felhasználónév/jelszó párossal, én is vártam a visszajelzésre, aztán, hogy nem jött, kipróbáltam... és mûködött. ;) Bár az igaz, hogy ugyanazt a nevet adtam most is meg, mint ami a régi rendszernél volt.
Belépni be tudok a jelenlegivel (letöltés megy), csak feltölteni nem tudok.
Meg feltételezem kellene látnom valami upload mappát, ahova lehetne tölteni.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."