Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

gr33n

Kérem valaki segítsen nekem! Már vagy két és fél órája próbálkozom de semmi nem jön össze! :comp:

Valakinek megvan a Ranma movie 3? A neve
Ranma ½: One Flew Over the Kuno`s Nest, vagy
Ranma OVA ep 9 - Team Ranma vs. the Legendary phoenix

Kérem valaki segítsen már! Csak mondjon 1 helyet ahol letölthetem és ennyi. Ha lehet legyen Dual Audio-s de ha nem akkor tök mind1 csak legyen meg.

m46u5

Quote from: gr33nKérem valaki segítsen nekem! Már vagy két és fél órája próbálkozom de semmi nem jön össze! :comp:

Valakinek megvan a Ranma movie 3? A neve
Ranma ½: One Flew Over the Kuno`s Nest, vagy
Ranma OVA ep 9 - Team Ranma vs. the Legendary phoenix

Kérem valaki segítsen már! Csak mondjon 1 helyet ahol letölthetem és ennyi. Ha lehet legyen Dual Audio-s de ha nem akkor tök mind1 csak legyen meg.
link
Ajánlom az aX változatot, az dual, és sok embernek megvan.
Persze kell hozzá a donkey program amivel le tudod tölteni :D
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

gr33n

Quote from: m46u5link
Ajánlom az aX változatot, az dual, és sok embernek megvan.
Persze kell hozzá a donkey program amivel le tudod tölteni :D

Aha...köszi...de...Gyakorlatilag innen tudtam meg hogy nincs meg a movie 3 és sajna a Anime-Xtreme clán megszünt... FTP-t IRC-t torrent-t már használtam de donkey-t nem. Létszi mond el hogy kell használni? Vagy esetleg ha megvan és küldök egy DVD-t meg lehet oldani?

gr33n

Sikeresen megszereztem! Köszi :D

Relunx

Keresem Ezt a képet wallpaper-ben!
Plíz Help!

Relunx

Dreamcleaver

Van egy gondom. Az asztali dvd lejátszóm smi kiterjesztésû feliratokat kezel. Valaki tudja, hogy ezeknek a feliratonak hogyan lehet állítani a pozícionálását? Bele kell írni valamit? Mert az egészet lejjebb kéne rakni...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Squito

#3786
Quote from: DreamcleaverVan egy gondom. Az asztali dvd lejátszóm smi kiterjesztésû feliratokat kezel. Valaki tudja, hogy ezeknek a feliratonak hogyan lehet állítani a pozícionálását? Bele kell írni valamit? Mert az egészet lejjebb kéne rakni...
Bár HTML-es formátum, de ha értesz hozzá, akkor:
http://www.doom9.org/sub.htm
Az oldal alján keresgélj!
Na, közben találtam progit is, hogy ne kelljen manuálisan beleírkálnod:
Subtitle Workshop 2.51

Bruce

Nah... itt az ideje, hogy nálamnál okosabb emberek segítségét kérjem, mert én lassan mehetek a sárga szobába...

Ma végre van netem. Ez eddig jó. A dolog úgy mûxik, hogy lent van a modem, rákötve egy router. Egy wireless. Felette pár méterrel, a tetõtérben, ahol az én szobám van pedig a gép, amibe beletuszkoltam egy wireless PCI card nevû csodát.

A baj csak annyi, hogy a kapcsolat idõrõl idõre megszakad... holott a link quality állandó 100% on van, a Signal Strength meg... hát eddig 99% és 95% között volt, de most hogy a lakásban kigyúltak a fények már csak 70% körül mocorog... de nem ez a gond, mert akkor is szórakozott, amikor 99% volt.

Namármost. Amit tudni szeretnék: ez - mármint hogy folyton szétkapcsolódok - minek köszönhetõ: a betonfödémnek, ami elválaszt a routertõl, a router beállításait kéne vackolnom, vagy rosszul választottam szolgáltatót (bár az Interware-rõl itt jókat olvastam, szal ez nem valószínû...)

Meg ha valaki annyira vágja a routereket amennyire én nem, és türelme meg ideje is van, akkor roppant hálás lennék ha valami segítséget tudna adni hogy hogy is kéne ezt beállítani. Fõleg ha ez okozza a kapcsolgatást... Istenuccse imába foglalnám a nevét.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Fazék

Quote from: BruceNah... itt az ideje, hogy nálamnál okosabb emberek segítségét kérjem, mert én lassan mehetek a sárga szobába......
így elsõre én a router beállításokat tippelném.
vagyis a router-nél a wan beállításoknál szokott lenni, 'idle time before disconnecting' vagy vmi hasonló elnevezésû opció. itt érdemes megadni neki egy nagyobb számot, vagy hogy ne is kapcsoljon szét magától, mert ilyenkor (pl az én vacak D-Link router-em esetén is) van hogy 1-2 percet is hajlamos elszórakozni az újracsatlakozással... szóval én megnézném hogy mire van beállítva, hátha tényleg ez a megoldás :)

Bruce

Hát megpróbáltam, majd kiderül... mert így egy perc és fél óra állandó net körül vagyok, aztán széktkapcs-összekapcs... ja, és E-Tech a drága.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Dreamcleaver

Quote from: Kurosaki IchigoBár HTML-es formátum, de ha értesz hozzá, akkor:
http://www.doom9.org/sub.htm
Az oldal alján keresgélj!
Na, közben találtam progit is, hogy ne kelljen manuálisan beleírkálnod:
Subtitle Workshop 2.51

Köszönöm szépen Kurosaki-kun :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Már nem kérdeztem egy ideje semmit, de most eljött az idõ.:grrr:
Nemrég vettem egy DVD-írót (Nec márkájút). Tegnapelõtt felavattam, rendesen megírt két lemezt (TDK-R). Tegnap megírtam egy 3.-at is. Itt kezdõdtek a problémák. Mikor le akartam ellenõrizni, hogy jó-e, se a Sajátgép, se a Total Commander nem jelezte ki a CD-írót és a DVD-írót. Bennehagytam a lemezt a meghajtóban, majd kikapcsoltam a gépet. Ma reggel apám mondta, hogy csak úgy tudta használni a gépet, ha kivette a DVD-t. Amikor odajutottam a géphez, újra betettem a lemzt, ezúttal kijelezte a TC. Elindítottam az egyik rajta lévõ fájlt, mûködött. Csak éppen nincs hangja!:eek:  Kísérleteztem, és rájöttem, hogy se fülhallgatóval, se hangfallal nincs semminek se hangja.:mad: Mi történhetett? Egyáltalán van köze a 2 dolognak egymáshoz? :wtf:

Bruce

Azt kell hogy mondjam, hogy fel fogok robbanni. Kérdezek valamit, és a válaszotoktól függ egy gép egészsége... mert már nem sok választott el attól hogy kivágjam az ablakon.

A gépem eljutott arra a szintre, hogy újra kellett telepítenem. Van ez így, ismeri gondolom mindenki a problémát. Nomármost telepítettem már elég winfost hogy tudjam mit csinálok, de ilyet még nem pipáltam...

A felállás a következõ: XP telepítés, két vinyó van benn, egy negyvenes két részre osztva meg egy kétszázas szintén két részre partícionálva, igaz az egyik véletlen FAT32õn maradt és ha ez a hiba oka istenuccse fejest ugrok a száraz fürdõkádba... Mert az újraindítás után elkezdett egy qrva hosszú hibasor menni, és mire bármit csináltam végigfutott, és csak az uccsó pár szót csíptem el: "xy könyvtárnáll (itt nem t'om mi volt) hibát észlelt. Fájllá konvertálja?" és választ sem várva ment tovább... A könyvtárak - mert ugyebár miért is csak eggyel csinálja, az úgy túl szép lenne, már ha lehetett volna ebben bármi szép - a FAT32-es partíción voltak.

Kicsit para volt, de akkor ordítottam fel úgy hogy anya szappant ajánlott a számnak, pedig aztán õ már hallott egyet s mást, mikor megláttam hogy a zene és film mappák almappái mind egy 32 768 bájtos fájllá változtak, és lett egy FOUND.000 nevû mappám, tele .chk fájlokkal.

Ha valaki meg tudná mondani, hogy ezt hogy csinálom vissza - már ha vissza lehet - azt nagyon megkösszönném. 66 Gb anyag tûnik el, és nagy részérõl már azt sem tudom hol találtam...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Nem akarlak elszomorítani, de ilyen .chk fileokból már aligha hozol ki bármi értelmeset. :(
FAT32 partíció önmagában nem okozhatta a gondot, nekem is anno FAT32-n maradt a C: partícióm, és mai napig arról fut az XP. Nincs is kedvem a konvertálással bajlódni.
Szerintem valami progi nagyon összekuszálhatta a filerendszeredet, azért lett a sok chunk file.

Bruce

Quote from: MohaNem akarlak elszomorítani, de ilyen .chk fileokból már aligha hozol ki bármi értelmeset. :(
FAT32 partíció önmagában nem okozhatta a gondot, nekem is anno FAT32-n maradt a C: partícióm, és mai napig arról fut az XP. Nincs is kedvem a konvertálással bajlódni.
Szerintem valami progi nagyon összekuszálhatta a filerendszeredet, azért lett a sok chunk file.
Hehe... Na jól van. Azért kösz... majd ha valakinek lesz ideje, keressen fel a szép új sárga szobámban... végül is csak több ezer zene, köztük a teljes metál ill. anime OST állomány, valamint maguknak az animéknek a közel 90%-a veszett oda... épp kiírás elõtt. Itt vannak a dvdk, tegnap vettem, mondom ma újratelepítem és kiírom õket. Így tervezzen elõre az ember...:grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: Most akkor ezek szerint annyi 7940 fájlnak.
Szóval :grrr:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Hát, esetleg vizslasd át a fileokat, hátha maradt köztük értelmes.
Igazából jó kérdés, mi okozhat ilyet. Mondjuk lehet, hogy szerencsésebb lett volna a Linux Live CD-vel bebootolni és úgy lementeni az adatokat reinstall elõtt.
Bár tudom: esõ után köpönyeg. :(

Niniel

Hi!

Van egy aprócska problémám, remélem vki tud segíteni.
Leszedtem a GitS 2 -t (Innocence) az avi-t és egyrészt nincs hangja másrészt, elindul aztán hirtelen átugrik a végére és aztán 2percenként ugrálva mutat egy-egy képet. Codekhiba lehet? vagy szedjem le az mkv-t? vagy mit csináljak?
[COLOR="Purple"]"Here we go again,
We've taken it to the end
Every waking moment
We face this silent torment..."[/COLOR]

Yakumo

Quote from: NinielHi!

Van egy aprócska problémám, remélem vki tud segíteni.
Leszedtem a GitS 2 -t (Innocence) az avi-t és egyrészt nincs hangja másrészt, elindul aztán hirtelen átugrik a végére és aztán 2percenként ugrálva mutat egy-egy képet. Codekhiba lehet? vagy szedjem le az mkv-t? vagy mit csináljak?
http://letoltelek.freesys.hu/component/option,com_remository/Itemid,/func,fileinfo/parent,folder/filecatid,313/    Próbáld ezzel;)

Edit: Ha viszont ezzel se megy, akkor valami gikszer volt a letöltésnél:o

Alkyra

Nekem lenne pár problémám:
1. Nem játsza le a videókat. nem tom miért. felraktam hozzá a legfrisebb patchet(amit az infoban ajánlanak)
2. meg lehetne csinálni, hogy japán hangokkal menjen a játék, de angol felírattal??XD

elõre is köszi.

Lazzaret

Megtudnátok adni RAWos torrent oldalak címeit, Most raktam újra a gépem és nem mentettem le õket.


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu



Lythis

Üdv, a következõ gondom lenne:
msn bácsi volt szíves behalni, és nem hajlandó kapcsolódni, mert szerinte hiba van az alapértelmezett átjáróval. Szombaton raktam fel Nero7-et, akkor újra kellett indítani a gépet, azóta nem hajlandó belépni. Azóta Nero legyakva - bár kétlem h ennek köze lenne hozzá - msn meg újra lett telepítve laza 3x, de még mindíg nem hajlandó. Windows messenger vígan fut, akkor ez a xar mér nem hajlandó?
 Valakinek valami ötlete/tanácsa esetleg?

HVp213

a felajánlott hibaelháritás nem müx?
nekem egyszer segitett :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lythis

Quote from: HVp213a felajánlott hibaelháritás nem müx?
nekem egyszer segitett :p
õõõ... enyhén fogalmazva sz@rráklikkeltem a "javítás" gombot, de ugyanaz...


Lythis

Quote from: LythisÜdv, a következõ gondom lenne:
msn bácsi volt szíves behalni, és nem hajlandó kapcsolódni, mert szerinte hiba van az alapértelmezett átjáróval. Szombaton raktam fel Nero7-et, akkor újra kellett indítani a gépet, azóta nem hajlandó belépni. Azóta Nero legyakva - bár kétlem h ennek köze lenne hozzá - msn meg újra lett telepítve laza 3x, de még mindíg nem hajlandó. Windows messenger vígan fut, akkor ez a xar mér nem hajlandó?
 Valakinek valami ötlete/tanácsa esetleg?
Nah, sikerült megoldanom a problémát, szóval ha másnak is hasonlóan szórakozna a 7.5, akkor:
1. Hagyja az egészet a fenébe, és felrak egy 7.0-át, ami gondnélkül megy legtöbb esetben, vagy windows messengerezik.
2.Nekiesik a dolognak éspedig:
 -elõszöris lépj ki az msn-bõl (teljesen)
-utána a start menü -> futtatás
 -írd be neki, h Regsvr32 %windir%\system32\msxml3.dll
Ezután indítsd el az msn-t, elvben így mûködnie kell

m46u5

Quote from: White SeeDDe a legjobb megoldás, ha kitörlöd a messengert, és felrakod a mirandát:p
Pontosan, a számból vetted ki a szót :D
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Slayer_Ace

Aki ért az Adobe After Effect-hez (lehetõleg 6.5-höz), legyen szíves küldjön egy PM-et

m46u5

Quote from: Slayer_AceAki ért az Adobe After Effect-hez (lehetõleg 6.5-höz), legyen szíves küldjön egy PM-et
Én ezt az oldalt tudom neked javasolni: ayato@web - megmutatja szépen lépésrõl lépésre, ráadásul videóként meg is nézheted
(amúgy nem, én nem értek hozzá, csak régebben én is akartam vele szórakozni)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Slayer_Ace

#3809
:merci: :merci:

Edit: Az sajnos nincs ott amit én szeretnék :(