Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-12-27, 23:51:53
Quote from: Fazék on 2007-12-27, 23:36:10
Quote from: Kvikveg on 2007-12-27, 21:22:54
Thief Goldot szeretnek venni ill Thief II-t, lehet ezeket valahol kapni/rendeltetni? Tudtok megbizhato uzletet?
nékem megvan az 1. és 2. rész is evm kiadásban és még egyszer se telepítettem őket... (Deus Ex és MDK2-vel együtt lettek véve, és azok sem találkoztak még a gépem vinyójával... néha annyira értelmesen tudom szórni a pénezemet...)
Hm. Hmmmmm! *elakarodadni elakarodadni elakarodadniii* :haha:
Deus ex-et nem ismerem. Se MDK2t.
Az 1es a sima 1es vagy a Gold, tehat tobb palyaval?
sztem sima 1-es. Sold Out -féle Thief: The Dark Project , EVM-es tokban.

amúgy itt még van úgy látom 1. és 2. rész egyben 5 fontért + 2 font szállítási díj

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2007-12-28, 00:01:11
sztem sima 1-es. Sold Out -féle Thief: The Dark Project , EVM-es tokban.

amúgy itt még van úgy látom 1. és 2. rész egyben 5 fontért + 2 font szállítási díj
Hmmmm... let's see my card... mmm... VISA... OTP Yay, otp szerint tudok neten fizetni vele. Hmmm. :appl:
Amugy a helyet ismeri valaki? Vettetek mar onnan?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-12-28, 01:02:27
Quote from: Fazék on 2007-12-28, 00:01:11
sztem sima 1-es. Sold Out -féle Thief: The Dark Project , EVM-es tokban.

amúgy itt még van úgy látom 1. és 2. rész egyben 5 fontért + 2 font szállítási díj
Hmmmm... let's see my card... mmm... VISA... OTP Yay, otp szerint tudok neten fizetni vele. Hmmm. :appl:
Amugy a helyet ismeri valaki? Vettetek mar onnan?
még nem vettem, de elég korrektnek tűnik, nem hiszem hogy gond lesz vele.

ellenben most találtam meg ebay-en ugyanezt itt

ebből a boltból már vásároltam és megbízható sztem. és mostanában terveztem is újra vásárolni tőlük, és így a postaköltségen is spórolhatnál, ha együtt rendelnénk :)
kb 4 fontodba kerülne szállítással együtt erről a helyről :)

Kvikveg

#7383
:D jol hangzik. Megbizom az itelokepessegedben. (Bar a new&sealed eleg viccesen hangzik...)
Nezem, hogy deadly shadows van-e nekik.
Ok. Mikor rendelsz?

edit: Deadly Shadows van. :)

edit: nyammnyamm, megnezem meg mije van. Ilyen aron. Nyammnyamm.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#7384
Quote from: Kvikveg on 2007-12-28, 01:32:26
:D jol hangzik. Megbizom az itelokepessegedben. (Bar a new&sealed eleg viccesen hangzik...)
Nezem, hogy deadly shadows van-e nekik.
Ok. Mikor rendelsz?
hát jelenleg nem maradt túl sok pénz a kártyámon, szóval kénytelen vagyok befizetni rá előbb, vagyis mondjuk ma (péntek) délután föladhatnánk a rendelést, és akkor talán még holnap postázzák.

Kvikveg

Ok, thief double pack es deadly shadows johet, es ennyi.
Oooo hogy teszel penzt a kartyadra hajnali 1kor?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-12-28, 01:55:07
Oooo hogy teszel penzt a kartyadra hajnali 1kor?!
miért most tenném rá a pénzt? ma napközben besétálok egy Budapest Bank fiókba és befizetem a számlámra a pénzt, ami így tudtommal azonnal megjelenik ott és hazaértemkor már rendelhetek is nagyobb összegben. vagy csak álmodozok róla hogy így működnek a bankok? vagy nincsenek is nyitva ma pénteken? :(

Kvikveg

#7387
Ma van pentek. Marmint teg... ohm. Asszem beneztem, hogy milyen nap van. Dejo nem holnap (marmint ma) kell takaritanom!  :appl: :hopp: (bocs)

edit:
Az olcso termekek polca:
Ez jo? :D Hallottam mar jokat swat-rol.
SWAT4 Gold Edition
Illetve ha valakit erdekel: Panzers
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Már egy ideje fennáll ez, csak lusta voltam megkérdezni: felraktam utorrentet, minden szép és jó, de a FF nem hajlandó arra, hogy közvetlenül megnyissa vele a torrent fájlt, mentenem kell és mappáról megnyitnom, mert ezt írja ki. Ez így kicsit kényelmetlen, valaki segítene plz?

Zsiga

Quote from: Én on 2007-12-29, 23:52:41
Már egy ideje fennáll ez, csak lusta voltam megkérdezni: felraktam utorrentet, minden szép és jó, de a FF nem hajlandó arra, hogy közvetlenül megnyissa vele a torrent fájlt, mentenem kell és mappáról megnyitnom, mert ezt írja ki. Ez így kicsit kényelmetlen, valaki segítene plz?
Mondanám hogy használj tisztességes browsert de megköveznének érte, így inkább csendben maradok. :)

Én

Hát, IE-vel se megy, de szerintem az sem a tisztességes kategória... Mire gondolsz? Opera? (Most csak FF+IE van fenn)

Lythis

Nekem mindkettővel simán megy, szal szerintem a hiba a te készülékedben van....
(az Opera meg szerintem sux, de ez csak az én perverzióm, nagyon sokan meg vannak vele elégedve)

Kvikveg

#7392
Mmmm... mmm... ThiefII nem megy embedded graphics carddal, lefagy rendszeresen. Legalabbis gondolom emiatt. Igen, a 3d gc rendszerkovetelmeny. De hatize. Azt most hirtelen nem tudok leakasztani, a regit meg nincs hova bedugni az uj alaplapra.
Valaki athidalo megoldas, esetleg mas otletek?
A telepites XPre ment, alapbol NTre nem ohajt telepiteni, de forumkollega segitsegevel ez megoldodott.
AMD Dual Core optimizer fent van, valahol mondtak, hogy az problema lehet. Hat nem az volt a gond.

edit: driverinstallalgatas, lalala...
edit2 Nem akarom elkiabalni... de ugy tunik megy.
edit3 :francba
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2007-12-28, 02:05:09
Illetve ha valakit erdekel: Panzers
CD Galaxisban már egy éve 990 :)

Quote from: Én on 2007-12-29, 23:52:41
Már egy ideje fennáll ez, csak lusta voltam megkérdezni: felraktam utorrentet, minden szép és jó, de a FF nem hajlandó arra, hogy közvetlenül megnyissa vele a torrent fájlt, mentenem kell és mappáról megnyitnom, mert ezt írja ki. Ez így kicsit kényelmetlen, valaki segítene plz?
A probléma az ön készülékében van.
Nálam működik rendesen.

Quote from: Kvikveg on 2007-12-30, 00:33:03
Mmmm... mmm... ThiefII nem megy embedded graphics carddal, lefagy rendszeresen. Legalabbis gondolom emiatt. Igen, a 3d gc rendszerkovetelmeny.
Az alaplapi X1250 IGP kb egy X300-al egyenlő, az pedig a játéknál úgy két
generációval frissebb. A Thief 2 rendszerkövetelményei alapján (266MHz cpu,
min 8MB-os vidkari :haha:) ezen simán futnia kéne. Vagy driver, vagy install-
hiba vagy os-környezet probléma lehet. Dosbox, vagy annyira még nem régi?
Lefagyáskor milyen hibaüzenet van a naplóban?

Kvikveg

#7394
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-30, 01:38:23
...
Az alaplapi X1250 IGP kb egy X300-al egyenlő, az pedig a játéknál úgy két
generációval frissebb. A Thief 2 rendszerkövetelményei alapján (266MHz cpu,
min 8MB-os vidkari :haha:) ezen simán futnia kéne. Vagy driver, vagy install-
hiba vagy os-környezet probléma lehet. Dosbox, vagy annyira még nem régi?
Lefagyáskor milyen hibaüzenet van a naplóban?
Hat ezen neztem en is, nehogy mar a k regi gepen elmegy, itt meg kinyiffan bizonyos korulmenyek kozott. Most megegyszer installaltam a drivereket, az elozo nem igazan szabalyosan ment. Proba2!
*Kicsire osszehuzza magat*: naplo merre van? (Eddig nem volt ra szuksegem.)

edit:
A szolgáltatás (Alkalmazásvezérlés) leállt a következő hibával:
A megadott modul nem található.
További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.
Esemenyazonosito 7023

edit2: ATI Radeon X1200 series
Ez ment fol ra most:
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/integrated-xp

Most akkor szallt el, amikor epp egy ort akartam leutni. Mintha sok lett volna neki... ??!

edit 3 lehet, hogy a fenti megsem ez a hiba, mert most szallt el, de most nem ir hibat. :/

edit4 :oh, a dualcore, ááááá link
Sokadik proba kovetkezik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bruce

Vajon baj, ha a gép bekapcsolásakor semmit nem hajlandó csinálni, csak sípol, aztán ezt elismétli két-három alkalommal, hogy aztán elinduljon, de ne mutasson a monitor semmit, majd végül egy huszadik resetre minden baj nélkül menjen? Úgy sejtem igen... de vajon mi csinálhatja ezt?

Másik gép, másik hiba: a vinyó indításkor kattog, majd kiírja, hogy a... a... izé, no... ha jól emlékszem a "mesterfájltábla sérült" Formázni nem tudom, de a GetDataBack-el lementettem róla mindent. Ha jól sejtem, fizikailag sérült... Igaz nem értek hozzá, de azért furcsállom, lévén egy stabil házba van becsavarozva, se ütődni nem ütődött, se rázkódni nem rázkódott, kosarazni sem próbáltam vele... de mindegy is. A lényeg, hogy vajon a vinyó még menthető, vagy mehetek vele jégkorongozni?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Selmo

No.1: Ez valami érintkezési hiba vagy alaplap gond lesz; a memóriákat, kártyákat húzd ki és tedd vissza, nem árt ha kifújatod belőle a port is.
No.2: Ha nem engedi formázni, akkor tényleg meghalt, a kattogás nem jót jelent. Előfordulhat, hogy az alaplapi vezérlő nem jó, próbáld ki egy másik gépben is, ha nincs különbség, akkor sajna meghalta magát.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

No1-hez: ird le hogy sipol, nezd meg az alaplapl(?) kezikonyvet. Mas hibanal mashogy sipol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bruce

No.1: Nos, szétszedtem, portalanítottam, és most úgy tűnik, hogy megy minden. Az alaplap kézikönyvében nem találtam siplásszótárat :redface:.

No.2: Az alaplapi vezérlővel nincs gond, a gép másik két vinyója vígan üzemel, és egy darabig ezzel se volt gond, csak nemrég kezdte el a makacskodást... De akkor ezek szerint kuka.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Mivel írtok dvd-t? Nero-t kezdem megutálni, nem hajlandó üresnek látni a TDK dvd-ket meg ilyenek...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Nero 6
Nálad meg szerintem más gond lesz, vagy a lemezek rosszak, vagy az író haldoklik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

A TDK lemezekkel nekem eddig még csak rossz tapasztalataim voltak.

Manitu

Akkor azok nem TDK lemezek voltak...


Xzone

Quote from: Manitu on 2008-01-02, 17:53:45
Akkor azok nem TDK lemezek voltak...

Lehet, hogy csak balszerencsés vagyok, mert két különböző íróval(egy LG és egy Samsung) is problémák adódtak régebben, amikor TDK lemezeket használtam. Azóta már más íróim vannak(Pioneer, Hitachi), talán már írtam is 1-2 TDK dvd-t(egyiknél sem volt hiba), ettől függetlenül túl mély nyomokat hagyott bennem a dolog. Úgyis van kismillió gyártó, szóval elég jól el lehet lenni a Philips és a Maxell termékekkel is :)

Zsiga

#7404
Quote from: Ramiz on 2008-01-02, 16:57:45
Mivel írtok dvd-t? Nero-t kezdem megutálni, nem hajlandó üresnek látni a TDK dvd-ket meg ilyenek...
Én mindent ImgBurn-nel írok. Amit azzal nem lehet (AudioCD pl.) azt meg a google első kapcsolódó találatával. :)

Manitu : Pedig a TDK már nagyon rég lecsúszott a középkategóriába, pont mint pl. az említett Philips.

Xzone : LG és Samsung íróval mondjuk nem csodálkoznék én se hogy nem tud normálisan írni... :)

sirtomi

Újabb TDK lemezeket már én se tudom megírni. Újabb írók simán megírják, de az enyém már nem és nincs újabb firmware se hozzá :(

Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-01-02, 23:34:21
Manitu : Pedig a TDK már nagyon rég lecsúszott a középkategóriába, pont mint pl. az említett Philips.
Új információ, jó tudni. Már évek óta csak Verbatim lemezekt használok, mert azt tudok occsón sokat szerezni :) Előtte viszont TDK-val nyomtam, akkor semmi baj nem volt velük :redface:


Makos

Lenne egy hatalmas problémám :angyali:

Hogy tudok avi-ból dvdre filmet írni...mármint nem divx-es dvdlejáccóhoz (régebben tudtam, csak nem találok hozzá most progit xD)

Member

Nekem van egy pakk gyári hibás philips-szem, írhatok rá, de behelyezéskor fagyasztja windows-t és vége. Az íróm meg minden DVDt üres audio CDnek lát, külön poén. :D

Alkyra

Nu, hosszú évekig szolgált s most úgytűnik meghalt az akuja az mp3 lejátszómnak.-.- (kikapcsol csak úgy random azzal az indokkal h nincs feltölve(persze h fel van...) )
Egy meizu m6om volt. Jó kis mp3 lejátszó volt.(régebben vettem mikor még 40k volt a gép.XD)

Kérdésem az, hogy 1.: meg lehet megjavítani? gondolom nem.(garancia már rég lejárt)
                           2.: tud vlk ajánlani hasonló minőségű lejátszót?(remek hangbeállítások(ViBe, EQ, Tremor, Bass stb stb), könnyű kezelhetőség, strapabíró, sokáig bírja viszonylag, könyvtárkezelés s természetesen tökéletes hangminőség)