Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Shadowolf

Quote from: SoridanMáris vesztettél ]:]. Kiszeretem belőled a szuszt is :D

Majd meglátjuk. :D

QuoteBalatontól elment a kedvem, amikor legutóbb láttam :ejj:

Naja, a térdig érő iszap, illetve szeméthalom nem igazán hangulatemelő látvány. :rolleyes:

Soridan

Quote from: ShadowolfNaja, a térdig érő iszap, illetve szeméthalom nem igazán hangulatemelő látvány. :rolleyes:

Az még hagyján, de az árcédulák különösen riasztóak voltak, a turistákról nem is beszélve :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Cobra

A Balatonnáll nem csak a Balatonban lehet úszni  ;)
Igaz, előbb a szülőkkel kellene megbeszélnem, hogy elfoglalhatjuk egyáltalán a házat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Quote from: CobraA Balatonnáll nem csak a Balatonban lehet úszni  ;)
Igaz, előbb a szülőkkel kellene megbeszélnem, hogy elfoglalhatjuk egyáltalán a házat.

Ha nem engedik, zárdd be őket egy pár napra a pincébe, hogy nyugodtan végig tudják megint gondolni a dolgot. :D

Soridan

Quote from: CobraA Balatonnáll nem csak a Balatonban lehet úszni  ;)
Igaz, előbb a szülőkkel kellene megbeszélnem, hogy elfoglalhatjuk egyáltalán a házat.

Ohó.... csak nem úszómedencés? :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanOhó.... csak nem úszómedencés? :D

Nem... fürdőkádas. :D

Freyja

Quoteszerintem Freyja is jönne

Így van!  :D
QuoteÉs nagyon szívesen találkoznék Soridannal.
Meg a többiekkel!

dizzy

Quote from: Soridan:lol: Ő külön kategória. Különben is, ha jól látom az alkesz-téma alakulását, neki külön kis sátra lesz  :rotflol:

Nem is lesz az olyan kicsi! :)
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Xaga

/me azon gondolkodok hogy voltatok képesek összehozni kb 15h alatt 67 hozzászolást ebben a threadben...

Amugy count me in!!!

Shadowolf

Quote from: Xaga/me azon gondolkodok hogy voltatok képesek összehozni kb 15h alatt 67 hozzászolást ebben a threadben...

Én is itt voltam. :p :D

Saori

Quote from: ShadowolfÁll az alku! Majd meglátjuk melyikünk bírja tovább...:über sátáni vigyor:
Más: akkor döntsük el, hogy Velencei tó v. Balaton a hívógatóbb. Én spéci az első mellett lennék, mert a Balatonban lassan már tényleg nincs semmi víz. ^^"

A Velencei Tó kul :D Főleg összel a 9 fokos vízben fürödni (és utána kb 4 hónapig betegnek lenni, de ez mellékes) nagyon kuuuul...:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Cobra

Quote from: ShadowolfHa nem engedik, zárdd be őket egy pár napra a pincébe, hogy nyugodtan végig tudják megint gondolni a dolgot. :D
Sajnos nincs pince :)
Quote from: SoridanOhó.... csak nem úszómedencés?
:rolleyes:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

Quote from: Angelna emiatt ne aggódj ha Baldy ott lesz :D

Hehe :)
Majd teszek a hangulatról :) A külön sátor meg kifejezetten nagy lesz, remélem sokan be fognak oda férni :) De piáát nem mindenki fog kapni :P
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

dizzy

Quote from: BaldyHehe :)
Majd teszek a hangulatról :) A külön sátor meg kifejezetten nagy lesz, remélem sokan be fognak oda férni :)

Már lassan party sátor lehet belőle...
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Baldy

Quote from: dizzyMár lassan party sátor lehet belőle...

Lassan???
Az a szándékom, hogy az legyen :) Már DJ is van bele :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

dizzy

Quote from: BaldyLassan???
Az a szándékom, hogy az legyen :) Már DJ is van bele :D

és kicsoda??
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

ignus

Sörsátor, Baldy uralkodása alatt. :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

Quote from: dizzyés kicsoda??
ha jól emlékszem egy képre akkor te amolyan DJ vagy...
de azt nem tudom, hogy ő kire gondolhatott...

Itachi

Quote from: SoridanHoo-boy.
*Egészen elvörösödik a sisakja alatt, bal lábával nekiáll piszkálni a jobbat, miközben hátratett kézzel prüszköl a sisakjába fütyülési célzattal - mindeközben a sisak résein keresztül parányi gőzfelhők törnek elő*

Ez...ez..ez olyan.... arigatou  :beken:
:)

Shadowolf:
*Soridan nem érti a célzást :D Soridan nem akarja érteni. Soridan csak elbizonytalanodott az imént egy pöttyet, és most nem akarja, hogy ábrándjait széjjelzúzzák.* :D


Egyébként szerintem is vízpart. Bár úszni nem tudok ^^"
Tezsvííííír!Én se tudok..legalább is fenn maradni nem..Elmerülni bizos elmerülök mint a kő... :D  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ignus

Na akkor majd szervezünk valami oktatófélét is aki megtanitja a "szárazföldi patkányokat" a tengeri élet csinyjára-binjára! :D Bár a Velencei tóba belefulladni/elmerülni igen nehéz! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusNa akkor majd szervezünk valami oktatófélét is aki megtanitja a "szárazföldi patkányokat" a tengeri élet csinyjára-binjára! :D Bár a Velencei tóba belefulladni/elmerülni igen nehéz! :D

De nem lehetetlen :) Vagy ha mégis az lenne, TomCruise biztos megmutatja, hogy mégis meg lehet azt csinálni :D
Hogy ki is lesz a DJ? Természetesen Dizzy! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

dizzy

Quote from: BaldyDe nem lehetetlen :) Vagy ha mégis az lenne, TomCruise biztos megmutatja, hogy mégis meg lehet azt csinálni :D
Hogy ki is lesz a DJ? Természetesen Dizzy! :D

:D
Már csak azt kéne kigondolni, hogy hogyan is lesz áram a sátorban?
De ha sörsátor lesz, akkor ez a legkisebb gond, no meg akkor nem én vagyok a megfelelő a lagzi zenére :)

Az úszótanfolyam jó ötlet, ha már ilyen sokan nem tudnak úszni, ha tudok szívesen próbálok adni hasznos tanácsokat (nem úgy mint középsulis tesitanárom az egyik haveromnak, első uszodai tesióra alkalmával: "Na papa, akkor dobd fel magad a vízre, aztán evvezzél!")
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

ignus

Quote from: BaldyDe nem lehetetlen :) Vagy ha mégis az lenne, TomCruise biztos megmutatja, hogy mégis meg lehet azt csinálni :D
Hogy ki is lesz a DJ? Természetesen Dizzy! :D


TomCruise?  :wtf: Mit csinált? Nem értem... :lame:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

Úszástanítás principal (Ranma-ból) módra :D:D:D
Alkoholról annyit Sephiroth: ha mértékkel isznak, akkor engem sem szokott zavarni, csak a legtöbb esetben vannak olyanok, akik nem mértékkel szoktak inni. Bár nem hiszem, hogy az itt lévőkkel ez előfordulna, ahogy megismertelek titeket :) (Baldy más kategória :hehe: )

ignus

Quote from: TriviÚszástanítás principal (Ranma-ból) módra :D:D:D
Alkoholról annyit Sephiroth: ha mértékkel isznak, akkor engem sem szokott zavarni, csak a legtöbb esetben vannak olyanok, akik nem mértékkel szoktak inni. Bár nem hiszem, hogy az itt lévőkkel ez előfordulna, ahogy megismertelek titeket :) (Baldy más kategória :hehe: )


Bátyád csak gondol rád és helyetted is iszik! Amúgymeg nekem sincs semmi bajom ha haverok isznak... Legalább hangosabban orditanak amikor "bátran" nekiugrunk a szomszédban mulató 40 Jürgen-nek! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusTomCruise?  :wtf: Mit csinált? Nem értem... :lame:

Mission Impossible. :D

Kisöcsém! A pia csak egészségessé teszi az embert, mert edzi a máját, és én ezért iszom :D
Amugy remélem, nem lagzi zene fog menni, inkább egy kis JROCK :):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

dizzy

Quote from: BaldyAmugy remélem, nem lagzi zene fog menni, inkább egy kis JROCK :):)

Akkor azt majd más szolgáltatja.
Amúgy sem szeretném ráeröltetni az egész társaságra az én egyedi izlésemet :)

Időpontra meg mindenki inkább azt írja, hogy mikor tuti nem jó (ahogy talán Angel is írta?), mert szerintem úgy lesz a legkönnyebb kitalálni a dátumot.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Moloko

#87
végülis mi lenne? együt töltött hosszú hétvége (3-4 nap), vagy sima hétvége (2 nap), vagy egy hét (5-7 nap) vagy csak néhány nap hét közben?
Eddig jönnének:

 
   
   
 

1.Ignus

      2.Baldy

      3.Noriko

      4.Cobra

      5.Trivi

      6.Angel

      7.Kvikveg

      8.?Shadowolf

      9.Kisvirág

      10.Dizzy

      11.Freyja

      12.Sephiroth

      13.Feldin

      14.Tiaro

      15.Ramiz

      16.Soridan

      17.Pandóra

      18.Xaga

Angel

        Baldy

        Cobra

        Dizzy

        Feldin

        Freyja

        Ignus

        Kisvirág

        Kvikveg

        Noriko

        Pandóra

        Ramiz

        Sephiroth

        Shadowolf

        Soridan

        Tiaro

        Trivi

        Xaga


     

Cobra 12 emberre tud szállást
Cél: Velencei tó (mármint semmiképpen sem Balaton)

Saori

Quote from: Angelvégülis mi lenne? együt töltött hosszú hétvége (3-4 nap), vagy sima hétvége (2 nap), vagy egy hét (5-7 nap) vagy csak néhány nap hét közben?
Eddig jönnének:
1.Ignus
2.Baldy
3.Noriko
4.Cobra (12 emberre tud szállást)
5.Trivi
6.Angel
7.Kvikveg
8.?Shadowolf
9.Kisvirág
10.Dizzy
11.Saori
12.Sephiroth
13.Feldin
14.Tiaro
15.Ramiz
16.?Soridan
17.Pandóra
18.Freyja
Cél: Velencei tó (mármint semmiképpen sem Balaton)

ÖÖ..én asszem mégsem....
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

Quote from: Angelvégülis mi lenne? együt töltött hosszú hétvége (3-4 nap), vagy sima hétvége (2 nap), vagy egy hét (5-7 nap) vagy csak néhány nap hét közben?
Eddig jönnének:
1.Ignus
2.Baldy
3.Noriko
4.Cobra (12 emberre tud szállást)
5.Trivi
6.Angel
7.Kvikveg
8.?Shadowolf
9.Kisvirág
10.Dizzy
11.Freyja
12.Sephiroth
13.Feldin
14.Tiaro
15.Ramiz
16.?Soridan
17.Pandóra

Cél: Velencei tó (mármint semmiképpen sem Balaton)

Számolj bele engem is!!! (Count me in as I said)