Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

fraglimiter

Tudtok nekem segiteni egy kicsit? Egy olyan programot keresek ami a kepes megszolaltatni (marmint audio bemenetre kotott hangszoron) a mikrofon bemenetre dugott x360-at. Kap jelet a hangkartya mert azt latom, csak azt nem tudom h ezt milyen modszerrel lehetne hallani is (amugy jogos, ki az a hulye aki a sajat mikrofonja altal bevitt jelet akarja hallani :)). Audio-programok terén nem nagyon vagyok itthon  :frown:

Cobra

Nem kell semmi extra program, csak a hangerőszabályozónál kell kivenni a Line-in vagy a Microphone-in Mute gobja elől a pipát. Egyébként ha lehet, akkor ne a Mic in, hanem a Line-in-be dugjad a Box kimenetét.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

fraglimiter

Koszonom a segitseget! Tokeletesen mukodik  :cool:

Member


Egy pár alkalom óta minden winfos indításkor ezt kapom. What's this crap? :eek:

Kuroi Tenshi

Az. Elég nyilvánvaló, nem?
Telepítettél valami programot, ami minden indításnál megpróbálja
magát betölteni, de a működéséhez hiányzik a .net valamely
programja. Vagy keresd meg a programot és töröld vagy kapcsold
ki az auto-startját, vagy pedig telepítsd a .net-et.

Member

#6845
A fényképező progija lesz az, de még soha nem csinált ilyet. Ráadásul minden indításkor hibát okoz <ismeretlen>-ben és leáll.
Regeditben nem lehet vhol kikapcsolni?

EDIT: Ezért nem akarok még 1et postolni, kösz szépen. :)

Kuroi Tenshi

Egyszerűbb a Futtatás.. msconfig és ott az automatikusan indulók
között megkeresni és kivenni a pipát.

Liquid Snake

Én csak azért írok ide mert nemrég problémám volt a laptop - PC LAN összekötéssel de meg van oldva... Tényleg csak a tűzfalat kellett kikapcsolni :) Köszi a segítséget még1szer!

Liquid Snake

Hi! Valaki nem tud egy oldalt ahol legalább úgy meg tudok tanulni PhotoShop-al színezni hogy egy ilyet (legalább) én is meg tudjak csinálni? Sima fekete-fehér manga kép volt és ez a színezés nagyon (ultrabrutálállatul ) megfogott! PLS help :)

Fazék

nu hát csúnyán beégtem a notebook tisztítással kapcs.
szétszedtem, minden egyes átkozott csavart, amit csak találtam, kikaptam belőle, mégsem volt hajlandó szétjönni... nagyon barátságtalan notebook lenni emez.
na mindegy, összeraktam, kicsit kifújtam a ventillátort jobb híján pofazacskó segítségével és egy kis óvatos sűrített levegővel és persze hogy ugyanolyan hangos a venti mint eddig, de nem érdekes...

tudtok valami olcsó és megbízható (tudom oximoron) szervízt, ahol jófej emberek vannak? csak mert talán hajlandó lennék 1x fizetni érte párezret, hogy valaki ott előttem szétkapja a notebook-omat és kitisztítsa, és onnantól már én is vágjam a témát :D
könnyen lehet, hogy csak nem feszegettem eléggé, és az erőszak itt is megoldás lett volna, de ugyanakkor erősebbnek éreztem a veszélyét, hogy végleg tönkrevágom :)

és tök fain, most szétszedés közben vettem észre, hogy a kijelző panel bal csuklója ismét kezdi megadni magát és töredezik, amerre csak bír... frankó... boldog lennék, ha nem kéne ezt is lecserélnem...

Kazenokizu

Újabb lame kérdésem lenne. Van nekem egy .img fájlom, ami elvileg egy film. Hogyan tudnám én azt DVD-re kiírni? (A DVD-kép lemezre mentése nem jó neki...)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Zsiga

Quote from: Kazenokizu on 2007-08-27, 15:20:20
Újabb lame kérdésem lenne. Van nekem egy .img fájlom, ami elvileg egy film. Hogyan tudnám én azt DVD-re kiírni? (A DVD-kép lemezre mentése nem jó neki...)
ImgBurn.

Kazenokizu

Köszönöm szépen, de közben a lehető legszőkébb megoldással sikerült kiírnom. Fogtam, és Wincom-ban átneveztem a .img fájt .iso-ra és kiírtam úgy. :redface: És sikerült, filmet csinált belőle a drága...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Darkstar

Felújítva a régi monitoros kérdést: erről mi a véleményetek? Samu 205 BW. Valamint ez pivot képes? A samsungnál az írják, hogy a talp "Forgatható, Dönthető"
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Jókat hallottam róla, asszem SirTominak van ilyenje;
állítható magasságú, de pivot nincsen.
ph teszt
Ahogy viszont a Dell 2007WFP szép lassan megy lejjebb (depo
szerint már 85.5k-ért is van, nemrég még bőven 100k+ volt;
közben meg a szemem szúrta a Dell USA lapja, ahol $340-ért
árulták...), még azt is érdemes meggondolni. Drágább, de
TN+film helyett S-IPS

Darkstar

Francba. Bár lehet, hogy egy 22"-es jobb lenne, mert nem óhajtok belehajolni a monitorba, márpedig ahogy láttam, egy 20"as eléégé le tudja törpíteni a karaktereket. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

#6856
Quote from: Darkstar on 2007-08-29, 19:12:20
Francba. Bár lehet, hogy egy 22"-es jobb lenne, mert nem óhajtok belehajolni a monitorba, márpedig ahogy láttam, egy 20"as eléégé le tudja törpíteni a karaktereket. :)
no igen, én pont ezért vettem 22"-osat :) de még ezen is néha kicsinek érzem a betűket, el se merem képzelni milyen lehet ez a felbontás 20"-oson :eek: irigylem a jó szemeteket 20"-os tulajdonosok :)

samsung-ról én is csak jót olvastam. 22"-os monitorok között a nagytestvére, egy Samsung 225 BW, a Dell 228WFP, meg még valami ASUS MWU221 (vagy ilyesmi) között dilemmáztam, végül azért döntöttem a DELL mellett, mert éppen erre adtak valami tűrhető árat a nagykerben :)

Kuroi Tenshi

A Dellnek van pivot funkciója  :bsd:
Meg persze S-IPS >> TN+film

Ha a 2007 20"/1680×1050 sztetek durva, a 2407 24"/1920×1200 se semmi  :eek: :D

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-08-29, 19:18:00
A Dellnek van pivot funkciója  :bsd:
Meg persze S-IPS >> TN+film
no igen, az az említett DELL finoman néz ki :)

QuoteHa a 2007 20"/1680×1050 sztetek durva, a 2407 24"/1920×1200 se semmi  :eek: :D
hát igen, az a felbontásérték szólt a leginkább nagyzolási mániám, vagyis egy 24"-os monitor ellen :D

kikuchiyo

Nekem egyedül a pénztárcám szól a 24"-es monitor ellen :)
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Az duplán is ellene szól:
egyrészt a monitor elég drága, majd 2× annyi, mint 2007-es;
másrészt ekkora felbontás mellé már nem elég bármely mezei vidkari, ha az
ember néha játszani is szeretne...

ultimecia

Csöppnyi probléma merült fel torrentügyileg nálam.
bitlord 1.1et használok. Minden torrent szó nélkül jön.
1 db sorozat része nem hajlandóak jönni és nem értem miért.

http://tokyotosho.com/details.php?id=84940

Eddig mindíg simán lejöttek a részek, de egy idő óta nem tölti. megy este, reggel a gép. egyzser éjszakára is otthagytam, de meg sem mozdúl.
Valami 5let? Ki lennék tiltva a trackerről? próbáltam máshonnan netezve tölteni de nem ment onnan sem. :frown:

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-08-29, 23:49:51
Csöppnyi probléma merült fel torrentügyileg nálam.
bitlord 1.1et használok. Minden torrent szó nélkül jön.
1 db sorozat része nem hajlandóak jönni és nem értem miért.

http://tokyotosho.com/details.php?id=84940

Eddig mindíg simán lejöttek a részek, de egy idő óta nem tölti. megy este, reggel a gép. egyzser éjszakára is otthagytam, de meg sem mozdúl.
Valami 5let? Ki lennék tiltva a trackerről? próbáltam máshonnan netezve tölteni de nem ment onnan sem. :frown:

http://wiki.depthstrike.com/index.php/Tracker_Information
"The Following Clients are currently banned from EAD's tracker network:
...
BitLord - All Versions - Poorly implemented client, built on outdated cores, spyware suspected.
..."


ultimecia

 :merci:
akkor keresek más torrentelő cuccost.

Zsiga


Cobra

Ahogy elnézegettem mostanában letöltésnél (új anime részek) a többi peer kliensét, 90%-ban uTorrentet használnak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soldier

Quote from: Cobra on 2007-08-30, 00:58:02
Ahogy elnézegettem mostanában letöltésnél (új anime részek) a többi peer kliensét, 90%-ban uTorrentet használnak.

Azureus nekem "komolyabb" gameknel visszahuzott illetve kevesebbel tudtam valamiert tölteni mp game esetén ha lagmentesen akartam jatszani o.O Azota uT

sirtomi

Quote from: Darkstar on 2007-08-29, 18:47:01
Felújítva a régi monitoros kérdést: erről mi a véleményetek? Samu 205 BW. Valamint ez pivot képes? A samsungnál az írják, hogy a talp "Forgatható, Dönthető"
K_T jól emlékszik, nekem ilyen monitorom van.
Semmi gondom vele, féltem először, hogy a 20" alacsony lesz, keskeny lesz a kép, de aztán meglepődtem, hogy nem is olyan kicsi. Betűmérettel sincs gondom, én simán olvasom :)
Pivot állása nincs sajna, az nekem is hiányzik néha.

.Attila

Van nekem egy .pst file-om, ami egész pontosan egy Outlook levelezés. Azt tudom, hogy Outlook 2003ban hogyan kell importálni, a baj az, hogy nincs Outlook 2003am. Kérdés, hogy vajon egy másik programmal meg lehet-e oldani. Vki tud esetleg ilyet?

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-09-05, 18:20:54
Van nekem egy .pst file-om, ami egész pontosan egy Outlook levelezés. Azt tudom, hogy Outlook 2003ban hogyan kell importálni, a baj az, hogy nincs Outlook 2003am. Kérdés, hogy vajon egy másik programmal meg lehet-e oldani. Vki tud esetleg ilyet?
Thunderbird tud Outlook-ból importálni. Hogy elég-e neki az az egy file azt nem tudom, de egy próbát megérhet.