Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Baldy

Sajna a pénzügyi helyzetem jelenleg nekem sem jobb, sőt kifejezetten siralmas, ugyanis mint azt már korábban is irtam: Még a templom egerei is nekem adományoznak...
Ráadásul én holnap dolgozni fogok, és valószinűtlen, hogy fél négyig végeznék. Ráadásul a Sportszigetet sem tudnám kihagyni, mert van ott egy-két dolog, ami kifejezetten érdekel...
Ugyhogy sorry, de most nem megyek meetre.
Amugy mennyit is kéne fizetni? Én már totál összekeveredtem :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

noriko

#511
Mi????????? Ezt csak most mondod? Mármint lehet hogy már írtad, mostmár egylbként rémlik is, de amikor rátettelek a tuti listára, mégsem tiltakoztál ellene! ejnye. ez kérem ráutaló magatartás! :p
Na jó, akkor helycsere velem a tutilistán, lemész a bizonytalanok körébe. :hehe: .... :beken:
de Baldy tuti ugye?? mármint a tábor!
nehogymár elszivárogjatok mire szóbakerül a pénz hé!
2288Ft kéne június 19-ig legkésőbb. Egy-két embernek tudok előlegezni, de nem mindenkinek!!

(edit: Baldy elémpostolt az előbb)
edit2: Lista
edit3:Lista update
"I wish I could, but I don't want to."

Damnatus

Hali!

18-án hol, mikor?
Én kifizetem a teljes összeget.

Baldy

Sajna pénzhez nem tudom, mikor kerülök, ezért nem tudom garantálni a határidős befizetést, még akkor sem, ha ilyen kevés pénzről van szó :( Lehet, hogy kénytelen leszek akaratom ellenére kihagyni az egészet :( Pedig az nem lenne jó :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Gyilkosos? Azt mi vampirok naaagyon szeretjuk  :hehe:
Szemely szerint tarsasagfuggo. Van akikkel kesz kin jatszani...
Javaslom meg az idegen szavak szotara jatekot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: BaldySajna pénzhez nem tudom, mikor kerülök, ezért nem tudom garantálni a határidős befizetést, még akkor sem, ha ilyen kevés pénzről van szó :( Lehet, hogy kénytelen leszek akaratom ellenére kihagyni az egészet :( Pedig az nem lenne jó :(
:wtf: Baldy!! Ne csináld ezt velem! Mondtam...izé..írtam, hogy megelőlegezem! Ne szállj ki hé!
"I wish I could, but I don't want to."

Baldy

Quote from: noriko:wtf: Baldy!! Ne csináld ezt velem! Mondtam...izé..írtam, hogy megelőlegezem! Ne szállj ki hé!

Rendben... De nem tudom pontosan, mikor tudom visszaadni  :(
Ejj de meg vagyok hatódva!  :beken:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Hali!

Quote from: KvikvegGyilkosos? Azt mi vampirok naaagyon szeretjuk  :hehe:

Meg jókat napozunk


 :rotflol:

Shadowolf

Quote from: noriko:wtf: Baldy!! Ne csináld ezt velem! Mondtam...izé..írtam, hogy megelőlegezem! Ne szállj ki hé!

Írd Baldy-hoz a visszajárómat. (ha jól számolom, 424Ft) És ezzel akkor teljesen kihasználtam azt az ötezrest. :D:D:D

Damnatus

Hali!

Quote from: ShadowolfÍrd Baldy-hoz a visszajárómat. (ha jól számolom, 424Ft) És ezzel akkor teljesen kihasználtam azt az ötezrest. :D:D:D

Én is adakozok a rászorulónak, Baldy vagy elfogadja vagy visszaadja
sörben :rotflol:

Baldy

Quote from: ShadowolfÍrd Baldy-hoz a visszajárómat. (ha jól számolom, 424Ft) És ezzel akkor teljesen kihasználtam azt az ötezrest. :D:D:D

Köszönöm az adakozást Shadowolf és Damnatus, meghálálom majd... valahogy :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Noriko, én csak átutalással tudom megoldani a dolgot, lévén, hogy eléggé messze lakom BP-től.
A részleteket majd megbeszéljük PM-ben. Mennyi is az összeg pontosan (nekem és a húgomnak összesen)?

Pandóra

Helló!

Az jutott eszembe, hogy telefonszámokat kellene cserélnünk (vagy megadni 1 szervezőnek -pl. Noriko), hogy ha valami gáz van (utolsó pillanatban nem tud vki jönni, nem találja a szállást, kifizetéssel kapcsolatos egyeztetések stb...) legyen kinek szólni, ugyanis most nyáron úgy látom, sokaknak lett problémás a netezés + ha már a táborban leszünk, csak telefonon tudjuk egymást elérni majd.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

kisvirag

Erősen támogatom ám Pandóra meglátását!

Köv. 3 hétben pl én sem tudom, lesz e netem...azért remélem h igen. de majd kiderül :)

szóval noriko: ez a előlegbefizetés dolog
én is probáljam valahogy eljuttatni a pénzt, vagy hogyan és miként legyen?
mellesleg az a bajom, hogy ugye montam plusz embert kérdésesre. nos vele az a gond, hogy az, hogy tud e jönni, kb egy héttel, ha nem 1-2 nappal hamarabb fog kiderülni, mert ugye melózik, és általában még azt sem tudja, mikor fog hazaérni, ha bemegy dolgozni, nemhogy azt, hogy mikor fog a köv héten vagy hónapban dolgozni.... és nem az ő hibája, hanem ilyen jó munkahelye van... (kultúrházba vagy művházba vagy minek hivják ezeket dolgozik)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

jujj
én butus csak most utolag olvastam el noriko a listádat

szóval itt és most és azonnal és gyorsan döntök : pénteken megyek!

mivel a sátoros dolog nagyon bizonytalan, inkább azt mondom, hogy faház, bár én is reménykedem, h összfaházat tudunk intézni.
alapba meg vegyétek ugy, hogy egyedül megyek. ugyanis tartok tőle, hogy így lesz.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Rossz hír... 24-én ér véget a tábor, ahol leszek, de csak 25-én tudok visszajönni (olcsó gép)... szóval ha nagyon sietek, akkor is csak a "sátorbontásra" érnék vissza... ezt megszívtam, mint a szivacs.  :beken:
... Mulassatok jól!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sephiroth

#526
Én megadom bárkinek a mobilszámom. :rolleyes:
Mármint ha kiváncsi rá.

Kérdés-> Én most házban vagy sátorban leszek?
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

Quote from: SephirothKérdés-> Én most házban vagy sátorban leszek?

Szerintem házban.

Noriko holnap viszem a pénzt  várhatóan 15h után vmikor érkezek legkésöbb 15:30 +/- 15min.

Egyébbként meet még mindig BKban van vagy kivunúlt a nyugati végre?

Freyja

Noriko megvan még egyáltalán?  :( Mert egy ideje nem ad életjelet...
Kéne vele holnap találkoznom, de nem bólintott rá a helyszínre, időpontra. :(

.Attila

Freyja, Alkyra keresett.
Azért ide írom, mert nekem PM-et küldött, hogy te nem válaszolsz a PM-jeire. Ebben az esetben úgy gondoltam, nem küldök PM-et, érthető okból :)
És itt is sry az :_off:-ért, csak Freyja ideírt, így biztos vagyok benne, hogy ide elnéz.

Baldy

Na egyszerüsitem a témát, és beirom ide a mobilomat, ugyis megyek holnap meetre, sztem 3 körül, és akkor letámadhatjuk noriko-t, ha el mer jönni :)

Tehát a szám: 30/555-4312
Remélem nem éltek vissza vele, bár a lányoknak ezt a lehetőséget mégis megadom szivesen ;) :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

Noriko is vizsgázott a héten, gondolom ma már benéz ide.
Xaga, ha jól emlékszem, akkor a te részedet Shadowolf befizette múlt héten. (valakiét befizette, csak azt nem tudom már pontosan, hogy kiét  :rolleyes: )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xaga

Quote from: CobraXaga, ha jól emlékszem, akkor a te részedet Shadowolf befizette múlt héten. (valakiét befizette, csak azt nem tudom már pontosan, hogy kiét  :rolleyes: )

Ha én is jól tudom akkor jól tudod. Ha norikó jön holnap akkor rendezem tartozásomat és még ráfizetek :D

Damnatus

Hali!

noriko él és virul, én ma fizettem neki, Baldy otthagytam a visszajárót 5e-b?l, hogy írja a nevedre  :)

Freyja

Quote from: TriviFreyja, Alkyra keresett.
Azért ide írom, mert nekem PM-et küldött, hogy te nem válaszolsz a PM-jeire.
:_off: Köszi! Válaszoltam neki...Meg most írtam neked is PM-et, ha nem kapnád meg, jelezz vissza! Köszi!  :_off:

Norikoval azóta sem tudtam felvenni a kapcsolatot :(
Na majd lerendezzük akkor más úton. Max marad az átutalás...

Moha

Én átutaltam Norikonak az én részemet. Remélem nem fog vele meglépni. :p

Baldy

Quote from: MohaÉn átutaltam Norikonak az én részemet. Remélem nem fog vele meglépni. :p

Ejjj de gonosz dolog ilyet irni :D
Én még nem utaltam pénzt, még mindig nincs miből, de már sikerült 200 Ft-t összekuporgatni egy hét alatt :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Quote from: BaldyEjjj de gonosz dolog ilyet irni :D
Csak vicc volt. Tudom én, hogy nem olyan itt a társaság.
QuoteÉn még nem utaltam pénzt, még mindig nincs miből, de már sikerült 200 Ft-t összekuporgatni egy hét alatt :)
A templom egerei adták? ;)

noriko

Hűűűű! Gomen emberek az elszivárgás miatt!
Quote from: MohaÉn átutaltam Norikonak az én részemet. Remélem nem fog vele meglépni.:p
... :bsd: :D         ...najó, nem :)

Fejlemények:
-találkoztam Freyjával és kaptam pénzt
-Moha átutalását megkaptam :)
-meetre nem mentem, de nem is mondtam hogy megyek... :rolleyes:
-Xaga helyett Shadowolf fizetett, vele kell rendezned a dolgot innentől! Meg persze majd a másik felét kifizetni, de azt elég a helyszínen.
-Baldy helyett Damnatus fizetett, meg Shadowolf is részben. Ez is már a ti dolgotok innentől.
-Befizettem az előleget!! Július 23-ig rendben vagyunk emberek! :)

Aki még tartozik az majd fizessen!
Oké, mostantól lehet sörökről-borokról-zenéről-programtervről diskurálni :)

Minden jót mindenkinek, köszönöm az együttműködést!:D
majd benézek
noriko
"I wish I could, but I don't want to."

Damnatus

Hali!

Focilabdát ki hoz :) ?