Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Moha

Quote from: XagaMegtaláltam a bilicset ott ahol Trivi javasolta. 3000 HUF :( Nem lesz így bilicsem.
Esetleg kövess el egy kis "csínyt", és a rendõrbácsitól kaphatsz... :D:D:D

Xaga

Quote from: TriviEzért bementél egy szexshopba? :D

Lehet hogy olcsobban kapom meg. Átment egyébbként az agyamon e gondolat de már ment a vonat.

Ramiz

Lesz idén is tábor? És ha igen, mikor? Sajnos nekem idén nagyon korlátozott a nyaram, de ha van tábor, nagyon szívesen csatlakoznék.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: RamizLesz idén is tábor?

Ha vki szervez.

QuoteÉs ha igen, mikor?

Az a résztvevõktöl füg...

Pirula

Nálunk Jánossomorján lesz valami japán kultúrális napok szerû rendezvény július harmadik hétvégéjén. Ha valakit érdekel akkor nézek még utána infóknak.

Marfy

Engem mindenképpen érdekel a tábor.

Damnatus

Hali!

Remélhetõleg lesz. Már nagyon várom!

Shadowolf

Quote from: DamnatusHali!

Remélhetõleg lesz. Már nagyon várom!

Hehe majd megint sakkozunk egy jót. :D

Kvikveg

Quote from: PirulaNálunk Jánossomorján lesz valami japán kultúrális napok szerû rendezvény július harmadik hétvégéjén. Ha valakit érdekel akkor nézek még utána infóknak.
Ez nagyon jol hangzik!!! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: KvikvegEz nagyon jol hangzik!!! :D
Csatlakozom! Bár még nekem sincs lefixálva a nyaram eleje...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Feldin

nézz utána. Érdekes!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Hoppá!

Lesz megint? Ezt most nem hagyom ki ;) Na jó, esetleges heveny ellenkezés esetén talán mégis :rolleyes:

Szóval jöhet bármi, ott leszek :] Csak valaki megint vegye magára jóhiszemûen a szervezést ;)

Ramiz

Augusztusban legyen...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Én is mennék biztosan!!! :) (És gondolom Moha is! :))

Majd akkor megint hozzunk jó sok sakkészletet, mint tavaj! Én a miénket biztos viszem!  :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Inkább vizsgaidõszak után!
Utánajárok mik a fix programjaim.
Elképzelhetõ, hogy a szervezést bevállalom, de nem igérem meg!

Xaga

Ha má igy megnött a thread látogatotsága akko csináljunk egy felmérést:
Hol legyen az idei tábor?

(csak azé akarom tudni hogy vigyek e rovarölött ;))

Ramiz

Tavaj és rovarölõt. :hehe: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizTavaj és rovarölõt. :hehe: :__devil:
Tavaly és Xaga nem használ egyáltalán hosszú õ-t ;) A dupla pedig biztos csak elírás :) :_off: egyébként.

Xaga

Quote from: BonciXaga nem használ egyáltalán hosszú õ-t ;) A dupla pedig biztos csak elírás :) :_off: egyébként.

Az azé van mert sokat war3azok és ott nincs õ se û és hát megszoktam már :p

Ramiz

Helyszín: minél közelebb! Minek annyit utazni?
A nem annyira frekventált helyek elõnye: olcsó a sör. :) Meg más is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Ötlet: a modok aktualizálhatnák a szavazást esetleg, és akkor szavazhatnátok, hogy hova akartok menni.  :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Baldy

De ahhoz fel kéne vetni ötleteket...
Meg a másik, hogy elõpbb azt kéne felmérni, hogy ki jönne.Utána jöhet az, hogy mikor érne rá, aztán jöhet a hely...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

#802
Quote from: RamizHelyszín: minél közelebb! Minek annyit utazni?
Na jó, de ami az egyiknek közelebb, a másiknak pont, hogy messzebb van! :hehe:

Szerintem menjünk valahova a hegyekbe! TavaLY tóparton voltunk, most mehetünk hegyekbe! :) (Én úgyis imádok a hegyekben mászkálni!!! :D) (és nem használni...)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Quote from: Meske(Én úgyis imádok a hegyekben használni!!! :D)
Használni?  :eeek:
Mit? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Darkstar

Mászkálnira tippelek.   ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xaga

Quote from: DarkstarMászkálnira tippelek.   ;)

Én kószálnira, a probléma má csak a "hegy" Mo. nagyon nincs ilyen ami van arra mondhatjuk kicsitt magasabb domb :)

Meske

#806
Hupsz, ezt aztán jól elírtam... :o
Kellett nekem gyorsan gépelni... :rolleyes: Egyébként mászkálni lett volna!

Amúgy hegységnek ott a Mátra, a Bükk, a Zemplén, a Bakony, stb... Szóval azért nem vagyunk mi annyira hegy híjjában.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Nekem itt a Pilisben elég hegy van! És mondjuk ha a Tisza mellé mennénk? Valamelyik holtághoz? Lehet már benne fürdeni, nem?

katz

Quote from: BaldyHasználni?  :eeek:
Mit? :D
Használd a fantáziád! Hegyek, természet lágy öle  :rolleyes:

katz

Quote from: DamnatusÉs mondjuk ha a Tisza mellé mennénk? Valamelyik holtághoz? Lehet már benne fürdeni, nem?
Támogatom. Hegyet, dombot azt látok eleget...