Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Sephiroth

Szerintem nem az alkohol szokott lenni a probléma, hanem azok az emberek akik nem tudnak mértéket tartani.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

De ha nem lenne alkohol, akkor eleve nem lennének ilyen emberek...vagy igen? :confused:

Feldin

No hát ez érdekesen hangzik!!!
Én még nem tudom. De ha megyek akkor beszállok az alkoholmentes klubba! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Sephiroth

Quote from: ShadowolfDe ha nem lenne alkohol, akkor eleve nem lennének ilyen emberek...vagy igen? :confused:

Akkor más önpusztítást keresnének. De vigyázunk mert nagyon :_off:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Tiaro

Hmmmm-hmmm...
Ez engem is érdekelne, már csak azért, hogy Baldyék mellett tüntessek az alkohol-sátorban...  :rotflol:
Az időpontról dunsztom sincs, úgy érzem, megint össze vissza fogok rohangálni a nyáron, és elvileg még szigorlatok is vannak valamikor.... :beken:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ignus

Sephi egyáltalán nem off! Az mind mind a táborhoz kapcsolódik! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusSephi egyáltalán nem off! Az mind mind a táborhoz kapcsolódik! :D

De rajtam kivül senki sem fog alkoholizálni tényleg? :(:(:(
Szörnyű... Több marad nekem :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyDe rajtam kivül senki sem fog alkoholizálni tényleg? :(:(:(
Szörnyű... Több marad nekem :D

Hát azért elöbb jöjjön össze a dolog! (mármint a tábor)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusHát azért elöbb jöjjön össze a dolog! (mármint a tábor)
Ekkora érdeklődés mellett biztosan összejön :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sephiroth

Én szoktam alkoholt fogyasztani. Vagy nem derült ki a fényképekből :_piszka: ?
Csak én nem akarok csatlakozni ilyen vitákhoz. Én nem szólok meg valakit amiért nem fogyaszt, engem se szóljanak meg mert én igen.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Tiaro

Így van! Bár a szélsőségeket sosem vágtam: éppúgy nem értem a beteges alkoholistákat, mint az italtól betegesen irtózókat... ez is az élethez tartozik, ne...?
(Addigra szerezni kéne Absinthot... nincs valakinek egy fölös üveggel...? :D )
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

Quote from: TiaroÍgy van! Bár a szélsőségeket sosem vágtam: éppúgy nem értem a beteges alkoholistákat, mint az italtól betegesen irtózókat... ez is az élethez tartozik, ne...?
(Addigra szerezni kéne Absinthot... nincs valakinek egy fölös üveggel...? :D )

Sok viz fog eltűnni mág a Balatonból, mire a tlira sor kerül, szóval ne aggódj, szerintem addigra lesz :) Bizzuk rá szerintem Sephi papára :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sephiroth

No time to haste... khmm waste. Let's go!

Tiaro

Quote from: SephirothFekete jó lesz?

:lol:
Az a 70%-os kivitel, ugye...?  :bsd:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

Quote from: SephirothFekete jó lesz?

Tökéletes :)
Csak sok legyen belőle :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Itachi

And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Ramiz

Minek ennyit témázni az alkoholról? Nem az a lényeg: a nagy barmok azok anélkül is nagy barmok, de itt olyanok úgy sincsenek. Én benne lennék a tábor-dologban.
UI a sörben nincs alkohol, ezt mindenki tudja :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: LorenorHmm ahogy elnézem nem nagy az érdeklődés,bár ez változhat.. :rolleyes:  Ami engem illett nálam ki van zárva,hacsak valami gigantikus lelki metamorfozison nem megyek kerszetül,bár arra kicsi a valószínűség. Talán a szociálisabb emberek majd biztos jelentkeznek,mert azért vannak bőven a fórumiták közt. ;)  :zen:

Kucc. És mit szóljak én? Vagy kéttucatnyi meetre hívtak már, egyre se nagyon mentem el. Ha erre elmegyek is, két óráig meg se merek majd szólalni, de akkor is csak egy üveg vodka után (útbaigazítás kérése végett :) ).

Egyébként antialkoholos vagyok, és hörgőropit sem szívok :) De szvsz az alkohol csak felerősíti a meglévő tulajdonságokat, azokkal meg itt senkinél nincs gond. ;)  Ugye? :confused: Hát persze, hogy ugye :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanDe szvsz az alkohol csak felerősíti a meglévő tulajdonságokat, azokkal meg itt senkinél nincs gond. ;)

:rolleyes: -->Shadowolf magára mutat. Soridan feltehetőleg megérti a célzást. :D

Pandóra

Sziasztok!

Ha jó időpontban van (vizsgák után és családi nyaralás kikerülésével), akkor én is nagyon szívesen benne lennék, és szerintem Freyja is jönne. Én is vízpartra szavaznék. És nagyon szívesen találkoznék Soridannal.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Tiaro

En meg ugy kb mindenkivel, leven meg senkivel se talalkoztam eloben...  :rolleyes:
Mar nem mintha en onbizalom-tultengesben szenvednek...  :bsd:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

Hoo-boy.
*Egészen elvörösödik a sisakja alatt, bal lábával nekiáll piszkálni a jobbat, miközben hátratett kézzel prüszköl a sisakjába fütyülési célzattal - mindeközben a sisak résein keresztül parányi gőzfelhők törnek elő*

Ez...ez..ez olyan.... arigatou  :beken:
:)

Shadowolf:
*Soridan nem érti a célzást :D Soridan nem akarja érteni. Soridan csak elbizonytalanodott az imént egy pöttyet, és most nem akarja, hogy ábrándjait széjjelzúzzák.* :D


Egyébként szerintem is vízpart. Bár úszni nem tudok ^^"
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

A sok kis szerény, visszahúzódó alak. Aztán élőben majd ülünk az asztal (tábortűz) körül, és arra várunk, hogy valaki megtörje  csendet, miközben a bemutatkozásunkat fogalmazgatjuk, nehogy valami hülyeséget mondjunk :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanEgyébként szerintem is vízpart. Bár úszni nem tudok ^^"

Majd mi megtanitunk. :sátáni vigyor: :D

Shadowolf

Quote from: SoridanA sok kis szerény, visszahúzódó alak. Aztán élőben majd ülünk az asztal (tábortűz) körül, és arra várunk, hogy valaki megtörje  csendet, miközben a bemutatkozásunkat fogalmazgatjuk, nehogy valami hülyeséget mondjunk :D

Majd mindenki leírja azt, amit már elmesélt magáról a bemutatkozások topicban vázlat gyanánt. :D

Soridan

Quote from: ShadowolfMajd mi megtanitunk. :sátáni vigyor: :D

Na jó. És itt hagyd abba, mielőtt végleg elmegy tőletek a kedvem :D Utolsó tanulási kísérletem enyhe gurgulázásba fulladt. Hmm... *még sátánibb vigyor* ha cserébe megszeretgethetlek, akkor tőlem jöhet ]:-D.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Moloko

Quote from: SoridanA sok kis szerény, visszahúzódó alak. Aztán élőben majd ülünk az asztal (tábortűz) körül, és arra várunk, hogy valaki megtörje  csendet, miközben a bemutatkozásunkat fogalmazgatjuk, nehogy valami hülyeséget mondjunk :D
na emiatt ne aggódj ha Baldy ott lesz :D

Soridan

Quote from: Angelna emiatt ne aggódj ha Baldy ott lesz :D


:lol: Ő külön kategória. Különben is, ha jól látom az alkesz-téma alakulását, neki külön kis sátra lesz  :rotflol:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanNa jó. És itt hagyd abba, mielőtt végleg elmegy tőletek a kedvem :D Utolsó tanulási kísérletem enyhe gurgulázásba fulladt. Hmm... *még sátánibb vigyor* ha cserébe megszeretgethetlek, akkor tőlem jöhet ]:-D.

Áll az alku! Majd meglátjuk melyikünk bírja tovább...:über sátáni vigyor:
Más: akkor döntsük el, hogy Velencei tó v. Balaton a hívógatóbb. Én spéci az első mellett lennék, mert a Balatonban lassan már tényleg nincs semmi víz. ^^"

Soridan

Quote from: ShadowolfÁll az alku! Majd meglátjuk melyikünk bírja tovább...:über sátáni vigyor:
Más: akkor döntsük el, hogy Velencei tó v. Balaton a hívógatóbb. Én spéci az első mellett lennék, mert a Balatonban lassan már tényleg nincs semmi víz. ^^"

Máris vesztettél ]:]. Kiszeretem belőled a szuszt is :D

Én a Velencei tóra szavazok. Balatontól elment a kedvem, amikor legutóbb láttam :ejj:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.