Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

emperor

QuoteOriginally posted by zsozso
Milyen mplayerrel nézted te?_?
Csakmert amit én mondtam az beépített codec ekkel rendelkezik ...
Ezt nézd meg ...
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?postid=2904#post2904

Már tárgytalan, de azért köszi szépen! :) ;)
Loyalty Never Dies


    Ekuseru

    HELP HELP !

    az ftp-n található VANDREAD MÁSODIK szezon könyvtárában van 13 második szezon rész + 10 second stage nevezetû fájl

    na most akkor melyik a második szezon?
    vagy ugyanaz a kettõ?
    :wtf:
    日本 - 中國 - 한국

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    HELP HELP !

    az ftp-n található VANDREAD MÁSODIK szezon könyvtárában van 13 második szezon rész + 10 second stage nevezetû fájl

    na most akkor melyik a második szezon?
    vagy ugyanaz a kettõ?
    :wtf:

    +oldva :rotflol:
    Death is the only redemption

    Ekuseru

    hogyan sikerült letöltenem az elsõ részt miközben te meg eltüntetted?:confused:
    furcsa....
    日本 - 中國 - 한국

    Chronos

    Miért nem volt elérhetõ a fórum?:confused:

    CHRONOS

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Miért nem volt elérhetõ a fórum?:confused:

    CHRONOS

    1 cseppet összeomlott a mysql adatb... :(
    Death is the only redemption

    Ekuseru

    Tele van a ... a DivXG400-zzal !!!!!!!!! :ejj: :mad: :grrr: :morci:

    eddig mindig automatikusan lejátszotta a feliratot a filmekhez ha a felirat neve megegyezett a filmmel és egy helyen voltak,
    de most nem akaródzik betölteni, hanem nekem kell mindig "tallózgatni" a felirat után !!

    hogy a túróba oldjam meg hogy olyan legyen mint ezelõtt ???????
    日本 - 中國 - 한국

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    Tele van a ... a DivXG400-zzal !!!!!!!!! :ejj: :mad: :grrr: :morci:

    eddig mindig automatikusan lejátszotta a feliratot a filmekhez ha a felirat neve megegyezett a filmmel és egy helyen voltak,
    de most nem akaródzik betölteni, hanem nekem kell mindig "tallózgatni" a felirat után !!

    hogy a túróba oldjam meg hogy olyan legyen mint ezelõtt ???????
    DivxG400-at nem ismerem, de szerintem használj Vobsubot...

    CHRONOS

    Drótmalac

    Ja, a DivX G400 hajlamos bezavarodni, ha sok codec vann fent, arról nem is beszélve, hogy kering néhány hibás változata a neten. A Vobsub sokkal megbízhatóbb.
    Bár lehet hogy jobb megoldás olyan lejáttszót használni, amelyikbe beleépítették a feliratozót...

    Kérdés: Mivel lehet megoldani, hogy az asf formátum hangja ne csússzon el a lejáttszás közben? :confused:

    Chronos

    Már megint nem jött be egy ideig a fórum....

    CHRONOS

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Már megint nem jött be egy ideig a fórum....

    CHRONOS

    Sajna az internetszolgáltatóm nemáll a helyzet magaslatán -_-
    http://bix.hu/index.php3?lang=en&page=graph&swid=14&portid=75
    Death is the only redemption

    Meglivorn

    Hali mindenkinek!

    Kellene egy kis segitség, talán valakinek van tippje:
    WinMXen megtaláltam a Tenchi Muyo GXP 18-26 részeit feliratosan, de mire onnan lejön, megõszülök :(
    Nem tud valaki valami stabilabb helyet, ahol fennvan? IRC, FTP, BT... valami...

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Meglivorn
    Hali mindenkinek!

    Kellene egy kis segitség, talán valakinek van tippje:
    WinMXen megtaláltam a Tenchi Muyo GXP 18-26 részeit feliratosan, de mire onnan lejön, megõszülök :(
    Nem tud valaki valami stabilabb helyet, ahol fennvan? IRC, FTP, BT... valami...
    Ha megfogadod tanácsom, akkor nem a WinMX-et használod animék letöltésére...a winMX inkább az MP3-akra specializálódott...
    Szerintem használj Emule-t, az egy kilens az EDonkey hálózatra, és azon rajta vannak a részek, gyönyörű 233 MB-os ripekben...;)
    Használd a //www.jigle.com-ot vagy a //www.filedonkey.com-ot, esetleg a saját keresőjét... én megtaláltam a fájlokat, szerintem 30 embertől nem fog olyan lassan jönni...:D

    CHRONOS

    Chronos

    @Meglivorn:
    Persze az is kérdés, hogy milyen neted van...

    CHRONOS

    Dschneider

    QuoteOriginally posted by Meglivorn
    Hali mindenkinek!

    Kellene egy kis segitség, talán valakinek van tippje:
    WinMXen megtaláltam a Tenchi Muyo GXP 18-26 részeit feliratosan, de mire onnan lejön, megõszülök :(
    Nem tud valaki valami stabilabb helyet, ahol fennvan? IRC, FTP, BT... valami...

    Az "ismertebb" DC++ hub-okon is rakat embertöl le lehet szedni.
    (Panda Anime, Otaku-Anime)

    (Persze ez is erösen netfüggö dolog... És szerencse kérdése mennyi idö alatt jön igy le)

    McDouglas

    QuoteOriginally posted by Meglivorn
    Hali mindenkinek!

    Kellene egy kis segitség, talán valakinek van tippje:
    WinMXen megtaláltam a Tenchi Muyo GXP 18-26 részeit feliratosan, de mire onnan lejön, megõszülök :(
    Nem tud valaki valami stabilabb helyet, ahol fennvan? IRC, FTP, BT... valami...

    Ohh, Megli itt :]]]
    Kukorica Rox ^^

    Meglivorn

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Ha megfogadod tanácsom, akkor nem a WinMX-et használod animék letöltésére...a winMX inkább az MP3-akra specializálódott...
    Szerintem használj Emule-t, az egy kilens az EDonkey hálózatra, és azon rajta vannak a részek, gyönyörű 233 MB-os ripekben...;)
    Használd a //www.jigle.com-ot vagy a //www.filedonkey.com-ot, esetleg a saját keresőjét... én megtaláltam a fájlokat, szerintem 30 embertől nem fog olyan lassan jönni...:D

    CHRONOS
    Köszi, azon tényleg megvannak (bár nem a teljes ^_^)
    A net gyors (1500Ks kb.) de az emule-t total nem ismerem. Majd meglatjuk. (kisse unom a sok kulonfele letoltoprogit *sohaj*)

    Ekuseru

    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne kommunikálni az Animehq ftp üzemeltetõivel ?
    kicsit anarchikusnak tûnõ állapotok uralkodnak ott.:D
    日本 - 中國 - 한국

    Drótmalac

    Annyira nem anarchikus...

    Én pl.: amíg itt nem volt meg az Inu Yasha 114, onnan töltöttem le. De igaz, hogy sem az ftp-n se a honlapon nem taláni elérhetõséget (pedig meg akartam kérdezni, hogy hol lenne elérhetõ a Nadia Secret of Bluewather többi része, na mind 1)

    Ekuseru

    én a Card Captor Sakura részeket várom, még 1-58-id van fenn, de hiányzik még 12 rész
    日本 - 中國 - 한국

    McDouglas

    #320
    Feljebb volt egy allitas, miszerint az ftp-n nem lehet fellelni az elerhetosegeket; ez az allitas hamis ;)

    Connect to: (2003.08.06. 14:43:34)
    hostname=ftp.animehq.hu:2121
    username=mcdouglas
    startdir=
    ftp.animehq.hu=195.70.50.20
    220 ftp.AnimeHQ.hu (glftpd 1.27_Linux) ready.
    USER mcdouglas
    331 Password required for mcdouglas.
    PASS ***********
    230-                      ---===[ Udvozollek az ]===---
    230-
    230-              _/_/                                     _/    _/   _/_/
    230-           _/    _/                                   _/    _/ _/   _/
    230-          _/    _/ _/ _/_/  _/ _/ _/_/ _/_/    _/_/  _/    _/ _/   _/
    230-         _/_/_/_/ _/    _/ _/ _/    _/    _/ _/  _/ _/_/_/_/ _/   _/
    230-        _/    _/ _/    _/ _/ _/    _/    _/ _/ _/  _/    _/ _/   _/
    230-       _/    _/ _/    _/ _/ _/    _/    _/ _/     _/    _/ _/ _/_/
    230-      _/    _/ _/    _/ _/ _/    _/    _/  _/_/  _/    _/  _/_/ _/
    230-
    230-                        ,---===[ AnimeHQ FTP ]===---.
    230- ,----------------------'         szerveren         '--------------------------.
    230- | Ez a szerver a magyar anime kozosseget igyekszik szolgalni azzal, hogy      |
    230- | lehetoseget biztosit a felhasznaloknak arra, hogy rajta taroljak adataikat. |
    230- +-----------------------------------------------------------------------------+
    230- | A szerver onellato, tagjai sajat maguk intezik a szerver karbantartasat.    |
    230- | minden szekciohoz van egy vagy tobb kiemelt felhasznalo aki azert a         |
    230- | szekcioert felel. Ezek a felhasznalok a szerveren elerhetok:                |
    230- | 'site msg felhasznalo uzenet'                                               |
    230- | parancs segitsegevel. A kiemelt felhasznalok:                               |
    230- | Globalis: nyo, htge                                                         |
    230- | Anime:    nyo, htge, oizs, nuri                                             |
    230- | Appz:     nuri                                                              |
    230- | Audio:    mcdouglas                                                         |
    230- | Clips:    mcdouglas                                                         |
    230- | Games:    nuri                                                              |
    230- | Images:   endberg                                                           |
    230- | Manga:    grobs                                                             |
    230- | RPG:      jelentkezot keresunk                     |
    230- | Barkinek barmi problemaja van az adott szekcioval, keresse oket.            |
    230- +---------------------------===[ FIGYELEM ]===--------------------------------+
    230- | Az uzemeltetes a szerveren tarolt adatokert felelosseget nem vallal.        |
    230- | Amennyiben a szerveren olyan adatokat talal, ami jogellenes vagy serti az   |
    230- | erdekeit, kerem keresse a szekciofelelos felhasznalo(ka)t vagy ha ilyen nem |
    230- | letezik az uzemeltetest.                                                    |
    230- `-------------------------------------===[ Uzemeltetes: admin@animehq.hu ]==--'
    230 User mcdouglas logged in.

    Remelem emberien fog kinezni tordeles utan is :P
    Amugy mint laccik AHQ egyik adminjat is tisztelhetitek bennem :]

    Szal ahogy latszik, a szekcio felelosok megvannak. Ha ellatogatsz a weblapra, megtalalod a "hivatalos" irc csatornat, ahol korulbelul 24 oraban megtalalsz minket (engem legalabbis:P). Ha nem request problematok van (sorry, azzal nem foglalkozunk;)) akkor ott lehet elpanaszolni.

    Ha AHQ tag leszel, felkerlsz az ahg-ftp levlistre, ahol mennek a requestelesek is, es a problemaitokat meg tudjatok vitatni. (tovabbi info ebben a temaban accinfo@animehq.hu)


    Mifele anarchikus allapotokrol beszelsz?
    Kukorica Rox ^^

    Ekuseru

    ezt csak azért mondtam mert olyan dolgok is felkerülnek ami az Usteam-en már meg van és hogy néha csak úgy jönnek-mennek a filmek. Meg, hogy nincs lehetõség követni az eseményeket (pl. fórum :( ) ezért nem tudom, hogy ki töltötte fel a CCS részeket és fel fogja-e tölteni a folytatást (már a CD-ket is elõkészitettem nekik :D )

    Persze azért szeretem, márcsak a CCS miatt is. Meg tegnap szedtem le egy koreai filmet, az is marha jó volt :) )
    日本 - 中國 - 한국

    McDouglas

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    ezt csak azért mondtam mert olyan dolgok is felkerülnek ami az Usteam-en már meg van és hogy néha csak úgy jönnek-mennek a filmek. Meg, hogy nincs lehetõség követni az eseményeket (pl. fórum :( ) ezért nem tudom, hogy ki töltötte fel a CCS részeket és fel fogja-e tölteni a folytatást (már a CD-ket is elõkészitettem nekik :D )

    Persze azért szeretem, márcsak a CCS miatt is. Meg tegnap szedtem le egy koreai filmet, az is marha jó volt :) )

    Kisebb tevhitben vagy, az AHQ-ra kerulnek altalaben elobb fel a dolgok, onnan mennek az "archivumba" - usteamre.

    A filmek pedig jonnek mennek, nem archivaljuk oket, hanem egy bizonyos ideig fennt hagyjuk.

    Van lehetoseg kovetni az esemenyeket, AHQ-UC-val, valamint az ahq-ftp levlist a kozossegi dolgok megbeszelesere valo, tovabba az ircen barmikor elerheted az adminokat.

    Amugy ha az ftp-n megnezed a dirlistat (hozzateszem valami normalis kliensel;) akkor kiirja a feltolto nevet, pl:

    -rw-r--r--   1 nyo      ftp      183484416 Apr 18 02:32 hikaru_no_go-70(r-f).avi
    -rw-r--r--   1 nyo      ftp      183472128 Apr 21 11:53 hikaru_no_go-71(r-f).avi
    -rw-r--r--   1 mcdougla ftp      183476224 Jun 20 03:19 hikaru_no_go-72(r-f).avi
    -rw-r--r--   1 mcdougla ftp      183500800 Jun 20 03:20 hikaru_no_go-73(r-f).avi

    Kovetkezo lepes, hogy megnezed az user tagline-jat (mivel hatarozottan "batoritjuk" az usereket, hogy oda adjak meg az email cimuket):

    ncftp> site user mcdouglas
    .
    .
    .
    200- | Tagline: mcdouglas@animehq.hu                                         |

    Es lon.... Termeszetes ha nincs beallitva a tagline, akkor ott a levlista, ra lehet kerdezni.
    Kukorica Rox ^^

    Ekuseru

    jó rendben...de inkább ülök tovább és várom hátha feltölti az a titokzatos jótevõ a maradék 12 részt
    日本 - 中國 - 한국

    Ekuseru

    megváltoztatták az animehq ftp loginját?
    日本 - 中國 - 한국

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    megváltoztatták az animehq ftp loginját?
    Engem sem enged be...:eek:
    Mi történt?:confused:

    CHRONOS

    McDouglas

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Engem sem enged be...:eek:
    Mi történt?:confused:

    CHRONOS

    Allitgatjak a servert odabenn.
    Kukorica Rox ^^

    Pharaoh

    QuoteOriginally posted by McDouglas
    Allitgatjak a servert odabenn.

    Tán feldölt?

    emperor

    QuoteOriginally posted by Pharaoh
    Tán feldölt?

    :hahaha: :lol: :haha:

    McDouglas: Akkor a Gundam Seed részeket, - amik fent voltak jó minõségben de már nincsenek -  még elõfordulhat, hogy viszont látom valahol?:confused:
    Loyalty Never Dies


      Chronos

      QuoteOriginally posted by emperor
      :hahaha: :lol: :haha:

      McDouglas: Akkor a Gundam Seed részeket, - amik fent voltak jó minõségben de már nincsenek -  még elõfordulhat, hogy viszont látom valahol?:confused:
      Most néztem UC-t (Upload Checker) , és fent van a Gundam Seed...;)

      CHRONOS